Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kuhn-nak voltak fellángolásai, igazi Packer!
Ettől függetlenül 2,5M-ért nem éri meg megtartani, bármennyire is szeretjük.
draftról hozzuk csak J.C. Copeland-et hátsó körben, én örülnék neki 😛 (mint minden LSU playernek, egy Landry-vel is pótolhatnánk James Jones távozását 😍 ).MarioAna
eddig nem a Cinci volt kirakva kedvenc csapatnak? 😀 beteljesedett az átváltozás? 😊balazs799
volt Seattle is most sokáig. A szívem az a Packers/Cincinnati párosé 😊.

de talán ez elég bizonyíték 😛MarioAna
Azt a fali zászlót baromira irigylem most tőled 😀 Bár a 12es mez sincs még meg sajnos.
Tudom én egyébként, csak ebben a témamentes időszakban gondoltam hülyülünk egy kicsit! 😀
Go Pack Go
(ám még egy meccs erejéig hajrá Seahawks)


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kuhn-nak voltak fellángolásai, igazi Packer!
Ettől függetlenül 2,5M-ért nem éri meg megtartani, bármennyire is szeretjük.
draftról hozzuk csak J.C. Copeland-et hátsó körben, én örülnék neki 😛 (mint minden LSU playernek, egy Landry-vel is pótolhatnánk James Jones távozását 😍 ).MarioAna
eddig nem a Cinci volt kirakva kedvenc csapatnak? 😀 beteljesedett az átváltozás? 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Kuhn-nak voltak fellángolásai, igazi Packer!
Ettől függetlenül 2,5M-ért nem éri meg megtartani, bármennyire is szeretjük.
draftról hozzuk csak J.C. Copeland-et hátsó körben, én örülnék neki 😛 (mint minden LSU playernek, egy Landry-vel is pótolhatnánk James Jones távozását 😍 ).

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Egy rakat fullback érkezett ma tryoutra, ez nem sok jót jelent Kuhn jövéjét nézve...JayB
Ina Liaina-t szerződtettük (FB). Nagyon remélem hogy ez nem azt jelenti hogy Kuhn-t elengedjük majd... rossz lenne lángokban lánti a Lambeau Field-et...balazs799
jó eséllyel ő a gyakorlócsapatba kerül. nem elsőszámú FB kaliber, tartaléknak megteszi.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy rakat fullback érkezett ma tryoutra, ez nem sok jót jelent Kuhn jövéjét nézve...JayB
Ina Liaina-t szerződtettük (FB). Nagyon remélem hogy ez nem azt jelenti hogy Kuhn-t elengedjük majd... rossz lenne lángokban lánti a Lambeau Field-et...


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egy rakat fullback érkezett ma tryoutra, ez nem sok jót jelent Kuhn jövéjét nézve...
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Sok sikert és jó kikapcsolódást Lacy-nek a PB-on!

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A kérdésem az lenne, hogy esetleg annak látjátok-e értelmét, hogy egy prémium szabadügynök safety-t elhozni (például T. J. Ward) Raji elengedésével és egy első körös DE választással?GNG
nagyon jó safetyk lesznek szabadügynökök... úgyhogy én még kicsit bízom benne, hogy hátha végre egyszer sikerül szakítani a hagyománnyal, és itt szerezni valakit, tekintve, hogy nem lesz túl sok normális játékos erre a pozícióra a drafton, azt a kettőt meg simán elvihetik korábban. ezzel együtt meglepetés lenne, ha szabadügynök érkezne.

