Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
And Rodgers’ touchdown-to-interception ratio (219-54, 4.06) is nearly twice as good as anyone else’s in NFL history in their first 100 starts.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
A tegnapi meccs vegyes érzelmekkel zárult. Jövőhéten Kyle Orton és Sammy Watkins ellen azért minden bizonnyal jobban fog menni a védelemnek. Az egy jóval egydimenziósabb duó. Az lesz az érdekes, hogy m ivan akkor, ha nem szerzünk 3 pozíciós előnyt az első negyedben.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
Favre és Rodgers első száz meccses összevetésében az INT-ek arány a durva. 104-54. Aaron tényleg vigyáz a labdára.
A támadófallal ma nem volt semmi gond, egy-két playben meginogtak, de jól muzsikáltak. Futás parádés volt. Starks meghálálta az első driveban kapott TD-t.
Nem tudnék nagy következtetéseket levonni a védelem játékából. Szerintem ha megfogják a 2. félidő első játékát a Falcons sem kap szárnyra. House jobban levédekezte Jonest mint Shields, de ma nem lehetett őt tartani.
Crosynak 50 yard környékéről kellene az extra pontokat rúgni.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Jó támadójáték és egyetértve mindenkivel, ébresztőnek kiváló volt a második félidő. Remélhetőleg ez lesz a mélypont a védelemnél, innen már illene kicsit koncentráltabbnak lenni. Külön gratula Aaron Charles Rodgers századosnak.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Ebből a második félidei leolvadásból nem kéne rendszert csinálni.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
"Kis" hiányérzetem van a pass rush, pass D miatt, de azért jó volt ez.
Remélem, tényleg csak belealudtunk a szünetbe. Mondjuk Matty Ice nem egy futottak még kategória, de a végén már idegesített, hogy nem férünk a közelébe, ő meg hajigálja a szebbnél szebb dolgokat.

Az offensünk viszont ismét hatalmasat játszott.
több mint 9 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 630
szerintem még jól is jött a bealvás a 2. félidőben, csak tanulni kell belőle.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 9 éve
hegedusggergo Green Bay Packers 105
Sziasztok!
Bocs, hogy első hozzászólásomban kicsit lecseszem a törzsgárdát, de nem értem mi ez a borulátás?
Olvasva ez itteni és a falconos hozzászólásokat úgy érzem mintha mi lennénk 5-7-en és ők 9-3-on és mi mennénk az Atlantához, aki az idén még nem kapott ki otthon.
Ráadásul ők jönnek a melegből a fagyba, ami még egy nagy handikep nekik,
Ennek ellenére ott nagyobb az önbizalom mint nálunk.

Persze tudom minden meccs kemény, de szerintem csak akkor veszthetjük el ezt a meccset ha a csapat nem veszi komolyan és azt hiszik elég lesz beküldeni a sisakot a győzelemhez. Erre remélem figyel majd MM és nem esünk ebbe a csapdába!

Egyébként tök jó a fórum. Féléve követem. Az egyik legszimpatikusabb az GB szurkolói csapata. Nem csak a csapat miatt volt jó választás annak idején a Packerst választani. 😊mozsár
Én nem vagyok pesszimista , én győzelmet várok ami lehet sima is , sztm min lesz közte egy Td , igaz ez gondoltam tegnap az Sf-Oklandre is, lett is csak nem úgy ahogy vártam .
Azért ez az Nfl , bármi lehet de nyerni kell 😊nando89
Azért az idei 9ers elég sértő egy lapon emlegetni a GBvel...

On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Lambeaun, prime time-ban nem kapunk ki ettől az Atlantától pedig ez annyira beleilene a pofára esős biztosra vett meccsek sorába hogy csak na 😀
több mint 9 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 767
Sziasztok!
Bocs, hogy első hozzászólásomban kicsit lecseszem a törzsgárdát, de nem értem mi ez a borulátás?
Olvasva ez itteni és a falconos hozzászólásokat úgy érzem mintha mi lennénk 5-7-en és ők 9-3-on és mi mennénk az Atlantához, aki az idén még nem kapott ki otthon.
Ráadásul ők jönnek a melegből a fagyba, ami még egy nagy handikep nekik,
Ennek ellenére ott nagyobb az önbizalom mint nálunk.

