NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@kmeinke: Ezekiel Ansah played 20 snaps against the pass. He generated zero QB pressures. None.

Azt hiszem, hogy ő sem kap tőlünk nagy szerződést idén pedig az ő teljes elértéktelenedése is edzői felelősség. Máshol tuti top5 lesz/lenne a posztján.
Lassan visszasírjuk a Jim Schwartz érát.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt hitték kibasznak velünk de nem!

@PrideOfDetroit: A lot of people hammering Jim Caldwell today, but no one seems to be praising this genius strategy.  twitter.com/PrideOfDetroit/status/937696038898380801/photo/1

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.
alatriste
Ok ezt te látod. Én látom. Kovács Józska Sényőről látja.
Akinek ez volna a dolga miért nem látja és bassza ki a büdös picsába a felelősöket?
Undorító belterjes szar az egész. Komám, haverom, rokonom.
Bazzani
Talán ha majd valamelyik fiatalabb Ford átveszi a csapatot, megváltozik a klubkultúra.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.
alatriste
Ok ezt te látod. Én látom. Kovács Józska Sényőről látja.
Akinek ez volna a dolga miért nem látja és bassza ki a büdös picsába a felelősöket?
Undorító belterjes szar az egész. Komám, haverom, rokonom.

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az OL tagok jeles példái annak, hogy itt a fejétől büdös a hal. Bár én tartom, hogy Lang nem játszik rosszul (max kicsit rosszabbul mint nálunk), de itt elsősorban coach problémák vannak. Ha az itt régen szar játékosok új helyükön jól tolják, az ideigazolt klasszisok pedig kis visszaesést mutatnak akkor nincs miről beszélni.
Deckert picit azért védeném, mert majd egész éves kihagyás után visszaesni a kezdőbe LT poszton nyilván nem könnyű. Szerintem ő egy nagyon jó pick volt. És úgy ám block ez egy jó fal, rengeteg drukker aláírná magánál. Az, hogy mit hoznak ki belőlük, na az itt a baj. Emögött a fal mögött talán a 2. legtöbb benyelt sack brutál.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát pedig attól, hogy bekened a szart cukormázzal az még szar marad.
Jarrad Davis olyan rossz, hogy fáj nézni. A gyereknek fogalma nincs milyen rendezvényen van.
Decker tavaly jó volt, idén rendszeresen bohócot csinálnak belőle.
Lang és Wagner nem tehetnek róla, hogy sérültek ettől még Warford és Reiff sokkal jobban játszanak náluk normális edzők kezei alatt.
Staffordot eddig én is védtem, de sajnos egyre jobban bizonyítja amit a kétkedők mondanak. Előbb-utóbb elő kellene lépnie az ígéret pozícióból, mert a gyenge csapatok elleni győzelmeken kívül idén is csak a rengeteg elhibázott lehetőségre emlékezhetünk vele kapcsolatban.
Ma sem teheti ki az ablakba a 0 pontos első félidőt. Persze Cooter mint playcaller segghülye. Nem varrom Matt nyakába a vereségeket, de sajnos a comeback kid is kiveszett belőle.
Bob Quinn meg egy barom ha ezzel az edzői stábbal tervez továbbra is.
Pedig benne kurvára bíztam. Dehát a Lions mindig Lions marad.
Remélem bukunk még vagy 3 meccset aztán elmegy az egész brigád a faszba.......és gondolom jön egy ugyanilyen balfasz banda.

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
Tényleg ultra bosszantó ez a szezon és az különösen, hogy minden meccset szarul kezdünk. Ez egyértelműen edzői hiba és egyetértek, hogy Caldwellből elég volt!
De azért mindenkit bedobni a busz alá nem kéne, gyerekek. A csillió dolláros qb nélkül ez egy 2-10-es csapat. Lang és Wagner nem tehetnek arról, hogy állandóan sérültek. Reiff hiába csinál csodát most, ha itt szar volt a vak oldalon. Decker átlagos? A csávó tavaly alig engedett sacket.
A csapat persze szégyelje magát a edzőkkel az élen! DE ez a siránkozás, ami itt megy azért szintén elég ciki.
Szépen rajtunk is ragadt, hogy Lions szurkoló=állandó siránkozás.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
A nyomorult ancient regime elátkozott.
Én nem várom, hogy olyan emberek, akiknek a topon is csak megszületniük volt nehéz, hoznak majd értelmes személyi döntéseket életük alkonyán.

