Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A jövő évi ellenfelek

Otthon: Bears, Vikings, Lions, Seahawks, Rams, Chargers, Chiefs, Cowboys

Idegenben: Bears, Vikings, Lions, 49ers, Cardinals, Broncos, Raiders, PanthersKampman
Nekem mindegy, csak a 9erst verjük meg 😀 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
A jövő évi ellenfelek

Otthon: Bears, Vikings, Lions, Seahawks, Rams, Chargers, Chiefs, Cowboys

Idegenben: Bears, Vikings, Lions, 49ers, Cardinals, Broncos, Raiders, PanthersKampman
A hazai sorsolásunk sztm egészen jó , eltudom képzelni jövőre is hazai veretlenséget , idegenben meg összeszedünk amennyit kell 😊
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 880
A jövő évi ellenfelek

Otthon: Bears, Vikings, Lions, Seahawks, Rams, Chargers, Chiefs, Cowboys

Idegenben: Bears, Vikings, Lions, 49ers, Cardinals, Broncos, Raiders, Panthers
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Vicces csapat ez a Lions. Csak akkor lehet valaki szurkoló náluk, ha vállalja a mártír szerepet, vagy hogy van ez? A foci nem is érdekel senkit, csak sírhassanak valami miatt.MaG1Xx
Kikérem magamnak!🏈Hege
A társadra viszont tényleg nagyon igaz ez , amit a ti topicotokban is művel az már viccnek is borzasztó gyenge..
Itt meg ez a bírózása is ...nem értem bent vagytok a rájátszásban sikeres a csapat..de ez sem elég,
Viszont általánosítani nem kell, a legtöbb oroszlán fannal nincs baj.
Szurkolok nektek Dallasban !COBBold
Érdemes volt regelned.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Vicces csapat ez a Lions. Csak akkor lehet valaki szurkoló náluk, ha vállalja a mártír szerepet, vagy hogy van ez? A foci nem is érdekel senkit, csak sírhassanak valami miatt.MaG1Xx
Kikérem magamnak!🏈Hege
A társadra viszont tényleg nagyon igaz ez , amit a ti topicotokban is művel az már viccnek is borzasztó gyenge..
Itt meg ez a bírózása is ...nem értem bent vagytok a rájátszásban sikeres a csapat..de ez sem elég,
Viszont általánosítani nem kell, a legtöbb oroszlán fannal nincs baj.
Szurkolok nektek Dallasban !
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Nincs statisztikai korreláció. Még az 50% is kevés ennek a kimondásához.MacPhisto
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Vicces csapat ez a Lions. Csak akkor lehet valaki szurkoló náluk, ha vállalja a mártír szerepet, vagy hogy van ez? A foci nem is érdekel senkit, csak sírhassanak valami miatt.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
MacPhisto
Most tényleg addig nem nyugszol, míg be nem valljuk, hogy valójában egy olyan lúzer, nyomorék, tehetségtelen bandának szurkolunk, amelynek a karmája csupán csak annyi, hogy a világ legtökéletesebb, legjobb, de leginkább elnyomott csapatát bosszantsa?

Trolltime van megint, éljenek a teenagerek!
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)MaG1Xx
 www.nflpenalties.com/

2009 óta egy szezont kivéve (AR sérüléses éve) MINDEN évben top10-ben van a GB beneficiary yardsban.

Akinek inge, az meg kurvára öltözzön már fel!MacPhisto
LOL. Ha már a TOP10-zel példálózol, akkor megnéztem, hogy a TOP10 élenjárónak, hogy alakul a playoff résztevevők száma.
2009 6/10
2010 4/10
2011 5/10
2012 6/10
2013 7/10
2014 3/10

Ez átlagban nagyobb, mint 50%. Ha bejutsz a playoffba nagy eséllyel felkerülsz erre a listára is, Legyetek ti is folyamatosan a liga egyik legjobb csapata és akkor rajta lesztek a listán. Nincs szó itt kedvencekről. Egyszerűen csak, ha a folyamatosan jól játszik egy csapat, akkor:
1. Csak szabálytalanság árán tudják megállítani
2. A bíró is hajlamosabb lesz szabálytalanságot látni, ha valami nem sikerül

Pont, amit te mondasz bizonyítja azt, hogy a GB nem kedvencebb a bíróknál, mint bárki más, mert ha kedvenc lenne akkor Aaron hiányában is feltoltak volna minket a lista elejére, vagy nem?GNG
Nincs statisztikai korreláció. Még az 50% is kevés ennek a kimondásához.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)MaG1Xx
 www.nflpenalties.com/

2009 óta egy szezont kivéve (AR sérüléses éve) MINDEN évben top10-ben van a GB beneficiary yardsban.

