Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Tolzien --> Colts
gamerkr
akkor ezek szerint lesz egy QB draft is
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tolzien --> Colts

több mint 8 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Megvannak a kompenzációs pickek. Kettőt kapott a csapat (Williams és House).
4. kör 33. (131.)
4. kör 39. (137.)
LN
'Under GM Ted Thompson, Packers have had 15 comp picks. Seven of those picks are still on the roster. Ringo, Backman, R. Rodgers, Abbrederis, Boyd, Daniels, Sitton'
@TomSilverstein

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Megvannak a kompenzációs pickek. Kettőt kapott a csapat (Williams és House).
4. kör 33. (131.)
4. kör 39. (137.)
több mint 8 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Perry vissza. 1év 5M
Mutasd meg, hogy mit tudsz szerződés. Tetszik!

u.i.: továbbra se igazolt el játékos a csapattól és nem is jött.
alatriste
Az egyéves szerződés rendben van. Felhőtlenül örülni akkor tudnék neki, ha mondjuk fele ennyiért írt volna alá.
Ennek az 5 millás szerződésnek fényében végképp nem értem miért nem adtunk inkább 6-ot Trevathanért.
SBL
Én annak örülnék, ha Nealt is sikerülne a csapatban tartani. Trevathen meg gyűrűvel az ujján nem biztos, hogy hozta volna azt, amit elvártak volna tőle. Nálam ő olyan, mint Ellerbe volt anno, ő is pofásan nézett ki abban a Ravensben, de után nem váltotta meg a világot.

Szerkesztette: moncsy91
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Perry vissza. 1év 5M
Mutasd meg, hogy mit tudsz szerződés. Tetszik!

u.i.: továbbra se igazolt el játékos a csapattól és nem is jött.
alatriste
Az egyéves szerződés rendben van. Felhőtlenül örülni akkor tudnék neki, ha mondjuk fele ennyiért írt volna alá.
Ennek az 5 millás szerződésnek fényében végképp nem értem miért nem adtunk inkább 6-ot Trevathanért.
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Perry vissza. 1év 5M
Mutasd meg, hogy mit tudsz szerződés. Tetszik!

u.i.: továbbra se igazolt el játékos a csapattól és nem is jött.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Értem én, hogy a FA piacról hozott nevek nem granciák a sikerre. De akkor is felmerül bennem a kérdés, hogy nem megért volna nekünk is évi 6 millát Trevathan?
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lehet, hogy Ted kérte:
 twitter.com/ESPNNFL/status/707639527792361474/photo/1

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592
empty taxi
😮 várjuk ki a végét 😊
gamerkr
Kivártuk 😀
LN
Ahogy általában az első hetet szoktuk 😊
Gergőbácsi
Azért ne menjünk el szó nélkül Chris Banjo visszaigazolása mellett. Taylor után még egy nagy név a zsákban. 😊
SBL
Perillo is vissza lett igazolva,ami nem egy rossz húzás. Tavaly voltak egész jó pillanatai,és még fiatal,én pl. többet látok benne,mint Backmanben.
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592
empty taxi
😮 várjuk ki a végét 😊
gamerkr
Kivártuk 😀
LN
Ahogy általában az első hetet szoktuk 😊
Gergőbácsi
Azért ne menjünk el szó nélkül Chris Banjo visszaigazolása mellett. Taylor után még egy nagy név a zsákban. 😊
több mint 8 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592
empty taxi
😮 várjuk ki a végét 😊
gamerkr
Kivártuk 😀
LN
Ahogy általában az első hetet szoktuk 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592
empty taxi
😮 várjuk ki a végét 😊
gamerkr
Kivártuk 😀
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Pörög az összes topic az FAk miatt. Gondoltam beírok valamit ne legyünk már így a sor végén...
alatriste
 twitter.com/SBNationNFL/status/707695739774771200


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Pörög az összes topic az FAk miatt. Gondoltam beírok valamit ne legyünk már így a sor végén...
alatriste
Én is: lámaság. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pörög az összes topic az FAk miatt. Gondoltam beírok valamit ne legyünk már így a sor végén...


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
"Packers Re-Sign G Lane Taylor To A Two-Year, $4.15M Deal"
több mint 8 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
van ilyen is:
trey wingo
‏@wingoz

Filed to ESPN: Broncos ILB Brandon Marshall... Restricted FA will get a 2nd round tender. Teams will be interested... Like Miami
Ed Werder
‏@Edwerderespn

@wingoz John Fox with Bears likely to be interested as well, and Packers
derek carlson ‏@dcarlson86 márc. 7.

@Edwerderespn @wingoz better chance of aliens walking the earth then Ted Thompson giving up a second round pick
X D

Szerkesztette: zsoltee

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592
empty taxi
😮 várjuk ki a végét 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/707272009064046592


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/02/19/packers-mike-pennel-suspended-four-games/related/
Klaci79
És rögtön egy DL játékos eltiltásával kezdődik az Offseason. Deja vu!
alatriste
A francba! Pedig sokat vártam tőle a következő szezonban. Mivel négy hétig az edzéseken sem vehet részt, legfeljebb a szezon második felében lendülhet formába.
Egy nyomós ok, hogy Rajit újraszerződtessék.
SBL
Szerintem újra is fogják egy hasonló szerződést kap mint Guion,min garantált tartalom.Ezzel és a Drafton szerzett ILB-vel javulni fog a futás elleni védekezésünk!Ezenkívül még egy DE-re lenne szükség!

[color=zöld][/color]Sajtfej!
több mint 8 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sajnálom, hogy nincs elég $ keret, most, hogy a Bills tegnapelőtt elküldte Mario Williamst. Megnézném mit tud 3-4 DE-ként 😊 Érdekes front7 lenne, az biztos (Aztán csendben felébred, mert pattog a zománc... 😀 )
LN
Houstonból anno azért lépett le, mert nem akart 3-4-ben focizni.
empty taxi
Tudom. Amúgy sincs sok realitása, csak ember az bámészkodik a piacon. 😊
Nagy mozgás itt nem lesz, már az is szinte sokkolná az embert (ha már McCarthy ilyesmit igért), ha igazol valaki olyat Thompson, akit nem kivágott a csapata, hanem FA.
több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Sajnálom, hogy nincs elég $ keret, most, hogy a Bills tegnapelőtt elküldte Mario Williamst. Megnézném mit tud 3-4 DE-ként 😊 Érdekes front7 lenne, az biztos (Aztán csendben felébred, mert pattog a zománc... 😀 )
LN
Williamset nem csipázza a 3-4-et inkább a Giants és a Bucks helyében gondolkodnék az ő esetében...

több mint 8 éve
Green & Gold Green Bay Packers 190
Nagy FA piaci mozgást idén sem várok!Draft 1-3 körében lesz szerintem a Front 7 megerősítése,mert ez a Draft class ebben erős!Utána remélem jön OT és Te is!Az első kör végén egy jó DE-el kibékülnék vagy egy ILB-vel!Offense majdnem rendben,ha hozzák a megszokott formájukat a srácok. Lacy jól halad,Starksot megtartanám,O-lineba cseréket hoznék!Go Pack Go!

[color=zöld][/color]Sajtfej!