Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Shields-nel elvileg „csak” zúzódása van. Remélem marad. Haywardal + egy jo draft/FA. Tramont nem síratnám.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Na akkor:

QB: ha Flynnt ésszerű összegért le tudjuk kötni, ideális helyzet, késői körökben vagy UDFA el tudok képzelni egy project QB-t, PS-be szánva.
RB: Lacy, Franklin, és akkor most Harris vagy Starks. Az utóbbi felé hajlok... kezdő pénzt sehol sem fog kapni. Valakitől meg kell válni, bármelyikük lesz is, sajnálni fogom.
FB: Kuhn érdekes kérdés. közönségkedvenc, blitz pickupban a legjobb, de ebben a többiek is fejlődnek. Régen rémálmom volt a sok meg nem futott 3@1 (mellette azért természetesen volt sok megfutott is). A 48 playben betöltött szerepe örökké emlékezetes marad. Azt olvastam, FB-k között az egyik legjobban keres... átdolgozzuk a szerződését?
WR: szerintem Jones menni fog, a tavalyi kiemelkedő szezon jó ajánlólevél lesz neki, vagy mégsem megy és normális összegért piactesztelés után visszajön. Mindenesetre Jordy, Cobb, Boykin és valamelyik ifjonc jó lesz. Ide is kellene öt ember.
TE: Quarless kell, hogy maradjon, Finley jó enne, ha maradna, de nem hiszem, hogy folytatódna a karrierje. Ha igen, kérdés, mennyit kérne és mi lenne az, amit a FO még megadna neki.
OL: Sherrod, Bulaga, Bakteria, Sitton, Lang adott. EDS szerintem prioritás, utódját majd el lehet kezdeni nevelgetni. Tretter, Barclay szerintem jó backupok lesznek. Kell még rajtuk kívül egy-két ember, jó lenne 8-9 emberrel menni a harcba, drafton sem lepódnék meg, ide mindig kell ember.

DL: A szezon remek kezdete után talán a legnagyobb "szégyenfolt" a védelemben az idei teljesítményük.
Pickett öregedik, sajna már nem olyan, mint két-három éve. Drága lehet a megtartása.
Rajiról már korábban kifejtettem a véleményem, más előttem szólókkal egyetértve nem éreztem azt, hogy Raji nagyon tolta volna. Ilyen teljesítményre nem adnék 8 milliót sem, remélem, ennyit nem kínálnak fel, ha teszteli egy kicsit a picit a piacot és nem kap máshol ajánlatot. A vezére kéne hogy legyen a védelemnek, én nem kifejezetten ezt láttam tőle, amellett, hogy túl sokszor elnyomták egy az egyben. Normális összegért hozzák vissza, ha lehet.
Aki biztató: Daniels, Daniels, Daniels, van motor a gyerekben. Jó lesz még Boyd, ez már sokszor látszott, Jonesnak kell még az idő, CJ Wilson szerintem marad, ha az egyik vagy netán mindkettő marad. Worthyre kíváncsi leszek. Ide várok draftot.
LB: a maródi sor. CM3, Perry, Hawk, Jones, Mulumba, Lattimore szerintem marad. a fennmaradó két helyre lehet verseny, ide is várok draftot. Felmerült bennem egy kérdés: Hawk elfogadható és megbízhatóan mindig ott van a pályán. Perry igaz, hogy sérülésekkel bajlódott, de a pass rush még mindig nem az igaz. Nem lehet eljátszani a gondolattal, hogy Perry be középre Hawk mellé, Jones ki és mérkőzzön meg az OLB helyért?
Sec:
Shields nem tudom mennyire súlyos sérülést szenvedett, ez azért kilátásait rontja. A legatletikusabb cornerünk, jól játszott többnyire, rajta folyamatosan látszott a fejlődés pályája kezdete óta. Drága lesz, szóval róla lemondtam, ismerve TT-t. 😕

Így viszont marad Shutdown, remélem átstrukturált szerződéssel, Hayward, Hyde, House, remélem nem HHH nem a halmozottan hátrányos helyzetet fogja jelenteni. Szvsz Richardson marad még Burnett mellett, aki nem igazán volt vezére a hátsó vonalaknak. Ide kell egy vezér, aki playmaker, okos és megbízhatóan szerel.