Ford / Firestone
Haslam III
Johnson IV
Kim Pegula
Egy fillért nem kerestek saját erőből.
Quinnben már magam sem hiszek. 😕
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Warford hatalmas szezont tol a szenteknél Reiff meg a vikingeknél. Biztos nem azért mert jó edzők kezei alatt dolgoznak. A helyükre igazolt Lang és Wagner meg hígfosok ha éppen nem sérültek.
Felejtsük már el Caldwellt és bandáját könyörgöm.

több mint 6 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Atkozott egy csapat ez...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Menj el moziba, olvass egy könyvet, játssz a gyerekkel, csinálj bármit.
Ez a csapat nem érdemli meg, hogy nézd.

Évek óta ugyanaz a semmi. Én Bob Quinn-ben is elvesztettem a hitem. Katasztrófális draftok (Davis szánalmas, Tabor nem pályára engedhető, Decker átlagos, Robinson semmi és még sorolhatnám), rossz igazolások (úristen ez a Worrilow mit keres az NFL-ben????) , Caldwell megtartása. Remélem hétfőn kibasznak ezért valakit de úgysem fognak.

Remélem Rudock játssza végig a szezont és kiderül, hogy sokkal jobb mint a csillió dolláros INT és fumble gyár.

Szerencsére mozijegyem van az egyik meccsünk idejére, kettő pedig Karácsony és Szilveszter estére esik.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szívből remélem, hogy örökre megszűnik ez a franchise. Elég ebből.
MacPhisto
@CNN: Detroit's Silverdome still standing after attempted implosion  cnn.it/2AsPucA  twitter.com/CNN/status/937392354797019137/video/1

A Silverdome nem adja fel!

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Szívből remélem, hogy örökre megszűnik ez a franchise. Elég ebből.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
@Justin_Rogers: On not quick snapping after the Fells overturned touchdown, Lions were told that the score was confirmed before officials changed their mind.

Vicces. Megadták, majd visszavonták.
Nem volt TD de ilyen is csak velünk történhet meg. 😀
Bazzani
Ezen már fel sem baszom magam.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Meccs közben ki volt rakva egy stat, miszerint/a tegnapival együtt/ 63 mérkőzés óta nem volt 100 yardos futója a Lionsnak. Ez azért eléggé durva szerintem.
kapitnono
Ne nekünk mond, mi nézzük ezt a ligautolsó futást évek óta, ez all time a 4 leghosszab sorozat ennél már csak a következőek voltak hosszabbak:
Bengals 67 meccs 92-97
Browns 69 meccss 88-93
Redskins 72 meccs 61-67
Szóval idén akár dobogó első helyére is feljöhetünk ha sb-be jutunk (szép álom)

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
Meccs közben ki volt rakva egy stat, miszerint/a tegnapival együtt/ 63 mérkőzés óta nem volt 100 yardos futója a Lionsnak. Ez azért eléggé durva szerintem.


több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
@JeffMossDSR: No titles since 1957.

One playoff win in 60 years.

No playoff wins in 26 years.

No division title in 24 years.

FOUR division titles. EVER.

No home playoff games in stadium built in 2002.

No Super Bowl appearances.

#OnePride

Gyűlölöm szeretni ezt a csapatot.
Bazzani
Az a baj, hogy annyira pszichoszomatikus lett ez a dolog, hogy már Maddenben is kikapok a Lionssal...
Helmut Zimmer
Olyan csapat vagyunk mint az egyszeri srác aki smárolásig eljut a csajokkal de megdugni sohasem tudja őket.
Bazzani
Leggusztustalanabb dolog az életben az ilyen nő, és az ilyen csapatnak szurkolás 😕
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JeffMossDSR: No titles since 1957.

One playoff win in 60 years.

No playoff wins in 26 years.

No division title in 24 years.

FOUR division titles. EVER.

No home playoff games in stadium built in 2002.

No Super Bowl appearances.

