Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.Bazzani
Ebből pont a lényeg maradt ki, ez egy amolyan 49ers cut.MacPhisto
prideofdetroitról szedtem.
Nyílván az a lényeg amit odamondott.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én teljes mértékben megértem Bazzani-t, hogy negatívabb, hiszen hosszú évek óta szerepel rosszul a Lions és most hogy szárnyalnak nem hiszi el még mindig, hogy jó kis csapat ez. Ugyanilyen borús az én hangulatom is, pedig a Raiders is pozitív szezont produkál, de mégsem tudom elhinni, hogy olyan nagyon jók lennének. Előbb veszem észre a negatívumokat, mint a nyilvánvaló pozitív dolgokat. És nem is tudom, hogy ez valaha megváltozik e. 😊Bruce
Ezt csak azok érzik át,akik évek óta posványban lévő csapatnak szurkolnak. 😉

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
[Szvsz a pillanatnyi helyzet (formák, eredmények stb.) a Falcons, Bears, Saints, Raiders négyesből akár kettőt (hármat??) is elhozhattok. tomi-tomi
Saints számunkra verhetetlen, Bears ellenünk tuti felszívja magát, Raiders ellen nem tudjuk majd a futást megfogni, Falcons ellen van egy pici sansz talán.
Fogadunk? Szerintem négyből semmi.Bazzani
OK, legalább egy plusz ok, hogy szurkoljak a Lions-nak. 😊 Nehezen megvalósuló, átadást igénylő sör-bor-pálinka tétet nem javaslom, de elfogadom. Valami aláírásban megjelenő dolog nekem megfelel.tomi-tomi
Rendben. Egy-egy később megállapításra kerülő aláírás viselése egy hétig.
Mivel általában bukom a fogadásokat ez a Lionsnak jót jelent.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem például ez a Cowboys semmivel nem gyengébb, mint a három beírt, szal még ők is jók lehetnek oda, de ettől függetlenül egy 9-10 siker simán meglehet

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.Bazzani
Ebből pont a lényeg maradt ki, ez egy amolyan 49ers cut.MacPhisto
így adták le tvben egy az egyben

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
[Szvsz a pillanatnyi helyzet (formák, eredmények stb.) a Falcons, Bears, Saints, Raiders négyesből akár kettőt (hármat??) is elhozhattok. tomi-tomi
Saints számunkra verhetetlen, Bears ellenünk tuti felszívja magát, Raiders ellen nem tudjuk majd a futást megfogni, Falcons ellen van egy pici sansz talán.
Fogadunk? Szerintem négyből semmi.Bazzani
OK, legalább egy plusz ok, hogy szurkoljak a Lions-nak. 😊 Nehezen megvalósuló, átadást igénylő sör-bor-pálinka tétet nem javaslom, de elfogadom. Valami aláírásban megjelenő dolog nekem megfelel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nézegettem kicsit,hogy kivel lehetünk harcban a WC helyért (GB nyeri a csoportunkat tutira,16-0?).
Tampa 4-2
NO 4-2
Atlanta 3-3
Chicago 3-3
Giants 4-2
Redskins 3-2
Eagles 2-4

Szerintem ők jöhetnek szóba.
Közülük ugye 2 csoportgyőztes lesz.
Kurva NFC South ne lenne olyan erős...

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem a Bearst ütjük, Thanksgivingen a Sajtfejeket is, s most hogy nincs QB a Raidersben, őket is. Chargersnél ki tudja mi lesz, többiben egyetértek.MacPhisto
Addigra azért csak lesz egy QB nálunk. Meg abban igaza van Bazzaninak, hogy nálunk inkább a futás ami erős és attól kell inkább tartani még akkor is amikor JC volt az irányító. Viszont a mi védelmünket meg simán szét lehet szedni passzokkal, szóval érdekes meccs lehet ebből. Egyelőre 50-50%-ot adok erre a mérkőzésre, aztán majd a meccs közeledtével ez lehet változik.
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.Bazzani
Ebből pont a lényeg maradt ki, ez egy amolyan 49ers cut.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd 2-3 év múlva, az első háromtól szerintem még sok jót láthattok majd, és majd revidiálhatod az álláspontodat 😊 Tényeg, hogy egyelőre egyik sem tett hozzá túl sokat, ami kellemetlen, de még ez a szezon is hosszú, nem, hogy a következő pár év, ami alapján végleg le lehetne írni őketWyatt
Nem az a fő baj,hogy ők (Titus kivételével) semmit nem tettek hozzá az egészhez. Hanem az,hogy azokra a posztokra jöttek a jövő emberei ahol amúgy is megvagyunk.
Hol van Backus, Raiola utódja például?Bazzani
Igen, ez viszont jogos. Ettől függetlenül sokak véleménye szerint a drafton a BPA-zás a legjobb megoldás, hogy folyamatosan a lehető legjobb embereket szerezze meg a csapat, FA-ről is meg lehet oldani az egyéb posztokat. Persze ez csak ésszerű kereteken belül működik. De egy playmaker WR, Megatron tehermentesítésére, valamint egy Bestet jól kiegészítő futó az offense nagy javulását idézheti elő, és ha a támadások jól mennek, a védelemnek is könnyebb. Egy Fairley szintű állatot meg nem lehet kihagyni szerintem, idén ugye Suh-ra még jobban figyelnek, de így sem a legpöpecebb azért a fal belseje, ha egészséges lesz, és beváltja a hozzá fűzött reményeket, akkor eszméletlen jól jártok így is. Támadófalat meg amúgy sem erősítetek soha, de jövőre legalább jobb lesz a felhozatal elvileg, akkor meg már inkább legyen jobb falember és jobb játékosok a két év alatt, mint közepesekkel megoldott foltozgatások, ami után az egész csapat középszerű lesz

