NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ne haragudjatok, túl nagy volt a kísértés....😀

 deadspin.com/butthole-eaten-at-lions-tailgate-1670931368/+laceydonohuenexion218
az első komment jobban odab.sz mint maga a kép 😀😀😀

több mint 9 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ne haragudjatok, túl nagy volt a kísértés....😀

 deadspin.com/butthole-eaten-at-lions-tailgate-1670931368/+laceydonohue

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a full no brainer commentvalakis
a "no brainer" kifejezés nem azt jelenti, hogy "agy nélküli", hanem hogy teljesen egyértelmű, nyilvánvaló 😊baggio
Hát akkor ez egy "miss" tackle.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Ez a full no brainer commentvalakis
a "no brainer" kifejezés nem azt jelenti, hogy "agy nélküli", hanem hogy teljesen egyértelmű, nyilvánvaló 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tény: rajtunk kívül nem vertetek +mérlegű csapatot, mi mennyivel is többet? (Phili-NE)
balazs799
Kíváncsi voltam nálunk mit mutat a számláló. Cin-Buff-Den-Colts-Det-SD-Mia.Nomac
16 csapatból 10 nem pozitív mérlegű, akikkel játszottunk. (Packers ugyebár kétszer meg a Miaminek összejöhet)
Nem mellesleg az elmúlt 10 évben nem volt teljesen mindegy mikor játszotok a Lambeau-n?Rubens
Ez a full no brainer comment, mintha 10 évig nyomtunk volna 0-16-ot. És sose fordult még elő hogy egy negatív mérlegű egy pozitív mérlegűt vert. De akkor nézzük a másik irányból, nektek nem mindegy mikor játszotok ott?

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Nem lesz Sport TV-s közvetítés a Packers-Lions meccsre, lehet megint stream előtt görnyedni. A mínuszos csoport meccsét adják inkább. Nem mondok semmit.Bazzani
Sebaj, mindkét csapatot nézhetjük a playoffban, míg a másik párosításból az egyik csapatnak vasárnap véget ér a szezon és várhatóan a másiknak se tart sokkal tovább 😀
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem lesz Sport TV-s közvetítés a Packers-Lions meccsre, lehet megint stream előtt görnyedni. A mínuszos csoport meccsét adják inkább. Nem mondok semmit.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
-1991-ben vertük utoljára a Packerst idegenben, azzal meg is nyertük a csoportot 12-4es mérleggel, Eric Ebron akkor 15 éves volt.
Bazzani
Ebron akkor még csak kósza gondolat sem volt, nem hogy 15 éves 😊Borbinho
Basszus elírtam, nehéz mindent jól leírni na. Közben meg sül a bejgli meg nyaggat a kisasszony is, hogy játsszak vele. 😊

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Colts után ti vtok a második kedvenc csapatom kb amióta követem a ligát (bár az utolsó másodperces Avery TD-s meccsen azért nem nektek szurkoltam :p ), és szerintem hétvégén 23 év után nyertek idegenben.

21-27lesz a végeredmény, ARod-ék támadnak a győzelemért, de egy Quin IT-vel eldől a meccs 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
-1991-ben vertük utoljára a Packerst idegenben, azzal meg is nyertük a csoportot 12-4es mérleggel, Eric Ebron akkor 15 éves volt.
Bazzani
Ebron akkor még csak kósza gondolat sem volt, nem hogy 15 éves 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A tippem a vasárnapi meccsre: 13 pontos vereségtopmodell
Félidőig lesz esélyünk (kb egy TD-s Packers előny) a harmadik negyedben bedarálnak minket egyéni hibák miatt és a vége gála. Kikapunk 31-13ra.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DIFFERENT NEW LIONS

