Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 espn.go.com/nfl/playoffs/machine

lehet játszani, de a Seahawks-Cardinals meccs miatt lehet meg a 2. seed ha meg lesz a maradék 2 W. (HA)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.Gergőbácsi
Tampa után 2 verességgel? Akkor már bent voltunk a PO-ban ha nem is sokáig 😀


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Eddigi eredményeink top 10 D-k ellen idegenben (kapott yardokat tekintve).
16 v SEA (1)
7 v DET (2)
27 v MIA (6)
13 v BUF (5)

Ez átlagban 15,75 szerzett pont. Irreális elvárás, hogy ne kapjunk ennyit. Ha a playoffban egy TOP 5 D-vel játszunk idegenben, ott nagy bajok jöhetnek.

Számomra voltak értelmetlen játékok. Például a futás jól ment, a screen passok jól mentek. Erre 4th&3-re be középre... Nem értem. Nyilván sokszor meg összejön. Most nem. Sajnálom ezt a meccset. Benne volt. Ez a gyenge pont most.GNG
Ezért számítana a hazai pálya.

Kalkuláltam kicsit én is az eredményeket. A lényeg: ha nyerjük az utolsó 2 meccset akkor meglesz a 2. seed.
De ha kikapunk pl a Lions ellen az utolsó fordulóban 6. helyre is csúszhat a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Azért még ne temessük előre az offense-t, bármilyen top D jön. Ahogy a reklámban mondják, vannak ilyen napok. Esélyünk, jó esélyünk mindenki ellen lesz. Remélhetőleg jobban koncentrálnak. Nehéz lesz, én bízom a csapatban.
Mindazonáltal a yahoo-s calculatoron Tampa elleni w-vel, utána 2 vereséggel nem jutunk be.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zolten Green Bay Packers 228
Playoff teljesen más lesz, ott kidobhatjuk a statokat. Mikor super bowlt nyertünk, egész alapszakaszban panaszkodunk, hogy futójáték nélkül esélyünk sem lesz rájátszásban. Aztán lett is futójáték.
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Eddigi eredményeink top 10 D-k ellen idegenben (kapott yardokat tekintve).
16 v SEA (1)
7 v DET (2)
27 v MIA (6)
13 v BUF (5)

Ez átlagban 15,75 szerzett pont. Irreális elvárás, hogy ne kapjunk ennyit. Ha a playoffban egy TOP 5 D-vel játszunk idegenben, ott nagy bajok jöhetnek.

Számomra voltak értelmetlen játékok. Például a futás jól ment, a screen passok jól mentek. Erre 4th&3-re be középre... Nem értem. Nyilván sokszor meg összejön. Most nem. Sajnálom ezt a meccset. Benne volt. Ez a gyenge pont most.
több mint 9 éve
woland77 Green Bay Packers 66
szétvet az ideg. jó volt a Bills v édelem, talán túl jó is. az azért felbasz, hogy ez a senkiházi, nagyfejű Orton bekarcolhat egy W-t úgy, hogy neki köze nem volt a meccshez..... szánalom!!! illetve ez nagyon is figyelemre méltó, hogy egy elit D mennyire meccsben tud tartani egy csapatot amelyben az offense egy kivaszott nulla!
a spec team kutya volt, Masthey köszi, 30 yardos punt! elit. a Crosyby meg kiélezett szituban nulla, nem bír rúgni egy kibaszot TB-t sem, vagy csak kiba ritkán.
Ez a mai nagyon fájhat mert akár az NFC elsőség múlhat rajta!!!!!!!!
Engem nagyon megviselt ez a mai idegileg!
A TB-t hozni kell, kellemes meleg, aztán meg egy PO hangulatú csoport és talán főcsoport döntő a DET ellen.....
több mint 9 éve
Rubens Green Bay Packers 797
Megkaptuk amit akartunk innentől irány Arizona!!!Old Green Bay
hát ez long road lehet csak. Nem hinném hogy a hazai pálya ennyit jelentene jelenleg ennek a csapatnak, de ennyi hibát tuti nem bír el. Szegény MM majd felrobbant néha, és Slocum vakarózását is láthattuk hosszasan.

