NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tüdő: Úgy tudom hogy mi csoportunkban a mai nap eredményétől függetlenül az utolsó fordulóban dől el a csoport !

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem örülök neki. Remélem azért sikerül maximális komolysággal venni a mai meccset és egy nagy különbségű győzelmet abszolválni, hogy jövő héten dőlhessen el a csoport fő műsoridőben.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sajnos (?) elaludtam az Eagles meccs végét, rossz ötlet volt ágyból nézni. 😊
Elég boldog vagyok.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ne aggódj annyira !
A lényeg hogy a rájátszás már meg van!!!!!
Az Eagles vereségével, bejutottunk!!!!
Hihetetlenül boldog vagyok.
Ez a 11. Szezon amit végig szurkolok és másodszor sikerült!

Persze ettől függetlenül is kötelező a győzelem Chicagóban.

😊 😀 😀

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy közeledik a meccs úgy vagyok egyre nyugtalanabb és bizalmatlanabb.
Minden mellettünk szól. Sok a hiányzó a mackóknál (Conte is out tehát safety poszton is gondban lehet a Bears, hirtelen azt sem tudom ki lesz Mundy párja), sokan kérdésesek (Ratliff és Jennings sem edzett még a héten), nincs a kezdő irányító, összesen két használható elkapójuk van (Wilson és Jeffery), a futójátékuk akadozik, a morál a padlón.
Ilyenkor lehet igazán nagyot buknunk, de szerintem nyerünk mert nincs más út számunkra csak a győzelem.
Idén két csereirányító is megvert minket (Orton, Stanton) de azoknál a csapatoknál brutálisan jó volt a védelem is, a medvéknél ez enyhén szólva sincs így.
Austin elmondta a héten, hogy nincs változás a gameplan-ben az irányítócsere miatt. Elsősorban a futójáték megállítása a cél (majd sorba a TE és WR). Nem is értette, hogy Hálaadáskor miért csak ennyit futott a Bears, most sokkal több Forte akciót vár.
Clausen 2010ben kezdett utoljára, reméljük sokkoló élmény lesz neki a Lions D#.

Tegnap Cliff Avril aláírta új szerződését a Seahawksnál, ennek örömére kicsit visszadumált a régi csapatának:
DE Cliff Avril on what he learned since coming to Seattle from #Lions. "I learned how to win. Sorry Detroit."
Idén azért mi is tudunk már nyerni, remélem ez holnap is így lesz.
Jó lenne úgy, hogy nem egy FG-on múlik a végén... (mondjuk Gould is out, Feely lesz a kezdő K a Bears-ben)

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
You don't talk your way into the playoffs. You have to earn your way in.Jim Caldwell

Vagy alkotói válságba kerültem vagy pedig ez valóban egy olyan meccs volt amiről keveset lehet beszélni ellenben gyorsan el kell felejteni. Mondjuk ha valaki egy hónappal ezelőtt azt mondja nekem, hogy a kickerek közötti különbség miatt nyerünk egy meccset idén akkor pofán röhögöm.
Difference in today's game: Matt Prater 3-for-3 Blair Walsh 0-for-3

Ha az összképet nézzük akkor sokkal jobb a helyzet, mintha visszaemlékezünk a meccsekre egyenként. Dominánsnak egyáltalán nem nevezhető támadójátékkal nyertünk 10 meccset és egy győzelemre vagyunk a PO-tól.
Jim Caldwell az első Lions vezetőedző Potsy Clarck óta (ő is még Portsmouth Spartans főedzőként érte el 1931-ben) aki a nyitó szezonjában 10+ győzelmet tudott elérni kedvenc csapatunknál.
A siker másik legnagyobb letéteményese Teryl Austin, aki egyre többet szerepel az esetleges HC jelöltek listáján. Ő egy remek ómen amúgy az aktuális csapatának hisz 1995 óta (akkor a Wake Forrestnél dolgozott) nem volt olyan edzői stáb tagja ami negatív rekorddal zárta a szezont. Austin természetesen szívesen áll az esetleges head coach interjúk elé, de egyelőre csak erre a szezonra koncentrál.
És milyen a hangulat a csapatnál? Azt hiszem, hogy egy „belsős” ember szavai mindent elárulnak:
It's always more cohesive when you're winning, but Lions locker room incredibly loose, cohesive and have a genuine respect for one another.Justin Rogers Detroit Lions reporter for MLive

Talán kicsit lebecsültem a vikingeket, bevallom sokkal jobbak voltak mint előzetesen vártam. Leginkább a szerencsének és a védelmünknek köszönhettük a győzelmet. Ezzel a Minnesota-val sajnos hosszabb távon elég komolyan kell majd számolni.
Ezek után nézzük kicsit részletesebben a meccset, jöhet az eheti "Ahogy Bazza látta". Bár nevezhetnénk inkább „Ahogy Bazza alig látta az idegtől”-nek.

