Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 028 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem erre a hírre jó ébredni minden Green Bay fannak, szép vasárnapot 😀


Adam CaplanHitelesített felhasználó ‏@caplannfl

"@AdamSchefter: Randall Cobb back to Green Bay on a 4-year, $40 million deal, per source." Another player re-signs...
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Hawk Bengals vizitre megy jövőhéten.
Egy pár Cobb-os tweet:
@McClain_on_NFL: Texans making run at Randall Cobb and Jeremy Maclin to replace Andre Johnson. Expect them to target Torrey Smith, too.

@Gil_Brandt: I think 1st big FA to sign will be Randall Cobb. My guess is it will be with either Jaguars or Raiders.

@CharlesRobinson: Per Randall Cobb, a return to #Packers would likely be for $1-2 mil less per yr than elsewhere (not counting non-personal income tax states)
@CharlesRobinson: I would not pin the Randall Cobb situation solely on the #Packers. Cobb's camp wants to see what the market is. There's a ton of $ out there
@CharlesRobinson: REGARDING Randall Cobb (not per!), #Packers fans citing Jordy Nelson salary should realize Nelson's $9.75 mil per yr is cheap in this market
@jasonjwilde: #NFL source confirms @CharlesRobinson's report on @rcobb18: Based on early interest, he'd be taking $1-2M/year less to stay with #Packers.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
A Bulaga körüli csönd engem is idegesít kicsit. Lehet most meg fogtok kövezni, de nálam az első számú FA redign az Bryan. 13as sérülése komoly volt, de remekül tért vissza, és nagyon jól játszott 14ben. Csak neki jár le a szerződése a fal kezdő tagjaiból. 25éves, ha 14es önmagát, és sérülésmentességét tudja hozni, akkor hosszú évekig védhetné még AR jobb oldalát. Kötelező az újraigazolása!balazs799
Nem kövezlek meg.😊 Nagyon fontos lenne Cobbot is megtartani de annyira jól összeállt ez a fal most AR előtt, hogy tényleg kötelező egyben tartani.

A hírek szerint Házzal még nem is tárgyaltunk. Érdekes... TTék nem kapkodják el a dolgokat.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Bulaga körüli csönd engem is idegesít kicsit. Lehet most meg fogtok kövezni, de nálam az első számú FA resign az Bryan. 13as sérülése komoly volt, de remekül tért vissza, és nagyon jól játszott 14ben. Csak neki jár le a szerződése a fal kezdő tagjaiból. 25éves, ha 14es önmagát, és sérülésmentességét tudja hozni, akkor hosszú évekig védhetné még AR jobb oldalát. Kötelező az újraigazolása!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Pörög rendesen ez az offseason. Cobb-bal tele van a sajtó, de Bulaga körül nagy a csend.
Cobb-ot sajnálnám, hogyha elmenne, de szerintem nem lenne jó ötlet túlfizetni. Nelson fizuja +/- 1 milliónál nem ér többet a csapatnak szerintem. Akkor se tudnák rá egy rossz szót sem mondani, hogyha a több pénzért elmegy valahova máshova. Azért ezeket a játékosokat ebben a brutális igénybevételű sportban elég sokáig hitegetik azzal, hogy csinálják csak a dicsőségért, meg ösztöndíjért, meg kitudja miért, közben meg termelik a dollárhegyeket az egyetemeknek a meg tulajoknak. Gondolni kell a jövőre is. Az egyetlen dolog, ami számít nekem. Ha elmegy akkor tegye azt tisztességesen. Ne dobáljon utána sarat. Persze nagyon örülnék, ha a megfelelő áron aláírna hozzánk, de ha a helyében lennék (úgy értem játékos lennék, nem GB rajongó), akkor nem menne könnyen a választás. Szerintem ami vízválasztó lehet, hogy Rodgers-szel, a GB játékrendszerben tud-e nagyobb valószínűséggel sérüléseket elkerülni. Persze mindig benne van a pakliban a baj, de ha elmegy elsőszámúnak Oaklandbe, akkor ő lesz a célkeresztben, nem Nelson. Ez akár döntő faktor is lehet.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/5/8156029/tramon-williams-reportedly-rejects-two-year-deal-worth-8-million