Akinek inge, az meg kurvára öltözzön már fel!MacPhisto
LOL. Ha már a TOP10-zel példálózol, akkor megnéztem, hogy a TOP10 élenjárónak, hogy alakul a playoff résztevevők száma.
2009 6/10
2010 4/10
2011 5/10
2012 6/10
2013 7/10
2014 3/10

Ez átlagban nagyobb, mint 50%. Ha bejutsz a playoffba nagy eséllyel felkerülsz erre a listára is, Legyetek ti is folyamatosan a liga egyik legjobb csapata és akkor rajta lesztek a listán. Nincs szó itt kedvencekről. Egyszerűen csak, ha a folyamatosan jól játszik egy csapat, akkor:
1. Csak szabálytalanság árán tudják megállítani
2. A bíró is hajlamosabb lesz szabálytalanságot látni, ha valami nem sikerül

Pont, amit te mondasz bizonyítja azt, hogy a GB nem kedvencebb a bíróknál, mint bárki más, mert ha kedvenc lenne akkor Aaron hiányában is feltoltak volna minket a lista elejére, vagy nem?
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)MaG1Xx
 www.nflpenalties.com/

2009 óta egy szezont kivéve (AR sérüléses éve) MINDEN évben top10-ben van a GB beneficiary yardsban.

Akinek inge, az meg kurvára öltözzön már fel!MacPhisto
hú ennyi (még)kedveltebb csapata van a zebráknak? ne haragudj, de erre most hogy kellene reagálnunk? Az eredménykövetőben rengeteget olvashatsz olyat tőlünk, hogy "ez szánalmas flag volt" és társaik amikor nekünk kedveznek.gamerkr
Te elolvastad az előzményeket? egyetértek, a Lions tiltsa el Raiolát még hosszabb időre. Aztán a Packers is lépjen előre a fair play területén, ha már ilyen remekül mindenki belátta, mi a helyzet.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 880
Egyszer egy eredménykövetőben már leírtam, de akkor legyen itt megint: a bírók 5-6 évente váltogatják a kedvenc csapatukat: az évezred elején a Pats volt az, (Tuck rule), aztán a Pittsburgh (Steelers-Seahawks SB), most pedig mi vagyunk. Minden türelmetlenkedő nyugodjon le a picsába, egyszer mindenki sorra kerül (kivéve persze a Lions)
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 552 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)MaG1Xx
 www.nflpenalties.com/

2009 óta egy szezont kivéve (AR sérüléses éve) MINDEN évben top10-ben van a GB beneficiary yardsban.

Akinek inge, az meg kurvára öltözzön már fel!MacPhisto
hú ennyi (még)kedveltebb csapata van a zebráknak? ne haragudj, de erre most hogy kellene reagálnunk? Az eredménykövetőben rengeteget olvashatsz olyat tőlünk, hogy "ez szánalmas flag volt" és társaik amikor nekünk kedveznek.

több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)MaG1Xx
 www.nflpenalties.com/

2009 óta egy szezont kivéve (AR sérüléses éve) MINDEN évben top10-ben van a GB beneficiary yardsban.