K,LS,P: minden marad változatlan, remélhetőleg a teljesítmény is így marad vagy javul.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
ez még tegnapi:

The Green Bay Packers have signed to futures contracts: T Aaron Adams, CB Antonio Dennard, C Garth Gerhart, WR Alex Gillett, RB Orwin Smith, LB Chase Thomas, G Andrew Tiller and T Jeremy Vujnovich.
MaG1Xx
1 év múlva ilyenkor az ő cseréik fognak játszani kb...JayB
Jó lenne ha játszhatnánk még ilyenkor😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
van rá némi esély 😀

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
ez még tegnapi:

The Green Bay Packers have signed to futures contracts: T Aaron Adams, CB Antonio Dennard, C Garth Gerhart, WR Alex Gillett, RB Orwin Smith, LB Chase Thomas, G Andrew Tiller and T Jeremy Vujnovich.
MaG1Xx
1 év múlva ilyenkor az ő cseréik fognak játszani kb...
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
ez még tegnapi:

The Green Bay Packers have signed to futures contracts: T Aaron Adams, CB Antonio Dennard, C Garth Gerhart, WR Alex Gillett, RB Orwin Smith, LB Chase Thomas, G Andrew Tiller and T Jeremy Vujnovich.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers EDS-ről:
Very proud of Evan. Challenged him that this was an opportunity to be the long-term guy. Great demeanor. I hope he's around for a long time.
Meg egy komment:
I would say if the best QB in the league says he wants his Center around for a long time, you should probably listen.
Egy korrekt írás a safety kérdésről:
 bleacherreport.com/articles/1913962-fixing-the-green-bay-packers-defense-must-start-at-safety

Úristen de hiányzik Collins meg Sir Charles.MaG1Xx
Szerintem minden GB-drukkert meggyőzött idén, van elég lyuk a csapatban nem kellene még többet csinálni, azzal hogy ilyen játékosokat elengedünk mint EDS. Szerintem ezt fent is látják, benne vagyok az egyik legbiztosabb hogy hosszabítunk vele. A Raji kérdéshez meg: talán azzal hogy idén elég szürke volt lejjebb mennek az igényei, mert nem hiszem hogy máshol többet adnának neki mint 8. De azt se felejtsük el ha Finley nem tér vissza majd 9M-os fizetése se lesz. Picket 6.7, csak ez a 2 név is majd 15-öt szabadít fel. De ami mindig a legbosszantóbb, a csapat 3.!!!!!!! legjobban kereső játékosa (Finley kiesése esetén a 2.!!!!) Shutdown. Az év végén már jó volt 5M-ért mondjuk és akkor jószívű voltam... na mindegy, majd eldől. Shileds, EDS (Kuhn) szerintem a 3 legfontosabb (Kuhn esetében remélem hosszabítás lesz csak nem emelés), Starks, Raji, Flynn, Quarless csak utánuk jöjjön.balazs799
nem hinném, hogy Rajinak az elmúlt időben mutatott játéka alapján bárhol is adnának 8-9 milliót. ha erre rájön, akkor maradhat kevesebbért is. Starksot sajnálnám, ha menne, de robbanékony futónak ott van Franklin és még Harris is... Kuhn fullback, túl sok pénzt máshol se kapna, itt meg megfizetik azt, hogy ő egy intézmény, ezért talán marad ugyanennyiért (vagy kevesebbért) is. Tramonnak meg a szája akkora, mint a fizetése, nem a játéka. viszont Finley, ha játékra alkalmas lesz, akkor szerintem kap egy egyéves szerződést.casaubon
Rá kell jönnie, ha van esze, ha megnézi hogy ígyis egy kimagasló keresetű NT/DE. Remélem felajánlják neki újra azt a 8M-ás szerződéset amit elutasított és másodjára már jól fog dönteni. Jolly-val vele szintén remélem a hosszabítást, Datone-val és az idén az év egyik legnagyobb meglepetésével Danielsel egy jó kis D line alap lenne szerintem. Aztán még remélem bővül egy jó drafttal, (FA)-val.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Rodgers EDS-ről:
Very proud of Evan. Challenged him that this was an opportunity to be the long-term guy. Great demeanor. I hope he's around for a long time.
Meg egy komment:
I would say if the best QB in the league says he wants his Center around for a long time, you should probably listen.
Egy korrekt írás a safety kérdésről:
 bleacherreport.com/articles/1913962-fixing-the-green-bay-packers-defense-must-start-at-safety