Mivel a Redskins szombaton legyőzte az Eaglest így a már a Bears meccs eredményétől függetlenül is a rájátszásba jutottunk. Ez már a második pozitív esemény az utóbbi időszakban ami a washingtoni csapathoz kapcsolódik, hiszen őket tudtuk legyőzni először a 0-16-os szezon után.
Valahogy úgy álltam a mackók elleni meccshez, hogy legyünk túl rajta és ne sérüljön meg senki (persze nyerjünk is valahogy). Az eredménynek semmi jelentősége nem volt, hiszen a GB elleni csoportderbyn dől el ígyis-úgyis minden.
Hát túl vagyunk rajta, nem is sérült meg (nálunk) komolyabban senki, nyertünk is mégis elég keserű szájízzel álltam fel a monitor mellől, de erről majd később.
Ez idén már az 5. negyedik negyedben kiharcolt sikere volt a csapatnak, ez a legtöbb idén az NFL-ben. 1972-73 óta először történt meg, hogy két egymást követő évben legyőztük a Bearst idegenben, sőt a mackók immáron 723 napja nyeretlenek ellenünk. A minden bizonnyal kirúgás sorsára jutó HC Marc Trestman 0-4el zárt ellenünk, azért reménykedjünk még, hogy marad.

That's what they hired me for.Caldwell a playoffról

Caldwell megcsinálta. A drukkerek többsége elég komoly kétkedéssel fogadta a kinevezését, de ő szerencsére rácáfolt minden kritikára. Ez mindösszesen a 4. alkalom a franchise történetében, hogy a csapat legalább 11 győzelmet szerzett, legutoljára 1991-ben Wayne Fontes vezetése alatt. 1997 óta Caldwell az első (összesen a harmadik: George Wilson 1957, Bobby Ross 1997) olyan HC aki már az első évében a rájátszásba juttatta kedvenceinket.
Uttoljára 1991 ben nyertünk rájátszás mérkőzést, akkor a Dallas Cowboys ellen. Jó esély van arra, hogy idén is velük találkozzunk az első körben.
Mielőtt belevágnánk az eheti viszonylag rövidebbre szánt "Ahogy Bazza látta" epizódba idéznék egy cikkhozzászólást ami olyan mintha az én vagy akár mindannyiunk szívéből szólna:
Ken Whisenhunt, I am glad you are coaching Tennessee.


A nap hőse:

A mai győztesem számára ez egy olyan mérkőzés volt ahol végre azokat az erényeket csillogtatta amikért korábban mindenhol nagyon szerették a drukkerek. Leginkább biztatásból választottam Reggie Bush-t, mert eddig leginkább a negatív rovatban szerepelt idén. Szigorúan véve talán nem ő volt a meccs legjobb játékosa, de mindenképpen egy ilyen Bushra lesz szükség a ránk váró nehéz feladatok legyűrésére.
55 futott yard (7 carryből, 7,7es átlaggal), 44 elkapott yard (6 elkapásból, 7,3as átlaggal), 1 futott TD és két big play (16 yardos futás és 21 yardos elkapás).
Ketten Bell-el 128 yardot futottak és 57 yardot kaptak el. A rájátszásra talán összeáll az a félelmetes duó amit szezon előtt vártak a szakértők.

A nap hülyéje:

Amikor elkezdtem NFL-t nézni akkor egy életre megtanultam, hogy az NFL csaták leginkább a falak mentén dőlnek el. Ezt a meccset elvesztettük a falaknál, mind az OL mind a DL felejthető produktumot tett le az asztalra. A támadófaltól már megszoktuk (meg lehet ezt szokni???) ezt, de a védőknél ez eddig nem volt jellemző. Az amúgy is gyenge ráadásul most tartalékos Bears OL elit egységnek látszott szinte az egész mérkőzésen. Összesen 2 sack és csak 6 QB hit, aminek többsége ráadásul egyetlen embertől jött (Suh 2 sack, 3 hit).
Szeretném azt hinni, hogy a meccsen mutatott gyengébb produkciókat leginkább a tétnélküliség és egy lebutított playbook számára írhatjuk. Erre azért utalnak jelek is (pihentetések, 0 TE passz, kevés blitz).
Ami biztosan nem ezen okok miatt történt az a speciális csapatrész által bemutatott tragikomédia, nagyjából úgy néztek ki a meccsen mint a mellékelt képen látható brigád.
Jeremy Ross ügyetlensége a visszahordásnál és a Bears máris a redzone-ban találja magát és TD-t szerez, Julian Stanford megüti a puntert majd a Bears 3 játékra rá TD-t ér el emiatt, Matt Prater 37 yardos FG-ját blokkolják mert a földet rúgja a labda helyett. Ez összesen 17 pont ajándék az ellenfél számára. Most belefért, de a Packers ellen és a rájátszásban már nem fog.

