Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt nem tudom, hogy láttátok e?
Caldwell üzenete a Lions drukkereknek:

 www.detroitlions.com/media-center/videos/Jim-Caldwell-has-a-personal-message-for-Lions-fans/26488bc6-9b89-4d24-b858-2d89b4c92675

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New Lions coach Jim Caldwell is currently having 1 on 1 meetings with all of the Lions holdover assistants. Most will not be retained.

Teryl Austin’s agreement to be #Lions DC is done, per source. He’s interviewing Vance Joseph (Texans) and Bill Sheridan (Bucs) as assistants

Itt van a Tressel story:
 espn.go.com/blog/cleveland-browns/post/_/id/3397/tressels-ties-to-jim-caldwell-are-strong?ex_cid=espnapi_public

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lassan megnyitják a jegyásarlas virtuális kapuit!
Ti vesztek jegyet a londoni meccsre? Ha igen melyik részére a stadionnak?topmodell
veszünk😊
upper sideline sztem...oleewear
Hova érdemes venni? Level1 vagy Level5? látna valamit a felső karéjból?MacPhisto
En a lower sideline-ra vettem jegyet. Igaz kicsit a szélére sikerült. 104-es block vagy szektor... 29es sor.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Amit én találtam:
Kocurek DL, Washburn OL és Bonamengo ST edző valószínűleg marad.Bazzani
Mindhárom egyseg jól teljesített!
A dlinetól mindig többet és többet várna az ember!
Az oline az elmúlt 10 év legjobbját produkálta!
Az st is csoda az elmúlt 2-3 évhez képest!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Lassan megnyitják a jegyásarlas virtuális kapuit!
Ti vesztek jegyet a londoni meccsre? Ha igen melyik részére a stadionnak?topmodell
veszünk😊
upper sideline sztem...oleewear
Hova érdemes venni? Level1 vagy Level5? látna valamit a felső karéjból?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 069 — Steelers fan
Olvasgatom a véleményeket, hogy ez így de rossz, oké, de azt miből gondoljátok hogy Whiz meg annyira jó lett volna ide? (most ne az OC, hanem a HC karrierjét nézve) Arizonában azt hiszem 6-ból 2 pozitív szezonja volt.Jan
Mert ha volt QB-ja, akkor mindig bizonyított. Itt lett volna.Soldados
Manning-el Caldwell is jó volt.Jan
De Manning mellé berakhatsz bárkit, biztos, hogy 10 győzelmes csapat lesz. És nem elvetve Stafford érdemeit, messze nem egy Manning a srác még. Amivel nincs is baj mert Manningből 20-30 évente van 1-2. Stafford mellé kell egy jó edző, hogy jó legyen. Caldwell nem az. Arról nem is beszélve, hogy a Lions D-je mellé egy markáns személyiségű edző kell, aki ha kell leordítja pl Suh fejét. Te látod Caldwellben ezt a tulajdonságot? Mert én nem. Nagyon rossz döntésnek tartom ezt a lépést a FO-tól. Persze megcáfolhat mindenkit Caldwell, csak nem sok esélyét látom.FViktor93
Nem Manning a lényeg, random elit QB neve lehetne ott... A lényeg, hogy amíg volt elit QB, addig Caldwell is hozott eredményeket, pont mint Whiz. Mert miután Warner visszavonult, Whiz sem mutatott sok csodát.
Másrészt nem gondolnám hogy pont a HC feladata Suh leordítása, van DL edző, van DC, stb... de Whisenhuntról sem gondolom hogy leállna ordítozni valamelyik játékossal.

Eredményekben nincs drámai különbség kettejük közt, OC-ként nyertek SB-t, HC poszton meg addig tudtak villanatni amíg volt elit irányítójuk, utána jóccakát.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amit én találtam:
Kocurek DL, Washburn OL és Bonamengo ST edző valószínűleg marad.

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az NFL.com értesülése szerint SUH szeretne szerződést hosszabítani. (Aminek kulcs szerepe van a jövő évi cap helyzet miatt)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát valóban nem nekünk áll a zászló a friss kinevezések után. Sokkal könnyebben beáll a szurkoló egy Zimmer-Turner páros mögé mint a Caldwell-talàljunkmárvalakit duó mögé.