A nap hőse:

Sem a védelem sem a támadósor nem zárt jó meccset. Az offense impotens volt, a defense pedig 315 passzolt yardot nyelt be. Én mégis a secondary-ből választottam egy játékost, nevezetesen Glover Quin-t. Azért Quin lett az emberem, mert az Ő INT-e fordította meg a meccs menetét és mentett meg minket attól, hogy 0-21-el vonuljunk a szünetre ami már szinte behozhatatlan hátrány lett volna.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Quin_intercepts_Bridgewater/9ba28eaf-9f2e-4edc-a1af-a2f6f304cffb
Ez a 11. olyan meccs volt egyfolytában ahol Lions játékos interception-t szerzett. Ez a leghosszabb széria 1981 óta (akkor 13 ilyen meccs volt sorozatban). Glover Quin holtversenyben vezet az NFL-ben ebben a kategóriában (6 INT idén), a HOF-er Lem Barney (1967) óta az első oroszlán lehet aki az év végén élen állhat ebben a statisztikai mutatóban.
Nem mellesleg a hét védőjátékosa is lett az NFC-ben, Lions DB 2000-ben nyerte el utoljára ezt a címet (Kurt Schulz).
Természetesen az ő remek teljesítménye is nagyban köszönhető a védelem többi tagjának is, ezt Quin sem tagadja:
Teamwork makes the dream work.Glover Quin


A nap hülyéje:

We need more Reggie Bush and Jeremy Ross and less Calvin Johnson and Golden Tate.Joe Lombardi

Persze ezt ebben a formában nem mondta, de minden jel arra mutat, hogy ezt gondolja.
Sajnos én már nem tudok hinni Lombardiban, kevesebb mint egy szezon alatt teljesen elvesztette a hitelét a szurkolók nagy részénél. Mindent elmondtam már ebben a témakörben amit akartam, mégis írok pár sort ami újdonság lehet az eddigiekhez képest.
A Tampa elleni meccs után (ahol egy snapet játszott) nagyon sok riporter és drukker hiányolta Riddick-et a gameplan-ből. Lombardi akkor azt nyilatkozta, hogy ez csak egy egyszeri anomália volt. A Vikings ellen ennek örömére két snap-et kapott. Persze teljesen érthető egy olyan játékos háttérbe szorítása (egy full haszontalan Bush miatt) aki amikor játszott meccsnyerő TD-t szerzett, kulcsfontosságú first downokat csinált meg és állandó veszélyt jelentett...
A TE-ek leginkább akkor tűnnek fel a drukkernek ha szabálytalanságot fújnak rájuk a zebrák Volt egy olyan játék amikor egy Pettigrew holding és egy Ebron false start érkezett egymás után. Közben meg egy elkapásuk van összesen…
Amit én leginkább hiányolok azok a big playek (10+ yardos futás vagy 25+ yardos passz), ezen a meccsen is egy volt ilyen összesen az is egy 15 yardos futás.
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/team-big-play-statistics/2014/
Régen félelmetesek voltunk ebben, idén már készülnie sem kell ilyenre az ellenfeleknek.
Ha mindenképpen ki kellene emelnem valakit aki a legkevésbé impact player a posztján az Jeremy Ross.
Ross has had 11 negative games this year, and is one of worst graded players on O.PFF
Ennek a csapatnak hatalmas szüksége volna egy jó slot elkapóra, remélem kiemelt prioritást élvez majd a poszt az offseason-ben. Mondjuk azt sem értem, hogy miért játsszuk a legfontosabb játékokat Rossra, Bushra és Fullerre.
Azt már alig merem leírni, hogy Ryan Broyles rendszeresen inaktív, pedig ő pont azokban a dolgokban jeleskedik (biztos kéz, kulcsfontosságú 3.down-ok, route futás) amiben Ross rendszeresen kudarcot vall.

A nap meglepetésembere:

A remekül teljesítő védőfal talán legszürkébb embere idén Jason Jones. A vikingek ellen azonban olyan produkcióval rukkolt elő amire már régóta vártak tőle a drukkerek. A meccs egyik sorsdöntő pillanata volt az általa blokkolt FG, de emellett is jó meccse volt (4 tackle, 1 sack, 1 TFL).