egyébként UFA lesz pl. Nate Allen, Ryan Clark, James Ihedigbo, Malcolm Jenkins, Kendrick Lewis, Bernard Pollard és a már emlegetett TJ Ward, meg persze Byrd, bár ő amúgy se férne be a fizetési sapka alá.
ha valaki szeret ilyet böngészgetni, itt van egy lista, posztonkénti bontásban:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000316567/article/2014-nfl-free-agents-positioncasaubon
nagyon nagy meglepetés lenne, mivel ha Saturdayt nem nézzük, szerintem Woodson volt a legutóbbi nagy név FA piacon. hahaha az meg már vagy 8 éve
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
A kérdésem az lenne, hogy esetleg annak látjátok-e értelmét, hogy egy prémium szabadügynök safety-t elhozni (például T. J. Ward) Raji elengedésével és egy első körös DE választással?GNG
nagyon jó safetyk lesznek szabadügynökök... úgyhogy én még kicsit bízom benne, hogy hátha végre egyszer sikerül szakítani a hagyománnyal, és itt szerezni valakit, tekintve, hogy nem lesz túl sok normális játékos erre a pozícióra a drafton, azt a kettőt meg simán elvihetik korábban. ezzel együtt meglepetés lenne, ha szabadügynök érkezne.

egyébként UFA lesz pl. Nate Allen, Ryan Clark, James Ihedigbo, Malcolm Jenkins, Kendrick Lewis, Bernard Pollard és a már emlegetett TJ Ward, meg persze Byrd, bár ő amúgy se férne be a fizetési sapka alá.
ha valaki szeret ilyet böngészgetni, itt van egy lista, posztonkénti bontásban:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/aqv9yzo5n420v8t3fojk
2014 NFL Unrestricted Free Agents by position
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Megvannak a pro bowl végső keretei és csapatai, bár sokan mondták vissza, végül egyedül Laci lesz ott sárga sisakban. Sajnálom, hogy Jordy esetleg Shields nem lehet ott. Talán tényleg sokat elmond az idényünkről, hogy bár PO-ba jutottunk 1 játékosunk került be, és ő se egyenes úton. Nagyot küzdött idén a csapat legfőképp a sérüléssel, ahol a kulcsjátékosok sorra dőltek ki.
Go Lacy!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Quote of the day: "Let's roll, yo"--Ted Thompson to his scouts. I'm dead serious, that happened. It was glorious.
😀😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szerintem a TJ Ward dolog ott bukik meg először, hogy ő is strong safety, akárcsak Burnett, aki ugyebár csak kényszerből lett free safety és sajnos az elmúlt két éve elég dadogósra sikeredett az új posztján. Úgyhogy ha már top safety, akkor a másik kiskacsa, Byrd lenne az ideális, de őt meg nem fogja szabadon engedni a Bills. És akkor még ott van TT, úgyhogy abszolút hamvába holt ötlet az egész. 😀 Marad a draft.
Revis trade xD Egy Bucs szurkoló utópisztikus ötlete, ami csak az ő szempontjukat tartja szem előtt.
több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Darrelle Revis 100%-osan ki van zárva. Egy olyan FA piacon notoriusan inaktív draft orientélt csapat és GM, mint TT, biztos hogy nem fog top cetli hegyeket beáldozni egy megkérdőjelezhető jövőjű címlapsztárért. Pláne úgy, hogy már van egy gigafizetésű underachiever CB a sapka alatt. Főleg, úgy hogy Shields FA lesz. Ő most jön fel, óriási hiba lenne elengedni egy gigaszerződésű Ravisért, pláne, hogy a CB nem is top need.
A kérdésem az lenne, hogy esetleg annak látjátok-e értelmét, hogy egy prémium szabadügynök safety-t elhozni (például T. J. Ward) Raji elengedésével és egy első körös DE választással?GNG
Minden évben téma ez és mindig az a vége hogy nem jön senki. Ez nem feltétlen baj. Én inkább a Raji és első körös Safety mellett vagyok. Elég jól sülnek el ezek a top safety draftok mostanában, nekünk is juthatna már egy 😊JayB
én is, bár amit GNG ír (akár TJ Ward) lenne benne fantázia, sőt még ráció is, de ahogy ő is írtad TT draft orientált. Clinton-Dix mondjuk nem fog lecsúszni hozzánk, hacsak nem feltrade, ami mondjuk nem lenne teljesen szokatlan.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Darrelle Revis 100%-osan ki van zárva. Egy olyan FA piacon notoriusan inaktív draft orientélt csapat és GM, mint TT, biztos hogy nem fog top cetli hegyeket beáldozni egy megkérdőjelezhető jövőjű címlapsztárért. Pláne úgy, hogy már van egy gigafizetésű underachiever CB a sapka alatt. Főleg, úgy hogy Shields FA lesz. Ő most jön fel, óriási hiba lenne elengedni egy gigaszerződésű Ravisért, pláne, hogy a CB nem is top need.
A kérdésem az lenne, hogy esetleg annak látjátok-e értelmét, hogy egy prémium szabadügynök safety-t elhozni (például T. J. Ward) Raji elengedésével és egy első körös DE választással?GNG
Minden évben téma ez és mindig az a vége hogy nem jön senki. Ez nem feltétlen baj. Én inkább a Raji és első körös Safety mellett vagyok. Elég jól sülnek el ezek a top safety draftok mostanában, nekünk is juthatna már egy 😊
több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
Darrelle Revis 100%-osan ki van zárva. Egy olyan FA piacon notoriusan inaktív draft orientélt csapat és GM, mint TT, biztos hogy nem fog top cetli hegyeket beáldozni egy megkérdőjelezhető jövőjű címlapsztárért. Pláne úgy, hogy már van egy gigafizetésű underachiever CB a sapka alatt. Főleg, úgy hogy Shields FA lesz. Ő most jön fel, óriási hiba lenne elengedni egy gigaszerződésű Ravisért, pláne, hogy a CB nem is top need.
A kérdésem az lenne, hogy esetleg annak látjátok-e értelmét, hogy egy prémium szabadügynök safety-t elhozni (például T. J. Ward) Raji elengedésével és egy első körös DE választással?
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!MaG1Xx
"Kicsit" drága lenne így... egyébként elférne nálunk.James007
ja, ő tényleg sokkal meggyőzőbb volt idén Tramonnál (nem)Szobi22
Nem akarok erről pont egy cornerrel vitába keveredni, de korábban azért voltak jó évei...James007
természetesen voltak, sőt egy ponton nyilvánvalóan a liga legjobbja volt. én csak arra kívántam rávilágítani, hogy nagyon megy itt általános Shutdown fikázása (leginkább az idei teljesítménye alapján), majd felhozzuk Revist. remélem, így érthető 😊

