Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Egy kis előzetes a Frisco elleni meccshez:
(Detroit Lions vs San Francisco 49ers Movie Trailer)
http://www.youtube.com/watch?v=biHrGaLZIFo

Bazzani
Látom ide is csak a SF Edition képei jutottak el.

Remélem szanaszét basszuk őket.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és ez lehet így is maradJanek
Az első edzéseken a legjobbak között volt. Elég sok izmot pakolt magára.
Ha nem tiltják el akkor nagy erőssége lehet a csapatnak.
Kérdés, hogy a Lions-é vagy a börtönválogatotté...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Young bocsánatot kért és visszatérhetett az OTA edzésekre.
Állítólag innentől a legjobb csapattárs és játékos akar lenni.
Hiszem ha látom.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
és ez lehet így is marad

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
többször tartóztatták le, mint ahány sackje van... :/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
plusz megpróbált elmenekülni, nem volt biztosítása, stb. sztem az mondjuk aggasztóbb, hogy két hónapon belül a második, ill. a rendőrségi fotón sincs az a bűnbánó arca...

JJ: sztem irónia volt 😊kristof
tenorx kommentjét inkább éreztem ironikusnak, mert unFairley-től mást nem is lehetett várnijjncaa
Pedig az enyém most kivételesen nem faszság volt, felhúzott Fairley meg Titus is. Mindkettőben óriási a potenciál, de idióta mindkettő (bár nyilván inkább unFairley).

Ilyenkor jön az ki, hogy miért is csúsznak a character issues játékosok a drafton.
Fasza, ha játszik, csak éppen szép nagy az esélye annak, hogy inkább a börtönből fogja követni a meccset játék helyett.tenorx
Csak ennyi.. Seggtitán!
Ott a nagy lehetősége és elszalasztja...
Majd a sitten keménykedhet!
Kár érte, bár ha van léje talán megússza...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?Bazzani
plusz megpróbált elmenekülni, nem volt biztosítása, stb. sztem az mondjuk aggasztóbb, hogy két hónapon belül a második, ill. a rendőrségi fotón sincs az a bűnbánó arca...

JJ: sztem irónia volt 😊kristof
tenorx kommentjét inkább éreztem ironikusnak, mert unFairley-től mást nem is lehetett várnijjncaa
Pedig az enyém most kivételesen nem faszság volt, felhúzott Fairley meg Titus is. Mindkettőben óriási a potenciál, de idióta mindkettő (bár nyilván inkább unFairley).

Ilyenkor jön az ki, hogy miért is csúsznak a character issues játékosok a drafton.
Fasza, ha játszik, csak éppen szép nagy az esélye annak, hogy inkább a börtönből fogja követni a meccset játék helyett.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?Bazzani
plusz megpróbált elmenekülni, nem volt biztosítása, stb. sztem az mondjuk aggasztóbb, hogy két hónapon belül a második, ill. a rendőrségi fotón sincs az a bűnbánó arca...

JJ: sztem irónia volt 😊kristof
tenorx kommentjét inkább éreztem ironikusnak, mert unFairley-től mást nem is lehetett várnijjncaa
Irónia volt. 1 hete sem volt Young ügye...

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?Bazzani
plusz megpróbált elmenekülni, nem volt biztosítása, stb. sztem az mondjuk aggasztóbb, hogy két hónapon belül a második, ill. a rendőrségi fotón sincs az a bűnbánó arca...

JJ: sztem irónia volt 😊kristof
tenorx kommentjét inkább éreztem ironikusnak, mert unFairley-től mást nem is lehetett várni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?Bazzani
plusz megpróbált elmenekülni, nem volt biztosítása, stb. sztem az mondjuk aggasztóbb, hogy két hónapon belül a második, ill. a rendőrségi fotón sincs az a bűnbánó arca...

