Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kikapott a Phily, nagyon egyszerű a történet, győzelem=playoffKampman
2 győzelem pedig 2. kiemelés (Hope for the best)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 879
Kikapott a Phily, nagyon egyszerű a történet, győzelem=playoff
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Nem tudom kellett-e ez a pedagógia eszköz. Nem lett volna jobb ha csak egyszerűen rákoncentrálunk a Tampa elleni meccsre és arra, hogy azt játsza a csapat, amit tud.
Valószinű a Tampa már nem fog megszakadni ezen a meccsen, sőt a jobb draft pozicióért akár azzal is felmehetnek a pályára, hogy mindent megtesznek az L-ért. De mi van ha nem így lesz, mi pedig már azt hisszük bent vagyunk a PO-ba?
Ha végül mégsem jut be a csapat a PO-ban akkor elég röhejes lesz ez a húzás. Szerintem ráért volna ez a kinevezésesdi ha már matematikailag is megvan a PO.mozsár
Bőven ráért volna. Olyannak tűnik mintha félvállról vennék a meccset, ami nagy pofonhoz vezethet. Egy nyögvenyelős meccs azért mentálisan is elbizonytalaníthatja a csapatot.bebop
No offense, de még az a szerencse, hogy MM és társai nem ezzel a kicsit magyaros mentalitással rendelkeznek. Más a félváll, és más a magabiztosság. Lehet valaki úgy is magabiztos, hogy közben nem becsüli le az ellenfelét.
Nem mellesleg, ha a Tampát nem verjük meg idegenben, akkor mi a francot akarnánk a PO-ban?James007

Hamarabb kommenteltem, minthogy végiggondoltam volna. Valószínüleg annak szólt a kapitányok mostani kinevezése, h nekünk a Tampa ellen már kezdődik a playoff

GB
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan


[packersclub.hu]

GB
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Nem tudom kellett-e ez a pedagógia eszköz. Nem lett volna jobb ha csak egyszerűen rákoncentrálunk a Tampa elleni meccsre és arra, hogy azt játsza a csapat, amit tud.
Valószinű a Tampa már nem fog megszakadni ezen a meccsen, sőt a jobb draft pozicióért akár azzal is felmehetnek a pályára, hogy mindent megtesznek az L-ért. De mi van ha nem így lesz, mi pedig már azt hisszük bent vagyunk a PO-ba?
Ha végül mégsem jut be a csapat a PO-ban akkor elég röhejes lesz ez a húzás. Szerintem ráért volna ez a kinevezésesdi ha már matematikailag is megvan a PO.mozsár
Bőven ráért volna. Olyannak tűnik mintha félvállról vennék a meccset, ami nagy pofonhoz vezethet. Egy nyögvenyelős meccs azért mentálisan is elbizonytalaníthatja a csapatot.bebop
No offense, de még az a szerencse, hogy MM és társai nem ezzel a kicsit magyaros mentalitással rendelkeznek. Más a félváll, és más a magabiztosság. Lehet valaki úgy is magabiztos, hogy közben nem becsüli le az ellenfelét.
Nem mellesleg, ha a Tampát nem verjük meg idegenben, akkor mi a francot akarnánk a PO-ban?
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Nem tudom kellett-e ez a pedagógia eszköz. Nem lett volna jobb ha csak egyszerűen rákoncentrálunk a Tampa elleni meccsre és arra, hogy azt játsza a csapat, amit tud.
Valószinű a Tampa már nem fog megszakadni ezen a meccsen, sőt a jobb draft pozicióért akár azzal is felmehetnek a pályára, hogy mindent megtesznek az L-ért. De mi van ha nem így lesz, mi pedig már azt hisszük bent vagyunk a PO-ba?
Ha végül mégsem jut be a csapat a PO-ban akkor elég röhejes lesz ez a húzás. Szerintem ráért volna ez a kinevezésesdi ha már matematikailag is megvan a PO.mozsár
Bőven ráért volna. Olyannak tűnik mintha félvállról vennék a meccset, ami nagy pofonhoz vezethet. Egy nyögvenyelős meccs azért mentálisan is elbizonytalaníthatja a csapatot.

