Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.
JayB
hm

FOX Sports' Alex Marvez reports Packers ILB Sam Barrington (ankle) is in danger of missing the entire season.

nemár. want to buy ILB...
gamerkr
Már fix, hogy kihagyja a szezont:
 twitter.com/AdamSchefter/status/643903689309200385
Sixo
GNG kívánsága igen hamar teljesült. Jön Jake Ryan. Nagyon hamar mélyvízbe lesz dobva a fiú. Kérdés, nem lesz-e túl mély neki.
Van most a piacon szabad ILB, akit érdemes lenne idehozni?
SBL
Van egy 33 éves DJ. WIliiams aki már szerintem járni sem tud normálisan meg egy Brandon Spikes akinek meg rendőrségi balhéja van tehát kizárt az érkezése.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.
JayB
hm

FOX Sports' Alex Marvez reports Packers ILB Sam Barrington (ankle) is in danger of missing the entire season.

nemár. want to buy ILB...
gamerkr
Már fix, hogy kihagyja a szezont:
 twitter.com/AdamSchefter/status/643903689309200385
Sixo
GNG kívánsága igen hamar teljesült. Jön Jake Ryan. Nagyon hamar mélyvízbe lesz dobva a fiú. Kérdés, nem lesz-e túl mély neki.
Van most a piacon szabad ILB, akit érdemes lenne idehozni?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 757 — LIGHTS OUT!
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.
JayB
hm

FOX Sports' Alex Marvez reports Packers ILB Sam Barrington (ankle) is in danger of missing the entire season.

nemár. want to buy ILB...
gamerkr
Már fix, hogy kihagyja a szezont:
 twitter.com/AdamSchefter/status/643903689309200385

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.
JayB
hm

FOX Sports' Alex Marvez reports Packers ILB Sam Barrington (ankle) is in danger of missing the entire season.

nemár. want to buy ILB...
gamerkr
Őszintén? azért ő se volt ám egy nagy szám..sőt,de nyilván fájdalmas lesz ha beigazolódik ,
Jake Ryan talán előlép bízom benne szimpi srác , mély víz lesz nagyon , mert Palmer nekem nagyon nem tetszett vasárnap.
Érdemes lenne körülnézni h van e eladó értékelhető ILb , draftjogot esetleg Tolzien-t lehetne áruba bocsátani .
Engem Hundley meggyőzött h megoldaná a második számú irányító dolgát.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.
JayB
hm

FOX Sports' Alex Marvez reports Packers ILB Sam Barrington (ankle) is in danger of missing the entire season.

nemár. want to buy ILB...

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
A special team láthatóan fejlődött, bár ugye egy meccsből nem lehet nagy tanulságokat levonni. TyM pazarul hordott vissza kétszer is, végre Crosby is kirúgta a francba és Masthay is produkált egy 54 yardos puntot. Shields bemozdulásáról csak annyit ha éppen az OL-ben lett volna akkor false start, ha DL, akkor offside, ha edző akkor meg piros zászlót dob a 2MW alatt. Ilyen napja volt...
Old
Igaz, az idei szezonból még csak egy meccs számai vannak meg és tudom ez még teljesen a visszájára fordulhat a következő hetekben, de akkor is jó ránézni a számokra.

Kick return (csapat rangsor)
2015 -10.
2014 -31.

Punt átlag (csapat rangsor)
2015 -11.
2014 -30.

Kicking átlag (csapat rangsor)
2015 -19.
2014 -27.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Burnetten és Barringtonon kívül Guion és Jones is jön még ebbe a futás elleni védelembe, lehet ez még jobb.

Szerkesztette: JéBé
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A special team láthatóan fejlődött, bár ugye egy meccsből nem lehet nagy tanulságokat levonni. TyM pazarul hordott vissza kétszer is, végre Crosby is kirúgta a francba és Masthay is produkált egy 54 yardos puntot. Shields bemozdulásáról csak annyit ha éppen az OL-ben lett volna akkor false start, ha DL, akkor offside, ha edző akkor meg piros zászlót dob a 2MW alatt. Ilyen napja volt...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Pár napos perspektívából visszatekintve a mérkőzésre az élmények leülepedése után a következő fontosabb megállapítások halmozódtak fel bennem.