Úristen de hiányzik Collins meg Sir Charles.MaG1Xx
Szerintem minden GB-drukkert meggyőzött idén, van elég lyuk a csapatban nem kellene még többet csinálni, azzal hogy ilyen játékosokat elengedünk mint EDS. Szerintem ezt fent is látják, benne vagyok az egyik legbiztosabb hogy hosszabítunk vele. A Raji kérdéshez meg: talán azzal hogy idén elég szürke volt lejjebb mennek az igényei, mert nem hiszem hogy máshol többet adnának neki mint 8. De azt se felejtsük el ha Finley nem tér vissza majd 9M-os fizetése se lesz. Picket 6.7, csak ez a 2 név is majd 15-öt szabadít fel. De ami mindig a legbosszantóbb, a csapat 3.!!!!!!! legjobban kereső játékosa (Finley kiesése esetén a 2.!!!!) Shutdown. Az év végén már jó volt 5M-ért mondjuk és akkor jószívű voltam... na mindegy, majd eldől. Shileds, EDS (Kuhn) szerintem a 3 legfontosabb (Kuhn esetében remélem hosszabítás lesz csak nem emelés), Starks, Raji, Flynn, Quarless csak utánuk jöjjön.balazs799
nem hinném, hogy Rajinak az elmúlt időben mutatott játéka alapján bárhol is adnának 8-9 milliót. ha erre rájön, akkor maradhat kevesebbért is. Starksot sajnálnám, ha menne, de robbanékony futónak ott van Franklin és még Harris is... Kuhn fullback, túl sok pénzt máshol se kapna, itt meg megfizetik azt, hogy ő egy intézmény, ezért talán marad ugyanennyiért (vagy kevesebbért) is. Tramonnak meg a szája akkora, mint a fizetése, nem a játéka. viszont Finley, ha játékra alkalmas lesz, akkor szerintem kap egy egyéves szerződést.
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Gyönyörű:
 www.nflshop.com/catalog/product/47_Brand_Green_Bay_Packers_Scrum_Basic_Premium_T-Shirt_-_Green/source/bm-nflcom-df-Green_Bay_Packers

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Rodgers EDS-ről:
Very proud of Evan. Challenged him that this was an opportunity to be the long-term guy. Great demeanor. I hope he's around for a long time.
Meg egy komment:
I would say if the best QB in the league says he wants his Center around for a long time, you should probably listen.
Egy korrekt írás a safety kérdésről:
 bleacherreport.com/articles/1913962-fixing-the-green-bay-packers-defense-must-start-at-safety