több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Bestnek agyrázkódása van :/MacPhisto
Nem a 30 futott yard fog hiányozni, ha kihagy mecset hanem a 70 elkapott yard.topmodell
Kedden van trade deadline.
Én most basznám ki Harrisont meg Morrist és hoznák helyettük valakit.
Bestből meg WR-t kell faragni.
Jobb mint Titus.Bazzani
Nem tudom, capileg befér-e, de Champ Bailey esetleg...futó nem lesz eladó. Hacsak nem Bush 😀

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én teljes mértékben megértem Bazzani-t, hogy negatívabb, hiszen hosszú évek óta szerepel rosszul a Lions és most hogy szárnyalnak nem hiszi el még mindig, hogy jó kis csapat ez. Ugyanilyen borús az én hangulatom is, pedig a Raiders is pozitív szezont produkál, de mégsem tudom elhinni, hogy olyan nagyon jók lennének. Előbb veszem észre a negatívumokat, mint a nyilvánvaló pozitív dolgokat. És nem is tudom, hogy ez valaha megváltozik e. 😊
több mint 12 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Én nem szeretnék a bírókkal foglalkozni mert nem lehet rajta úgysem változtatni sem ide sem oda.

Először is szeretném megkövetni magam egy dologban. Az pedig az idei draft milyensége. Sajnos be kell ismernem,hogy ez egy elcseszett draft class. Persze ennyi idő után nehéz megítélni,de én most megtenném. A Fairley pick szükségtelen,hoztunk egy sérülékeny DT-t aki eddig egy playben sem tudta megmutatni azt,hogy miért van itt. Hoztunk egy futót,ami jó döntés volt,de alighanem soha nem tudjuk majd használni. Jött Titus,akinek bár voltak felvillanásai,de nem fogja megváltani a világot. Jött egy használhatatlan spec teamer LB és egy OT akiből ezer év múlva lehet valami. Ez eddig nem látszódott ennyire,mert a csapat teljesítménye elnyomta,de ezen a meccsen nagyon kiugró volt a jó pickek hiánya.

Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.Bazzani
Szerintem a Bearst ütjük, Thanksgivingen a Sajtfejeket is, s most hogy nincs QB a Raidersben, őket is. Chargersnél ki tudja mi lesz, többiben egyetértek.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Z2L4T3dZyVs#!

Itt a Schwartz féle kézszorítás.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Majd 2-3 év múlva, az első háromtól szerintem még sok jót láthattok majd, és majd revidiálhatod az álláspontodat 😊 Tényeg, hogy egyelőre egyik sem tett hozzá túl sokat, ami kellemetlen, de még ez a szezon is hosszú, nem, hogy a következő pár év, ami alapján végleg le lehetne írni őketWyatt
Nem az a fő baj,hogy ők (Titus kivételével) semmit nem tettek hozzá az egészhez. Hanem az,hogy azokra a posztokra jöttek a jövő emberei ahol amúgy is megvagyunk.
Hol van Backus, Raiola utódja például?

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
[Szvsz a pillanatnyi helyzet (formák, eredmények stb.) a Falcons, Bears, Saints, Raiders négyesből akár kettőt (hármat??) is elhozhattok. tomi-tomi
Saints számunkra verhetetlen, Bears ellenünk tuti felszívja magát, Raiders ellen nem tudjuk majd a futást megfogni, Falcons ellen van egy pici sansz talán.
Fogadunk? Szerintem négyből semmi.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd 2-3 év múlva, az első háromtól szerintem még sok jót láthattok majd, és majd revidiálhatod az álláspontodat 😊 Tényeg, hogy egyelőre egyik sem tett hozzá túl sokat, ami kellemetlen, de még ez a szezon is hosszú, nem, hogy a következő pár év, ami alapján végleg le lehetne írni őket

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
6 meccs után ne írd már le az egész draft classt.tenorx
Nem leírom,csak beismerem,hogy Mac-nek volt igaza a Fairley pickel kapcsolatban. LeShoure tulajdonképpen kuka. Titus a legreménytelibb. Hogue-t hagyjuk,Cool meg IR.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.Bazzani
Szvsz a pillanatnyi helyzet (formák, eredmények stb.) a Falcons, Bears, Saints, Raiders négyesből akár kettőt (hármat??) is elhozhattok. A South csapatok eléggé inkozisztensek eddig, a Bears OL-je pedig még mindig jó matchup számotokra, a Raiders sem verhetetlen kategória, nem nyerhetnek zseniális ST play-ekkel folyamatosan. (A Hálaadáskori GB meccset se mondanám előre sima libának. A Chargers-en meg kiigazodni egy Nobel-díjat minimum megér.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem szeretnék a bírókkal foglalkozni mert nem lehet rajta úgysem változtatni sem ide sem oda.