Persze tudom minden meccs kemény, de szerintem csak akkor veszthetjük el ezt a meccset ha a csapat nem veszi komolyan és azt hiszik elég lesz beküldeni a sisakot a győzelemhez. Erre remélem figyel majd MM és nem esünk ebbe a csapdába!

Egyébként tök jó a fórum. Féléve követem. Az egyik legszimpatikusabb az GB szurkolói csapata. Nem csak a csapat miatt volt jó választás annak idején a Packerst választani. 😊mozsár
Én nem vagyok pesszimista , én győzelmet várok ami lehet sima is , sztm min lesz közte egy Td , igaz ez gondoltam tegnap az Sf-Oklandre is, lett is csak nem úgy ahogy vártam .
Azért ez az Nfl , bármi lehet de nyerni kell 😊
több mint 9 éve
SBL Green Bay Packers 2 148
Sziasztok!
Bocs, hogy első hozzászólásomban kicsit lecseszem a törzsgárdát, de nem értem mi ez a borulátás?
Olvasva ez itteni és a falconos hozzászólásokat úgy érzem mintha mi lennénk 5-7-en és ők 9-3-on és mi mennénk az Atlantához, aki az idén még nem kapott ki otthon.
Ráadásul ők jönnek a melegből a fagyba, ami még egy nagy handikep nekik,
Ennek ellenére ott nagyobb az önbizalom mint nálunk.

Persze tudom minden meccs kemény, de szerintem csak akkor veszthetjük el ezt a meccset ha a csapat nem veszi komolyan és azt hiszik elég lesz beküldeni a sisakot a győzelemhez. Erre remélem figyel majd MM és nem esünk ebbe a csapdába!

Egyébként tök jó a fórum. Féléve követem. Az egyik legszimpatikusabb az GB szurkolói csapata. Nem csak a csapat miatt volt jó választás annak idején a Packerst választani. 😊
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Lehet, hogy Favre is a városban lesz, ki tudja, talán még a meccsen is...

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 912 — Packers Suicide Squad
Ki mit vár a mai meccstől? Lehetőség szerint minél jobb eredményt vagyis leginkább győzelmet. Sérülést pedig jobb lenne most már elkerülni, persze ez a faktor minden meccsben ott van.FrozNTundRa
A szőlő levének győznie kell. Ha csak egy ponttal, de nyerjünk.
Hogy mit várok? Természetesen szenvedést 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Ki mit vár a mai meccstől? Lehetőség szerint minél jobb eredményt vagyis leginkább győzelmet. Sérülést pedig jobb lenne most már elkerülni, persze ez a faktor minden meccsben ott van.
több mint 9 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 551 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Woodson megint szerzett egy INT-et 😊
a meze már úton van, persze zöld változatban, és nagyon várom 😀

