Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az 1. körben egyetértek GNG-vel. Hiába lesz need ha lemegy az a 300+ kiló a DL-ből és Hawk mellet lesz lyuk, ha Pryor vagy Ha ha C-D elérhető KI KELL HÚZNI. Nálam nincs nagyobb lyuk a csapatban. (Byrd-ről (Bills) lehet olvasni itt ott, és persze bármiféle FA mozgás visszaigazolás változtathat ezeken). De nálam ha nem megoldott addig a S ügy kell a 2 srác közül valaki. (M.D. Jenning-set meg elv biztosos h nem lesz visszaigazolva, nemmintha bánnám de kell a jó S!).
2. Kör-t meghatározza a DL-ben lévő visszaigazolások és a TE helyzet. Ha megy Raji és Pickett nagyon égető lenne valóban ide húzni. Quarless-t én megtartanám és egy 3. 4. körös jobb TE-el kiegészíteném a rendszert.
OLB, hát igen Hawk idén élete formályában volt és a 2 ILB a szélen adott. DE bentre Hawk mellég kéne egy kezdő. Ide 3. körben várok húzást. Csak is azért mert remélem hogy a S,TE,DE,OLB 4 needből legalább az 1-iket megoldjuk FA-val és szerintem ez inkább a TE,DE lesz. De kiderül majd ha kinyit az FA piac. (((((Hátsó 5. - 6. körben Gallon kihúzásának nagyon örülnék 😀 láttam pont 1 Michigan meccset tavaly és a srác barom jó volt. Hátsó körbe várják de sztem az a játékos akiből Rodgers egy jó kis WR-t tudna faragni, jó húzás lenne. Tavaly u.i. érzésem volt draft előtt Lacy-vel kapcs. nem kell mondani hogy bejött-e 😀. ))))))


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
TE pickről: Szerintem a harmadik napig fölösleges TE-t draftolni, amikor ilyen lyukak vannak a védelemben. Én elképzelhetőnek tartom hogy komolyabban számolnak Quarlessel és inkább egy project TE jön későbbi körökben. Amíg Rodgers out volt Flynn egyik kedvenc célpontja volt, az év végén élete formájában játszott szinte. Ha látnak benne még fejlődési lehetőséget és úgy gondolják, hogy az idei lehet a kiugró éve nem gondolom hogy az első két napon húzunk egy TE-t.

Persze ha valaki lecsúszik hozzánk és hatalmas steal lenne az más kérdés, akkor el kell vinni

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Backup futó a legritkább esetben kap veterán minimumnál több pénzt, Starks sem fog sokkal többet, Flynn pedig nem lesz olcsó, top backup QB fizuk 3 milliónál kezdődnek.
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sziasztok! Elég kihalt a topic, de ez nem is meglepő, így a off-seasonban. Én már nagyon várom a draftot. Most olvastam végig a bowl.hu-s draftot és személy szerint nagyon csalódott lennék ha az első két körben DT-TE kombinációt hoznánk. Ebben a szezonban sikerült szupersztár TE és NT teljesítmény nélkül is behúzni az NFC Northot és bemenni a playoff-ba. Ha az első két pickkel Finley és Raji helyére húzunk akkor tulajdonképpen aláírtuk, hogy nem leszünk jobbak mint idén (ha csak nem teszünk mellé egy blockbuster free agent igazolást, ami nem valószínű).
Az én álomdraftom most úgy nézne ki, hogy:
1. kör Pryor vagy Clinton-Dix, az egyik szerintem biztos elérhető lesz, ha valamelyikük elérhető lesz és nem húzok akkor nagyon mérges leszek kivéve a húzásunk Mosley
2. kör ide nevet már nem mondok, mert szerintem már a második kör is megtippelhetetlen, de DT húzás kell. Második körben szerintem még mindig teljesen felesleges TE-t hozni.
3. kör itt már lehet TE-t, hozni de inkább LB, de ha korábban nem jött DT akkor itt kell.

TT azt mondta nem needekre kell draftolni. Hát ezt szerintem azért ő sem gondolta komolyan, egyébként az utóbbi évek draftjai sem ezt igazolták. De lennék légy a falon a DRAFT előkészítő megbeszéléseken...

Szerintetek kit mennyiért lehet visszaigazolni?
Finley szerintem most óriási kockázat két komoly sérülés után. 4-5 milliónál többel ha GM lennék biztos nem kínálnám meg sehol, ha egyáltalán. Túl rizikós, de az is igaz, hogy vannak nagy szerencsejátékos GM-ek ligaszerte.