3 vagy 4 éves szerződést szeretne, évi 5 millióval. Szerintem sok lenne érte. Négy év semmiképpen sem, 31 évesen...MaG1Xx
Name----------Team--Snapp---Throw At--Reception---Catch%--TD--INT---PD---QB Rating
C. Hayward----GB----434--------26------------17-----------65.4-----2----3------4--------73.6
T. Williams-----GB---1032------- 98------------63----------64.3------8----3-----9-------101.7
Davon House--GB----411--------47------------22----------46.8------3----1-----8--------76.6
Sam Shields----GB---834---------81-----------42-----------51.9-----5----2-----7---------89.9

Tramonnál a reális resign az 3 de inkább 2 év, évi kb 3-4M között lenne max. Nagyon max! Én nem hinném, hogy mi felajánlanánk ezt neki. Szerintem ebben az esetben mindkét fél inkább a távozás mellett van. Tramon megkaphatja a fent említett pénzeket még más csapatoknál, és nekünk olcsóbban lehetne fiatalabb DB sorunk. Hayward megérett a kezdő posztra, House pedig 3. számú CB lehet. FA-Draft még jöhet versenyhelyzetet csinálni, de emlékszünk Williams amikor SB-t nyertünk nagyon jó volt, meg is kapta a valóban jó játéka után a nagy pénzt és a 14-es szezonig ült rajta, és alig csinált valamit. 14ben sem volt épp ámulatba ejtően jó, de nem volt rossz. House-t kellene újra szerződtetni, és hozni még Drafton valakit középső körben.balazs799
Nem szabad többet adni neki mint amivel megkínálták! Az elmúlt négy évben nem volt olyan átütő a teljesítménye, hogy megérdemelne egy újabb négyéves szerződést. A két évet is egy kicsit nagylelkűnek (kockázatosnak) tartom, de még elfogadható.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/5/8156029/tramon-williams-reportedly-rejects-two-year-deal-worth-8-million

3 vagy 4 éves szerződést szeretne, évi 5 millióval. Szerintem sok lenne érte. Négy év semmiképpen sem, 31 évesen...MaG1Xx
Name----------Team--Snapp---Throw At--Reception---Catch%--TD--INT---PD---QB Rating
C. Hayward----GB----434--------26------------17-----------65.4-----2----3------4--------73.6
T. Williams-----GB---1032------- 98------------63----------64.3------8----3-----9-------101.7
Davon House--GB----411--------47------------22----------46.8------3----1-----8--------76.6
Sam Shields----GB---834---------81-----------42-----------51.9-----5----2-----7---------89.9

Tramonnál a reális resign az 3 de inkább 2 év, évi kb 3-4M között lenne max. Nagyon max! Én nem hinném, hogy mi felajánlanánk ezt neki. Szerintem ebben az esetben mindkét fél inkább a távozás mellett van. Tramon megkaphatja a fent említett pénzeket még más csapatoknál, és nekünk olcsóbban lehetne fiatalabb DB sorunk. Hayward megérett a kezdő posztra, House pedig 3. számú CB lehet. FA-Draft még jöhet versenyhelyzetet csinálni, de emlékszünk Williams amikor SB-t nyertünk nagyon jó volt, meg is kapta a valóban jó játéka után a nagy pénzt és a 14-es szezonig ült rajta, és alig csinált valamit. 14ben sem volt épp ámulatba ejtően jó, de nem volt rossz. House-t kellene újra szerződtetni, és hozni még Drafton valakit középső körben.balazs799
Nálam egy kicsit előrébb van House, mint Hayward, de szerintem sem kulcskérdés Williams megtartása. Ahogy talán Cobb esetleges elvesztése - ami nagyon rossz lenne - sem dobja kukába a szezont.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 223 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/5/8156029/tramon-williams-reportedly-rejects-two-year-deal-worth-8-million