Bulaga remélem rendben lesz!gamerkr
Speciel mindegy hol játszik a csapat sztem. A legnagyobb gond az hogy a Top 5ös védelmekkel szemben az O kilátástalan játékot nyújt... Közelítsük onnan a dolgot hogy 12 pontot engedett ma a D... No comment
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ide is, mert ide tartozik: nyugodj békében, Fuzzy Thurston.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Most nézem az ESPN playoff-kalkulátorát. Ha megverjük a Tampát meglesz a PO, akármi is az összes többi meccs eredménye.Kampman
Akkor Tampára fel !!!

több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Megkaptuk amit akartunk innentől irány Arizona!!!Old Green Bay
hát ez long road lehet csak. Nem hinném hogy a hazai pálya ennyit jelentene jelenleg ennek a csapatnak, de ennyi hibát tuti nem bír el. Szegény MM majd felrobbant néha, és Slocum vakarózását is láthattuk hosszasan.

Bulaga remélem rendben lesz!

több mint 9 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Ez ma nem jött össza. SOkat veszthetünk ezzel az L lel

több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 879
Most nézem az ESPN playoff-kalkulátorát. Ha megverjük a Tampát meglesz a PO, akármi is az összes többi meccs eredménye.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez van, idén a Lambeau-tól távol nem megy, ma meg különösen. Ha este nyer a phili ők még a jobb egymás elleni miatt nem előzhetnek be, de a hawks igen ha nyer.
A hazai pálya nagyon fontos lenne idén! De elsőnek legyen meg a PO, így kb biztos, hogy a csoport elsőség eldöntése is az utolsó fordulóra marad majd.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Komoly ez a Bills, részünkről meg pont az történt amiről pár napja írtam hogy egyszer biztosan meg fog történni. Ha pozitívan akarunk hozzáállni, a legjobbkor voltunk a legszarabbak. Aaron és Peyton összesen 358 yard 0 TD 4 INT a buffalo ellen 😀
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Megkaptuk amit akartunk innentől irány Arizona!!!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Na, elmennek ezek ám a...
Ez milyen hozzáállás volt az O-tól, meg a spec teamtől???????
több mint 9 éve
casaubon Green Bay Packers 2 200
pont olyan erzesem van most a meccset nezve, mint anno a Giants elleni playoff meccsen. az a kulonbseg, hogy ott utana nem lehetett javitani. most meg igen.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Egy kőkemény meccsre számítok. Ebben benne van egy vereség és akár a komolyabb sérülés veszélye is.
több mint 9 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8balazs799
ennek én is utánanéztem, de marad is ez a tendencia? köszi amúgy.lol
nem akarok hülyeséget mondani, de a Falcons ellen lehet hogy pihentették, végülis a 3. negyedtől garbage time volt a meccs.
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8balazs799
ennek én is utánanéztem, de marad is ez a tendencia? köszi amúgy.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasylol
A Green Bay Packers fb-os oldaláról:
AJ Hawk snap számai az elmúlt 4 mérkőzésen:
Philadelphia Eagles - 78 / 78
Minnesota Vikings - 68 / 55
New England Patriots - 58 / 26
Atlanta Falcons - 67 / 8


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mit gondoltok, ma is több snap-et fog kapni Barrington, mint Hawk? #fantasy

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
moncsy91 Green Bay Packers 197
Ezzel maximálisan egyetértek. Igazán meglepő lenne, ha ma is fel tudnánk rakni 21+ pontot az első félidőben. Nem lennék meglepődve, ha minimum 3 sack lenne Aaronon. Nagyon kell egy stabil futás, hogy ne kelljen hosszú időt zsebben tölteni egy-egy passz előtt Rodgersnek.GNG
Idegenben egyáltalán nem sikerült ilyen magasságokba jutni idén, sőt nagyon magabiztos előnyt sem sikerült összerakni (az idegenbeli meccsek nagy része év elején volt), úgyhogy szoros lesz ez szerintem. A védelem viszont rácáfolhat a múlt heti kritikákra. 😊
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amennyiben az Arizona és Mi is behuzzuk a maradék meccseket, akkor pont azonosságnál mi számit? Ők vagy mi leszünk az elsők?Celtic
A jobb főcsoporton belüli ellenfelek ellni mérleg lesz a döntő, ami most nekik kedvez, de bár otthon fogadják majd a hawks-ot én ott nem őket tartom esélyesnek.balazs799
én nagyon örülnék, ha a jobb mérlegük miatt kétszer kéne menni Phoenixbe 😊.brk
nekem se lenne persze ellenemre, hogy ha már egyszer menni kell akkor vissza is látogassunk majd 15 elején 😀
de őszintén ha meglesz a pihenő a WC körben én már örülök neki, hogy az most conf 1. vagy 2. helyen nekem mindegy.


Liverpool Fc fan