Tressel amúgy milyen OC lenne?

több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én is offolok egyet örömömben.
Az idei offseason elso jó híre, hogy meg van a jegyem a Falcons elleni meccsre! 😊
Aki szeretné foglalja le minél hamarabb, mert tuti elkapkodják!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem utópisztikus, így kell mennie. Ha a játékosok nem így gondolják, az baj. A tisztelet és vezérség két külön fogalom és dimenzió. Pont arról beszélek, hogy van 2 opció: úgy állnak hozzá a játékosok, mint ahogy te is: Caldwell hülye, alkalmatlan és nem fogadják el első perctől, akármit csinál. Ebből BIZTOSAN nem lesz eredmény. B verzió: nem sírnak előre, meg nem lesznek prekoncepciók, és hagyják a munkáját végezni, ebből lehet talán valami.
Amiről te beszélsz, az a fajta tisztelet, ami Lebeau és a Steelers D játékosok között van az egy egész más szint, de az meg nem 2 meccs, fél év munkája, hanem évek alatt se biztos, hogy kialakul. Addig viszont most az a helyzet, hogy Caldwell adott, talán meg kéne várni a következő offszezont, mielőtt még sokan a halál fa..ára kívánják anélkül, hogy tett volna valamit.kishaszi
Nem a biztosan hülyéből indul (negatív tartomány), hanem a nulláról. Ez meg természetes és innen kell kivívnia, elérnie, hogy pozitív tartományba kerüljön, azaz akiben bíznak, akinek tekintélye van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Izzasztóak egyelőre nektek a csoportbeli kinevezések, az tény.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit offolok, Turner a viking OC.
Az sem túl jó nekünk.

több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem utópisztikus, így kell mennie. Ha a játékosok nem így gondolják, az baj. A tisztelet és vezérség két külön fogalom és dimenzió. Pont arról beszélek, hogy van 2 opció: úgy állnak hozzá a játékosok, mint ahogy te is: Caldwell hülye, alkalmatlan és nem fogadják el első perctől, akármit csinál. Ebből BIZTOSAN nem lesz eredmény. B verzió: nem sírnak előre, meg nem lesznek prekoncepciók, és hagyják a munkáját végezni, ebből lehet talán valami.
Amiről te beszélsz, az a fajta tisztelet, ami Lebeau és a Steelers D játékosok között van az egy egész más szint, de az meg nem 2 meccs, fél év munkája, hanem évek alatt se biztos, hogy kialakul. Addig viszont most az a helyzet, hogy Caldwell adott, talán meg kéne várni a következő offszezont, mielőtt még sokan a halál fa..ára kívánják anélkül, hogy tett volna valamit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ennek van egy olyan olvasata is vertikálisan nézve, hogy a tiszteletnek alapvetően járnia kéne a játékosok felől az új edzőbá felé is! Ebben a rendszerben is, a hierarchia magasabb fokán csücsül a mindenkori kinevezett (vezető)edző, mint a játékos. Normál esetben mindenféle prekoncepció, impresszió és előélet nélkül is ez az alap felállás, hisz nem a befőtt teszi el a nagymamát. Ha ez stimmt, akkor nagyobb az esély arra, hogy az "összeszokás" sikerüljön, olajozottabban menjen. Nem fordítva ülünk a lovon, szerintem már régen rossz, ha azt a bizonyos tiszteletet úgymond ki kell vívni bizonyos játékosok előtt. Az egy más kérdés, hogy egyébként emberileg is ezek után milyen kapcsolatok alakulhatnak ki egy játékos és edző között, de az másik dimenziója ennek a kérdésnek.kishaszi
Alapesetben így kellene lennie. De ez elég utópisztikus, mert az ember mégsem így működik. Ahogy a bizalmat, úgy a tekintélyt is kell vívni. Attól, hogy vkit kineveznek vezérnek (HC-nak), attól még nem lesz vezér. Azt ki kell vívnia. El kell fogadtatnia magát. El kell hitetnie a játékosokkal, hogy ő tényleg vezér, el kell érnie, hogy higgyenek benne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 509 — Bowl Winner
Nálunk Frazier is csendes, halk habitusú emberke volt, így is simán kivívta a csapat tiszteletét.