Pickett 34 szerintem 3-4 milliónál többet ő sem kapna máshol. Vagy igen?

Raji Hát 8-ra nemet mondott. Szerintem nem ér annyit, de biztos vagyok, hogy van olyan "okos" franchise, amelyik fizet neki egy vagon pénzt és viszi, de az szerintem ilyen Jacksonville jellegű sereghajtó lehet. Régebben úgy voltam hogy kell, de nincs realitása a megtartásának.

J Jones Kemény dió, mert voltak nagy pillanatai, de van hogy meccsekre eltűnt. Ha valaki Rogers mellett sem lett első számú elkapó úgy hogy egyébként nem Megatronok, Dez Bryantek, AJ Greenek játszanak mellette, akkor az nekem egy elég erős jelzés arról, hogy nem egy első számú elkapóval van dolgunk és szerintem akár még meg is lehet tartani hasonló pénzért mint amit most kap. Jones-nak elég komoly háttérsztorija is van, értelmesen is nyilatkozik, szerintem csak akkor megy, ha hasonló pénzért mondjuk a New England vinné vagy a Denver 3., 4. számú elkapónak. Szerintem megtartható és nem is olyan nagyon sokkal többért.

Kuhn. Szerintem marad hasonló vagy alacsonyabb szerződért. Ha az ő helyébe lennék én legalább 2-szer akkor szerződésért mennék bárhova is. Ő egy intézmény egy olyan ligában, ami finoman szólva sem az FB-kről szól. Szerintem hasznos is. Lacy szerintem nem igényli hogy elit FB törje neki az utat. Kuhn Kuhn Kuhn!!! Maradjon ugyanannyiért vagy kevesebbért.

Shields: amennyit most keres Raji annyiért megtartható, 5-7 milla között szerintem

Quarless: szerintem pótolható hátsókörös TE pickkel is és sok szerencsét kívánnék neki, ha 1,5 milláért nem ír alá.

Newhouse: könyörgöm ne adjanak neki szerződést!!!

EDS: szerintem érdemes zsebbe nyúlni érte akár 4 milla is lehet (Finley pénzének egy része)

Neal: adnék neki még egy évet ugyanannyiért

Jolly: Jól játszott, de azért túlzásokba sem kell esni, még egy év ugyanannyiért

Wilson: Ha kell valami értelmesebbre a pénz (például Shields szerződés) a pénz akkor elengedhető

Starks: 2-3 milla, jó back-up, de szerintem az FA piacon nem szednék szét

Wallace: bye-bye

Flynn: 2 milláért 3 évre megtartani, Ahova kell QB azok feltankolnak majd a draftról, megpróbálta, nem sikerült neki a GB kispadján a helyen, a szerződésébe remélem beírnak egy bónusz padmelegítőt.

Lattimore, Jennings: szerintem ilyen játékosokat draftolni is lehet, meg szerintem ők utólag telefonon is behívhatók az autókereskedésből...

Akinek többet adnék: Flynn, Starks, Shield, EDS

Akit ugyanannyiért megtartanék (vagy kicsit kevesebbért): Quarless, Kuhn, Jolly, Neal, J Jones

Akit megtartanék komolyabb csökkentés mellett: Finley, Pickett

Akinek menni kell/fog: Raji, Newhouse, Wilson, valószínűleg Finley is ide fog tartozni

Nem számolgattam végig, de szerintem így még azért tudunk finomhangolással a kereteken belül mozogni.

Mi a véleményetek?GNG
A DT-TE pick szerintem elfogadható, bár szerintem inkább DT-ILB kellene az első 2 körben. Lehet bármilyen Safety-d, ha az irányító elteázgat, mert nyomás az nincs... Hawk mellé is kellene valaki, aki használható, Brad Jones elkaristolt, de csak jó közepes (cserének maradhatna, OLB-t is tud, plusz 2 milka halott pénz maradna utána).. Hawk amióta levágatta a haját és picit leadott, gyorsult, szerintem kettőjük közül Ő a jobb (gondolom a hajával ez nincs összefüggésben 😊 ).

Ha jól sejtem, lesz még egy 3. kör komp. pick is, szóval az első 3 körben meg lehetne oldani az NT-DE-FS-ILB kérdést, utána meg BPA.