Kedvenc play:


A héten a Jason Jones által blokkolt FG-t választottam. Nagyon ritka mifelénk az ilyesmi.
Ráadásul meccset eldöntő játéknak is nevezhetjük.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Jones_blocks_Walshs_26yd_field_goal_/b81a406e-598e-441e-ad9a-ad0c9467c4a5
Jason Jones has some go-go gadget arms.

Az már csak hab a tortán, hogy a játékban nagyot hibázó Vikings játékost (J’Marcus Webb) kivágta a csapata a meccs után.

Amin jót nevettünk:
CJ Mosley Suht marasztalja:
„DON'T GO, BABY. DON'T GO!”
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


A nézők már karácsonyi hangulatban:


Obviously Jay Cutler is an elite quarterback.Ndamukong Suh
Majd rá pár órára kitették Cutlert a kezdőből.

Egy twitter vélemény a Bears irányító cseréjéről:
Getting benched for Jimmy Clausen is like you wife telling you she's leaving you for a dildo.
A nap képe:
Azért ezt úgy nagy duzzogva elfogadnám.


Erre talán hamarabb lenne esélyem. (1987-es Ford Bronco)


Warren Buffet (a Forbes listája alapján 2008ban ő volt a világ leggazdagabb embere) is megjelent a meccsen:



Újoncfigyelő:
Ez a hét nem az újoncokról szólt. A gyengélkedő támadósorban Ebron mindössze egy elkapást jegyzett (két passzból), a Tate TD-nál viszont egy remek blokkal segítette az elkapót.
Van Noy 14 snap-et kapott a védelemben, de egyelőre sajnos teljesen észrevehetetlen. Cornelius Lucas 13 játékot játszott a sérült Waddle helyén, jól teljesített. Travis Swanson és a kisebb sérülést szenvedő Seisay csak a ST-ben kapott szerepet.


És egy véleménnyel búcsúzok ami teljesen megegyezik ez enyémmel:
Losing to a Bears team led by Jimmy Clausen would be the most Lionsiest thing of all time.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Szét vagyunk hullva. Az edzők nem bíznak a játékosokban és egymásban sem, a játékosok meg bennük. A Saints ellen látszott, hogy mi már semmit nem akarunk ettől a szezontól. Kapjunk is ki hogy tuti legyen a Top 10 draft Pick meg hogy tuti biztos elküldjenek minden idióta edzőnket...Nem tudom elképzelni, hogy ezt az idei extra motivált PO-ért küzdő Lionst megverjük a 1000 sérültünkkel, ezzel az edzői stábbal, ebben a helyzetben, főleg Clausennel....Basszus bocs Bazza megígértem hogy nem szólok a topicotokban, de már lusta vagyok visszatörölni ha ennyit gépeltem 😀Tomcsik
Nem merjük remélni hogy sima győzelem, mert az sose úgy megy, lásd tavaly amikor elviekben simán po-ba kellett volna jutnunk erre mégse, meg aztán lehet ti is összeszeditek magatokat, csakhogy minket kiüssetek a po-ból.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Szét vagyunk hullva. Az edzők nem bíznak a játékosokban és egymásban sem, a játékosok meg bennük. A Saints ellen látszott, hogy mi már semmit nem akarunk ettől a szezontól. Kapjunk is ki hogy tuti legyen a Top 10 draft Pick meg hogy tuti biztos elküldjenek minden idióta edzőnket...Nem tudom elképzelni, hogy ezt az idei extra motivált PO-ért küzdő Lionst megverjük a 1000 sérültünkkel, ezzel az edzői stábbal, ebben a helyzetben, főleg Clausennel....Basszus bocs Bazza megígértem hogy nem szólok a topicotokban, de már lusta vagyok visszatörölni ha ennyit gépeltem 😀

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ki kell nyírni a futójátékot. Ha Clausen megver minket passzokkal akkor jobb is ha nem megyünk PO-ba.
Szerintem Hálaadáskor utoljára láttuk (ellenünk) Cutlert Bears mezben. Lecserélték, hogy mi vagy a vikingek agyon ne üssük a trade előtt.Bazzani
Nincs futójátékunk, szóval ez nem hiszem, hogy komoly gond lenne. Lényegében ugyanazt kell csinálnotok offense szinten, mint pár hete. Két év két söprés a Lionstól. Gúdzsáb.tüsi91
Hidd el én örülnék neki! De azért még ne írjuk le a dolgokat.
Ne kezeljünk tényként egy, még meg nem történt dolgot!
Kifejezetten gyengék szoktunk lenni idegenben! És láttunk már nagy meglepetéseket. Ez pedig egy csoportmeccs. A riválisok elleni meccsek, sosem egyszerűek ebben a ligában.