Persze ettől még szar volt HC-nak, ki is rúgták.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért ennek van egy olyan olvasata is vertikálisan nézve, hogy a tiszteletnek alapvetően járnia kéne a játékosok felől az új edzőbá felé is! Ebben a rendszerben is, a hierarchia magasabb fokán csücsül a mindenkori kinevezett (vezető)edző, mint a játékos. Normál esetben mindenféle prekoncepció, impresszió és előélet nélkül is ez az alap felállás, hisz nem a befőtt teszi el a nagymamát. Ha ez stimmt, akkor nagyobb az esély arra, hogy az "összeszokás" sikerüljön, olajozottabban menjen. Nem fordítva ülünk a lovon, szerintem már régen rossz, ha azt a bizonyos tiszteletet úgymond ki kell vívni bizonyos játékosok előtt. Az egy más kérdés, hogy egyébként emberileg is ezek után milyen kapcsolatok alakulhatnak ki egy játékos és edző között, de az másik dimenziója ennek a kérdésnek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hozzánk például sokat jár Káldvell, csendes fazon csak megeszi a csirkét aztán políroztatja a búráját........


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 926 — we almost always almost win
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Valóban, elfelejtettem mondani, hogy ez felnőtt emberekre vonatkozó tétel, pl. tárgyalás, munkahely, eligazítások, stb. esetén alkalmazható.
Gyerekek, kamaszok esetén nem kizárólagosan.
Még jó, hogy egy focicsapatban nem gyerekekkel kell kommunikálni.Sobri Jóska
Hát ez itt off, de szerintem nem kortól, hanem általános intelligencia szinttől függ. Az igaz, h a kor és intelligencia között komoly korreláció van egy pontig, de amikor 20 ember elkezd vitatkozni utcán, nem sok esélyem lenne halk és nyudodt beszéddel felhívni magamra a figyelmet. Márpedig vannak olyan helyek, ahol egy bizonyos népcsoportra ez jellemző felnőtt korban is...

Nem akarom a Detroit öltözőjét egy ilyen helyzethez hasonlítani, de csak azért mert halk és nyudodt szerintem még nem fogja kivívni a tiszteletet Caldwell. Kivívhatja, és lehet benne szerepe a habitusának is, de az önmagában nem elég.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Valóban, elfelejtettem mondani, hogy ez felnőtt emberekre vonatkozó tétel, pl. tárgyalás, munkahely, eligazítások, stb. esetén alkalmazható.
Gyerekek, kamaszok esetén nem kizárólagosan.
Még jó, hogy egy focicsapatban nem gyerekekkel kell kommunikálni.Sobri Jóska
Rohadtul nem a csendességen, vagy az üvöltözésen múlik, hogy vkire odafigyelnek-e, vagy sem. Attól hogy vki nyugodtan beszél, nem fognak rá odafigyelni. Van amikor csendesen, nyugodtan kell elmondani valamit, annak van ereje, és van, amikor erélyesen emelt hangon, akár kiabálva. Ez szituációfüggő. A kulcs a tekintély kivívása, az pedig nem hangerő kérdése.Soldados
Ha egy NFL főedzőnek azzal kell kivívnia a tekintélyét, hogy elkezd üvöltözni, akkor már rég megette a fene az egészet.baggio
Általánosságban írtam Sobri komm.elméletére. (ami amúgy igaz egy PÁRbeszédben, ott valóban a nyugodt szó többet ér, mint a érzelmektől átfűtött kiabálás) De ha konkrétan NFL HC-ra akarjuk vetíteni, akkor inkább arról van szó, hogy ki mennyire emocionális például egy csapathoz intézett beszédben. (Caldwell a csendes, nyugodt, Harbó a tűzről pattant) Én pedig azt mondtam, hogy mindkettő lehet sikeres, vagy vallhat kudarcot, mert nem a "hangerőn" múlik, hanem a kivívott tekintélyen, hogy 53 embert tudsz-e irányítani.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért én csak elgondolkoztam volna azon Mayhew helyében, hogy elhívom DiCapriot vagy Al Pacinot is interjúra.

