Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Comment From Zsofi
Hey Mason, we, the Packers Hungary Club, cheer for our Packers every week, 5000 miles away from Green Bay, in Hungary, Central-Europe. What was it like to step on Lambeau Fields grass for the first time? Congrats on your record, keep up the good work! 😀
4:02


Mason Crosby:
Awesome y'all are cheering for us all the way from Hungary! First time I stepped on Lambeau was truly amazing. No one else is allowed to get on our field unless authorized. It's definitely hallowed ground.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
Nelson87
Bezzeg erre meg válaszolt:
'Which is better: Apple or Android?'
Old
Volt néhány elég hülye kérdés,meg is lepődtem. : )
Én olyanokra lettem volna kíváncsi,hogy a rúgás előtti időkérés mennyire zavarja meg,valamint hogy a mezszáma mögött van-e valami különleges történet. Ezek voltak a komolyabbak,majd miután láttam,hogy kérdeznek baromságokat,én is beírtam néhány "Melyik a kedvenc filmed" típusú kérdést.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
Nelson87
Bezzeg erre meg válaszolt:
'Which is better: Apple or Android?'

Most látom, hogy Zsófi (a Packers Hungary Club-ból) kérdése viszont szerepelt. Kár hogy lemaradtam erről a chat-ről.

Szerkesztette: Tactful Cactus

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Kinek került be kérdése a live chatbe? Én vagy' 10-et írtam,de nem volt szerencsém. : D
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊
JayB
Jaja! Egy fényes győzelem vagy egy nagy zakó után nincs ennyi hozzászólás.😊

Szerkesztette: SBL
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Bár nem valószínű,hogy ilyenkor még látja ezt valaki,de magyar idő szerint 22:45-kor, a rekorder Mason Crosby-tól lehet kérdezni a Packers oldalán.

 www.packers.com/news-and-events/article-player-feature/article-1/Mason-Crosby-to-chat-with-Packers-fans-Friday-Sept-25/f3bc9fc9-ce29-4df5-99b8-ca54c88aec74?campaign=social_content_20150925_53010426&adbid=10153460938840073&adbpl=fb&adbpr=71671905072
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Közben Davante Adams is questionable státuszt kapott az ESPN fantasyn,tegnap még mintha probable lett volna(ha jól emlékszem).
Bármi történjék,nagyon kíváncsi leszek Montgomery játékára,nem bánnám,ha Rodgers tömné labdával.

Ezen kívül bízom benne,hogy a védelem megőrzi a múltheti formáját,és futásban nem engedünk nekik semmit. Ha Charlest megfogjuk,akkor sima meccs.

Szerkesztette: Nelson87
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊
JayB
Nem vitatkozik senki,csak azt mondtam,hogy szerintem nem hasonlít rá. Erre már nem is reagált senki,egyedül én alkottam véleményt a témában. : )

Szerkesztette: Nelson87
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
Nelson87
Azt én sosem mondtam hogy alapból hasonlít rá, azon az egy képen viszont kicsit mégis. De nem gondoltam hogy ebből 1 oldalas vita lesz 😊

Szerkesztette: JéBé
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Viszont abban biztos vagyok,hogy a baseball választása esetén sem járt volna rosszul,a Nelson-féle jótékonysági softball meccseken is ügyesen játszik. Na,de szerencsére a focit választotta,és még remélhetőleg rengeteg évig boldogít bennünket. : )

Szerkesztette: Nelson87
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
(Di Maria argentín)
empty
Bánom is én,ettől még nem fog jobban hasonlítani Rodgersre. : D
Az egyetlen hasonlóság kettőjük közt,hogy mindketten az emberi fajt képviselik. : )
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 653 — a new hope (again)
(Di Maria argentín)
empty
Nem érdekes, nem igazi sportoló...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
(Di Maria argentín)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
JayB
Tény, azon a képen nem fest túl jól, de DiMariát azért túlzásnak érzem.😊
SBL
Na,most már kíváncsiságból én is beírtam ezt a nevet.....hááát,ha Rodgers egy ratyi kolumbiai,akkor hasonlít rá. Egyébként nem. : D
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
JayB
Tény, azon a képen nem fest túl jól, de DiMariát azért túlzásnak érzem.😊
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Szerencsére nem ragadt le az első sportnál, amivel megismerkedett! 😀
Steve2292
Az a veszély szerintem nem fenyegette.Az USA-ban minden kisgyerek kipróbálja a gurulóst,aztán ahogy nőnek fel,úgy kezdenek inkább az igazi sportokkal foglalkozni. : )
több mint 9 éve
Steve2292 Green Bay Packers San Diego State Aztecs 11


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Szerencsére nem ragadt le az első sportnál, amivel megismerkedett! 😀
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.
gamerkr
Bal alsó képen mint DiMaria 😀
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club


volt itt minden, gurulós is.
Green Bay Packers Hírekről lopva.

több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Crosbyról se feledkezzünk meg: 1057 ponttal a Packers rekorder rúgója lett beelőzve Longwellt.
Ha nem Rodgers irányítana már rég megdöntötte volna a rekordot 😀
Old
Rekorder pontszerzője, hogy egészen pontosak legyünk.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Crosbyról se feledkezzünk meg: 1057 ponttal a Packers rekorder rúgója lett beelőzve Longwellt.
Ha nem Rodgers irányítana már rég megdöntötte volna a rekordot 😀

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Néhány érdekesség.😊

- Seahawks-Packers SNF game is the most watched primetime NFL Week 2 game in 24 years (Redskins-Cowboys in 1991)

- Preston Parker made Giants roster. James Jones didn't. Parker cut today. Jones has 3 TD, 0 drops. Giants WRs combined have 1 TD, 4 drops

- Aaron Rodgers is 40-0 at Lambeau Field in games where Packers lead by 10+ points
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A hírek szerint Lacy sérlüése nem komoly. Hétfőn már játszhat.
SBL
Azért Starks is egész jól tolta, Lacyvel nagyon király tandem. Plusz Kuhn még nem is futott idén azt hiszem.

Boyd azért elég fiatal még, látjuk őt. Jobbulást neki!

több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 768
Josh Boyd bokaszalag szakadás és egy kis csonttörés. Helyét 53-ba átveszi Joe Thomas LB.

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13711914/josh-boyd-green-bay-packers-broken-ankle
alatriste
Szerencsére Letroy Guion is lassan elkezdhet játszani , kell a mélység meg az ember a falba ..mert fogyatkozunk ..
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Josh Boyd bokaszalag szakadás és egy kis csonttörés. Helyét 53-ba átveszi Joe Thomas LB.

 espn.go.com/nfl/story/_/id/13711914/josh-boyd-green-bay-packers-broken-ankle

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan