Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 893
kicsit már idegesít, hogy nem hallani semmit az újraigazolásokról....gamerkr
Hogy addig se legyen unalmas az offseason, Bush sikeresen produkálta magát

 wbay.com/2015/03/02/packers-cornerback-bush-arrested-for-disorderly-conduct/
több mint 9 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
kicsit már idegesít, hogy nem hallani semmit az újraigazolásokról....gamerkr
Hát ha jól tudom ma estig dobhatják rá a játékosokra a Franchise Tag-et, úgyhogy ha kilátástalan akár Cobb szerződésének megkötése akár már ma döntés születhet. De remélem szerintem Cobb marad.

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 553 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kicsit már idegesít, hogy nem hallani semmit az újraigazolásokról....

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Ha komolyan gondolják, hogy a következő szezonban SB-ba akarják jutattni a csapatot akkor nem hiszem, hogy ezzel kellene kísérletezni. Cobb évről-évre javul, a fiatal elkapók pedig még nincsenek azon a szinten, hogy ne látszana meg a csapat teljesítményén ha ők játszanak Cobb helyett.
Jennings és James már túl volt a csúcson, amikor elmentek és addigra nem olyan helyettesítők voltak mögöttük, akiknek csak egy NFL szezon volt a kezükben, vagy még annyi sem.
Fejlődjenek a fiatalok, de még legalább 2 évig tartsuk itt Cobb-ot!
Szóval én is azt üzenem TT-nek, hogy ne gecizzen!!!😊mozsár
Remélem a front office-ban is olvassák az NFL oldalt!
" If the Packers are serious about a Super Bowl run, Cobb must be re-signed."
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ab9fcn772k8genznm23j
Top 101 NFL free agents for 2015
Around The NFL's Gregg Rosenthal and Chris Wesseling rank the top 101 free agents. Detroit Lions defensive tackle Ndamukong Suh leads the list. Now find out the other 100 names.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Bízom abban, hogy az ésszerűség vezérli az egyik oldalt, és nem a mohóság a másikat, és valahol találkoznak az elképzelések. A jó dolog, hogy amíg Thompson a góré, a cap miatt nem kell aggódni.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Túlságosan felfújja a média a helyzetet,ha már maga Randall is kiírta a twitterre.
Szerintem nem lesz itt gond,elképesztően fontos játékos ő nekünk,és ezt Thompson is tudja.Nelson87
Nem lett itt fel fújva semmi, a Raiders bejelentette, hogy érdeklődik. Ennyi. Többi a front office-en múlik.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Túlságosan felfújja a média a helyzetet,ha már maga Randall is kiírta a twitterre.
Szerintem nem lesz itt gond,elképesztően fontos játékos ő nekünk,és ezt Thompson is tudja.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Adamsé lehet a jövő, Abbrederist meg még nem is láttuk. Ezzel együtt Cobb megtartása szerintem kötelező. A Ravens elleni meccsen megsérült. Utána ugyan még jött két nyertes meccs de hosszabb távon kiderülhetett volna mit jelent a hiánya. Persze akkor másért izgultunk inkább. A kettejük visszatérése a Bears pedig már történelem. Hát ezért kell megtartani.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Ha komolyan gondolják, hogy a következő szezonban SB-ba akarják jutattni a csapatot akkor nem hiszem, hogy ezzel kellene kísérletezni. Cobb évről-évre javul, a fiatal elkapók pedig még nincsenek azon a szinten, hogy ne látszana meg a csapat teljesítményén ha ők játszanak Cobb helyett.
Jennings és James már túl volt a csúcson, amikor elmentek és addigra nem olyan helyettesítők voltak mögöttük, akiknek csak egy NFL szezon volt a kezükben, vagy még annyi sem.
Fejlődjenek a fiatalok, de még legalább 2 évig tartsuk itt Cobb-ot!
Szóval én is azt üzenem TT-nek, hogy ne gecizzen!!!😊
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Korábban úgy gondolkodtam és is, hogy Cobb-ot minden áron le kell igazolni. Azóta nagyon sokat gondolkoztam ezen és ha azt vesszük, hogy fejlődést várunk Adamstől, Abbredarisban is van potenciál, plusz a idei elkapó osztály zsúfolt jó játékosokkal, akkor koránt sem őrültség dobni a kockával és megnézni mit kap Cobb a WR piacon. Még jó, hogy TT-nek kell döntenie 😊
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
7. legtöbb cap spaceünk van és csak Cobbot és Bulagat kell komolyabban megfizetni. Thompson ne gecizz kérlek...
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
The #Packers have $32,350,891 in cap space.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
A Zöld Öböli Packázók nem állapodnak meg Randall Cobb-bal, ehelyett hagyják, hogy az elkapó tesztelje a free agent-piacot. A csapat ugyanakkor egy arénafutballistát is leszerződtetett, mégpedig Josh Francist, a Wichita Falls Nighthawks linebackerét.
-120 yard
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Szerintetek mennyire van valóságalapja annak, hogy hagyjuk Cobbnak tesztelni a piacot. Packers hírek FB oldalon olvastan és eléggé meglepett a dolog, főleg, hogy arról volt szó szeretne maradni és közel vannak az álláspontok. Szerintem most már nem kéne elkapókat elengedni.moncsy91
@rcobb18 · 2 h
Rule #1: Don't believe everything you hear in the media.