De persze nyernünk kell!topmodell
Nézel Bears meccseket? 😊 Ez a csapat pl annyira felszívta magát egy kiütéses Pats zakó után, hogy a Packers 42-vel vezetetett szünetben. Balhé-balhé hátán, liga utolsó védelem, 3 zsinórban elszenvedett sima vereség, Jimmy Clausen és az edzői team. Amikor 5 éve hasonló helyzetben megvertük otthon a Vikings, akkor éppúgy 5-9-el álltunk, de morálisan nem egy széthullott csapat voltunk.

Én drukkolok Clausennek, de most mondjam azt, hogy reális esélyt látok egy nullázásra?
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tippem vasárnapra: 14 pontos győzelem!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ki kell nyírni a futójátékot. Ha Clausen megver minket passzokkal akkor jobb is ha nem megyünk PO-ba.
Szerintem Hálaadáskor utoljára láttuk (ellenünk) Cutlert Bears mezben. Lecserélték, hogy mi vagy a vikingek agyon ne üssük a trade előtt.Bazzani
Nincs futójátékunk, szóval ez nem hiszem, hogy komoly gond lenne. Lényegében ugyanazt kell csinálnotok offense szinten, mint pár hete. Két év két söprés a Lionstól. Gúdzsáb.tüsi91
Hidd el én örülnék neki! De azért még ne írjuk le a dolgokat.
Ne kezeljünk tényként egy, még meg nem történt dolgot!
Kifejezetten gyengék szoktunk lenni idegenben! És láttunk már nagy meglepetéseket. Ez pedig egy csoportmeccs. A riválisok elleni meccsek, sosem egyszerűek ebben a ligában.

De persze nyernünk kell!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ki kell nyírni a futójátékot. Ha Clausen megver minket passzokkal akkor jobb is ha nem megyünk PO-ba.
Szerintem Hálaadáskor utoljára láttuk (ellenünk) Cutlert Bears mezben. Lecserélték, hogy mi vagy a vikingek agyon ne üssük a trade előtt.Bazzani
Nincs futójátékunk, szóval ez nem hiszem, hogy komoly gond lenne. Lényegében ugyanazt kell csinálnotok offense szinten, mint pár hete. Két év két söprés a Lionstól. Gúdzsáb.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki kell nyírni a futójátékot. Ha Clausen megver minket passzokkal akkor jobb is ha nem megyünk PO-ba.
Szerintem Hálaadáskor utoljára láttuk (ellenünk) Cutlert Bears mezben. Lecserélték, hogy mi vagy a vikingek agyon ne üssük a trade előtt.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Még senki nem írta be, de gondolom hallottatok már róla, hogy Jay Cutler helyett Jimmy Clausen kezd vasárnap ellenünk.
Cutler rossz formában van az utóbbi időben, de talán még így is jobban járhatunk, hogy Clausen ellen kell játszanunk!

Nyernünk kell!topmodell
Egy mentálsain szétesett csapat ellen játszotok, amelynél a védelem röhejes. Ez Cutlerral is tök sima meccs.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Még senki nem írta be, de gondolom hallottatok már róla, hogy Jay Cutler helyett Jimmy Clausen kezd vasárnap ellenünk.
Cutler rossz formában van az utóbbi időben, de talán még így is jobban járhatunk, hogy Clausen ellen kell játszanunk!

Nyernünk kell!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Belenéztem hajnalban a Bears meccsébe. Azt gondolim, hogy ezt a hitehagyott, sérülésektől tüzedelt, rosszul vezényelt és nem mellékesen egy nappal kevesebbet pihenő csapatot le kell győznünk. Ha kikapunk akkor tényleg nem érdemeljük meg a PO-t. Bár szombat este a Redskins segíthetne és legyőzhetné az Eaglest és akkor nem számítana a mi meccsünk.
Tippem: nehéz kezdés után 10-el nyerünk.

Szombat délelőtt lesz összefoglaló, mert a főnökeim tőlem várják a világ megváltását.
Szavazatokat várnék a levelesládámba PM formájában, hogy szerintetek ki volt a meccs legrosszabb Lions játékosa. Nem tudok dönteni, segítsetek.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Waddle IR
ACL szakadásBazzani
Egèsz
Évben gyenge az O fal. Ráadásul végig sérülésekkel szenvedünk.
Volt olyan meccs amit végig tudott játszani a fal?