több mint 9 éve
GNG Green Bay Packers 241
Felvetődött egy kérdés a packersclub.hu-n amiről úgy gondolom, hogy nyugodt szívvel beszélhetnénk itt is. A kérdés alanya: Julius Peppers. balazs799
Mindkét fél szempontjából kulcskérdés lesz, hogy hogyan alakul az rájátszás és majd azt követően a draft. Én nem látom teljesen alaptalannak, hogy maradjon még egy évet, de a fizetési számokba nem látok bele ilyen szinten. Így marad az, hogy bízzunk Teddy Thompsonban, hogy helyes döntést fog hozni. Egy esetlege SB futás után azért a felsorolt úriemberek is komoly összeget fognak kérni. Cobb megtartása az igazi prioritás és mellette még Bulagat emelném ki. Ha őket például csak Peppers elengedésével lehet megtartani, hát inkább rájuk szavazok, de ez még nagyon korai.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Felvetődött egy kérdés a packersclub.hu-n amiről úgy gondolom, hogy nyugodt szívvel beszélhetnénk itt is. A kérdés alanya: Julius Peppers. Januárban lesz 35 éves az End. Remek éve van, ez vitathatatlan, ám bár meg kell említeni, hogy jövőre az idei 1M garantált, max 3.5M dollár helyett 8.5 lesz a garantált fizetése, ami a bonuszokkal együtt felszökhet 12-ig is akár. Kérdés: Legyen-e a csapat 3. legjobban fizetett játékosa egy 35 éves End, akinél nagy kérdőjel volt az idei szereplése (nálam 5-ös), de még nagyobb a jövő évi.
Alternatívák:
- Marad és elég szép summával terheli a cap-ot, de ezáltal ha hasonló jó évet produkál, egy jó ILB pick/((((((FA)))))) igazolással CMIII helyére való visszamozgatással QB terrrort rendezhet.
- Visszavonul: Lenyilatkozta, hogy még szeretne játszani, bár karierje végé fele van már, még 1-2 évet játszana, DE sok szakíró úgy véli, hogy ha megszerezné hőn áhított bajnoki gyűrűjét, lehet a csúcson hagyná abba. (Isten add, hogy így legyen! de az se zavar, ha jövőre is itt lenne, csak legyen miénk a Lombardy trophy 😊 ).
- Szerződés átalakítással még egy év GB-ben, ha bajnoki cím ha nem, legyen bármi (talán a legreálisabb... nálam legalábbis)
- Cut. Ebbe nagy reációt nem látok, mivel jövőre a dead money is 5M lenne utána, így meg nem éri meg talán azért a 3.5 fél millióért+bonuszok kitenni egy ekkora kalibert, de lássuk be a 12M max elég erős szám.

Hozzáteszek még 1-2 tényt: Jövőre elvileg megint igen nagyot ugorhat a sapka, hála az évről évre jobb TV-s díjaknak, így még többől lehet gazdálkodni. Nem vagyunk általában az a kivágós csapat. FA lesz: Cobb, Bulaga, Flynn, House, Williams, Raji, Kuhn, Lattimore, Guion, Boykin, Barclay, Tolzein, Bush, Sean Rics, DuJuan,.
Nyilván mindenki nem fog maradni, de a Cobb-Bulaga-Flynn/Tolzein!-Raji/Guion! (!-jel a szerintem esélyesebb játékos az új szerződésre). Williams is érdekes kérdés lesz, de ő csak erős csökkentés mellett tudom elképzelni hogy maradjon, pedig idén megint úgy játszik, mint 2010-ben, amikor ugyancsak új szerződésre hajtott. (Nem lenne jobb csak mindig 1 éves szerződéseket adni neki? 😀 Úgy látszik ez jó teljesítményt hoz ki belőle).
A többieket most nem emelném ki, majd Offseasonba....

Ez a kérdés is ráért volna, csak elég nagy volt most a pangás, gondoltam felvetem.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 827
Basszus, sérülések megint...

Boyd, Josh DT Knee - LP
Daniels, Mike DT Back - DNP
Lang, T.J. G Ankle - LP
Lattimore, Jamari LB Ankle - DNP
Perry, Nick LB Shoulder - LP
Shields, Sam CB Concussion - DNP
Sitton, Josh G Toe - LP
Taylor, Lane G Illness - DNPMaG1Xx
Ez annyira nem vészes. Lang és Sitton hetek óta így játszik, Boyd és Perry is a felépülés határán van.
Shields pihenje ki azt az ütést.
Daniels hátsérülése új számomra, remélem nála is csak kisebb gond van.
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Basszus, sérülések megint...

