Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
Houston betonbiztos 1.CB. Mind a teljesítménye mind a rutinja feljogosítja erre. Ha ma indulna a bajnokság akkor Berry lenne a 2.számú, aki magára pakolt néhány font izmot, hogy erősebb és kevésbé sérülékeny(???) legyen.
A nickel posztért Lacey és Bentley fog harcolni. A többiek depth.
Ez csak akkor fog változni, ha valaki nagyot villant a TC-ben (Greenwood?).
A Florence dolog csak pletyka sztem.
Egyébként érthető, hogy sok CB-vel vágunk neki a TC-nek, tavaly igencsak elfogytunk a végére.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?Fake
jj szerint akkor ennyire
egyébként nem, ha nem sérül, simán az egyik kezdő
inkább a többiek között lesz harc a #2, nickel posztért

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
CB camp mikor lesz? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez még kimaradt:
OTAs
May 21-22
May 24
May 29
May 31-June 1
June 4-5
June 7-8

Minicamps
May 11-13 (rookies)
June 12-14

Még egy hetet várnunk kell, hogy Lions mezben lássuk az újakat.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Head coach power ranking:
http://www.nationalfootballpost.com/Head-coach-power-rankings.html

Szerintem ez erős túlzás, de majd jön füligjimmy és megcáfol ebben. 😀Bazzani
Inkább vicces azt mondanám, és ezt most nem Schwarzi első helye miatt hanem pl Lovie nehogy má jobb legyen mint Reid, ha már füligjimmynél tartunk 😉 😛 s van még pár megkérdőjelezhető helyezés, hogy mi alapján történt ez azt nem értem angol tudás hiányában.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Head coach power ranking:
http://www.nationalfootballpost.com/Head-coach-power-rankings.html

Szerintem ez erős túlzás, de majd jön füligjimmy és megcáfol ebben. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Florencetől az Isten irgalmazzon titeket, ellenben Coleman sztem kifejezetten jól jönne ide.kristof
Sztem nagyjából egyikre sincs szükség.
Ha minden kötél szakad, akkor jöjjön Coleman.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Florencetől az Isten irgalmazzon titeket, ellenben Coleman sztem kifejezetten jól jönne ide.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi is érdeklődünk a Billstől menesztett Florence iránt és a Jaxtől távozó Coleman is hozzánk kerülhet.Bazzani
Helyes, helyes. Colemant Bennettre, Florencet Hesterre, ha kérhetném szépen. Mondjuk Coleman sztem nem volt idén rossz nickel, de amennyi Jax meccset én láttam......füligjimmy
Houston, Bentley, Lacey, Berry
(Grrenwood és Phonso/Florence/Coleman lesz még rosteren)
Sztem 99%, hogy belőlük kerül ki a 2 kezdő + a nickel.

több mint 12 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi is érdeklődünk a Billstől menesztett Florence iránt és a Jaxtől távozó Coleman is hozzánk kerülhet.Bazzani
Helyes, helyes. Colemant Bennettre, Florencet Hesterre, ha kérhetném szépen. Mondjuk Coleman sztem nem volt idén rossz nickel, de amennyi Jax meccset én láttam......

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Video: Lions' Cliff Avril getting ready for the season
http://www.freep.com/article/20120503/SPORTS01/120503037/detroit-lions-cliff-avril

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi is érdeklődünk a Billstől menesztett Florence iránt és a Jaxtől távozó Coleman is hozzánk kerülhet.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a csapatot ismerve PS-re IR-re kerül
mondjuk még kint van Grant, Benson és még 1-2 korrekt futó a piacon, ha a posztot vastagítani akarják

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
egyértelműen Ryan Grant lesz a megoldás, ráadásul még egy fricska is a Packersnek, hogy inkább ide jött 😛kristof
március 25.-én 14.30-kor poénból írtam, aztán lehet, hogy mégis összejön. persze a sérülési kockázat ezzel nem igazán csökkenne, sőt, de szvsz nem lenne rossz 😊

szerk. na baszki addig kerestem az idézett hsz-t, hogy Bazza meg is előzött 😕
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ajánlatot tettünk Ryan Grant exPackers RBnek.
Én örülök neki, kell a depth.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions draft pick Chris Greenwood is the first player from the MIAA (Albion's conference) to be drafted since 1967.
:o

Here are rookie jersey #s: Reiff #71, Broyles #84, Bentley #28, Ronnell Lewis #97, Whitehead #59, Greenwood #33, Green #36, Travis Lewis #50

Two players set to join the mini-camp next week on a tryout basis are Michigan Tech defensive end Todd Storm and Arkansas-Pine Bluff cornerback James Harrell.

The Detroit Lions have signed wide receiver Lance Long, according to the team's official site. Long is an undrafted free agent, but not from this year. He entered the NFL back in 2008 as an undrafted free agent out of Mississippi State and has bounced around the league the last few years. This is why the Lions are actually announcing the signing. Long isn't one of this year's UDFAs.

Az UDFA-król, hátha eddig kihagytam valamit:
http://www.mlive.com/lions/index.ssf/2012/05/capsules_on_detroit_lions_undr.html

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Best júniustól teljes (kontaktos) edzésmunkát végezhet.Bazzani
2 napig, aztan agyrazkodas, majd retire

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Best júniustól teljes (kontaktos) edzésmunkát végezhet.

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
David Letterman - Calvin "Megatron" Johnson Top Ten

http://www.cbs.com/late_night/late_show/video/?pid=TjEAFtA72J16ehxBPYiF4WAFFx0CbyeR&nrd=1Bazzani
Letterman mekkora? nem tűnt törpének Calvin mellett...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mayhew also told WJR that he talked to a few free agents today and even talked about some trade possibilities.

Ha jól értelmezem akkor még messze nem végleges a keret. Atogwe-t rebesgetik, mint legnevesebb érkezőt.Bazzani
na ezt viszont nem gondolnám jó döntésnek, a keret fiatal és a próbázok közül is lehet találni értelmes szintet (sokkal olcsóbbnak). ha veterán jön azt szerintem inkább a cb sorba kéne hozni (na de kit?)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hehehe
1943 Detroit Lions vs Washington Redskins
http://www.youtube.com/watch?v=ij3vO_LxTMg

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew also told WJR that he talked to a few free agents today and even talked about some trade possibilities.

Ha jól értelmezem akkor még messze nem végleges a keret. Atogwe-t rebesgetik, mint legnevesebb érkezőt.