Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
casaubon Green Bay Packers 2 219
Zakatol az ipar: Josh Jones koszoni a kihivast - maris lelepne inkabb (nehezen lesz trade ebbol), es majdnem hoztunk egy 6. TE-et is(de minek???), de vegul a Bucks beelozott.
Ja, es az edzesen sokkolt, h Big Bob Tonyan 1 fejjel magasabb, mint Jace Sternberger.
jossbeaumont
Pedig hivatalosan csak 3 centi van koztuk 😳
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Zakatol az ipar: Josh Jones koszoni a kihivast - maris lelepne inkabb (nehezen lesz trade ebbol), es majdnem hoztunk egy 6. TE-et is(de minek???), de vegul a Bucks beelozott.
Ja, es az edzesen sokkolt, h Big Bob Tonyan 1 fejjel magasabb, mint Jace Sternberger.
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Szeretnek kerni egy kis eloszezoni szakmai segitseget.
Amikor a 12. pickkel Garyt hoztuk el, csak vakartam a fejem, es azota sem sikerult megertenem.
OK, Gary rendkivuli atleta:gyors (a valahavolt legnehezebb, aki 4,6 alatt futotta a 40y-t), es eros. De nem tul technikas OLB-nek (aminek elvileg draftoltuk -egy már feltoltott poziciora), es egyetemi evei alatt sem kapraztatta el a nagyerdemut a statjaival.
Szerintem ő is nagyon meglepodott a korai kivalasztason.
Talan a D falban egyszer Daniels helyen lehet MAJD hasznalni, de az elso kor elejetol az ember mindig azonnali pozitiv hatast var.
A masik a mentalitasa, ami nekem nem igazan GB-kompatibilis. Ez az "ugynokseget gründolok edesanyammal" bizniszelos-okoskodos vonal elegge erdekes egy profipalyafutas legelején, amikor elsosorban nem az eszet kellene osztani, hanem bizonyitani kene a palyan (lehet, h csak elore belelatom a jovobeli Bell-Brown tipusu storyt).
Olvastam, h Gute beleszeretett mar az elozetes draft-tervezes soran, de azt sem ertettem.
Koszi elore is az otleteket!
jossbeaumont
Lehet h nem is a túl távoli jövőben váltja Danielst , egyre több helyen látom h nagyon benne van nála már most egy Cut, nagyon nem örülnék neki ,elég gyenge volt a tavalyi éve , de kinek nem ?! Jövöre meg semmiképp nem marad mert nem lesz rá pénz.
több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Szeretnek kerni egy kis eloszezoni szakmai segitseget.
Amikor a 12. pickkel Garyt hoztuk el, csak vakartam a fejem, es azota sem sikerult megertenem.
OK, Gary rendkivuli atleta:gyors (a valahavolt legnehezebb, aki 4,6 alatt futotta a 40y-t), es eros. De nem tul technikas OLB-nek (aminek elvileg draftoltuk -egy már feltoltott poziciora), es egyetemi evei alatt sem kapraztatta el a nagyerdemut a statjaival.
Szerintem ő is nagyon meglepodott a korai kivalasztason.
Talan a D falban egyszer Daniels helyen lehet MAJD hasznalni, de az elso kor elejetol az ember mindig azonnali pozitiv hatast var.
A masik a mentalitasa, ami nekem nem igazan GB-kompatibilis. Ez az "ugynokseget gründolok edesanyammal" bizniszelos-okoskodos vonal elegge erdekes egy profipalyafutas legelején, amikor elsosorban nem az eszet kellene osztani, hanem bizonyitani kene a palyan (lehet, h csak elore belelatom a jovobeli Bell-Brown tipusu storyt).
Olvastam, h Gute beleszeretett mar az elozetes draft-tervezes soran, de azt sem ertettem.
Koszi elore is az otleteket!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
😀