Finley érdekesebb kérdés. Papíron rendben lesz, de... (mi van, ha ütközik még egy ilyet és ott a baj?)... Olyan szerződést lehet kötni, hogy szinte (vagy teljesen) nulla a garantált, de egy TE akkor is kell mellé (én megtartanám Quarlesst is, kb. a legjobban blokkoló TE a keretben). Ráadásul nem biztos, hogy aláírná.

A 2 legfontosabb mégis EDS és Shields.
Kuhn, Flynn, Neal, Quarless a megtartandó kategória.
Jollyt meg kéne, ha lehet, 31 lesz, még belefér.
Pickett a kora miatt el lesz engedve szerintem. Raji pedig az igényei miatt.
Newhouse nem fog hiányozni. Wilson pedig majdnem egész évben csere volt úgy is, hogy Worthy szinte végig inaktív volt.
Starks azon múlik, mit gondol a vezetőség.
Ha Flynn marad (miért ne?), akkor a backup is megoldott, de az is lehet, hogy Tolzien is kap még egy évet.
J. Jones szerintem menni fog. Nelson-Cobb-Boykin nem egy gyenge kezdő hármas, White mutatott szép dolgokat, Dorsey-t csak választották valamiért, plusz ott a draft.
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Sziasztok! Elég kihalt a topic, de ez nem is meglepő, így a off-seasonban. Én már nagyon várom a draftot. Most olvastam végig a bowl.hu-s draftot és személy szerint nagyon csalódott lennék ha az első két körben DT-TE kombinációt hoznánk. Ebben a szezonban sikerült szupersztár TE és NT teljesítmény nélkül is behúzni az NFC Northot és bemenni a playoff-ba. Ha az első két pickkel Finley és Raji helyére húzunk akkor tulajdonképpen aláírtuk, hogy nem leszünk jobbak mint idén (ha csak nem teszünk mellé egy blockbuster free agent igazolást, ami nem valószínű).
Az én álomdraftom most úgy nézne ki, hogy:
1. kör Pryor vagy Clinton-Dix, az egyik szerintem biztos elérhető lesz, ha valamelyikük elérhető lesz és nem húzok akkor nagyon mérges leszek kivéve a húzásunk Mosley
2. kör ide nevet már nem mondok, mert szerintem már a második kör is megtippelhetetlen, de DT húzás kell. Második körben szerintem még mindig teljesen felesleges TE-t hozni.
3. kör itt már lehet TE-t, hozni de inkább LB, de ha korábban nem jött DT akkor itt kell.

TT azt mondta nem needekre kell draftolni. Hát ezt szerintem azért ő sem gondolta komolyan, egyébként az utóbbi évek draftjai sem ezt igazolták. De lennék légy a falon a DRAFT előkészítő megbeszéléseken...

Szerintetek kit mennyiért lehet visszaigazolni?
Finley szerintem most óriási kockázat két komoly sérülés után. 4-5 milliónál többel ha GM lennék biztos nem kínálnám meg sehol, ha egyáltalán. Túl rizikós, de az is igaz, hogy vannak nagy szerencsejátékos GM-ek ligaszerte.

Pickett 34 szerintem 3-4 milliónál többet ő sem kapna máshol. Vagy igen?

Raji Hát 8-ra nemet mondott. Szerintem nem ér annyit, de biztos vagyok, hogy van olyan "okos" franchise, amelyik fizet neki egy vagon pénzt és viszi, de az szerintem ilyen Jacksonville jellegű sereghajtó lehet. Régebben úgy voltam hogy kell, de nincs realitása a megtartásának.

J Jones Kemény dió, mert voltak nagy pillanatai, de van hogy meccsekre eltűnt. Ha valaki Rogers mellett sem lett első számú elkapó úgy hogy egyébként nem Megatronok, Dez Bryantek, AJ Greenek játszanak mellette, akkor az nekem egy elég erős jelzés arról, hogy nem egy első számú elkapóval van dolgunk és szerintem akár még meg is lehet tartani hasonló pénzért mint amit most kap. Jones-nak elég komoly háttérsztorija is van, értelmesen is nyilatkozik, szerintem csak akkor megy, ha hasonló pénzért mondjuk a New England vinné vagy a Denver 3., 4. számú elkapónak. Szerintem megtartható és nem is olyan nagyon sokkal többért.