1. Gyakolratilag minden eredmény tökéletesen alakult a Packers szempontjából. Nemcsak, hogy megvertük a Chicagot, a Detroit lélekölő vereséget szenvedett hatalmas előnyt eltapsolva, a Minnesotának a visszatérő Petersonnal kiegészülve sikerült kemény 3 pontot felrakni a temetett 49ers ellen hétfő este. Lépéselőnyben vagyunk a csoportban és remélem ezt meg is fogjuk tudni tartani.

2. James Jones visszatérése érdekes volt, mert ugye mindenki Janisra és Whitera várt az elég jó offseason után. Végül talán pályára sem léptek. Jones viszont brillírozott és Rodgers-szel azonnal megtalálták az összhangot. Apropó Rodgers... A másik Rodgers, Richard, kiváló TE játékkal vétette észre magát. Ahogy szemmel láttam Quarless is sokat volt a pályán. Igen kiváló tandem lehet belőlük.

3. Aaron Rodgers egy kicsit sem vett vissza az MVP tempóból, de szükség is volt rá. Ha a kiválótól parányival is gyengébb játékot mutat, akkor szorosabb lehetett volna meccs. 0 eladott labda megint. Nehéz rá szavakat találni.

4. Az O-line megint kiválóan teljesített.

5. A védelem viszont a "szokásos" formáját hozta. Matthews és Peppers kiemelkedő. Ha Shields nem ennyire gyatra napot fog ki, akkor CB játékra se lehetne különösebb panasz. Na de a futás elleni védelem... Vasárnap ellenünk csiálták a legtöbb futott yardot. Vissza lehet nézni (én egészen 2011-ig tettem) soha nem volt közepesnél jobb run D a teljes szezonra nézve és az összes kiesésünk alkalmával gyenge futás elleni számokat produkáltunk, még ha nem is ez volt a fő oka minden alkalommal a kiesésnek. Különösen emlékezetes ugye, hogy Keapernickkel nem tudtunk semmit sem kezdeni. Ezért volt elkeserítő, hogy szinte változatlanul gyenge futás elleni védelemmel kezdtük a szezont, pedig nyilvánvaló volt, hogy meg kell állítani Fortet, majd Marshawn Lynchet, majd Jamaal Charlest, majd a mumus Keapernicket. Nekem ez kiábrándító volt. Palmer volt Fortera állítva, de szerintem ezzel kiegyezne bármelyik vasárnapra. Egy-két dropon múlott, hogy nem hét játékosa teljesítmény szerepel Forte neve mellett. Nyilván nem derül már ki, hogy mi van, akkor ha a Chicago nem akarja Cutlerrel eldönteni a meccset, vagy Barrington végig tudja játszani meccset, vagy Burnett is a pályán van. Csak a remény marad, hogy a sorminta nem folytatódik és egyszer a Capers álltal megálmodott sémát sikerül is végre hajtani, nem mondjuk egy ordas nagy miss tacklel zárni (Ha Ha).

6. A special team játék nem volt rossz, de Sam Shields nagy hibája, ami végülis meccsben tartotta a Chicagot, pont egy teljesen rutin special team akcióból jött.

Úgyhogy összességében jól kezdtük a szezont, de a szokásos betegségek (futási elleni védelem, special team) tekintetőben nem volt hatalmas előrelépés. A Red Zone helyzetek kihasználása jó volt, de nem a Chicago védeleme lesz az, amely komolyan fogja ezt tesztelni.

A Seahawks tanult a SB ordas nagy hibájából és 4. és rövidre futott... Remélem a jövőhéten a Lambeaun sem járnak nagyobb sikerrel. Ahhoz azonban, hogy nekünk tetsző eredmény alakuljon ki mindenképpen erősödnie kell a védelemnek. Elképzelhetőnek tartom, hogy hétvégén Matthews többet lesz középen, valamint szerintem a rookiekból is egyre többet fogunk látni. Jake Ryant akarom 😊
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
És, ami a tegnapi győzelem legnagyobb hozadéka (legalább is nekem) az az, hogy már csak egy győzelemre vagyunk az egyenlítéstől az NFL legősibb csatájában.
Lehet, hogy túlértékelem a jelentőségét, de nekem ez egy fél Lombardi trófea lenne.😊
SBL
Egyetértek,én is fontosnak tartom.

