A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
idèn màr lesz fb a csapatban? Ha a futöjatekot akarjuk erösitemi akkor ddgy ilyen fal mdllett nagy szüksèg lenne rà!topmodell
Heller játszott FB-et idén.
Remélem hozunk drafton valakit a posztra.Bazzani
Úgy értettem valakit aki tényleg FB 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Jahvid Best cleared to work out

Tue, 06 Mar 2012 17:40:02 -0800

Detroit Lions RB Jahvid Best (concussion) has been cleared to resume working out, according to a source familiar with the situation. He will take part in the team's offseason training, minicamps and training camp. Best is expected to be able to return to football workouts.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Eddig sajnos kimondhatjuk hogy ez az offseason nem alakul vmi fényesen :/
Valaki meg tudja mondani pénzügyileg hogy áll a csapat? Lusta vagyok utána nézni.Blevi
Én egyelőre nem idegeskedek. nem állunk túl jól,de azt se szeretném,hogy egykét játékosunkat hihetetlenül túlfizessünk csakhogy maradjanak.
Bízok Mayhewban,amióta idejött igazán rosszat nem csinált.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril happy with tag but wants long-term deal

Mon, 05 Mar 2012 12:24:09 -0800

Detroit Lions franchise free-agent DE Cliff Avril said he is fortunate to receive the franchise tag but hopes to receive a long-term contract from the team in the near future. The two sides will have until July 15 to agree on a long-term deal.

Azt olvastam,hogy ez egy olyan tag ami ellenére tárgyalhat más csapatokkal de mi matchelhetjük az ajánlatukat.
Én ennek örülök,mert Avril sztem Alleni vagy Peppersi fizut akar,de a teljesítmény azért nem ugyanaz. Remélem rájön,hogy máshol sem akarják agyonfizetni és aláír hozzánk egy normális összegért.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szarul, de büszkén.
Stafford szerződését át kellene strukturálni, és Megatronnak is jár még a gigaoffer.

több mint 12 éve
Blevi 8 301 — Lions & Cowboys fan
Eddig sajnos kimondhatjuk hogy ez az offseason nem alakul vmi fényesen :/
Valaki meg tudja mondani pénzügyileg hogy áll a csapat? Lusta vagyok utána nézni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Avrilre került a tag.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tulokot sem ártana azért hosszúra aláíratni.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions have been in talks w/Cliff Avril's agent about a new deal most of the day. Still talking, so might be able to get something done.

Ha aláír, akkor mehet a tag Tullochra.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
idèn màr lesz fb a csapatban? Ha a futöjatekot akarjuk erösitemi akkor ddgy ilyen fal mdllett nagy szüksèg lenne rà!topmodell
Heller játszott FB-et idén.
Remélem hozunk drafton valakit a posztra.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril could be franchised Monday

Mon, 05 Mar 2012 00:00:44 -0800

The Detroit Lions would prefer to sign DE Cliff Avril to a long-term deal over using their franchise tag on him, but the Lions may still be forced to tag Avril as their franchise player before the Monday, March 5, deadline. The one-year deal is worth about $10.6 million, but the Lions would rather tag Avril than play without him in 2012. He set career-highs with six forced fumbles and 11 sacks last season.

Comment (0) | Share: | Source: Detroit Free Press - Dave Birkett


--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Spent day talking contract with Cliff Avril

Sun, 04 Mar 2012 19:47:09 -0800

The Detroit Lions have reportedly been in talks with the agent for impending free-agent DL Cliff Avril most of the day Sunday, March 4.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
idèn màr lesz fb a csapatban? Ha a futöjatekot akarjuk erösitemi akkor ddgy ilyen fal mdllett nagy szüksèg lenne rà!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
BJGE-t rühellem, de Őt tartanám a trió közül még a legjobb választásnak. Hightower térde meg szakadt előző szezonban, nem tudom minek ide.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rájöttünk,hogy need lehet az RB poszt.
Már van is pár képzeletbeli jelölt a megoldásra:

Lions | Mike Tolbert a strong fit?

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB Mike Tolbert (Chargers), who would be a strong fit for the Lions. Tolbert is accustomed to being part of a committee approach, is a strong in pass protection and catches the ball well. He is not expected to command a high-dollar contract.