Először is szeretném megkövetni magam egy dologban. Az pedig az idei draft milyensége. Sajnos be kell ismernem,hogy ez egy elcseszett draft class. Persze ennyi idő után nehéz megítélni,de én most megtenném. A Fairley pick szükségtelen,hoztunk egy sérülékeny DT-t aki eddig egy playben sem tudta megmutatni azt,hogy miért van itt. Hoztunk egy futót,ami jó döntés volt,de alighanem soha nem tudjuk majd használni. Jött Titus,akinek bár voltak felvillanásai,de nem fogja megváltani a világot. Jött egy használhatatlan spec teamer LB és egy OT akiből ezer év múlva lehet valami. Ez eddig nem látszódott ennyire,mert a csapat teljesítménye elnyomta,de ezen a meccsen nagyon kiugró volt a jó pickek hiánya.

Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.Bazzani
6 meccs után ne írd már le az egész draft classt.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
derekas, férfias mérközés volt. ne őrjíts már meg ezzel a világvége hangulattal Bazzani, 1 vereség. a darabok a helyükön vannak, rá kell gyúrni az OL-re és menni fog továbbra is.petey
A darabok a helyükön vannak.
Idén nem lesz PO a kegyetlen erős schedule miatt.
Aztán lejár Tulloch és Avril szerződése,Megatronról nem is beszélve.
Az OLine-ból Petermant azonnal ki kéne baszni,Backus és Raiola öreg,Cherilus meg egész életében project marad.
Nem vagyok temetői hangulatban,csak itt volt a lehetőség a kezünkben,gyakorlatilag a PO kapujába kerülhettünk volna erre elbalfaszkodjuk.
Mindig jövőre.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bestnek agyrázkódása van :/MacPhisto
Nem a 30 futott yard fog hiányozni, ha kihagy mecset hanem a 70 elkapott yard.topmodell
Kedden van trade deadline.
Én most basznám ki Harrisont meg Morrist és hoznák helyettük valakit.
Bestből meg WR-t kell faragni.
Jobb mint Titus.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Amelyik csapat nem tud levédeni egy 4. és 5. WR-t meg egy alig lihegő QB-t az bármelyik nap megérdemel egy nagy L betűt. A Cowboysnál aznap csak a 49ers volt szarabb. 😉gyeek
senki nem állította az ellenkezőjét

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem szeretnék a bírókkal foglalkozni mert nem lehet rajta úgysem változtatni sem ide sem oda.

Először is szeretném megkövetni magam egy dologban. Az pedig az idei draft milyensége. Sajnos be kell ismernem,hogy ez egy elcseszett draft class. Persze ennyi idő után nehéz megítélni,de én most megtenném. A Fairley pick szükségtelen,hoztunk egy sérülékeny DT-t aki eddig egy playben sem tudta megmutatni azt,hogy miért van itt. Hoztunk egy futót,ami jó döntés volt,de alighanem soha nem tudjuk majd használni. Jött Titus,akinek bár voltak felvillanásai,de nem fogja megváltani a világot. Jött egy használhatatlan spec teamer LB és egy OT akiből ezer év múlva lehet valami. Ez eddig nem látszódott ennyire,mert a csapat teljesítménye elnyomta,de ezen a meccsen nagyon kiugró volt a jó pickek hiánya.

Hiába ugattok le,ez a szezon sajnos elmehet ezen a meccse. Nézzük csak meg a sorsolást:

Atlanta: nem érzem egyértelmű vereségnek,de kikapunk. 5-2
@ Denver: nyernünk kell,ha akarunk valamit. 6-2
bye week
@ Chicago:sajnos jobbak mint vártam,könnyen beleszaladhatunk a vereségbe. 6-3
Carolina:nincs mese nyerni kell. 7-3
Green Bay: síma liba. 7-4
@NO:reménytelen kategória. 7-5
Minny:ezt behúzzuk. 8-5
@Oakland:szétfutnak minket. 8-6
San Diego:szezon végére mindig belelendülnek. 8-7
@Green Bay: mese nincs. 8-8

Tehát pont ez a tegnapi W hiányzik majd a POhoz.
Jöhet a sav.

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
mi egy igen szar cowboys-tól kaptunk ki OT-ben mégsem hisztizünk, pedig állhatnánk mi is 6-0-al akárcsak ti, de ettől szép ez a sportcápa77
Amelyik csapat nem tud levédeni egy 4. és 5. WR-t meg egy alig lihegő QB-t az bármelyik nap megérdemel egy nagy L betűt. A Cowboysnál aznap csak a 49ers volt szarabb. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass