NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kérdezném, hogy mi baja lett ettől Rodgersnek? Illetve miért durvább ez mint amikor Nelson szétfejelte Bell térdét szándékosan hajnalban az AFC North döntőn?

több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Ez nem a 'boysról szól most. Mi lesz Suhval jövőre?
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Én nem érzem eltiltást érőnek ezt.
A korábbi taposás meg a Raiola féle gondolkodás nélkül az volt.
Büntessék meg pénzre ha szándékosnak ítélik. Az első lépés nem volt az, a második az inkább igen.Bazzani
Régóta olvasom a fórumot tudom h korrekt csóka vagy de ez simán eltiltás kell h legyen , gusztustalan volt nem először nem utoljára...Ami annyira feldühített h még regisztráltam is..😀

Ha játék közben töri össze Arodot egy szavam sincs,mert ezt mindenki vállalja aki felmegy a pályára de ezt ne mosdassuk ki h véletlen meg ilyenek, tény a múltheti csúnyább volt ..de neki sem az első esete , talán észbe kapna ...
Értem h miért megy a hirrig nagyon kéne ő a hétvégére, de ha ez ellenetek történik te is ezt mondod...
Egyébként sok sikert a Texas-i túrához 😊


ui..még a mackó fannok is ezen a véleményen vannak..pedig nem esznek egymás tenyeréből a sajtokkal..
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mikor tiltottak el utoljára PO meccstől játékost?

több mint 9 éve
oleewear Detroit Lions 225
Szerintem Marioana áll a legközelebb az igazsághoz.
Nem örülnek neki ha nem játszhatna...Blevi
most írták egy meccses eltiltás...
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na akkor lehet recskázni a commish officeban, a Boys továbbjutott.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Szerintem Marioana áll a legközelebb az igazsághoz.
Nem örülnek neki ha nem játszhatna...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1 meccs eltiltás.
Eskü ki se álljunk.
Gondolom még lesz pár véletlen ítélet a megfelelő pillanatban és Amerika csapata a címlapokon megint.
Remélem Rodgers valahogy felépül a taposásból.

több mint 9 éve
MarioAna 1 997
A múltja miatt statuálnak példát. Nem szándékosan lépett rá szerintem még a második lépésnél sem, viszont amikor tudatosult benne, hogy valaki van a talpa alatt akkor ott tartotta pár mp-ig még a súlypontját, majd utána lépett le.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
kovi470 Chicago Bears 1 343
Nevetséges azt gondolni, hogy ez véletlen volt. Értem én, értem én, nadebazdmeg...........

"We can't run. We can't pass. We can't stop the run. We can't stop the pass. We can't kick. Other than that, we're just not a very good football team right now."

www.twitter.com/m87k
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Én nem érzem eltiltást érőnek ezt.
A korábbi taposás meg a Raiola féle gondolkodás nélkül az volt.
Büntessék meg pénzre ha szándékosnak ítélik. Az első lépés nem volt az, a második az inkább igen.Bazzani
pont ez az, hogy ha csak egy lett volna azt el lehet intézni annyival hogy "rálépett, van ilyen", de a második az tisztán a sérülésokozásra (ill. fájdalom okozásra) irányult+ az ő múltjával azt gondolni hogy ilyet véletlenül tenne (úgy hogy abban a pillanatban ennek semmi, de semmi jelét nem adja, még csak vissza sem néz hogy mi történt) elég érdekes. Kb olyan mint azt hinni hogy Suarez véletlenül harap 😊
sajnálom mert jó játékos amíg a játékkal foglalkozik de ez hihetetlen gusztustalan volt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Köszönöm. Megkérdőjelezem az eset szándékossagát maximum sejthette hogy ott van AR.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem érzem eltiltást érőnek ezt.
A korábbi taposás meg a Raiola féle gondolkodás nélkül az volt.
Büntessék meg pénzre ha szándékosnak ítélik. Az első lépés nem volt az, a második az inkább igen.