 mobile.twitter.com/tom_paints/status/1128010035873738753

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Fontosabb hír nem lévén:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0513%2Fr542367_1296x729_16-9.jpg
QB Rodgers confirms 'Game of Thrones' cameo
Packers quarterback Aaron Rodgers has long been a fan of the hit show "Game of Thrones," and he confirmed in an Instagram post that he made a cameo appearance in Sunday night's episode.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
Rolf Baltimore Ravens Alabama Crimson Tide 63
Jaj már megint kijött egy cikk, ami azt taglalja, hogy a GreenBay Front Office úgy szar, ahogy van, és a Murphy, Ball, Guti, LaFleur struktúra bűzlik.Nem tudtam végigolvasni. Hányat kell még aludni addig, amíg ZaDarius a földbe döngöl egy QB-t? Ezt a foci nélküli szkavarást már nehezen bírom...
salsa99
Aug 9 Péntek hajnal 2:00 HOU-GB Preseason, nem tudom aznap alszol-e még, de ez pont 90 mától.
Ha pályára lép, akkor lesz döngölés is 😊
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Jaj már megint kijött egy cikk, ami azt taglalja, hogy a GreenBay Front Office úgy szar, ahogy van, és a Murphy, Ball, Guti, LaFleur struktúra bűzlik.Nem tudtam végigolvasni. Hányat kell még aludni addig, amíg ZaDarius a földbe döngöl egy QB-t? Ezt a foci nélküli szkavarást már nehezen bírom...
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
húzóra 😀
 twitter.com/ESPNNFL/status/1126301996590477314
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Burnettről abszolút azt gondolják, hogy over. Most, hogy a Brownsba került, valahol olvastam, hogy a Brownsnak le kellene igazolnia Berry-t, mert "ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Burnett lesz a kezdő". Ennél sokkal többet láttunk benne egy éve.

HaHa-t sem értem. Emlékszem profi karrierje elején még Mike Daniels nyilatkozott abban az "elege van, hogy a D milyen puhány" interjúban róla, hogy örül, hogy végre van olyan fiatal játékos a csapatban, aki szeret igazán keményen ütközni. Lehet, hogy jobban kímélte magát 2017-ben (18-ban?), de darabra ugyanannyi vagy több tackle-t nyomott, mint a 2016-os szuper pro bowl évében. Benne aztán még többet láttam, kedvenc draftoltam volt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy Bears defenseben kivirágzik, vagy eltűnik.
salsa99
Morgan Burnett nekem igazi talány, én azt gondoltam, hogy vele kapunk egy lightosabb Ryan Clarkot.

Aztán a szezonban próbáltuk illeszteni box S-től elkezdve, sub LB-n át ranger S-iig mindenhová, de sehol nem volt jó. A képességei megvannak, szerintem a teste már elfogyott, és egyetlen pillanatig nem éreztem, hogy "visszapattan"
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Burnettről abszolút azt gondolják, hogy over. Most, hogy a Brownsba került, valahol olvastam, hogy a Brownsnak le kellene igazolnia Berry-t, mert "ugye senki nem gondolja komolyan, hogy Burnett lesz a kezdő". Ennél sokkal többet láttunk benne egy éve.

HaHa-t sem értem. Emlékszem profi karrierje elején még Mike Daniels nyilatkozott abban az "elege van, hogy a D milyen puhány" interjúban róla, hogy örül, hogy végre van olyan fiatal játékos a csapatban, aki szeret igazán keményen ütközni. Lehet, hogy jobban kímélte magát 2017-ben (18-ban?), de darabra ugyanannyi vagy több tackle-t nyomott, mint a 2016-os szuper pro bowl évében. Benne aztán még többet láttam, kedvenc draftoltam volt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy egy Bears defenseben kivirágzik, vagy eltűnik.
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Burnettről szerintem azt gondolták (nem biztos hogy helyesen) hogy már lefelé megy a karrierje. Haháról az egy kiemelkedő szezon mellett eszembe jut jó néhány mozdulat, ahol finoman szólva is az látszott, hogy szerelni nem nagyon akar.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Ez nem teljesen igaz. Ha Ha-t meg akarta tartani a Skins, többet is adtak volna neki mint mi, de ő Chicagóban akart játszani. Egyrészt nagy spanok Jacksonnal még a régi Alabamás időkből, másrészt még mindig fiatal így úgy döntött hogy inkább eljön egy évre a liga legjobb védelmébe és ha csinál egy karrier évet leakadztja a nagy lóvét mintsem aláírjon hosszabb távra, de akkor átlagos pénzért...
Tomcsik
Igen, az alabamai kötődés nagyon hangsúlyozta, megérteném, de 3,5 millióért írt alá egy évet. Az első profi évében keresett majdnem 5-öt. (és átlagolt majdnem 4milliót az első 5éve alatt) Se egy long term szerződés, se egy rendesebb összeg.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.
salsa99
Ez nem teljesen igaz. Ha Ha-t meg akarta tartani a Skins, többet is adtak volna neki mint mi, de ő Chicagóban akart játszani. Egyrészt nagy spanok Jacksonnal még a régi Alabamás időkből, másrészt még mindig fiatal így úgy döntött hogy inkább eljön egy évre a liga legjobb védelmébe és ha csinál egy karrier évet leakadztja a nagy lóvét mintsem aláírjon hosszabb távra, de akkor átlagos pénzért...