Akinek inge, az meg kurvára öltözzön már fel!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ha a liga esetleg nem tiltaná el akkor a csapatnak kellene. Már Raiola eseténél is azt vártam, hogy a csapat rátesz az egy meccses eltiltásra. Persze megértem, hogy a szezon végén minden egészséges kezdőre szükség van, de ha nem statuálnak példát akkor végül a csapat imidzse látja kárát. Aminek komoly anyagi következményei is lehetnek, lásd mezek eladásának megcsappanása. És szerintem a Lionsnak most már lépni kell, mert különben elszaladhat néhány emberrel a ló, ha ezt is elintézik azzal, hogy "bocsi, véletlen volt". mozsár
Tökre egyetértek veled. A Packersnek meg azokat a W-ket kéne visszaadnia, amiket a bírók ajándékoznak nekik, nehogy megcsappanjon a mezeladás.MacPhisto


Ez a a bírózás annyira de annyira szánalamas már. Könyörgöm, valami más kifogást keressetek már. Bármit. Akármit.

(Akinek nem inge...)

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
számolgattam és szerintem nagyon szurkolnunk kéne a Detroitnak a Dallas ellen, mert akkor a Cards-Panthers győztest fogadnánk itthon, amit hozható meccsnek ítélek + a Detroit talán képes megütni a Seahawks-t.
viszont ha nyer a Dallas akkor ők jönnek ide és oké, hogy PO, mindenkit meg kell verni, de az első forgatókönyv mennyivel kedvezőbb azért. legalábbis papíron..brk
Én is akartam már írni ezt. Mindenképp a Lions továbbjutás lenne számunkra a kedvező. A Panthers-Cards győztese tuti, hogy nem nyerne a CenturyLink Fielden, a Dallas ugye oda nem mehet, egyedül az Oroszlánoknak van ott esélyük. Arról pedig tényleg nem is beszélve, hogy a Dallast nem volna azért kellemes fogadni, mikor jöhetne egy megtépázott Cards vagy egy egész évben gyengélkedő Carolina. (Bár Newtonék formába lendültek így a végére, még mindig a könnyebb út mint a Cowboys).balazs799
Én ebben nem látom a logikát. Miért is lenne jó nekünk fogadni egy olyan csapatot, amelyik a CenturyLinken megverte a Seattle-t, legyen is az bárki? Főleg a Detroit! Figyeltétek-e azt a statisztikát, hogy Stafford győztes csapatok elleni idegenbeli mérlege 0-16? A vágyálom akkor az lenne, hogy ezt fordítsa meg és győzőn először egy olyan csapat ellen, amit még mi is kellemetlennek tartunk, majd hajtsa végre egyenesen a "lehetetlent", és végül érkezzen meg hozzánk? Ha választani kéne egy Eli Manning forgatókönyv és egy jóllakott csapat hazai pályája között, én inkább az utóbbi mellett tenném le a voksot.
Én azt mondom, hogy jöjjön a 'Boys és legyen egy Ice Bowl II. Majd egy sima meccsen verje a Seahawks a Pantherst és bízzák el magukat, hogy már csak az alapszakaszban vert Packersön kell átlépni. Azt hiszem a '11/12-es Giants tündérmese és a '12/13-as Colin "11. héten lettem kezdő irányító, de SB-t játszok" Kaepernick eufória után, amikhez mi asszisztáltunk, rohadtul nem örülnék neki, ha megint egy olyan csapattal kéne játszani, amely hobbi szinten győz le minden odds-ot. Playoffban amúgy sincsen könnyű meccs, minél nagyobb a momentuma valakinek annál nehezebb ellenfél.
több mint 9 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ha a liga esetleg nem tiltaná el akkor a csapatnak kellene. Már Raiola eseténél is azt vártam, hogy a csapat rátesz az egy meccses eltiltásra. Persze megértem, hogy a szezon végén minden egészséges kezdőre szükség van, de ha nem statuálnak példát akkor végül a csapat imidzse látja kárát. Aminek komoly anyagi következményei is lehetnek, lásd mezek eladásának megcsappanása. És szerintem a Lionsnak most már lépni kell, mert különben elszaladhat néhány emberrel a ló, ha ezt is elintézik azzal, hogy "bocsi, véletlen volt". mozsár
Tökre egyetértek veled. A Packersnek meg azokat a W-ket kéne visszaadnia, amiket a bírók ajándékoznak nekik, nehogy megcsappanjon a mezeladás.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
És csak egy kép, mert imádom a srácot!

