Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most nézem hogy már 4en aláírtak a draftoltak közül!! Tamir Whitehead,Ryan broyles, Travis Lewis és Chris Greenwood is!!! Pénz összegeket nem tudok csak annyit hogy mindannyian 4 évre kötelezték el magukat hozzánk 😊mark0919
Ronnel Lewis is aláírt már.
Reiff és Bentley maradt.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most nézem hogy már 4en aláírtak a draftoltak közül!! Tamir Whitehead,Ryan broyles, Travis Lewis és Chris Greenwood is!!! Pénz összegeket nem tudok csak annyit hogy mindannyian 4 évre kötelezték el magukat hozzánk 😊mark0919
tekintve, hogy az új CBA alapján mindenki négy évre ír alá ez nem olyan meglepő 😛 és mivel a rookie fizetések is szabályozva vannak, az összegük se óriási 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nézem hogy már 4en aláírtak a draftoltak közül!! Tamir Whitehead,Ryan broyles, Travis Lewis és Chris Greenwood is!!! Pénz összegeket nem tudok csak annyit hogy mindannyian 4 évre kötelezték el magukat hozzánk 😊mark0919
Tekintve, hogy az új CBA szerint 4 éves szerződést kapnak az újoncok, így ez valamiért nem lepett meg. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most nézem hogy már 4en aláírtak a draftoltak közül!! Tamir Whitehead,Ryan broyles, Travis Lewis és Chris Greenwood is!!! Pénz összegeket nem tudok csak annyit hogy mindannyian 4 évre kötelezték el magukat hozzánk 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sean Jones workouton.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon fontos információ: A Foxon indulni fog egy új műsor (The Choice), ami a The Voice tehetségkutató mintájára fog sztároknak randipartnert találni. Ami viszont a lényeg, hogy a sok sztár résztvevő közül (Warren Sapp és Gronk mellett) Suh is ott fog csajt szerezni 😂fetomy
Szerintem amúgy nincsenek neki ilyen gondjai. Híres, gazdag. 😀

Más:
Lions Agree To Deal With Draft Pick Travis Lewis
Total value of the Travis Lewis deal with the Lions is $2.16 million. Minimum bases: 12-$390K; 13-$480K; 14-$570K; 15-$660K.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nagyon fontos információ: A Foxon indulni fog egy új műsor (The Choice), ami a The Voice tehetségkutató mintájára fog sztároknak randipartnert találni. Ami viszont a lényeg, hogy a sok sztár résztvevő közül (Warren Sapp és Gronk mellett) Suh is ott fog csajt szerezni 😂
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A Rotoworld tegnap, azt írta hogy Grant sose járt nálatok 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jah, gondolom jó sok kesst kér minden futó, elvégre ismerik a Lions RB átkát, így már jóelőre megkérik az árát valami vaskos sérülésnek. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Grant nem lesz oroszlán.
Kevés volt neki a money.
Remélem valami hülye csapat túlfizeti.

több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Hamár DB-kről beszéltünk:
Chris Crocker exBengals safety jön vizitre.Bazzani
ha szerencsétek van, akkor tovább is áll 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hamár DB-kről beszéltünk:
Chris Crocker exBengals safety jön vizitre.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/Gyurma Pappa
Meglepne, ha Wright kitöltené egyáltalán ezt a szerződést, ehhez óriási formajavulás fog kelleni. Mondjuk Nicks itt se kerül rossz társaságba, sztem az teljesítményét Penn játéka fogja majd inkább fel/lehúzni, de középen elég jó lesz az az OL.

ONszaba
Wrightot fikázni igen csak ON itt szerintem 😊 A két Saints elleni meccsen is "brillírozott" tavaly is. Nem mondom, hogy minden csak az ő hibája volt, de vastagon benne volt több TD-ben is szerintem.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/Gyurma Pappa
Meglepne, ha Wright kitöltené egyáltalán ezt a szerződést, ehhez óriási formajavulás fog kelleni. Mondjuk Nicks itt se kerül rossz társaságba, sztem az teljesítményét Penn játéka fogja majd inkább fel/lehúzni, de középen elég jó lesz az az OL.

ON
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 028 — Egyéb témák lakó
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 476
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát alapvetően úgy van, hogy ha pozitív, akkor már jó 😊
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát aki pozitívban van az már nem rossz.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff alapján az overallok:
-Berry: 478 snap, 5.7es rating
-Houston: 858 snap, 3.0 rating
- Alphonso Smith: 259 snap, -4.7 rating
- Chris Harris: 400 snap, -7.3 rating
- Eric Wright: 1129 snap, -13.7 rating
- Amari Spievey: 1016 snap, -16.1 ratingtenorx
Mennyitől számít jónak?
Spievey űberbrutál... 😮

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Pff alapján az overallok:
-Berry: 478 snap, 5.7es rating
-Houston: 858 snap, 3.0 rating
- Alphonso Smith: 259 snap, -4.7 rating
- Chris Harris: 400 snap, -7.3 rating
- Eric Wright: 1129 snap, -13.7 rating
- Amari Spievey: 1016 snap, -16.1 rating
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.Fake
ami azt illeti, nálunk elég szar volt 😀peach
Amikor idekerült akkor azt mondták róla, hogy gyors de semmi labdaérzéke nincs. Erre azért kellően rácáfolt. Szedi az INTeket és nagyon sokat TDre is vált. Én imádom a játékát. Kellene mellé egy normális pár a másik oldalra. Ha még passrush is lenne akkor az lenne a kánaán neki.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 675 — a new hope (again)
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.Fake
ami azt illeti, nálunk elég szar volt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?Fake
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.