Kuhn. Szerintem marad hasonló vagy alacsonyabb szerződért. Ha az ő helyébe lennék én legalább 2-szer akkor szerződésért mennék bárhova is. Ő egy intézmény egy olyan ligában, ami finoman szólva sem az FB-kről szól. Szerintem hasznos is. Lacy szerintem nem igényli hogy elit FB törje neki az utat. Kuhn Kuhn Kuhn!!! Maradjon ugyanannyiért vagy kevesebbért.

Shields: amennyit most keres Raji annyiért megtartható, 5-7 milla között szerintem

Quarless: szerintem pótolható hátsókörös TE pickkel is és sok szerencsét kívánnék neki, ha 1,5 milláért nem ír alá.

Newhouse: könyörgöm ne adjanak neki szerződést!!!

EDS: szerintem érdemes zsebbe nyúlni érte akár 4 milla is lehet (Finley pénzének egy része)

Neal: adnék neki még egy évet ugyanannyiért

Jolly: Jól játszott, de azért túlzásokba sem kell esni, még egy év ugyanannyiért

Wilson: Ha kell valami értelmesebbre a pénz (például Shields szerződés) a pénz akkor elengedhető

Starks: 2-3 milla, jó back-up, de szerintem az FA piacon nem szednék szét

Wallace: bye-bye

Flynn: 2 milláért 3 évre megtartani, Ahova kell QB azok feltankolnak majd a draftról, megpróbálta, nem sikerült neki a GB kispadján a helyen, a szerződésébe remélem beírnak egy bónusz padmelegítőt.

Lattimore, Jennings: szerintem ilyen játékosokat draftolni is lehet, meg szerintem ők utólag telefonon is behívhatók az autókereskedésből...

Akinek többet adnék: Flynn, Starks, Shield, EDS

Akit ugyanannyiért megtartanék (vagy kicsit kevesebbért): Quarless, Kuhn, Jolly, Neal, J Jones

Akit megtartanék komolyabb csökkentés mellett: Finley, Pickett

Akinek menni kell/fog: Raji, Newhouse, Wilson, valószínűleg Finley is ide fog tartozni

Nem számolgattam végig, de szerintem így még azért tudunk finomhangolással a kereteken belül mozogni.

Mi a véleményetek?
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Teljesen kimaradt számomra a SC. Majd a draftot követem. Közben aláírt Michael Hill (RB) és Chris Banjo.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fog muzsikálni az új edzői keret.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én azért elmorzsoltam 1 könnycseppet, szép szezon volt ez, és az hogy PO-ba jutottunk már engem elégedetté tesz. 😊 Jövőre ismét új úton lehet indulni remélhetőleg a SB-ig és Lombardi-ig.
 player.vimeo.com/video/87187112