több mint 9 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Valaki tudna valami videót linkelni az esetről? A meccset sem lattam, vidéken vagyok csak mobilnetem van. Koszi
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 844
Chris Mortensen szerint valószínű, hogy Suh el lesz tiltva a wild card meccstől. Teljesen jogosan, teszem hozzá.Schleck
Kurvára nem jogosan. Ne a lassított felvételt nézzétek, a lineman rálöki. Ha ráesett volna, akkor azért megy a rinya.
Ha eltiltják, meg se nézem a meccset, úgy kikapunk.MacPhisto
kétszer lépett rá, nem egyszer, utána pedig vissza se nézett, semmi.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amikor a Steelers játákos (Brown?) arcontalpalta a Bengals puntert szándékosan akkor fele ekkora ügy sem lett belőle, pláne nem eltiltás.
Örültem volna ha Rodgers beugrós TD-ját ismételték volna meg annyiszor mint Suh rálépését.
Persze arra véletlenül nem volt megfelelő kameraállás. Pedig az fix nem volt TD.
Suh nélkül 0-ra csökken az esélyünk.

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Chris Mortensen szerint valószínű, hogy Suh el lesz tiltva a wild card meccstől. Teljesen jogosan, teszem hozzá.Schleck
Kurvára nem jogosan. Ne a lassított felvételt nézzétek, a lineman rálöki. Ha ráesett volna, akkor azért megy a rinya.
Ha eltiltják, meg se nézem a meccset, úgy kikapunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Utolsó meccse volt Lions mezben.
Remélem valami divatos csapatba megy és ott mindenki kedvence lesz.
Fluellen a kezdő DT, szemben a liga legjobb futója.
40-10 nemide.

több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chris Mortensen szerint valószínű, hogy Suh el lesz tiltva a wild card meccstől. Teljesen jogosan, teszem hozzá.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Carolinaval csak az NFC döntőben találkozhatunk.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hú de jó hogy nem voltam az eredménykövetőben, mostanra biztos bannolva lennék.
Remélem túléljük a tehénszart és akkor még látjuk ezt a bandát ugyanitt.MacPhisto
Jobb is hogy nem voltál, én is kinyomtam a picsába, a színvonala a tavalyi Phi meccsét idézte.valakis
Azt nem lehet alulmúlni. Mondjuk biztos nem véletlen, hogy a hazai Fradi-tábor két kedvenc csapatánál a legnagyobb a tahósági átlag.MacPhisto
Ők megpróbálták (nem is kicsit), a lényeg hogy mi vagyunk gyerekesek.

A tippem hogy a Car-től kapunk ki a Po-ban.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Hú de jó hogy nem voltam az eredménykövetőben, mostanra biztos bannolva lennék.
Remélem túléljük a tehénszart és akkor még látjuk ezt a bandát ugyanitt.MacPhisto
Jobb is hogy nem voltál, én is kinyomtam a picsába, a színvonala a tavalyi Phi meccsét idézte.valakis
Azt nem lehet alulmúlni. Mondjuk biztos nem véletlen, hogy a hazai Fradi-tábor két kedvenc csapatánál a legnagyobb a tahósági átlag.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hú de jó hogy nem voltam az eredménykövetőben, mostanra biztos bannolva lennék.
Remélem túléljük a tehénszart és akkor még látjuk ezt a bandát ugyanitt.MacPhisto
Jobb is hogy nem voltál, én is kinyomtam a picsába, a színvonala a tavalyi Phi meccsét idézte.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 8 149 — Stromfeld Aurél fan
Hú de jó hogy nem voltam az eredménykövetőben, mostanra biztos bannolva lennék.
Remélem túléljük a tehénszart és akkor még látjuk ezt a bandát ugyanitt.MacPhisto
Túlélés? Tehénszar?! Sok a stressz mostanság, kedves sporttárs? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 974 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel az Oval sajnos nehéz lesz, a Dtek nem tudom h meg tudja e annyira fogni őket h az elég legyen..... fejben nagyon össze kéne kapni a srácokat.