A kis dolgoknak is örülni kell:
MATT PRATER MAKES THE EXTRA POINT!Detroit Lions Pro a twitteren


A nap meglepetésembere:

Nem akkora meglepetés, hogy Rashean Mathis remek meccset zárt hisz egész évben megbízhatóan játszott. Mégis ki szeretném emelni, mert megérdemli. 11 passz ment az irányába, mindössze 5 lett sikeres és egyik sem volt hosszabb 9 yardnál.
Tudom nem szép dolog a PFF-ra hivatkozni (nem is teszem gyakran), de Mathis karrierje folyamán erre a meccsre kapta a legjobb értékelést és az utolsó 6 meccs alapján a 3. legjobb CB volt a ligában. 35 évesen nem rossz teljesítmény.


Kedvenc play:

Joique Bell 17 yardos futott TD-ját választottam ahol megalkuvás és komolyabb blokkok nélkül cikázott át a Bears védelmén.
 www.detroitlions.com/media-center/videos/Highlight_Saved_by_the_Bell/54e1baf6-38fe-480e-8748-8ab42ea3f51e
A dolog pikantériája, hogy Caldwell fegyelmi okokból (megsértette a csapatszabályzatot) jegelte Bellt az első negyedben. Joique sértődés helyett a pályán válaszolt a büntetésre.
#BEASTBELLMODE

Amin jót nevettünk:
Cutlerhez is megjött a Mikulás:


Egy félelmetes Bears mascott a múltból a Cubs-al közös pályán:


A nap képe:
Közben a Ford Field már fel van díszítve a december 26.-i Quick Lane Bowl-ra ahol a Rutgers és a North Carolina (Ebron korábbi csapata) játszik egymás ellen:


A Soldier Field-en rendesen fel vannak készülve az időjárás nehézségeire, szerencsére most nem volt rájuk szükség:


Újoncfigyelő:
Cornelius Lucas végigjátszotta a mérkőzést, 1 sack-et és 2 QB hit-et jegyeztek róla viszont a futójátékokhoz jól blokkolt. Eric Ebron is a blokkolásban jeleskedett (ebben egyre fejlődik) de elkapása nem volt igaz passz sem ment felé. Van Noy továbbra is leginkább a speciális egységben kap szerepet. Travis Swanson nem játszott az offenseben a mackók ellen, viszont Raiola büntetése miatt viszont életében először fog az eredeti posztján centerként kezdeni az NFL-ben a Packers ellen.

----------------------------------------------------------------------------------------
Mivel a csapatra talán az utóbbi évek legfontosabb mérkőzése vár vasárnap így szentelnék ennek külön is pár sort:
-1993 óta ez az első alkalom amikor két minimum 11 győzelmes csapat játszik egymás ellen csoportdöntőt, akkor a Dallas Cowboys és a New York Giants csatáját a Dallas nyerte hosszabbításban 16-13-ra.
-1991-ben vertük utoljára a Packerst idegenben, azzal meg is nyertük a csoportot 12-4es mérleggel, Eric Ebron még meg sem született akkor.
-Raiola 2009 óta a csapat offense snapjeinek 99,7%-ban a pályán volt, csak 19-et hagyott ki a 6400-ból. Kiválásával Rob Sims lett a csapat Iron Man-je aki 89 meccs óta kezdő egyfolytában. Raiola karrierje legfontosabb meccsét hagyja ki a saját hibájából.
-Így néz ki most a Silverdome ahol utoljára hazai PO meccset rendezhettünk (a Ford Fielden soha):

több mint 9 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szeretnék érdeklődni, hogy most már beszélhetünk e arról, amit a szezon elött kezdtem, hogy Caldwellel a Lions PO-ba megy, és ő igenis jó edző, és pont ő kell ide? 😉
Valakivel még fogadtam is, csak elfeledtem kivel és mibe.Sobri Jóska
A PO pipa, az öltöző/összhang úgy tűnik szintén, egyetlen kérdés maradt csak, hogy valahogy képes lesz-e hatni Suh-ra, hogy maradjon itt, remélem az is megy majd neki valahogy. Ha más nem, kihívja egy farkasszem-viadalra, abban úgyis verhetetlen.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szeretnék érdeklődni, hogy most már beszélhetünk e arról, amit a szezon elött kezdtem, hogy Caldwellel a Lions PO-ba megy, és ő igenis jó edző, és pont ő kell ide? 😉
Valakivel még fogadtam is, csak elfeledtem kivel és mibe.Sobri Jóska
nem fogadtál egy az egyben senkivel, csak voltak, akik nem értettek veled egyet 😊
 bowl.hu/forum/nfl_-_csapatforumok/detroit_lions/1012753baggio
Vicces (de jó) visszaolvasni a véleményeket.
Tőlem a legkedvesebb a vízilófejű idióta volt kb. 😊