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zolten Green Bay Packers 228
Hozzuk el Byrd-t😀 persze lehet franchise taget tesznek rá.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most olvastam el 4 NFL szakértő Mock Draftját, érdekes, hogy a 4szakértő 4 különböző posztra draftolna hozzánk. Gondoltam kicsit beszélhetnénk erről hogy ők hogyláthatták és miért. Én FS-s szemmel olvasgatom ezeket a mock-okat, szóval lesznek megjegyzéseim a választás után.
Charles Davis: Bradley Roby (CB) (Ohio St.). Itt bennlenne még Pryor (és utánunk a Phili ki is húzná).
Daniel Jeremiah: Ha ha Clinton-Dix (FS) (Alabama). Én őt látnám legszívesebben.
Bucly Brooks: Louis Nix III (DT) (Notre Dame). Ittis bennlenne még Pyror és ittis kihúzná rögtön utánunk a Phili.
Matt Smith: Austin Steferian (TE) (Wasington). Itt kivitték már elöttünk mind Pryor-t mind Clinton-Dix-et.balazs799
A Roby pick felesleges. 2. körben is bent lesz.
Haha jöhetne, bár most mondom, hogy Calvin Pryor állatabb lesz, szóval ha esetleg Pryor és Dix is bent van, Pryort választanám. De az alabama safetyjének nagyobb lesz a hype-ja(remélem) aztán őt hamarabb ki is viszik.
Nix III csak akkor ha nincs Raji. De akkor nagyon !
ASJ is fasza TE, de ha már első körben akarjuk Finley utódját kiválasztani akkor Amaro. és csakis ő 😀Drip
Azért írtam most ezt ide mert én nem értek annyira az NCAA focizhoz, sajnos nem tudom követni időhiány miatt. Én csak posztot tudtam itt figyelni azt hogy az adott játékos a posztján milyen sajnos nemtudom. Annyit tudok hogy én Safety-t hoznék, Ha ha vagy Pyror nekem mindegy de nagyon örülnék nekik. DL 1. körös pick érdekes lenne látva hogy mi van a Sacondary-ban... Raji valszeg elmegy mostmár mindenhonnan ez folyik, Picket is elég valószínű elvileg. Daniels-D.Jones idén nem volt sztem rossz, én 2. kört várok max vagy FA-t.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Most olvastam el 4 NFL szakértő Mock Draftját, érdekes, hogy a 4szakértő 4 különböző posztra draftolna hozzánk. Gondoltam kicsit beszélhetnénk erről hogy ők hogyláthatták és miért. Én FS-s szemmel olvasgatom ezeket a mock-okat, szóval lesznek megjegyzéseim a választás után.
Charles Davis: Bradley Roby (CB) (Ohio St.). Itt bennlenne még Pryor (és utánunk a Phili ki is húzná).
Daniel Jeremiah: Ha ha Clinton-Dix (FS) (Alabama). Én őt látnám legszívesebben.
Bucly Brooks: Louis Nix III (DT) (Notre Dame). Ittis bennlenne még Pyror és ittis kihúzná rögtön utánunk a Phili.
Matt Smith: Austin Steferian (TE) (Wasington). Itt kivitték már elöttünk mind Pryor-t mind Clinton-Dix-et.balazs799
A Roby pick felesleges. 2. körben is bent lesz.
Haha jöhetne, bár most mondom, hogy Calvin Pryor állatabb lesz, szóval ha esetleg Pryor és Dix is bent van, Pryort választanám. De az alabama safetyjének nagyobb lesz a hype-ja(remélem) aztán őt hamarabb ki is viszik.
Nix III csak akkor ha nincs Raji. De akkor nagyon !
ASJ is fasza TE, de ha már első körben akarjuk Finley utódját kiválasztani akkor Amaro. és csakis ő 😀

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Most olvastam el 4 NFL szakértő Mock Draftját, érdekes, hogy a 4szakértő 4 különböző posztra draftolna hozzánk. Gondoltam kicsit beszélhetnénk erről hogy ők hogyláthatták és miért. Én FS-s szemmel olvasgatom ezeket a mock-okat, szóval lesznek megjegyzéseim a választás után.
Charles Davis: Bradley Roby (CB) (Ohio St.). Itt bennlenne még Pryor (és utánunk a Phili ki is húzná).
Daniel Jeremiah: Ha ha Clinton-Dix (FS) (Alabama). Én őt látnám legszívesebben.
Bucly Brooks: Louis Nix III (DT) (Notre Dame). Ittis bennlenne még Pyror és ittis kihúzná rögtön utánunk a Phili.
Matt Smith: Austin Steferian (TE) (Wasington). Itt kivitték már elöttünk mind Pryor-t mind Clinton-Dix-et.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Leigazoltuk Greg van Rotent. Mit kell tudni a srácról? Csak guard, vagy tackle-t is tud játszani?
Előre is köszi a választ.BigBaltazar
nem hinném, hogy ősszel is az aktív keret tagja lesz ott, itt sem váltotta meg a világot. 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
TE Raymond Webber is kapott egy két éves, 930000 dolláros szerződést. Nagyon sanszos, hogy Finley nem nálunk folytatja, ha vissza is tér a játékhoz. Kíváncsi vagyok mit tudnak ezek a noname emberek, ha már ilyen korán szerződéssel tömjük őket.

Közben jött egy csomó segédedző is az elmúlt hetekben.MaG1Xx
Szerintem az ilyen szerződésekben semmi (vagy jelentéktelen) garantált tartalom van, úgyhogy bármi anyagi maradvány nélkül ki tudják vágni. Ha Finley nem marad akkor sem ezek miatt a szerződések miatt.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Inkabb G vagy C

több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Leigazoltuk Greg van Rotent. Mit kell tudni a srácról? Csak guard, vagy tackle-t is tud játszani?
Előre is köszi a választ.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
TE Raymond Webber is kapott egy két éves, 930000 dolláros szerződést. Nagyon sanszos, hogy Finley nem nálunk folytatja, ha vissza is tér a játékhoz. Kíváncsi vagyok mit tudnak ezek a noname emberek, ha már ilyen korán szerződéssel tömjük őket.