több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Nem annyira égető, de egy ideje foglalkoztat, gondoltam megkérdezem tőletek. Tulajdonképpen mi a franc történt Burnettel, és Clinton-Dix-szel?
Az egy dolog, hogy pár éve azt gondoltuk, végre megerősítettük a S pozíciót velük, azután elég váratlanul mentek el. De ami számomra meglepőbb, hogy ahova mentek még kevésbé marasztalták őket, ráerősítve arra, hogy jó döntés volt őket elengedni.

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
Közben Bucks egyre közelebb a főcsoport döntőhöz | már ha valakit érdekel a más sportágban is egy wisconsini csapat |
több mint 5 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Rovid egyetemi foci rajongasom legnagyobb kedvence (anno graham harrel is valahogy kikotott itt) Eleteben nem dobalt meg neki rendes QB, nagyon orulnek neki.

 clutchpoints.com/packers-news-cbs-thinks-michael-crabtree-will-sign-green-bay/
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!
gamerkr
Azt nem is láttam de valóban.
Remélem nem lesz igazam de nagyon az az érzésem, hogy egy újabb első körös bust érkezett Gary-vel. A 3. körös TE-el kapcsolatban sokkal magabiztosabb vagyok, még ha "csak" egy TE/WR hybrid féle játékos is lesz...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!
gamerkr
Hű tényleg, mind a kettő igen markáns választás. Azt hittem valamiért Gary 2-es volt Michiganban...így nem is értem a választást... lehet lesz cserebere még

Szerkesztette: salsa99
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers
alatriste
a 87-es is...
Bízom benne, sok szép pillanatuk lesz, mint az elődjeiknek!

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mezszámok, az első sor rögtön elér érdekes, mondhatni "nehéz" szám.

5️⃣2️⃣ LB Rashan Gary
2️⃣6️⃣ S Darnell Savage
7️⃣4️⃣ G Elgton Jenkins
8️⃣7️⃣ TE Jace Sternberger
9️⃣6️⃣ DL Kingsley Keke
2️⃣9️⃣ CB Ka'dar Hollman
2️⃣2️⃣ RB Dexter Williams
4️⃣4️⃣ LB Ty Summers


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Azt írták, hogy a Colts is rá volt izgulva Savage-re, meg talán a Raiders és a Ravens is. Mi meg Garyre, de már hónapok óta.
Gergőbácsi
Savage et mi nem akartuk. Kezdő megvan Jefferson és Thomas személyében. SS Ben ott van Levine. FS Ben meg a tavaly nem túl homály Clark és tavaly húzott Eliott.

Ez a poszt van leginkább rendben Baltimoreban CB és a kúbé után ikszdé.

Viszont Savage szerintem ettől függetlenül állat lesz és Garyben is van fantázia, de Hayward, Randall esetből kiindulva igen, lehet a coachinggal van baj...

Ja és Zadarius t imádni fogjátok, kicsit miatta nektek szorítok az NFCben, fix 10+ SACK es szezon.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonylag hamar meghal
alatriste
Bocsi, de ez annyira passzol a Green Bay idényeire (sérüléseire), hogy felmosolyogtam rajta 😊

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonlag hamar meghal, de kultikus karaktere a GoT-nak.
És, bár eddig tényleg nem gondoltam bele, eléggé hasonlít a mi Bakh-unkhoz.
alatriste
GoT... azt nem ismerem. De tényleg hasonlítanak. Viszont Bakh tovább bírja!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Khal Bakhtiari! :')
"kép"
alatriste
Ez valami nyertes típusú karakter?
Gergőbácsi
Nem, viszonlag hamar meghal, de kultikus karaktere a GoT-nak.
És, bár eddig tényleg nem gondoltam bele, eléggé hasonlít a mi Bakh-unkhoz.


Liverpool Fc fan