A meccs osztályzati részemről: Támadók: A
Védők: C-
Meccs embere: James Jones

Hosszú elemzésbe azért nem megyek bele,mert már mindent leírtak előttem.Majd legközelebb.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
És, ami a tegnapi győzelem legnagyobb hozadéka (legalább is nekem) az az, hogy már csak egy győzelemre vagyunk az egyenlítéstől az NFL legősibb csatájában.
Lehet, hogy túlértékelem a jelentőségét, de nekem ez egy fél Lombardi trófea lenne.😊
több mint 9 éve
Pep71 Green Bay Packers 2 289
Első meccsnek jó volt, főleg annak fényében, hogy a legősibb riválisa ellen idegenben játszott a csapat. Plusz láthattuk, hogy milyen meglepetések voltak a többi meccsen( Colts és Hawks vereség).
Offense rendben volt, Lacy, Jones, Arod hozta azt, ami a győzelemhez kellett.
A Defense viszont nagyon gyenge volt. Shields pocsék volt, futást egyáltalán nem tudták tartani, nem nézett jól ki a védelem és akkor még szépen fogalmaztam, sajnos. Peppers és CM akik jó voltak, Hayward és Randall sem volt rossz, amikor pályán voltak. Védelmet össze kell szedni, főleg futás ellen, akkor jó szezon elé nézhet a csapat.
Azt jól láttam, hogy a kezdő WR-eken kívül senki nem kapott lehetőséget a meccsen?(Montgomery visszahordásait nem veszem ide).
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
A tegnapi meccs kezdésnek pont megfelelt, győzelem egy csoportrivális otthonában. Szerintem többet nem is kell mondani, de azért mégis. A futás elleni védekezést javítani kell főleg, hogy az ellenfelek többsége rendelkezik kompetens futóval, bízom benne a szezonban folyamatosan javulni tud az egység, főleg ha visszatérnek a sérültek és az eltiltottak.

Támadófal megítélésével kapcsolatban megvárnám a következő két hetet mit is tudnak idén a srácok. Jó lenne egy kellemes meglepetés.

Amit viszont nagyon jó volt látni, hogy Jones visszatérésével újra van red-zone offense és megmaradt a kiegyensúlyozottság a receiverek között. Adams-Cobb-Jones-Rodgers 4-5-4-3 passzt kaptak kaptak el.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Papirt és tollat ragadtam a meccs közben, de hogy őszinte legyek annyira hiányzott már az NFL láz, hogy néha elfelejtettem jegyzetelni.
Ha lesz még időm a héten visszanézem a meccset, hogy több szegmensét megnézzem a játékunknak. Ami hírtelem eszembe jutott:
- ILB gondok továbbra is. Barrington sajnos hamar kidőlt, ez se segített. Palmer játéka kettős volt nekem. Coverage-ban tetszett, amikor mennie kellett az elkapókkal voltak jó megmozdulásai. De a lyukakat nem tudtuk tömni sajnos (CMIII-al se nagyon az elején). Burnett is nagyon hiányzott, és Ha-ha nak se volt kifejezetten jó meccse.
- B.J. nekem tetszett, ahogy néztem keveset küldtük még pályára, de jó látni, hogy fűti a bizonyítási vágy. Ő segíteni fog, és javulást várok a futás elleni D-ben. Kár hogy Forte után jön majd Lynch és Jamaal.
- Peppers nem lett rosszabb játékos. Nagyon bekezdett a meccsen. Aztán talán egy kicsit ő is beleszürkült, de örülök, hogy itt tartotta a vezetőség.
- OL: Nem volt félelmetes a passrush a macik részéről, de Bakhtiari 2 false startján kívül nem hibázott a fal Rodgers előtt. Amikor meg valahonnan jön egy kis nyomás Aaron mesterien érzékeli és mozog el jó irányba továbbra is. Csak maradjanak egészségesek!