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | BenJarvus Green-Ellis could be option

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB BenJarvus Green-Ellis (Patriots).

--------------------------------------------------------------------------------

Lions | Tim Hightower could be on radar

The Detroit Lions could show interest in free-agent RB Tim Hightower (Redskins).

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag megkapta a taget.Stez
Sztem meg nem,sőt meg akarnak állapodni vele a határidő előtt.
Oh, and Lions still working on a longer term deal with DL Cliff Avril but prepared to franchise him if need be. Deadline is Monday afternoon.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Avril állítólag megkapta a taget.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tulloch már a szezon után is mondta, hogy maradni szeretne. Szóval itt valszeg nem rajta múlnak a dolgo nagyrészt, nem adnak neki eleget, de lehet nem is akarnak. Pedig szerintem Ő sokkal nagyobb veszteség, mint Avril. Az nagy érvégés lesz a védelemben, hiába jönne teszem azt egy Finnegan mondjuk, aki upgrade, ha Tulloch meg megy.
Avril mehet, Tullochra nagy szükség lenne. Nagy szopi lesz.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

KösziRolni
Olyan semmi extra jàtèkos. Fôleg ST-ben jàtszott.
Amikor rengeteg volt a sèrült akkor jàtszott OLB-t.
Nagy ûr nem marad utåna.
Amùgy nem volt sèrült csak nem fèrt be.Bazzani
Értem köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

KösziRolni
Olyan semmi extra jàtèkos. Fôleg ST-ben jàtszott.
Amikor rengeteg volt a sèrült akkor jàtszott OLB-t.
Nagy ûr nem marad utåna.
Amùgy nem volt sèrült csak nem fèrt be.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
A.Palmerről pár szót írnátok?

Így első blikkre nekem olyan under the radar FA lehet akikre idén sztem mi rárepülhetünk.
Méreteiből kiindulva WLB a srác...
Statok alapján csere, ST?!
Idén sérült volt?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit ùgy èrzem a helyzetet,mint amikor a parasztbàcsi megpròbàlja összefogdosni az elszabadult kutyàit. Amire az egyiket majdnem elkapja, hupsz màr el is futott a màsik.
Avrilre figyeltünk erre odalett Tulloch. Persze majd Levy ott lesz,de ez olyan mint Ferrari helyett a Suzuki.
Nem mellesleg Palmer nem ìrta alà a tendert ès Stanton is elvàgyòdik.
Megatron hosszabbìtàsa sem halad.
Nem àllunk jòl.

több mint 12 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
FA elötti èvèben sok jàtekos kiemelkedo. Ahogy iden Avril volt. De nem er annyit mint amennyit kerne. Tulloch pedig ha jol emlèkszem 1èvre igerte magat. Nem hiszem hogy mbradna.. Cap sincs tul sok hely. Kicsit szet fog hu5lani b vedelmunk. Ha tulloch megy, levy visszakerùl közèpre

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
The Detroit Lions and middle linebacker Stephen Tulloch are not close on a new contract, Mike Florio of ProFootballTalk.com reports.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hiába akarod megtartani Avrilt, ha egyszer annyit kér, hogy kb. cap space sem marad és kibaszol magaddal, ami a további offseason igazolásokat illeti.
Ahogy azt már mondtad, azt tudom mondani én is, ezredszerre. Avrilt meg kell tartani, de nem minden áron. Tulloch sokkal fontosabb.Stez
"Cliff is obviously a guy that is very important to us. He fits our scheme well, he (was) an impact player last year. Had 11 sacks, a lot of forced fumbles; a couple of games he sorted of iced; an interception late against San Diego that sealed our playoff bid; a sack and a strip in a couple of games that really made a difference for us."

"So whatever happens with Cliff, it's a business decision. If we were to franchise him and he were to hold out, that's a business decision that Cliff makes, if he thinks that's the best thing for him. I respect his ability to handle his business."

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hiába akarod megtartani Avrilt, ha egyszer annyit kér, hogy kb. cap space sem marad és kibaszol magaddal, ami a további offseason igazolásokat illeti.
Ahogy azt már mondtad, azt tudom mondani én is, ezredszerre. Avrilt meg kell tartani, de nem minden áron. Tulloch sokkal fontosabb.