Kitudja. Raiders, Jags is érdeklődik. Ha beígértek neki valami szép summát lehet átgondolja.metaxa17
Akkor meg is érdemli a sorsát.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Szerintetek mennyire van valóságalapja annak, hogy hagyjuk Cobbnak tesztelni a piacot. Packers hírek FB oldalon olvastan és eléggé meglepett a dolog, főleg, hogy arról volt szó szeretne maradni és közel vannak az álláspontok. Szerintem most már nem kéne elkapókat elengedni.moncsy91
@rcobb18 · 2 h
Rule #1: Don't believe everything you hear in the media.

Kitudja. Raiders, Jags is érdeklődik. Ha beígértek neki valami szép summát lehet átgondolja.metaxa17
Remélem nem, elég nagy csalódás lenne, ha ő lenne Jennings2.
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Szerintetek mennyire van valóságalapja annak, hogy hagyjuk Cobbnak tesztelni a piacot. Packers hírek FB oldalon olvastan és eléggé meglepett a dolog, főleg, hogy arról volt szó szeretne maradni és közel vannak az álláspontok. Szerintem most már nem kéne elkapókat elengedni.moncsy91
@rcobb18 · 2 h
Rule #1: Don't believe everything you hear in the media.

Kitudja. Raiders, Jags is érdeklődik. Ha beígértek neki valami szép summát lehet átgondolja.
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Szerintetek mennyire van valóságalapja annak, hogy hagyjuk Cobbnak tesztelni a piacot. Packers hírek FB oldalon olvastan és eléggé meglepett a dolog, főleg, hogy arról volt szó szeretne maradni és közel vannak az álláspontok. Szerintem most már nem kéne elkapókat elengedni.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
1.6M Dead money az 5.1M-os fizetése helyett. Várható volt, de Jones után nem hittem volna, hogy meglépjük ezt is.balazs799
Kb. 25 milla van most a sapka alatt. Ez Cobb és Bulaga megtartásán túl elég lehet egy jó FA igazolásra is. Főleg ha Peppers-szel is megállapodnak a szerződés átszabásában.mozsár
Cobb és Bulaga a 2 legfontosabb FA, és a 2 legdrágább is. De mellettük azért meg kell még tartani jó pár más játékost is. Némelyik ebből 1-2Mos, némelyik 3-4. NT kérdés (bár itt Guion elég nagy hátrányt szedett fel), House (nálam Tramon elmenne, ha csak nem adja le nagyon az igényeit), Lattimore úgy, hogy a Jones-Hawk 2ős elment meg kéne tartani, és csere ILB nek nem is rossz, Barclay aki remek swing line tag.C-ert kivéve bárhol bevethető, bár T(RT) a legjobban neki fekvő poszt. De fontos csereember lehet, és azért az OL mindig fokozottan sérülés veszélyes. És akkor még backup QB, Bush (ST leader lett), Kuhn, Banj-Rich kérdés. Lesz még a Cobb Bulaga kettős mellett is dolog, és a felszabaduló cap space nem fog rosszul jönni, Peppers-t is jó lenne valahogy betuszkolni a cap alá, és + új FA is bármikor benne van a levegőben. Bár Thompson ritkán hoz, azért 1-2 akár idén is lehet.
Hawk telesítményével a cut határán mozgott. 5.1M rengeteg lett volna egy 3. vagy 4. számú ILBnek. Hiányozni fog a személyisége, mert egy őszinte, csupaszív srác volt, de mint már mondtam az NFL üzlet, és az üzletben SAJNOS csak a teljesítmény és az eredmény számít.balazs799
Én is így gondoltam, csak nem mentem bele a részletekbe.😊
Ezek is elfognak vinni jó néhány millát. Ezért is lenne jó ha Peppers szerződését átszabnák! Mindezen túl azért bízom abban, hogy most is sikerül 1-2 jó FA igazolást összehozni.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nagyon sajnálom és rettentően fog hiányozni az öltőzőből de ez volt az ésszerű döntés.

