NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Yes!
Alatriste, hogy látod, még mindig a pass rusher a prioritás ezek fényében? Nekem most már inkább a támadófal, vagy a safety pozíció lenne az.
Gergőbácsi
Parancsodra. 😀
The #Packers are add on offense, too. They’re signing versatile OL Billy Turner, source said. - Rapoport
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Yes!
Alatriste, hogy látod, még mindig a pass rusher a prioritás ezek fényében? Nekem most már inkább a támadófal, vagy a safety pozíció lenne az.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/adamschefter/status/1105484302559727616?s=21

Jó pénz!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Na Preston Smith egy jó igazolás sajna 13 misi/ év meg főleg jó ahhoz képest amik itt repkedtek...

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
állítólag 13/év lesz....kiraboltatok valami bankot? 😊
Klaci79
Nem hiszem, csak végre rajott a vezetőség, hogy 2-4 éve van ARnek, és meg kell nyomni a SBrunt.
Perryt post june cuttal elkuldjuk és simán penznel vagyunk.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
állítólag 13/év lesz....kiraboltatok valami bankot? 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 twitter.com/fieldyates/status/1105474950482268160?s=21

Tetszik!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Összeáll a Smith duo 😀
Preston is érkezik. Wow


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Ha a pff-t nézzük, ha már akkora divat manapság, akkor Amost előrébb sorolta mint Hahát. Utóbbiról pedig nem úgy hírlik, hogy kifejezetten szeretne ütközni, szerelni, és szerintem nem is igazán akart itt maradni. Vagy a FO nem akarta.
Za'Darius pedig csak jobb lehet, mint Perry (no jinx), vagy az utolsó 1-2 év CMIII-ja.
Mindkét poszton - a jelen helyzethez képest - upgrade, mondjuk ezt a jelenlegi fejleszteni nyilván nem nagy kunszt.
Gergőbácsi
Ja PFF... Szerencs hogy nem minden GM-nél ez a legfontosabb szempont.

több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Ha a pff-t nézzük, ha már akkora divat manapság, akkor Amost előrébb sorolta mint Hahát. Utóbbiról pedig nem úgy hírlik, hogy kifejezetten szeretne ütközni, szerelni, és szerintem nem is igazán akart itt maradni. Vagy a FO nem akarta.
Za'Darius pedig csak jobb lehet, mint Perry (no jinx), vagy az utolsó 1-2 év CMIII-ja.
Mindkét poszton - a jelen helyzethez képest - upgrade, mondjuk ezt a jelenlegi fejleszteni nyilván nem nagy kunszt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Hát 2 évvel ezelőtt le akartuk cserélni azért hoztuk Dempst... Aztán Demps megsérült Amos visszakerült. Egy megbízható box S aki hatékonyan szerel, futás ellen jól lép be a játékba. Coverben semmi extra. Akkor kezdett el jobb lenni amikor Jackson megérkezett mellé, neg hát ugye egy brutál front7 volt előtte. Nem rossz játékos, de semmi extra. Kíváncsi leszek a számokra, de nállam bármi 10+ milla/ év túlfizetés érte.
Tomcsik
Kíváncsi leszek mi lesz a S sor vége majd, mert egyenlőre Amos és Jones is inkább a boxhoz közelebb szeret játszani, míg ha Brice a hátsó ember akkor isten óvjon minket...

Lehet, hogy megpróbáljuk majd Amost hátul Ha-ha helyén.
alatriste
Akkor anyázni fogtok, Ha Ha Hát elküldtétek... Amos coverben visszalépés hozzá képest...
Tomcsik
ha ha-zni fogsz ha Ha Hát elkülditek
😀
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Hát 2 évvel ezelőtt le akartuk cserélni azért hoztuk Dempst... Aztán Demps megsérült Amos visszakerült. Egy megbízható box S aki hatékonyan szerel, futás ellen jól lép be a játékba. Coverben semmi extra. Akkor kezdett el jobb lenni amikor Jackson megérkezett mellé, neg hát ugye egy brutál front7 volt előtte. Nem rossz játékos, de semmi extra. Kíváncsi leszek a számokra, de nállam bármi 10+ milla/ év túlfizetés érte.
Tomcsik
Kíváncsi leszek mi lesz a S sor vége majd, mert egyenlőre Amos és Jones is inkább a boxhoz közelebb szeret játszani, míg ha Brice a hátsó ember akkor isten óvjon minket...

Lehet, hogy megpróbáljuk majd Amost hátul Ha-ha helyén.
alatriste
Akkor anyázni fogtok, Ha Ha Hát elküldtétek... Amos coverben visszalépés hozzá képest...