több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 780 — 258. §
Szeretnék érdeklődni, hogy most már beszélhetünk e arról, amit a szezon elött kezdtem, hogy Caldwellel a Lions PO-ba megy, és ő igenis jó edző, és pont ő kell ide? 😉
Valakivel még fogadtam is, csak elfeledtem kivel és mibe.Sobri Jóska
nem fogadtál egy az egyben senkivel, csak voltak, akik nem értettek veled egyet 😊
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Detroit Lions - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tény: rajtunk kívül nem vertetek +mérlegű csapatot, mi mennyivel is többet? (Phili-NE)
balazs799
Kíváncsi voltam nálunk mit mutat a számláló. Cin-Buff-Den-Colts-Det-SD-Mia.Nomac
Milyen kár, hogy Brady már kiégett... 😀 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 937 — balazs.t85@gmail.com
Tény: rajtunk kívül nem vertetek +mérlegű csapatot, mi mennyivel is többet? (Phili-NE)
balazs799
Kíváncsi voltam nálunk mit mutat a számláló. Cin-Buff-Den-Colts-Det-SD-Mia.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Édes Istenem.... Fel kéne már végre nőni...James007
Köszönjük szépen a tartalmas hozzászólást. Így már egész más fényben látjuk a dolgokat. Nem semmi, hogy ilyen jó rálátásod van a dolgokra és ezt el is mered mondani. Nagyon felnézünk rád felnőttre mi gyerekek.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én a vasárnapi meccset is elkönyveltem vereségnek. Ti bajnokesélyesek vagytok, mi meg valahogy idekerültünk. Még mi sem értjük, hogyan. topmodell
300 yard alatt tartva az ellenfeleket, 64yard alatti futás elleni D-vel (magasan ligalegjobb), egy a középszernél sokkal többet tudó QB-val, egy jó elkapósorral, és majd 2 futó által is a 4y/att al.

4 főre épül az offense: Stafford-Megatron-Tate-Bell (Bush pedig visszatért)
Hogy is néz ez ki nálunk? Rodgers-Nelson-Cobb-Lacy
Mind 2 csapat top15-be van a passz elleni védekezésben is.

A döntő faktor valóban az, hogy nálatok egy jó irányító van, nálunk meg szerintem nem vagyok akkor se elvakult ha azt mondom, hogy a legjobb (és elnézést minden más véleményen lévőtől). DE az utolsó 2 meccsen döcög kicsit a gép. Igaz idén is látszott, hogy ha elhagyjuk a Lambeau-t rögtön nem hengerel az offense, de persze akkor se rossz. De bárkinek lehet rossz napja, isten tudja mióta nem dobott Rodgers INT-et otthon, Lacy-nek 1 elvesztett fumble-je van idén.
Bármelyikbe benne van, hogy egy rosszabb napot fognak ki (a védőfalatok pedig ebbe tud segíteni is nekik) és labdavesztésekkel teljesen más fordulatot is vehet ez a történet.

Tény: rajtunk kívül nem vertetek +mérlegű csapatot, mi mennyivel is többet? (Phili-NE)

Nem hiszem, hogy sima hazai győzelem lenne majd, nem hiszem, hogy mivel a Lions jön a Lambeaura, Rodgers meg amúgy is elképesztő statokat hoz, pláne otthon már le se kell játszani a meccset.