3 vagy 4 éves szerződést szeretne, évi 5 millióval. Szerintem sok lenne érte. Négy év semmiképpen sem, 31 évesen...MaG1Xx
Name----------Team--Snapp---Throw At--Reception---Catch%--TD--INT---PD---QB Rating
C. Hayward----GB----434--------26------------17-----------65.4-----2----3------4--------73.6
T. Williams-----GB---1032------- 98------------63----------64.3------8----3-----9-------101.7
Davon House--GB----411--------47------------22----------46.8------3----1-----8--------76.6
Sam Shields----GB---834---------81-----------42-----------51.9-----5----2-----7---------89.9

Tramonnál a reális resign az 3 de inkább 2 év, évi kb 3-4M között lenne max. Nagyon max! Én nem hinném, hogy mi felajánlanánk ezt neki. Szerintem ebben az esetben mindkét fél inkább a távozás mellett van. Tramon megkaphatja a fent említett pénzeket még más csapatoknál, és nekünk olcsóbban lehetne fiatalabb DB sorunk. Hayward megérett a kezdő posztra, House pedig 3. számú CB lehet. FA-Draft még jöhet versenyhelyzetet csinálni, de emlékszünk Williams amikor SB-t nyertünk nagyon jó volt, meg is kapta a valóban jó játéka után a nagy pénzt és a 14-es szezonig ült rajta, és alig csinált valamit. 14ben sem volt épp ámulatba ejtően jó, de nem volt rossz. House-t kellene újra szerződtetni, és hozni még Drafton valakit középső körben.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/5/8156029/tramon-williams-reportedly-rejects-two-year-deal-worth-8-million

3 vagy 4 éves szerződést szeretne, évi 5 millióval. Szerintem sok lenne érte. Négy év semmiképpen sem, 31 évesen...

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
A kérdés pénz vagy SB esély? Az összes csapat, amelyik meg tudja fizetni ezt az árat, kb stabil csoport 4. évek óta. Dönteni neki kell. Ha most köt egy 4-5 éves szerződést 9-10 körül és tartja a formáját, esetleg 1-4 (reméljük) SB részvétel után mehetne többet keresni. 29 évesen még lenne rá ideje.LN
Lehet, ha megfizetünk 1-2 ilyen ipsét, akkor nem leszünk stabil 4.-ek a csoportban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Egy kis olvasnivaló Cobb értékéről, szerepéről:
 www.acmepackingcompany.com/2015/3/4/8148311/examining-randall-cobbs-free-agent-value-and-the-slot-receiver-label

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A kérdés pénz vagy SB esély? Az összes csapat, amelyik meg tudja fizetni ezt az árat, kb stabil csoport 4. évek óta. Dönteni neki kell. Ha most köt egy 4-5 éves szerződést 9-10 körül és tartja a formáját, esetleg 1-4 (reméljük) SB részvétel után mehetne többet keresni. 29 évesen még lenne rá ideje.
több mint 9 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Vannak embereket akiket meg kell fizetni. 11 milliót is megér. Másik oldalról nézve meg "szaros" egyillioért elmenni raidernek Aaron Rodgers szerető karjaiból...? Cobb-ot nem így ismertem meg, ha ennyiért tovább áll az csalódás.JayB
"szaros egy millióért" Rezső is otthagyta a testületet 😊

Egyébként egyetértek, pay him!