u.i.: Jobbak voltak a medvék mint számítottam, az edzői vérfrissítés jót tette nekik. Nem idén kell nekik jól szerepelni, de szerintem elindultak felfele a gödörből.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
ILB poszton se erősek se vastagok nem vagyunk, ez meg is látszott. Burnettel sokkal jobb lesz, Hyde fasza kis játékos de van ahol hasznosabb. Ha egyben marad a védelem bennük van egy közepes teljesítmény ami Rodgersék mellett akár még elég is lehet. Évek óta ez a recept, sokat várok idén is a csapattól és a tegnapi meccsen nem lettem pesszimistább.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Döcögősen indult a meccs. Elszoktunk attól, hogy félidőben még nincs meg a W a Bears ellen. De a lényeg, hogy végre győzelemmel kezdtük a szezont.
A támadó játék jó volt, de a védelemben sok mindent ki kell javítani.
Forte 141 yardja nem jó előjel a Hawks elleni meccs előtt.
Shield végre komolyan vehetné azt, hogy ő az előszámú CB. Egy valag pénzt kap, ugyanakkor úgy játszik, mint egy kezdő. Ha-Ha-nak a sok mistackle-je remélhetőleg gyorsan eltünik, mert nagy bajban leszünk hátul, főleg ha Burnett nem épül fel.
Jövő héten mindenképpen jobb teljesítmény kell, különösen a D-től. Wilsonék kikaptak és biztosan nem szeretnének egy 0-2-es kezdést.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
csak a végére értem haza, de a futás ellen eléggé rosszak voltunk. Ha Burnett, Barrington kettős visszatér, azért javulhatnak a dolgok. Mindenesetre meg volt a jó kezdés, egy feltüzelt Hawks következik odahaza 😊

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 898
Jones visszatérését és remek teljesítményét elnézve az Nfl.com egyik szakértőjének érdekes ötlete támadt:

"Bring back Tony Driver!"

 www.nfl.com/gamecenter/2015091300/2015/REG1/packers@bears#menu=gameinfo|contentId%3A0ap3000000529429&tab=analyze
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Fél szemmel nézem a Lions meccset. Ügyes gyerek ez az Abdullah. Forte mai teljesítményéből kiindulva futás ellen össze kell szednie magát védelemnek vagy lesznek kellemetlen pillanatok.

Szerkesztette: moncsy91
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Pontosan ilyen meccset vártam !
Szerintem látszott a Macikon h új kompetens stáb vette át az irányítás hazai pályán bárkire veszélyesek lesznek .
Nálunk Aaron bomba formában kezdte már most a szezont , bizakodásra ad okot ,az elkapók se nagyon hibáztak , ez is jelentette számunkra a győzelmet túl oldalt voltak dropok bőven .
Lacy is remek volt .
Támadó fal is rendben .
Ty remek lesz vissza hordásban .
Negatívum : Szokásos Forte 150 yard körül ...remélem szezon végén draftolunk már vmi normális ILB-t.
Pass rush se volt az igazi de az legalább volt néha .
Egy pozitív van h red zoneban megfogtuk őket párszor .

Legnagyobb negatív Sam Shields...vmi borzalom volt eset kelt , bemozdult , talán egy jó leütött labdája volt..
D Randall viszont tetszett .
Elsőre nem volt rossz végre nyertünk 3 év után az első fordulóban , jövö7en verni kel Seatlel-t 😊

GO PACK GO
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Jövő héten remélem jobban felpörög a D mert a mai teljesítmény rohadt kevés lesz a Seahawks ellen. Egyébként az O a második félidőre elég jól összerázódott.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A család sosem fogja megérteni, hogyan lehet már február első hetétől a nyár végét várni. Minden szurkolótársnak sok szép élményt kívánok az előttünk álló szezonban!
Old
Viszont!
Tudom mire gondolsz. Parom szerint rovid az offseason es hosszu a szezon 😊
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
A család sosem fogja megérteni, hogyan lehet már február első hetétől a nyár végét várni. Minden szurkolótársnak sok szép élményt kívánok az előttünk álló szezonban!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most latom miket irtam ossze 😊 Hiaba, vezetes kozben nem egyszeru 😊
Pont elerem.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Banjo vagy Richardson
LN
Banjot el is felejtettem egy pillanatra. Hyde-ra is csak a mindenes mivoltából van esély, ő is inkább FS ha már leghátsó sor. De Hyde igazából szerintem ILB rotációba is berkerülne, ha úgy adódna, hogy kezd elfogyni a poszt. 😀


Liverpool Fc fan