Kiktől kapott ki a GB idén? (jó mind idegenbe, de: Seahawks, LIONS, (Saints), Buffalo) 4ből 3 top D-es csapat...
Persze remélem, hogy folytatódik a kivégzősorozat majd Green Bay-be ezúttal is, de kétlem.
(sérülés mentes összecsapást kívánok mind 2 oldalra!)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
ha lesz hó, az csak rátok fog esniKampman
Kinek kedvez a tundra meg a kibaszott hideg? azt szeretnéd mondani, hogy mindegy?MacPhisto
Nekünk kedvez, de nem kötelező dome-ban játszani, különösen egy északi csapattól fura. A Vikings is azóta süllyedt vissza nagycsapatból évtizedenként egyszer kitörő középcsapattá, mióta csarnokba költöztek.Kampman
Az meg véletlen, hogy minden kibaszott évben decemberben megyünk hozzátok ugye? Na jó asszem egyszer nem így volt 10 év alatt...Bazzani
Édes Istenem.... Fel kéne már végre nőni...
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Szeretnék érdeklődni, hogy most már beszélhetünk e arról, amit a szezon elött kezdtem, hogy Caldwellel a Lions PO-ba megy, és ő igenis jó edző, és pont ő kell ide? 😉
Valakivel még fogadtam is, csak elfeledtem kivel és mibe.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A tippem a vasárnapi meccsre: 13 pontos vereség

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Most mondom, hogy a Packers OL-re egy holdingot sem fognak fújni. Viszont 5 DPI minimum lesz nálunk.Bazzani
Nekem az jutott eszembe, hogy Rodgers ellen nem lehet egy picit megkésve odaérni az irányítóra. Minden late hitet azonnal fújni fognak.topmodell
Ne kezdjétek el a bírózást. Én elég sok Packers csoportmeccset néztem és nekem sose tűnt fel, hogy picit is odafújnának. Sose. Leszámítva 10 alkalmat.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Most mondom, hogy a Packers OL-re egy holdingot sem fognak fújni. Viszont 5 DPI minimum lesz nálunk.Bazzani
Nekem az jutott eszembe, hogy Rodgers ellen nem lehet egy picit megkésve odaérni az irányítóra. Minden late hitet azonnal fújni fognak.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
ha lesz hó, az csak rátok fog esniKampman
Kinek kedvez a tundra meg a kibaszott hideg? azt szeretnéd mondani, hogy mindegy?MacPhisto
Nekünk kedvez, de nem kötelező dome-ban játszani, különösen egy északi csapattól fura. A Vikings is azóta süllyedt vissza nagycsapatból évtizedenként egyszer kitörő középcsapattá, mióta csarnokba költöztek.Kampman
Az meg véletlen, hogy minden kibaszott évben decemberben megyünk hozzátok ugye? Na jó asszem egyszer nem így volt 10 év alatt...Bazzani
az alapszakasz utolsó fordulója mindig csoportmeccs, és van hogy az utolsó 3 meccse egy csapatnak csoportmeccs... így nehéz elkerülni, hogy valakinek a Lambeaura is kell jönnie.balazs799
Nem mellesleg az elmúlt 10 évben nem volt teljesen mindegy mikor játszotok a Lambeau-n?Rubens
Ez egy picit azért nagyképű...
De persze mindegy volt, mert mi fos csapat vagyunk.

Azért az elmúlt 4 évből 3-szor 1TD vagy annál kevesebb döntött az egymás elleni meccsünkön. Ami meglepő tekintve az 'osztálykülönbséget' a két csapat között!
2012: 27-20
2011: 45-41
2010: 28-26

Ez azért nem olyan veretes egy fos csapat ellen...

És akkor nézzünk meg a helyzetet fordítva. Az elmúlt 4 év Lions győzelmei a Packers ellen a Ford Fielden:

2014: 19-7 IDE
2013: 40-10 IDE
2010: 7-3 IDE

Mondjuk ez még engem is meglepett ahogy visszanéztem. Mert az elmúlt években ti nagyon jók vagytok. Idén is volt egy sorozatotok amikor 10 meccsből 9et nyertetek.
Mégis sikerült levenni a Lionst torokkal. Na jó fogalmazok kedvesebben: Lions ellen kikapni párszor. Ezt az utóbbi időkben nem sok jó csapat mondhatja el magáról! Ismerjük a csapat elmúlt 50 évét.


Én a vasárnapi meccset is elkönyveltem vereségnek. Ti bajnokesélyesek vagytok, mi meg valahogy idekerültünk. Még mi sem értjük, hogyan.
22 éve nem nyertünk. És nem a 17. héten fogunk a tundrán nyerni....
De azért hogy mind1 lenne, azt nem tudom.

One Team
One Detroit
One Pride