@mozsár: valamivel több mint 32 millió volt a cap space az A.J. cut előtt. Ebből bőven futnia kell Cobbra és Bulagára.
A Raiders nagyon nyomul Cobbért a hírek szerint. Én kb. elképzelhetetlennek tartom, hogy ne egyezzünk meg vele.

Old Green Bay: epic avatar!😀MaG1Xx
Innen vettem az infót.
 overthecap.com/salary-cap/green-bay-packers
Jelenleg a Total Cap Number: 118 milla a csapatnál (Hawk után)és 143 millára saccolják a 2015-ös capet.
Az elkölthető pénz nem a kettő különbsége?mozsár
 overthecap.com/salary-cap-space/
tavalyról görgettek ha jól sejtem

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nagyon sajnálom és rettentően fog hiányozni az öltőzőből de ez volt az ésszerű döntés.

@mozsár: valamivel több mint 32 millió volt a cap space az A.J. cut előtt. Ebből bőven futnia kell Cobbra és Bulagára.
A Raiders nagyon nyomul Cobbért a hírek szerint. Én kb. elképzelhetetlennek tartom, hogy ne egyezzünk meg vele.

Old Green Bay: epic avatar!😀MaG1Xx
Innen vettem az infót.
 overthecap.com/salary-cap/green-bay-packers
Jelenleg a Total Cap Number: 118 milla a csapatnál (Hawk után)és 143 millára saccolják a 2015-ös capet.
Az elkölthető pénz nem a kettő különbsége?
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Köszönjük neki az elmúlt 9 évet,örökké sajtfejű marad. 😊 Sőt, 100%,hogy bekerül a Packers HoF-be.
Rengeteg helyünk van a sapkában,el kéne hozni Revist 1 évre. 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
A megbízhatóság szobra, fokozatosan romló teljesítmény, szimpatikus játékos. Nehéz, de logikus lépés. A legjobbakat kívánom neki.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
1.6M Dead money az 5.1M-os fizetése helyett. Várható volt, de Jones után nem hittem volna, hogy meglépjük ezt is.balazs799
Kb. 25 milla van most a sapka alatt. Ez Cobb és Bulaga megtartásán túl elég lehet egy jó FA igazolásra is. Főleg ha Peppers-szel is megállapodnak a szerződés átszabásában.mozsár
Cobb és Bulaga a 2 legfontosabb FA, és a 2 legdrágább is. De mellettük azért meg kell még tartani jó pár más játékost is. Némelyik ebből 1-2Mos, némelyik 3-4. NT kérdés (bár itt Guion elég nagy hátrányt szedett fel), House (nálam Tramon elmenne, ha csak nem adja le nagyon az igényeit), Lattimore úgy, hogy a Jones-Hawk 2ős elment meg kéne tartani, és csere ILB nek nem is rossz, Barclay aki remek swing line tag.C-ert kivéve bárhol bevethető, bár T(RT) a legjobban neki fekvő poszt. De fontos csereember lehet, és azért az OL mindig fokozottan sérülés veszélyes. És akkor még backup QB, Bush (ST leader lett), Kuhn, Banj-Rich kérdés. Lesz még a Cobb Bulaga kettős mellett is dolog, és a felszabaduló cap space nem fog rosszul jönni, Peppers-t is jó lenne valahogy betuszkolni a cap alá, és + új FA is bármikor benne van a levegőben. Bár Thompson ritkán hoz, azért 1-2 akár idén is lehet.
Hawk telesítményével a cut határán mozgott. 5.1M rengeteg lett volna egy 3. vagy 4. számú ILBnek. Hiányozni fog a személyisége, mert egy őszinte, csupaszív srác volt, de mint már mondtam az NFL üzlet, és az üzletben SAJNOS csak a teljesítmény és az eredmény számít.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagyon sajnálom és rettentően fog hiányozni az öltőzőből de ez volt az ésszerű döntés.

@mozsár: valamivel több mint 32 millió volt a cap space az A.J. cut előtt. Ebből bőven futnia kell Cobbra és Bulagára.
A Raiders nagyon nyomul Cobbért a hírek szerint. Én kb. elképzelhetetlennek tartom, hogy ne egyezzünk meg vele.

Old Green Bay: epic avatar!😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Nem hittem volna, hogy ezt is meglépik.

A tegnapi interjú:
 www.youtube.com/watch?v=dZCfmlJN510#t=59

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!