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Valóban, elfelejtettem mondani, hogy ez felnőtt emberekre vonatkozó tétel, pl. tárgyalás, munkahely, eligazítások, stb. esetén alkalmazható.
Gyerekek, kamaszok esetén nem kizárólagosan.
Még jó, hogy egy focicsapatban nem gyerekekkel kell kommunikálni.Sobri Jóska
Rohadtul nem a csendességen, vagy az üvöltözésen múlik, hogy vkire odafigyelnek-e, vagy sem. Attól hogy vki nyugodtan beszél, nem fognak rá odafigyelni. Van amikor csendesen, nyugodtan kell elmondani valamit, annak van ereje, és van, amikor erélyesen emelt hangon, akár kiabálva. Ez szituációfüggő. A kulcs a tekintély kivívása, az pedig nem hangerő kérdése.Soldados
Ha egy NFL főedzőnek azzal kell kivívnia a tekintélyét, hogy elkezd üvöltözni, akkor már rég megette a fene az egészet.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Caldwell-lel szerintem lehetnek kezdeti sikerek, a keret adott hozzá. Egy jó keretet tud gardírozni. A kérdés az lesz, hogy amikor szembesül majd az első komolyabb problémával (ami ki tudja mikor lesz, 1., 2., vagy csak a 3. évben), akkor képes lesz-e egyenesben tartani a hajót, és megoldás(oka)t találni, vagy megint szétesik alatta a csapata. Tehát nála a hosszútávú sikeresség kétséges az eddigi munkássága alapján, mert a nehéz problémákkal nem tudott mit kezdeni.Soldados
Te tudatalatt nem is Caldwell-ről, hanem Tomlinról írsz.
Figyu:
Tomlin-nal szerintem lehetnek kezdeti sikerek, a keret adott hozzá. Egy jó keretet tud gardírozni. A kérdés az lesz, hogy amikor szembesül majd az első komolyabb problémával (ami ki tudja mikor lesz, lehet csak a 6-7. évben), akkor képes lesz-e egyenesben tartani a hajót, és megoldás(oka)t találni, vagy szétesik alatta a csapata. Tehát nála a hosszútávú sikeresség kétséges, mert a nehéz problémákkal nem tud mit kezdeni, de egy jól összerakott csapatot ideig-óráig el tud vezetgetni. 😉Sobri Jóska
Ez itt off. Steels topikba átviszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pontosan.
Ráadásul pusztán kommunikációelméletileg egy társaságban, ahol mindenki üvöltözik, ha valaki szépen, halkan, nyugodtan kezd el beszélni, akkor több figyelmet vált ki, valamint szintén halk, nyugodt beszédet indukál.
A dolog működik, ki lehet próbálni.Sobri Jóska
középiskolában sok tanárom próbálta az osztályommal, zéró sikerrel... Aki fel tudta emelni a hangját, az tudta elhallgattatni az alapzajt...Black_Adder
Valóban, elfelejtettem mondani, hogy ez felnőtt emberekre vonatkozó tétel, pl. tárgyalás, munkahely, eligazítások, stb. esetén alkalmazható.
Gyerekek, kamaszok esetén nem kizárólagosan.
Még jó, hogy egy focicsapatban nem gyerekekkel kell kommunikálni.Sobri Jóska
Rohadtul nem a csendességen, vagy az üvöltözésen múlik, hogy vkire odafigyelnek-e, vagy sem. Attól hogy vki nyugodtan beszél, nem fognak rá odafigyelni. Van amikor csendesen, nyugodtan kell elmondani valamit, annak van ereje, és van, amikor erélyesen emelt hangon, akár kiabálva. Ez szituációfüggő. A kulcs a tekintély kivívása, az pedig nem hangerő kérdése.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Caldwell-lel szerintem lehetnek kezdeti sikerek, a keret adott hozzá. Egy jó keretet tud gardírozni. A kérdés az lesz, hogy amikor szembesül majd az első komolyabb problémával (ami ki tudja mikor lesz, 1., 2., vagy csak a 3. évben), akkor képes lesz-e egyenesben tartani a hajót, és megoldás(oka)t találni, vagy megint szétesik alatta a csapata. Tehát nála a hosszútávú sikeresség kétséges az eddigi munkássága alapján, mert a nehéz problémákkal nem tudott mit kezdeni.Soldados
Te tudatalatt nem is Caldwell-ről, hanem Tomlinról írsz.
Figyu:
Tomlin-nal szerintem lehetnek kezdeti sikerek, a keret adott hozzá. Egy jó keretet tud gardírozni. A kérdés az lesz, hogy amikor szembesül majd az első komolyabb problémával (ami ki tudja mikor lesz, lehet csak a 6-7. évben), akkor képes lesz-e egyenesben tartani a hajót, és megoldás(oka)t találni, vagy szétesik alatta a csapata. Tehát nála a hosszútávú sikeresség kétséges, mert a nehéz problémákkal nem tud mit kezdeni, de egy jól összerakott csapatot ideig-óráig el tud vezetgetni. 😉