Úristen de hiányzik Collins meg Sir Charles.MaG1Xx
Szerintem minden GB-drukkert meggyőzött idén, van elég lyuk a csapatban nem kellene még többet csinálni, azzal hogy ilyen játékosokat elengedünk mint EDS. Szerintem ezt fent is látják, benne vagyok az egyik legbiztosabb hogy hosszabítunk vele. A Raji kérdéshez meg: talán azzal hogy idén elég szürke volt lejjebb mennek az igényei, mert nem hiszem hogy máshol többet adnának neki mint 8. De azt se felejtsük el ha Finley nem tér vissza majd 9M-os fizetése se lesz. Picket 6.7, csak ez a 2 név is majd 15-öt szabadít fel. De ami mindig a legbosszantóbb, a csapat 3.!!!!!!! legjobban kereső játékosa (Finley kiesése esetén a 2.!!!!) Shutdown. Az év végén már jó volt 5M-ért mondjuk és akkor jószívű voltam... na mindegy, majd eldől. Shileds, EDS (Kuhn) szerintem a 3 legfontosabb (Kuhn esetében remélem hosszabítás lesz csak nem emelés), Starks, Raji, Flynn, Quarless csak utánuk jöjjön.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Rodgers EDS-ről:
Very proud of Evan. Challenged him that this was an opportunity to be the long-term guy. Great demeanor. I hope he's around for a long time.
Meg egy komment:
I would say if the best QB in the league says he wants his Center around for a long time, you should probably listen.
Egy korrekt írás a safety kérdésről:
 bleacherreport.com/articles/1913962-fixing-the-green-bay-packers-defense-must-start-at-safety

Úristen de hiányzik Collins meg Sir Charles.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ezen kívül Jolly Neal és Jennings kellene még, ők nem lehetnek drágák. Utóbbi azért csak végig játszotta az évet és legalább kis fogalma van a dolgokról, sokba nem kerülhet és ki tudja milyen S-t sikerül leakasztani, lehet hogy semmilyet..JayB
az baj lesz.., de olyat is olvastam hogy Hyde mehetne akár safety-t is játszani. Érdekes lesz ez a poszt, kár hogy már 2 éve irkáljuk ezt.. 😊

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Raji pótlására lehet, hogy Daniels lesz a megoldás. Alacsonyabb ugyan, mint az átlag DL, viszont tavalyhoz képest sokat fejlődött. Rajit is inkább DE-nek használtuk, nem NT-nek egész évben, Pickett mellett. Más kérdés, hogy akkor visszahozzuk Jollyt NT-nek? MeglátjukLN
hát, azt eléggé kizártnak tartom, hogy Jollyt NT-ként használjuk, ő inkább a szélen játszott. Rajit szerintem akkor használhattuk DE-ként, amikor két DL állt fel. akkor meg gyakorlatilag mindkettő DT. Daniels egyelőre kb 30 fonttal könnyebb annál, hogy odaférhessen. nincs nagyon más igazi NT a rosteren, mint Raji.

a fenti cut-tengerből szerintem Jolly, Quarless és Starks marad, Banjo pedig előbb megy mint MD. azért annak sincs sok értelme, ha évről évre kirúgjuk a fél csapatot, hogy majd a rookiek jobbak lesznek. tudom, majd FA-ről szerzünk, megint lehet erről beszélni, de úgyis mindenki tudja, hogy nem 😉

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Számolgattam picit kiket látnék viszont, és mennyiért. (átlag fizuk ezek)
Raji:
8 milliót utasított vissza (ennyit keres Wilfork), idén sikerült beszürkülnie ami talán picit lejjebb vett az értékéből 8-9 között adhatnánk neki.

EDS:
Jelenleg 1,3M körül keres, ez volt az első év amit végig tolt kezdőként és azért nem elit center de jó iparos. 2,5-3 millió közt adnék neki, ennyi kap Alex Mack, Pouncey.

Shields:
Jelenleg 2 milliót kap, egy átlagos de kezdő kaliberű CB 5 millió körül kap. 4-5 körülre saccolnám őt is.

Starks
Minimum körül keres 600 valahány ezret. 27 éves, sérülékeny és ahogy nézem a másodhegedűs futók ritkán kapnak többet a minimumnál. 7-800 ezret mondanék.