több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Én örülnék ha elmenne a Raidersbe, mert az a másik kedvenc csapatom (több nincs), ott nagyobb szükség van rá mint itt, ahol mindig össze tudnak kukázni elkapókat.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Vannak embereket akiket meg kell fizetni. 11 milliót is megér. Másik oldalról nézve meg "szaros" egyillioért elmenni raidernek Aaron Rodgers szerető karjaiból...? Cobb-ot nem így ismertem meg, ha ennyiért tovább áll az csalódás.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
The #Raiders are set to offer Randall Cobb a deal that pays him $11M per season
Per @PackerReportmetaxa17
A szóbeszéd szerinit mi 10 millióig fogunk csak elmenni, ami még nagyjából rendben is van.
Kíváncsi vagyok, hogyan fog Cobb dönteni.
Én nagyon reménykedem, hogy még március 10 előtt megjön a bejelentés, hogy aláírt!mozsár
Na ezen hír után kíváncsi leszek, marad-e. TT nem megy a belőtt összeg fölé, az tuti. Ezzel a 11M-val is, de szerintem a 10-zel is jobban fizetett lenne, mint a No.1. Jordy. Ezt pedig nehezen hiszem, hogy megadjuk.Gergőbácsi
Azt az egy millió különbséget Nelson és Cobb fizetése között még meg lehetne magyarázni azzal, hogy
1, a fizetések minden éveben egyre magasabbak lesznek
2, Nelsonak még volt egy éve a szerződésből amikor megkötötte ezt az újat, így bizonyos értelemben bebiztosította magát. Ha 2014-ben valami súlyos sérülése lett volna vagy nem játszik jól a lejáró szerződése után nem kapott volna évi 9 millásat négy évre. Nem így történt, hál Istennek, de ez is benne volt a pakliban.

Mindezen okoskodásokon túl én egy Nelsonéval megegyező fizetést tartanék korrektnek.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
The #Raiders are set to offer Randall Cobb a deal that pays him $11M per season
Per @PackerReportmetaxa17
A szóbeszéd szerinit mi 10 millióig fogunk csak elmenni, ami még nagyjából rendben is van.
Kíváncsi vagyok, hogyan fog Cobb dönteni.
Én nagyon reménykedem, hogy még március 10 előtt megjön a bejelentés, hogy aláírt!mozsár
Na ezen hír után kíváncsi leszek, marad-e. TT nem megy a belőtt összeg fölé, az tuti. Ezzel a 11M-val is, de szerintem a 10-zel is jobban fizetett lenne, mint a No.1. Jordy. Ezt pedig nehezen hiszem, hogy megadjuk.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
The #Raiders are set to offer Randall Cobb a deal that pays him $11M per season
Per @PackerReportmetaxa17
A szóbeszéd szerinit mi 10 millióig fogunk csak elmenni, ami még nagyjából rendben is van.
Kíváncsi vagyok, hogyan fog Cobb dönteni.
Én nagyon reménykedem, hogy még március 10 előtt megjön a bejelentés, hogy aláírt!
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
The #Raiders are set to offer Randall Cobb a deal that pays him $11M per season
Per @PackerReport
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Brad Jones sas lett.Highlander
Mennyit fizettek neki?mozsár
Casey helyett? 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Brad Jones sas lett.Highlander
Mennyit fizettek neki?
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Brad Jones sas lett.

több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
148,28 millió $ lett a cap '15-re. Mi kicsivel több mint 33 millióval garázdálkodhatunk, ez a tizedik legtöbb a ligában. Bízok benn hogy TT jól használja fel és Cobb meg Bulaga megtartásán kívül sikerül FA piacról is behúzni valakit.MaG1Xx
Rolando McClain? Talán nem lenne drága.
A packers.com-on Vick írta egy McKinney és Perryman képességeit firtató kérdésre: "I view Benardrick McKinney as a thumper and Denzel Perryman as a chase guy. That’s the combination I like at inside linebacker in a 3-4. I’d be fine with drafting both of them. You never know."

Vicces lenne 😊
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
148,28 millió $ lett a cap '15-re. Mi kicsivel több mint 33 millióval garázdálkodhatunk, ez a tizedik legtöbb a ligában. Bízok benn hogy TT jól használja fel és Cobb meg Bulaga megtartásán kívül sikerül FA piacról is behúzni valakit.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
kicsit már idegesít, hogy nem hallani semmit az újraigazolásokról....gamerkr
Hogy addig se legyen unalmas az offseason, Bush sikeresen produkálta magát

 wbay.com/2015/03/02/packers-cornerback-bush-arrested-for-disorderly-conduct/Kampman
 wbay.com/ap/ravens-cornerback-victor-hampton-arrested-in-nc/
Nehéz napja volt ma a cornereknek!😊