Remélem megpróbálja Mayhew ezt az egységet megerősíteni.
Sims helyett jöhetne valaki hasznos, neki úgyis lejár a szerződése.
Raiola is befejezi.
Én sajnos egyelőre Swansonban nem látom hogy kiemelkedő lenne, sőt...

Waddle végig sérüléssel szenved, de egyértelműen gyengébb volt mint tavaly. Hilliard jobban játszott a hélyén (mielőtt kidőlt volna))
Warford is jobbnak tűnt tavaly.
Szóval
Úgy tűnik 2-3 helyen is
Változik ez a fal jövőre. Remelem minőségi javulást sikerül elérni. Akár a draftról, akár a FA piacról.
Úgyis a két falról kell szólnia az Offseasonnek.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Waddle IR
ACL szakadás

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A Bills elleni az egyetlen hazai vereségünk idén!
7-1 a Ford Field történetének legjobb mérlege!

17-14re kaptunk akkor ki.
Henery 3 Fg-t hagyott ki azon a meccsen!
Ami miatt többször jó pozícíóból kezdett a Bills. Ami egy egy védelmi csatában rengeteget számít. Meg a bent maradt 9ö pont is 😊

Szóval mondhatjuk, hogy azon a meccsen nekik jött össze minden.
Azért a többi meccsen nem csak arról van szó, hogy sokszor a mi javunkra pattogott a labda, hanem arról is, hogy idén kivételesen "könnyű" sorsolásunk volt. Főként otthon!
A Packersen kívül van olyan csapat akinek pozitív a mérlege és megvertük őket?topmodell
A Miaminek még összejöhet

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Bills elleni az egyetlen hazai vereségünk idén!
7-1 a Ford Field történetének legjobb mérlege!

17-14re kaptunk akkor ki.
Henery 3 Fg-t hagyott ki azon a meccsen!
Ami miatt többször jó pozícíóból kezdett a Bills. Ami egy egy védelmi csatában rengeteget számít. Meg a bent maradt 9ö pont is 😊

Szóval mondhatjuk, hogy azon a meccsen nekik jött össze minden.
Azért a többi meccsen nem csak arról van szó, hogy sokszor a mi javunkra pattogott a labda, hanem arról is, hogy idén kivételesen "könnyű" sorsolásunk volt. Főként otthon!
A Packersen kívül van olyan csapat akinek pozitív a mérlege és megvertük őket?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vannak olyan szezonok, mikor a nüanszok mindig a másik irányba billennek, s vannak ilyenek, amikor meg ide.tüsi91
a Lionsnál inkább az előbbi jellemző 😕JSanyo
Idén nem mondanám.Toca
Idénről talán a Bills meccs, de az Henery mixe volt

több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 19 195 — Vikings fan
Vannak olyan szezonok, mikor a nüanszok mindig a másik irányba billennek, s vannak ilyenek, amikor meg ide.tüsi91
a Lionsnál inkább az előbbi jellemző 😕JSanyo
Idén nem mondanám.
több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Vannak olyan szezonok, mikor a nüanszok mindig a másik irányba billennek, s vannak ilyenek, amikor meg ide.tüsi91
a Lionsnál inkább az előbbi jellemző 😕

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Vannak olyan szezonok, mikor a nüanszok mindig a másik irányba billennek, s vannak ilyenek, amikor meg ide.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ennyi izgalmat egy meccsre. 10 kardiológusból 9 ezt nem ajánlja.
Nem az a meccs ami után könnyű elaludni.
Nagyon szenvedtünk, de meg van!
Nem sokat számít most de vezetjük a csoportot!
És most mindenki szorítson, hogy Dallas @ Philly meccsen ne legyen döntetlen!

Otthon hoztuk a kötelezőket!
Most nyerni kell Chicagóban! (Mocskosul nehéz lesz)topmodell
Melyik hülye ajánlja ezt?

Amúgy remeg a gyomrom, ki vannak pattanva a szemeim, izzadt vagyok, pörgök mint a Duracell nyuszi és mindjárt mennem kell melózni.
Nyerjen a Philly asszem nekünk az a legjobb. De ha nyerünk a mackóknál akkor megvan a PO.Bazzani
Egy esetleges döntetlen ma este, nem feltétlen lenne elég a döntetlen.
A rangod eszméletlen jó, nem tudom mióta ez.
Aludni én se tudom hogy, hogy fogok ezután, és ha tippelnem kéne az utolsó heti meccsünk kezdési időpontját későbbre teszik majd.

We just form a fucking wall.