Kuhn
Top 3 fizetése van, többet keres mint az összes futónk együtt. Imádom szeretem de ez így nem állapot. 😕

Flynn
Kérdés hogy maradna-e egyáltalán mint backup vagy újra szerencsét próbál. Ha marad akkor baromira nem lesz olcsó mert cserének igencsak elit, a frankóbb cserék (Fitzpatrick, Shaun Hill, Colt McCoy, Orton) 1,5-3M közt keresnek.

Quarless
Ha marad sem egyértelmű kezdő és sokat még nem is bizonyított de kell egy helyi ismeretekben jártas TE. 1,2M-t keresett, sokkal többet ezután sem kéne kapnia. Maximum 2.

Ezen kívül Jolly Neal és Jennings kellene még, ők nem lehetnek drágák. Utóbbi azért csak végig játszotta az évet és legalább kis fogalma van a dolgokról, sokba nem kerülhet és ki tudja milyen S-t sikerül leakasztani, lehet hogy semmilyet..
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon sajnálnám de JJ-t nem fogjuk megtartani szvsz. 31 éves lesz és ugye a sérülékenység.
Starksot megintcsak sajnálnám, rettentő jó páros Lacyvel. Kár, hogy Franklint keveset láttuk, bár az biztató volt.
Rajinál továbbra is azt mondom, hogy nem szabad 8+ milliót adni neki.
Ejj, nehéz offseason lesz ez, viszont izgalmas is.MaG1Xx
Raji pótlására lehet, hogy Daniels lesz a megoldás. Alacsonyabb ugyan, mint az átlag DL, viszont tavalyhoz képest sokat fejlődött. Rajit is inkább DE-nek használtuk, nem NT-nek egész évben, Pickett mellett. Más kérdés, hogy akkor visszahozzuk Jollyt NT-nek? Meglátjuk
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 559 — Csodabogár
..Darnell Dockett is nyilatkozta már, hogy "dirty" módon játszik a csapat.
MarioAna
szerintem itt álljunk meg, mert ez a legjobb. DD xD
amúgy a dirty nem egyenlő azzal hogy kemény. nem okozunk agyrázkódást, nem szakítiunk szalagot, nem törünk bokát. direktben gondoltam, a meccs hevében sajnos ez benne van. nem nyilatkozunk olyat hogy levadászunk valakit(CM??)
a trash talk meccs közben előfordul. nincs is ezzel semmi baj. arcoskodni lehet, de bizonyítson akkor a másik azzal hogy megfogja.
ez meg egy nyitott fórum, hadd írjak már a csapatom védelmében, bár nem szorulnak rá.
Anthony Davis meg mindig is ilyen volt, többször törölte már a twitterjeit a sok hülye duma miatt.

elnézést.

