NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Helló Urak. Mit vártok a vasárnapi, Cincinnatiben esedékes kirándulásotoktól?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Darius Slay lett a hét védője az NFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/943489176321785856
több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
 twitter.com/Lions/status/943285950016344065
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@Steve_OS: Broke  twitter.com/Steve_OS/status/942181765036347392/photo/1

@Steve_OS:  twitter.com/Steve_OS/status/942181962625814529/photo/1

 twitter.com/NFLonFOX/status/942181797714051072/photo/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grat srácok és bocsi az off-ért de szerintem baromi jól nézett ki a tegnapi szerelésetek
Cubehead
Nekem is kurvára tetszik, bár az "all black" mezt jobban vártam az év elején de nem az lett végül.
Főleg a cheerleadereken állt a legjobban a silver szerelés. 😊

több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 483
Grat srácok és bocsi az off-ért de szerintem baromi jól nézett ki a tegnapi szerelésetek



több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
a győzelem mellé ismét beszedtünk pár sérülést...
T.J. Lang megint megsérült a lábára (így a Swanson-Lang-Wagner oldala a falnak sérült)
T.J. Jones vállsérülést szenvedett
Riddicknek a csuklója sérült meg (ami nemjó mert azt műtötték neki az offseasonben)

szerencsére van egy plusz nap a következő meccsig...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Mitch Threepicksky Bigplay Slay csatát mi nyertük. Idén is nulláztuk a macikat.
Bazzani
@davebirkett: Lions CB Darius Slay on Bears QB Mitchell Trubisky: He’ll be fine, he’s a young QB, but he needs to learn that lesson not to throw at 23.

😊

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Mitch Threepicksky Bigplay Slay csatát mi nyertük. Idén is nulláztuk a macikat.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/NFLMatchup/status/940582676158959616/photo/1

Annyira szarul futunk első kísérleteknél, hogy kétszer is benne vagyunk a legrosszabb ötben. 😀

Szerkesztette: Bazzani

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nyögvenyelős win...

viszont, Ebron mióta megszületett a fia megtáltosodott, ti megtartanátok ha folytatja ezt a játékot? /még mindig nem elsőköröshöz méltó,de nem rossz.../
oleewear
Szerzel 5 labdát és a végén szenvedsz a győzelemért. Zsenik dolgoznak nálunk.

Megtartanám. Bár ma is volt dropja meg fumbleja.

A DL és OL edzőt még ma kivágnám. A Bears át fog rohanni rajtunk, ráadásul középen.

több mint 6 éve
oleewear Detroit Lions 225
nyögvenyelős win...

viszont, Ebron mióta megszületett a fia megtáltosodott, ti megtartanátok ha folytatja ezt a játékot? /még mindig nem elsőköröshöz méltó,de nem rossz.../
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@BigE_810: @davebirkett @Justin_Rogers Fox killing the lions. Bye Caldwell!!!  twitter.com/BigE_810/status/939909162150047747/video/1

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ligaberkekben állítólag Matt Patricia és Mike Vrabel nevét emlegetik mint jövőbeni Lions HC.
Mindkettő rizikós lenne, mert újoncok a poszton de lassan bárkit (nem mackók Fox azért nem kellene) szívesebben nézek mint Bamba Jabbát.

Ma tuti nyerünk mert már nincs tétje a meccsnek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: Remember the contract extension #Lions coach Jim Caldwell received? Sources say it was really just for 1 year through 2018 with a team option for the future. His contract won't affect his job security. My story:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lqiefhffq307ozui6ud1
Jim Caldwell's future with Lions to be determined after season
The status of Detroit Lions coach Jim Caldwell is once again murky. Will the team bring him back for 2018? A lot of that could depend on if the Lions make the playoffs this season.


Megjött a karácsonyi ajándékom!!!!
Rúgjuk ki most!!!!!!!!

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@RapSheet: #Lions RB Ameer Abdullah (neck, questionable) is not expected to play today, source said, though it's more for play than injury reasons. Detroit is trying other players to improve the run game.

Ma nagyon sok Tion Green-t akarok látni.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Justin_Rogers/status/938097129075236864/photo/1

 twitter.com/PrideOfDetroit/status/938101776640655361/photo/1

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Szívből remélem, hogy örökre megszűnik ez a franchise. Elég ebből.
MacPhisto
@CNN: Detroit's Silverdome still standing after attempted implosion  cnn.it/2AsPucA  twitter.com/CNN/status/937392354797019137/video/1

A Silverdome nem adja fel!
Bazzani
Csak összejött:
 streamable.com/cb8w7


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1
Bazzani
Ez a játék nekem is kiverte a szememet a meccsen. Pláne úgy volt ciki, hogy Harbough ezelőtt nem sokkal remek ütemben időt kért, mikor túl sokan voltak a védelemben. Kb volt rá 5 másodperce, mert Stafford rögtön észrevette, hogy lassan cserélnek.
Ennél a játéknál meg nézegettük az előző playt, hogy challengeljünk-e. Fel sem merült Caldwellben, hogy most ők fognak sietni??
anarfa
Minden évben legalább van 10 olyan eset amikor 10 védővel állunk fel. Most ez lement kilencre.
Szánalmas és ezek után nem hullanak fejek.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?
JSanyo
Kiismerték, nem tudott megújulni, nem tud túllépni azokon a dolgokon amik nem működnek.
Amikor egy ilyen ágyúkarú irányítóval többet passzoltatsz keresztbe mint hosszába a pályán akkor nem vagy okos. Főleg ha ezek a YAC-re épülő játékok már hónapok óta nem működnek.
+sem Jabba sem Cooter nem épített még életében normális futójátékot. Pedig kb ennyire vagyunk a ligaelit offense-től (lásd Saints mióta futnak rendesen).

több mint 6 éve
anarfa Detroit Lions 477
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1
Bazzani
Ez a játék nekem is kiverte a szememet a meccsen. Pláne úgy volt ciki, hogy Harbough ezelőtt nem sokkal remek ütemben időt kért, mikor túl sokan voltak a védelemben. Kb volt rá 5 másodperce, mert Stafford rögtön észrevette, hogy lassan cserélnek.
Ennél a játéknál meg nézegettük az előző playt, hogy challengeljünk-e. Fel sem merült Caldwellben, hogy most ők fognak sietni??
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 813
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?
JSanyo
Nekem ugy remlik hogy az tavaly elott volt es mar tavaly is Stafford vitte a hatan a csapatot (egy darabig meg MVP eselyes is volt).
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
én azt nem értem, hogy Cooterrel mi történt, tavaly látszólag jól összeszedte a támadójátékot az elődje (inkább nem is írom le a nevét) kirúgása után... elvesztette a fél playbookot vagy mi?

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nem baj most majd faszán nyerjük az utolsó 4 meccset, 10-6-al faszán lecsúszúnk a po-ról, és nem értik majd miért van ki a faszunk bamba jabbával.

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És a bamba Jabbában töretlenül bízóknak egy ínyencség ahol a meccs egyik kulcs 3. kísérletéhez egy eddig szokatlan de legalább forradalmi ötlettel áll elő mesterünk.
Ami nem megy 11 emberrel az miért ne menne 9-el?

 twitter.com/iHeartNickW/status/937448780127002624/photo/1

Szerkesztette: Bazzani