GB
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Nem tudom kellett-e ez a pedagógia eszköz. Nem lett volna jobb ha csak egyszerűen rákoncentrálunk a Tampa elleni meccsre és arra, hogy azt játsza a csapat, amit tud.
Valószinű a Tampa már nem fog megszakadni ezen a meccsen, sőt a jobb draft pozicióért akár azzal is felmehetnek a pályára, hogy mindent megtesznek az L-ért. De mi van ha nem így lesz, mi pedig már azt hisszük bent vagyunk a PO-ba?
Ha végül mégsem jut be a csapat a PO-ban akkor elég röhejes lesz ez a húzás. Szerintem ráért volna ez a kinevezésesdi ha már matematikailag is megvan a PO.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Jól olvasom hogy Cobbot az egyik playoff kapitánnyá választották?

Azért ha kicsi is rá az esély, de van olyan forgatókönyv, ahol be sem jutunk....Gergőbácsi
Igen bukjátok mindkét meccset, és a Boys Lions Eagles trió nyeri a meccseit, de erre valóban kicsi az esély.dande
A yahoo-m még akkor is kiesett a csapat, ha a Det, Phi végig nyer, és a Dallas egyszer kikap (a két GB L mellett).

Meglátjuk, beválik-e McCarthy pedagógiai húzása.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 027 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól olvasom hogy Cobbot az egyik playoff kapitánnyá választották?

Azért ha kicsi is rá az esély, de van olyan forgatókönyv, ahol be sem jutunk....Gergőbácsi
Igen bukjátok mindkét meccset, és a Boys Lions Eagles trió nyeri a meccseit, de erre valóban kicsi az esély.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Jól olvasom hogy Cobbot az egyik playoff kapitánnyá választották?

Azért ha kicsi is rá az esély, de van olyan forgatókönyv, ahol be sem jutunk....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerdai sérülés jelentés:
Bulaga, Bryan----T--------Concussion---DNP
House, Davon----CB------Shoulder------DNP
Lacy, Eddie-------RB------Eye-------------LP
Lang, T.J.---------G--------Ankle----------LP
Matthews, Clay--LB-------Biceps---------LP
Neal, Mike--------LB/DE--Abdomen-----LP
Perry, Nick--------LB------Shoulder------LP
Sitton, Josh-------G-------Toe-------------DNP

House az alapszakaszban már nem játszhat
Bulaga agyrázkódása az enyhébb kategóriába sorolható, valószínűleg ott lesz Tampaba.
Sitton-Lang kettős hetek óta résztvevője a listának, és minden meccsen, csak reménykedem, hogy ne sérüljenek rá komolyabba, pont a rájátszás kapujában.
Claynek húzódása van, Eddie-nek pedig egy játékon kívüli nyavajája.

A Buccaneers-t minden képen le kell győzni, akár ha kell 1-1 kulcsember pihentetésével is, elkerülendő a későbbi nagyobb bajt.
Bár azért most már az alapszakasz vége felé jönnek a kulcs emberek kisebb sérülései, kulcsjátékosunk hosszútávon még mindig nem eset ki. kopp - kopp (fán alulról balkézzel).


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Cobb még csak 24 éves, óriási packer karrier áll előtte Rodgerssel. VÉTEK lenne elengedni.JayB
Szerintem nem is fogják. A következő évek jó szereplése (SB?) múlhat azon, hogy marad e. Adams tehetséges, de még nincs kész. Janisban is látnak némi lehetőséget gondolom, Abbrederis detto. Lacy-vel ez a csoport így pont az a potenciál, amire szükség van, egy botladozó D mellett.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Cobb még csak 24 éves, óriási packer karrier áll előtte Rodgerssel. VÉTEK lenne elengedni.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
10 millával lesz kb több. Cobb nem érdekel mennyiért de maradjon.JayB
Valahogy én is így vagyok vele, és ne felejtsük el, hogy jövőre nem lesz egy cirka 9.5M-oval a capot terhelő Tramon. Vagy ha lesz is biztosan nem ennyiért. Cobbon kívül pedig Bulaga, backup QB akikért kicsivel többet kell költeni majd. Nyilván lesznek még akikre költeni kell de ezt majd OFF seasonba. 😊
Túl sok elkapót vesztett el Rodgers, a Nelson-Cobb 2-őssel hosszútávra terveznek remélem a klubnál is.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
10 millával lesz kb több. Cobb nem érdekel mennyiért de maradjon.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Aaron Rodgers is calling for the Packers to re-sign impending free agent Randall Cobb.