#OnePride

Gyűlölöm szeretni ezt a csapatot.
Bazzani
Az a baj, hogy annyira pszichoszomatikus lett ez a dolog, hogy már Maddenben is kikapok a Lionssal...
Helmut Zimmer
Olyan csapat vagyunk mint az egyszeri srác aki smárolásig eljut a csajokkal de megdugni sohasem tudja őket.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 209 — én ezt meguntam
@JeffMossDSR: No titles since 1957.

One playoff win in 60 years.

No playoff wins in 26 years.

No division title in 24 years.

FOUR division titles. EVER.

No home playoff games in stadium built in 2002.

No Super Bowl appearances.

#OnePride

Gyűlölöm szeretni ezt a csapatot.
Bazzani
Az a baj, hogy annyira pszichoszomatikus lett ez a dolog, hogy már Maddenben is kikapok a Lionssal...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JeffMossDSR: No titles since 1957.

One playoff win in 60 years.

No playoff wins in 26 years.

No division title in 24 years.

FOUR division titles. EVER.

No home playoff games in stadium built in 2002.

No Super Bowl appearances.

#OnePride

Gyűlölöm szeretni ezt a csapatot.

több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tudom, hogy hülyén hangzik de biztatóbb zakó volt, mint amennyire biztató volt a browns win.

Persze a csoport elúszott. Amit nagyon sajnálok. De nem tudom hogy valaha meg fogjuk-e nyerni. Pedig jó párszor adódott volna lehetőség. És látva a csoport csapatait, nem
Lesz könnyű dolgunk egy jó ideig...

De meg kell osztanom egy mára retek storym.

10+ évvel ezelőtt meg az indexes fórumon írtam Mac-nek egy csoport meccs veresége után (szerintem már nem is emlékszik) hogy a jó isten nem szereti a Lionst és nem vagyunk szerencsések.
Amire végig sorolta, hogy a csoportból 3 csapatból, kettőnek sérült a kezdő QBja. És Pont hogy nekünk kedveznek az égiek csak mi vagyok balfaszok.

Na most mondja valaki, hogy a régi dolgokból nem maradt semmi.

hozzuk a Klasszikust. Sírjak vagy nevessek?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
"The Detroit Lions claimed Dwight Freeney on waivers, per source."
oleewear
Borzasztó jó döntés.
Az előző meccsen a dime corner Tabor volt a legjobb passzsiettető.
Bazzani
mondjuk ma valószínűleg nem játszik még😊
de lesz Ansah talán... akinek én egyre kevesebb hasznát látom:S
oleewear
Ansah is lesz.
Azért amikor nem volt a legutóbbi két meccsen akkor 200yard felett futottak ellenünk. Nagyon nem mindegy, hogy ő vagy mondjuk Valoaga van fenn. 😉
Persze az se lenne baj ha Davis nem minden 5.szerelést tudna jól megcsinálni. Nagy csalódás eddig a rookie éve.
Bazzani
Csalódás az első éve????

Gondolj kérlek vissza, hogy ki volt itt utoljára jól játszó LB akit mi húztunk?
És melyik játszott csak hasonló szinten az első évében?
Szerintem ő nagyon jó és évről évre egyre jobb lesz!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
A csoport győzelem szépen elúszott. A wild carddal meg az lesz a baj, hogy a falcons-panthers-saints hármas ellen övék a tiebraker. Ettől függetlenül szerintem 5 nyerhető meccs jön.
anarfa
(Csoda ha három meglesz belőle ilyen felkészítéssel + Stafford sérülésével.)
Bazzani
Én már csak ilyen optimista ember vagyok 😀 De valahogy most azt érzem, hogy 10-6 lesz és nem jutunk be. Persze akár 11-5-tel is kimaradhatunk, erős az NFC.
Az AFC-ben 9-7-tel is lesz idén wild card csapat szerintem.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 220 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hiányzik.

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/933807276619640833

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Justin_Rogers: On not quick snapping after the Fells overturned touchdown, Lions were told that the score was confirmed before officials changed their mind.

Vicces. Megadták, majd visszavonták.
Nem volt TD de ilyen is csak velünk történhet meg. 😀