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Hát 2 évvel ezelőtt le akartuk cserélni azért hoztuk Dempst... Aztán Demps megsérült Amos visszakerült. Egy megbízható box S aki hatékonyan szerel, futás ellen jól lép be a játékba. Coverben semmi extra. Akkor kezdett el jobb lenni amikor Jackson megérkezett mellé, neg hát ugye egy brutál front7 volt előtte. Nem rossz játékos, de semmi extra. Kíváncsi leszek a számokra, de nállam bármi 10+ milla/ év túlfizetés érte.
Tomcsik
Kíváncsi leszek mi lesz a S sor vége majd, mert egyenlőre Amos és Jones is inkább a boxhoz közelebb szeret játszani, míg ha Brice a hátsó ember akkor isten óvjon minket...

Lehet, hogy megpróbáljuk majd Amost hátul Ha-ha helyén.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
nando89
Hát 2 évvel ezelőtt le akartuk cserélni azért hoztuk Dempst... Aztán Demps megsérült Amos visszakerült. Egy megbízható box S aki hatékonyan szerel, futás ellen jól lép be a játékba. Coverben semmi extra. Akkor kezdett el jobb lenni amikor Jackson megérkezett mellé, neg hát ugye egy brutál front7 volt előtte. Nem rossz játékos, de semmi extra. Kíváncsi leszek a számokra, de nállam bármi 10+ milla/ év túlfizetés érte.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amos biztos kurva drága volt! :S
Őt pont nem szerettem volna ide. Félek, hogy Fangio terméke, de persze ne legyen igazam és váljon be!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 791
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...
Tomcsik
Amugy játékosként milyen ? nem igazán figyeltem bears meccsket idén , csak az egymás elleniket .
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Amos is jön... Remélem jól kitömitek, kell a comp pick 😊 . Elég szarházi hogy pont hozzátok ment, de hát ez van...

több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ha egy üzlet beindul, érkezik Amos is.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Séma fitt, de nem top név. Ha Barr 14 körül írt valahogy alá akkor remélem nem lesz sokkal 10 fölött Smith.
Az első körös pass rusher ettől még nálam ugyan úgy fennáll.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Érkezett Za'darius Smith.

több mint 5 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 168
Hat, az eddigi uzleteket - ezeken az arakon nezve, Jake megtartasa az aproert, volt a mai nap dealje...
több mint 5 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 688 — twitch@citromail.hu
Breaking ... senkit se hoztunk eddig | hálistennek | .
alatriste
És még így is az nfc north 4. legjobb csapatának tűnünk.
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gilbert és Kumerow is tenderezve

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 996
Breaking ... senkit se hoztunk eddig | hálistennek | .

Az eddigi ár érték arányt nézve (T. Brown, Kwon Alex, Malik Jackson) félek is, hogy ha egy Collins szintű nevet szeretnénk az mennyibe is fog fájni.

J. Houstonra nagyon rámehetnénk. 34 Olb volt ő is mindig, futás ellen és a pass rushba is top, amikor egészséges...
alatriste
Pedig csak halkan jegyzem meg, hogy szallingoznak olyan hirek, hogy Collins a varosban tartozkodik viziten. Bar azt irjak, hogy kinezte maganak az Indyt, de Ballard nem fogja tulfizetni.
Stez
Vagy instán vagy twitteren láttam tőle talán tegnap egy "Go Pack Go" -s bejelentkezést, de ez azért még nem mond sokat. Ha már kitömünk valakit az inkább Collins legyen mint a fenti 3 név bármelyike.
Van még 1-2 név idén akinél nem zavarna annyira ha túlfizetjük. A top nevek közül Landon az egyik.
De 2. vonal beli FA-kből nekem idén jobban tetszik a felhozatal.
alatriste
Collins a Skinsben... Ne bánjátok...Évi 14 milla kb...

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 230 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Breaking ... senkit se hoztunk eddig | hálistennek | .

Az eddigi ár érték arányt nézve (T. Brown, Kwon Alex, Malik Jackson) félek is, hogy ha egy Collins szintű nevet szeretnénk az mennyibe is fog fájni.

J. Houstonra nagyon rámehetnénk. 34 Olb volt ő is mindig, futás ellen és a pass rushba is top, amikor egészséges...
alatriste
Pedig csak halkan jegyzem meg, hogy szallingoznak olyan hirek, hogy Collins a varosban tartozkodik viziten. Bar azt irjak, hogy kinezte maganak az Indyt, de Ballard nem fogja tulfizetni.
Stez
Vagy instán vagy twitteren láttam tőle talán tegnap egy "Go Pack Go" -s bejelentkezést, de ez azért még nem mond sokat. Ha már kitömünk valakit az inkább Collins legyen mint a fenti 3 név bármelyike.
Van még 1-2 név idén akinél nem zavarna annyira ha túlfizetjük. A top nevek közül Landon az egyik.
De 2. vonal beli FA-kből nekem idén jobban tetszik a felhozatal.


Liverpool Fc fan