JJ: sztem irónia volt 😊
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante

http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/mobile_county/football-star-fairley-arrested-again
gyökér Fairley...kristof
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?Bazzani
olyan rég nem lehetett, mert ez 2 hónapon belül már Fairley második letartóztatása...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/mobile_county/football-star-fairley-arrested-again
gyökér Fairley...kristof
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Istenem...
Így elpazarolják a tehetségüket, idióta mind.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó

http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/mobile_county/football-star-fairley-arrested-again
gyökér Fairley...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem, hogy ez egy nyerő páros lesz az idén:


Stafford és LeShoure

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Three Lions Make CBS Sports' Top 100 Players List
No. 4 - WR Calvin Johnson
No. 50 - QB Matthew Stafford
No. 74 - DT Ndamukong Suh


Although unofficial, #Lions players will likely report for training camp on July 26. Hit the field on July 27 #NFL


Earlier this week, Detroit Lions wide receiver Nate Burleson had some praise for cornerback Aaron Berry by saying that he doesn't think "there's too many CBs in the league that bump coverage like him." Considering Berry is in line for a starting job, this was good to see. It was also good to see fellow cornerback Chris Houston and defensive coordinator Gunther Cunningham praise Berry as well.
Cunningham on Berry: "This guy can play. He's one of the finest cover guys I've seen in a long time."

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnakHabi
Gondolom ez a különbség a csapat ajánlata és Avril igénye között. Csak azt nem tudom, hogy összesenben vagy éves szinten...Bazzani
Elárulom, évesben.
Avril ugyanis 10, vagy afölötti pénzt akar évente, míg a Lions nem titkoltam 8-9 milliós éves fizetést ajánlott neki, és ezt tartanák továbbra is, de eddig is ezt utasította vissza Avril.
Egyszerűen annyi az egész, hogy szerintem azért érzi Avril, hogy ha nem zár jövőre is ilyen, vagy ehhez hasonló évet, akkor a piacon sem feltétlenül kapná meg ezt az összeget, aztán így a határidő közeledtével Ő is kezd visszavenni, és gondolkozik az aláíráson. Szerintem alá is fog egyébként, eddig is így véltem, hogy ez csak idő kérdése. Most már biztos vagyok benne.
Ugye elméletileg neki nem a pénzzel volt a gondja alapvetően, hanem hogy a Lions nem siette el, hogy megadja az új szerződését, amikor megígérte, így ezen besértődött. Ezen szépen túlteszi magát, aztán alá fog írni hosszútávra, én biztos vagyok benne.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
La Canfora nemrég ezt írta: "Told by multiple sources that a report on the numbers in Cliff Avril's negotiations are way off. Sides not close and no recent contact."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnakHabi
Gondolom ez a különbség a csapat ajánlata és Avril igénye között. Csak azt nem tudom, hogy összesenben vagy éves szinten...

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnak


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus nemcsak az edzésekről tiltották ki hanem a csapat összes létesítményéből.
A tavalyi draft classból már csak Hogue az egyetlen akinek nem volt semmi ügye.
Schwartz kicsit közèjük csaphatna...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Leshoure a hírek szerint két meccses eltiltással számolhat.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvolt az első OTA.
Titust eltiltotta a csapat az edzésektől mert megütötte Delmast. 😮
Broyles, Best és Leshoure is edzett. Tullochnak viszont minden májusi gyakorlást ki kell hagynia térdsérülés miatt.Bazzani
Azt olvastam, hogy Tullochnak a szalagja húzódott, de hogy ez neki elég gyakori volt az előző években is, hogy a felkészülésről pár hetet kihagyott emiatt. Jó lesz Ő így is, bőven időben harcképes lesz már.
Ez a Titus sztori ez kemény, kíváncsi volnék az ütés okára. Mondjuk Titust eddig se az eszéért szerettük, de most könnyedén akár ki is játszhatja magát a csapatból, ha esetleg folytatása lesz a dolognak.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvolt az első OTA.
Titust eltiltotta a csapat az edzésektől mert megütötte Delmast. 😮
Broyles, Best és Leshoure is edzett. Tullochnak viszont minden májusi gyakorlást ki kell hagynia térdsérülés miatt.