Közben jött egy csomó segédedző is az elmúlt hetekben.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem lennék meglepve, ha igaz lenne a hír. Tekintve,hogy 2x egymás után vetett véget a szezonotoknak egy scrambler Qb vezette csapat, jogosnak tűnhet,hogy egy gyorsabb, agilisebb védelmet akartok összerakni.
...undisputedly
Várható volt (persze még nem hivatalos). Nem hullajtok krokodilkönnyeket, bár kedveltem a srácot de ahogy korábban is írtam, 8+ milla nagyon sok érte, főleg az utóbbi két szezonos teljesítménye után.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyik kedves (Seahawks) drukker ismerősöm elkészített az aláírásomhoz a képet. Nagyon köszönöm neki! Remélem legalább az 1-ik FA-t a képről megtartjuk, ha már Raji nagyon távozófélben is van :S


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem lennék meglepve, ha igaz lenne a hír. Tekintve,hogy 2x egymás után vetett véget a szezonotoknak egy scrambler Qb vezette csapat, jogosnak tűnhet,hogy egy gyorsabb, agilisebb védelmet akartok összerakni.

Speaking on NFL Total Access, NFL Network's Ian Rapoport said the Packers may let free agent DT B.J. Raji walk as they look to become more agile along the defensive front.
Rapoport said he expects the Packers to spend big in free agency in order to remake Green Bay's defense into the quicker, more agile unit DC Dom Capers envisions, and the 335-pound Raji is unlikely to fit into those plans. (Spending "big" in free agency, of course, has never been GM Ted Thompson's thing.) Raji reportedly turned down an $8 million-a-year offer from the Packers last season, and the feeling was Raji is looking to leave Green Bay anyway. Raji is our No. 3 free agent defensive tackle.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
egyhónapos cikk, de csak most találtam rá, összességében értékeli a csapatot, aztán egyesével a játékosokat. mit szóltok hozzá?
 www.jsonline.com/sports/packers/packers-2013-team-report-card-b99180635z1-239781911.html
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.origo.hu/sport/20140210-johnny-quinn-most-a-liftbe-szorult-be.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-4&utm_campaign=sec#

Mondom megnézem már ezt a fickót, mert tuti volt közünk hozzá, és tényleg...
2008-ban játszott nálunk az előszezonban 4 elkapás 34 yard, mi meg elengedtük😊Old Green Bay
az ajtó nem játszott az ellenfeleknél, nem jött elő a tehetsége 😀
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
 www.origo.hu/sport/20140210-johnny-quinn-most-a-liftbe-szorult-be.html?utm_source=origo-nyito&utm_medium=sec-4&utm_campaign=sec#

Mondom megnézem már ezt a fickót, mert tuti volt közünk hozzá, és tényleg...
2008-ban játszott nálunk az előszezonban 4 elkapás 34 yard, mi meg elengedtük😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.jsonline.com/sports/packers/drafting-philosophy-leaves-packers-far-under-salary-cap-b99201576z1-244659151.html

~27,5 millió költőpénzünk van jelenleg.gamerkr
Ezt nagyjából egy hónapja tudni lehet. Ebbe kellene beleférnie a tizenvalahány FA-nak (ami persze nem lesz meg). Lesz 1-2 fájdalmas elengedés. sőt szerintem paycut is. Utóbbi főleg akkor, ha ragaszkodunk Rajihoz.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.jsonline.com/sports/packers/drafting-philosophy-leaves-packers-far-under-salary-cap-b99201576z1-244659151.html

~27,5 millió költőpénzünk van jelenleg.

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Jó lenne egy szezont végre úgy játszani amikor nem esik ki ennyi alapember a csapatból. Mert ezt egyik csapat sem bírná megoldani. Érdekes módon a Green Bay évek óta megoldja. A PO az utóbbi években mindig sikerült. Más kérdés az hogy a SB óta ott már nem vagyunk versenyképesek. Most mindenki a Seahawks-tól van elájulva, lehet. Mert minden összejött nekik és jobban is jöttek ki minden helyzetből. Egyszer fent - egyszer lent. Ha abból indulunk ki, hogy az NFC főcsoport döntőn, kicsit lehet elfogult vagyok de ott szerintem a 49ers dominált. Balszerencséjükre azonban mégsem nyertek, és ha kicsit visszamegyünk korábbra, pl: a PO első meccsére. Akkor szerintem okkal reménykedhetünk mert a csapatban benne van a jó szereplés.