Boyd, Josh DT Knee - LP
Daniels, Mike DT Back - DNP
Lang, T.J. G Ankle - LP
Lattimore, Jamari LB Ankle - DNP
Perry, Nick LB Shoulder - LP
Shields, Sam CB Concussion - DNP
Sitton, Josh G Toe - LP
Taylor, Lane G Illness - DNP

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Az újoncok jó szereplésében az is közre játszik, hogy az egész csapat valahogy nagyon egyben van. Igazából minden poszton kilehetne emelni jó néhány játékost is akik nagyon sokat tesznek hozzá a csapat mostani teljesítményéhez. Ha ez az irány a továbbiakban is megmarad akkor a közeli jövő is fényesen alakulhat.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
First-round safety Ha Ha Clinton-Dix has been everything the Packers hoped, locking down the starting job. Among safeties playing at least 75 percent of their defense's snaps, Clinton-Dix ranks fourth in the NFL with 12 catches allowed and eighth with 135 yards allowed, according to Pro Football Focus. He's one of eight safeties to not allow a touchdown this season.
Clinton-Dix's 37 yards allowed after the catch are second in the league behind only Seattle Seahawks All-Pro safety Earl Thomas

Mondhatjuk bevált. Linsley 1 sacket engedett eddig, futásnál is jól blokkol, 3. a center rangsorban a PFF-nél. Adams-et láttuk múlt héten. Rodgers 2 elkapás, remek futásblokkolás.
Már csak Abbrederis kéne vissza.LN
Nagyon beváltak az idei draft pickek! És akkor még Thornton meg ahogy írtad Abbrederis nem is tudott pályára lépni. Pedig a 3. körös Endtől is csak jókat mondtak ha jól emlékszem.

Én draft előtt úgy álltam a dologhoz, hogy Haha vagy Calvin! Muszáj volt egy FS, és hát bomba igazolás! Remélem így is marad, Vaccaro is berobbant tavaly és láthatjuk, idén ő is benne van a Saints gyenge D teljesítményébe. Mindenesetre a Linsley, Adams, Clinton-Dix 3as mind mind kulcs poszton vált be, ahol a WR-t leszámítva hosszú évek óta nem volt állandóság. És J. Jones távozása, Finley visszavonulása és Boykin gyenge éve miatt kellett a frissítés az elkapógárdában. Mivel már TE játék is van akár egyszerre 5 megbízható célpontja is van AR-nek (Lacy is remekül kapkod el, 2 TE-s játékba is van potenciál).
Mindig is jó draftos csapat voltunk, de az idei nálam eddig valóban 5/4.5-ös.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Sokan Pryort favorizálták, egyelőre úgy tűnik nem volt igazuk.(Y)


Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 9 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
First-round safety Ha Ha Clinton-Dix has been everything the Packers hoped, locking down the starting job. Among safeties playing at least 75 percent of their defense's snaps, Clinton-Dix ranks fourth in the NFL with 12 catches allowed and eighth with 135 yards allowed, according to Pro Football Focus. He's one of eight safeties to not allow a touchdown this season.
Clinton-Dix's 37 yards allowed after the catch are second in the league behind only Seattle Seahawks All-Pro safety Earl Thomas

Mondhatjuk bevált. Linsley 1 sacket engedett eddig, futásnál is jól blokkol, 3. a center rangsorban a PFF-nél. Adams-et láttuk múlt héten. Rodgers 2 elkapás, remek futásblokkolás.
Már csak Abbrederis kéne vissza.
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers Cobb felé 143.6, Nelson felé 125.1-es ratinggel dobál. Ez az első és a második érték az egész ligában 😊JayB

forrás:
 www.businessinsider.com/awesome-aaron-rodgers-is-awesome-2014-11MarioAna
szoktuk mondogatni, hogy a liga egyik legjobb QB-ja, de ez igazából formalitás szerintem. Elérte azt a szintet, ami már Brady meg Peyton elé emeli. No.:1!


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Rodgers Cobb felé 143.6, Nelson felé 125.1-es ratinggel dobál. Ez az első és a második érték az egész ligában 😊