forrás: PHC


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
számolgattam és szerintem nagyon szurkolnunk kéne a Detroitnak a Dallas ellen, mert akkor a Cards-Panthers győztest fogadnánk itthon, amit hozható meccsnek ítélek + a Detroit talán képes megütni a Seahawks-t.
viszont ha nyer a Dallas akkor ők jönnek ide és oké, hogy PO, mindenkit meg kell verni, de az első forgatókönyv mennyivel kedvezőbb azért. legalábbis papíron..brk
Én is akartam már írni ezt. Mindenképp a Lions továbbjutás lenne számunkra a kedvező. A Panthers-Cards győztese tuti, hogy nem nyerne a CenturyLink Fielden, a Dallas ugye oda nem mehet, egyedül az Oroszlánoknak van ott esélyük. Arról pedig tényleg nem is beszélve, hogy a Dallast nem volna azért kellemes fogadni, mikor jöhetne egy megtépázott Cards vagy egy egész évben gyengélkedő Carolina. (Bár Newtonék formába lendültek így a végére, még mindig a könnyebb út mint a Cowboys).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
számolgattam és szerintem nagyon szurkolnunk kéne a Detroitnak a Dallas ellen, mert akkor a Cards-Panthers győztest fogadnánk itthon, amit hozható meccsnek ítélek + a Detroit talán képes megütni a Seahawks-t.
viszont ha nyer a Dallas akkor ők jönnek ide és oké, hogy PO, mindenkit meg kell verni, de az első forgatókönyv mennyivel kedvezőbb azért. legalábbis papíron.
több mint 9 éve
Celtic Green Bay Packers 419
Úgy számolom, hogy otthon Áronkával nyernünk kell(Bár ott van Flynn aki mégdurvább😊 ) NFC döntőt pedig nem látom olyan nagyon veszélyesnek a Seahawks-nál. Szerintem koncentrálással ott is tudunk nyerni.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Nem értem miért volt szükség erre a taposásra? Sajnálom, hogy ezzel a Lions-t is minősíteni is fogják.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
MVP! MVP! MVP!

NFC North behúzva. Most először érzem úgy, hogy ez most egy olyan csapat, ami összeállt és minden poszton kellően jó játékos játszik. Barrington nagyon beérett középen. Burnett megint hatalmasat játszott. Későn érő típus.

Most az öröm ideje van itt. Suh-val meg aztán végképp nem nekünk kellene foglalkozni. Egy NFC North ki-ki meccsen benne van a pakliban, hogy elszakad a cérna. Ha valaki nem bírja idegileg, hogy ilyeneket lát az nézzen snookert. Majd a liga eldönti, hogy mennyi büntit kapjon. A kanapé GM-ek és a kanapé HC-k mellé becsatlakoztak a kanapé bírók és kanapé commissionerek is. Tegnap csak egyszer-kétszer néztem bele követőkbe, de milyen jó hogy nem tettem többször. Lionsos anyázta a Packersest, Packerses a Packersöst.

R-E-L-A-X!!!

Benn vagyunk a playoffban, megnyertük az NFC Northt. Élvezzük showt, ki tudja hányszor adatik még meg.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
"King of the North"
Rodgers meg serulten is a legjobb iranyito 😊 azert ket het remelhetoleg eleg arra, hogy meggyogyuljon.
Suh-t eltiltjak szerintetek?casaubon
Szerintem igen! Ha a liga esetleg nem tiltaná el akkor a csapatnak kellene. Már Raiola eseténél is azt vártam, hogy a csapat rátesz az egy meccses eltiltásra. Persze megértem, hogy a szezon végén minden egészséges kezdőre szükség van, de ha nem statuálnak példát akkor végül a csapat imidzse látja kárát. Aminek komoly anyagi következményei is lehetnek, lásd mezek eladásának megcsappanása. És szerintem a Lionsnak most már lépni kell, mert különben elszaladhat néhány emberrel a ló, ha ezt is elintézik azzal, hogy "bocsi, véletlen volt".
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 201
"King of the North"
Rodgers meg serulten is a legjobb iranyito 😊 azert ket het remelhetoleg eleg arra, hogy meggyogyuljon.
Suh-t eltiltjak szerintetek?