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!MaG1Xx
"Kicsit" drága lenne így... egyébként elférne nálunk.James007
ja, ő tényleg sokkal meggyőzőbb volt idén Tramonnál (nem)Szobi22
Nem akarok erről pont egy cornerrel vitába keveredni, de korábban azért voltak jó évei...
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!MaG1Xx
"Kicsit" drága lenne így... egyébként elférne nálunk.James007
ja, ő tényleg sokkal meggyőzőbb volt idén Tramonnál (nem)

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
elég rendesen beindult az uborkaszezon azért nálunk 😕

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
nemcsak Lacyre lehet még szavazni, mint az év újoncára, hanem Rodgers és Cobb chicagói TD-jére is, mint a legjobb soha ne mondd, hogy soha-pillanatra (hogy ez milyen hülyén hangzik magyarul 😊)
 www.nfl.com/voting/never-say-never/2013/YEAR/0#
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!MaG1Xx
"Kicsit" drága lenne így... egyébként elférne nálunk.James007
Vitathatatlan 😀
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!MaG1Xx
"Kicsit" drága lenne így... egyébként elférne nálunk.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 www.bucsnation.com/2014/1/16/5315770/revis-repo-options-for-the-buccaneers-if-they-decide-his-cap-number

Proposed Deal: To GB: Darrelle Revis, To TB: GB 1st Round Pick (21st overall), GB 3rd RD pick (75th overall), GB 2015 3rd round pick.
xD hell no!

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Mulamba-ék értékelhető játékossá faragása mellett nem volt ideje a 21. század legbrutálisabb védelmi sémájának kidolgozására, majd most megcsinálja és jön vissza! 😊
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Sajnálom, hogy elment. Lehet, hogy Moss lesz az OLB-k edzője.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.