szegény TT, nehéz ügy. Ugye vannak fiatal elkapóink, Cobb meg vinné a bank egy részét....gamerkr
Tudja valaki mi lesz a helyzet a fizetési sapkával jövőre? Kérdés mennyi szabad pénz lesz megtartani a FA-eket. (Esetleg hozni egy ILB-t).
Az biztos, hogy Cobb az egyik leginkább ittartandó FA. Remélem 1-2 millióért plusszért nem megy el egy olyan csapathoz, ahol aztán látáványosan leesik a teljesítménye lsd. Jennings, Jones. Tudja ő is, nem mindegy ki hajigálja a labdát felé.

Ha már a fiatal elkapóknál tartunk, nem értem miért nem kap legalább néhány lehetőséget Janis. Az a srác a gyorsasága és a felépítése miat a Nelson utáni időszak Nelsonja lehet.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 552 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Aaron Rodgers is calling for the Packers to re-sign impending free agent Randall Cobb.

szegény TT, nehéz ügy. Ugye vannak fiatal elkapóink, Cobb meg vinné a bank egy részét....

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
SB MVP legyen, akkor már nagy baj nem lehet


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
bebop 413 — Packers fan
Őszintén szólva engem teljesen hidegen hagy, h A-Rod lesz-e az MVP 😊 Az egész semmit nem ér, ha kiesünk a playoffban.

GB
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
nem egy ember nyeri a címeket, ahhoz egy komplett csapat kell. tehát ha Aaron MVP lesz, az az egész csapat érdeme is.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
'One loss to Buffalo dropped Rodgers' season passer rating from 119.0 to 111.2. Completing 64% of passes on year, actually lowest since '08.'Old Green Bay
Mennyi most az egy szezonra vonatkozó passer rating record? Nekem 113 körüli érték van a fejemben, de nem biztos hogy jól emlékszem. Az biztos, hogy Rodgers tartja.mozsár
így van, 122.5, 2011-ből.

MVP - MVP - MVP!!!gamerkr
Sajnos ezzel a legutolsó meccsel sokat rontott az esélyein.😕mozsár
legyőzzük a Lionst, szerintem MVP.
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
'One loss to Buffalo dropped Rodgers' season passer rating from 119.0 to 111.2. Completing 64% of passes on year, actually lowest since '08.'Old Green Bay
Mennyi most az egy szezonra vonatkozó passer rating record? Nekem 113 körüli érték van a fejemben, de nem biztos hogy jól emlékszem. Az biztos, hogy Rodgers tartja.mozsár
így van, 122.5, 2011-ből.

MVP - MVP - MVP!!!gamerkr
Sajnos ezzel a legutolsó meccsel sokat rontott az esélyein.😕
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 552 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
'One loss to Buffalo dropped Rodgers' season passer rating from 119.0 to 111.2. Completing 64% of passes on year, actually lowest since '08.'Old Green Bay
Mennyi most az egy szezonra vonatkozó passer rating record? Nekem 113 körüli érték van a fejemben, de nem biztos hogy jól emlékszem. Az biztos, hogy Rodgers tartja.mozsár
így van, 122.5, 2011-ből.

MVP - MVP - MVP!!!

több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
'One loss to Buffalo dropped Rodgers' season passer rating from 119.0 to 111.2. Completing 64% of passes on year, actually lowest since '08.'Old Green Bay
Mennyi most az egy szezonra vonatkozó passer rating record? Nekem 113 körüli érték van a fejemben, de nem biztos hogy jól emlékszem. Az biztos, hogy Rodgers tartja.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 552 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
'One loss to Buffalo dropped Rodgers' season passer rating from 119.0 to 111.2. Completing 64% of passes on year, actually lowest since '08.'Old Green Bay
Leszállóág, megfontolandó a cut 😊GNG
Kiégett..Mint Brady.. 😀kyobalu
meg mint Brees!!!