több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nagyon sajnálnám de JJ-t nem fogjuk megtartani szvsz. 31 éves lesz és ugye a sérülékenység.
Starksot megintcsak sajnálnám, rettentő jó páros Lacyvel. Kár, hogy Franklint keveset láttuk, bár az biztató volt.
Rajinál továbbra is azt mondom, hogy nem szabad 8+ milliót adni neki.
Ejj, nehéz offseason lesz ez, viszont izgalmas is.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris BanjoGergőbácsi
ha egy ilyen helyzet állna elő akkor viszont nagy lehetőségünk lenne a sapka alatt. Egy név sem marad aki nagyobb rész venne ki. FA piacra betör a Green Bay? 😀 (Starks-ot és Rajit sajnálnám a legjobban), no meg Newhouse-t!!!balazs799
Rajit szerintem megpróbáljuk itt tartani, de ugye elég sokat kér, plusz elégedetlen is kicsit, hogy nem támadhatta a QB-t.
Olyan nagy lehetőség azért nem maradna. Shields, EDS, Jolly, Quarless és Neal szerintem nem minimumért maradna. Saccra ezekért a játékosokért (mármint mindenkiért összesen), olyan 12-18 közötti összeget fogunk kiadni. Ehhez jön a draft majd (ahol remélem FA eligazolások miatt legalább 1 3. kör kompenzáció jön majd)
több mint 10 éve
Vadkuty Green Bay Packers 1
Azt hiszem ami nekünk összejött a macik ellen, u.a.-t most beszoptuk. Papíron természetesen erősebb volt az ellen, de nagyon odatették magukat a srácok. Jó volt látni, persze 2 napig én is elég szürkén láttam a dolgokat. Az uccsó drive most nekik sült, és nem lett volna baj ha 2&10nél meg van az int. Szerintem azért még mindig nekünk van magasan a legszerethetőbb csapatunk😊
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris BanjoGergőbácsi
ha egy ilyen helyzet állna elő akkor viszont nagy lehetőségünk lenne a sapka alatt. Egy név sem marad aki nagyobb rész venne ki. FA piacra betör a Green Bay? 😀 (Starks-ot és Rajit sajnálnám a legjobban), no meg Newhouse-t!!!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
A meccsről sokan leírtátok véleményeteket, no meg a jövőképről. Én majd később.
Áthúzva akiket - különböző okok miatt - szerintem nem fogunk zöld-aranyban látni szerintem:

Unrestricted free agents:
TE Jermichael Finley
DL Ryan Pickett
DL B.J. Raji
WR James Jones

FB John Kuhn
CB Sam Shields
C Evan Dietrich-Smith
QB Seneca Wallace
OLB Mike Neal
ILB Robert Francois
DL Johnny Jolly
OL Marshall Newhouse
TE Andrew Quarless
RB James Starks
DL C.J. Wilson
QB Matt Flynn
RB Kahlil Bell

Restricted free agents:
ILB Jamari Lattimore
S M.D. Jennings

Exclusive rights free agent:
S Chris Banjo

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.casaubon
sőt, Tramon is csak az elmúlt két meccs miatt, Burnett talán, Raji idén viszont egyáltalán nem, akkor már inkább Daniels. még Hawk lehetne ott cserének, ha csak az egészségeseket vesszük. de valóban, mindegyiknél jobb, aki ott kezdő.JayB
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Pont ezen gondolkoztam tegnap-ma, ha most ennyire oda tudták tenni magukat akkor nem hinném, hogy csak a játékosokkal van a gond. Ok hogy sérülések, meg a PO az más kategória, felfokozott állapot, de már egész decemberben az életünkért küzdöttünk. Hol volt ez a védelem az előzö tizen-héten, vagy az előző három évben?

Packers' Defensive Ranks under Capers
2013: 24th points, 25th yards
2012: 11th points, 11th yards
2011: 19th points, 32nd yards
2010: 2nd points, 5th yards
2009: 7th points, 2nd yards

Ettől függetlenül szerintem maradni fog.MaG1Xx
azt hiszem, pont fordítva értettd te, mint Vic: ő azt mondja, hogy nem jók a játékosok, szóval miért lenne kiemelkedő a D=>Domnak miért kéne mennie?

több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Vic Ketchman nagyon sok olyan kérdésre válaszolt, amelyek itt is felmerültek, érdekes olvasgatni:

 www.packers.com/news-and-events/ask-vic/article-1/Huge-chunk-of-Packers-roster-headed-for-free-agency/35914510-6e10-4468-91bf-16c5308b646acasaubon
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Marhán bírom ezt a pasit. Annyira egyszerűen és tényszerűen tud rávilágítani a dolgokra. Látszik, hogy nem csak a játékot érti, hanem mögötte az egész bizniszt.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ask yourself this: How many players on the Packers defense Sunday night would start on the 49ers defense? "That’s why Dom Capers shouldn’t be on the hot seat."
Ez mekkora tényleg. Ha belegondolok, talán Tramon, Raji és Burnett de ők is úgy hogy max helyettesíteni tudnák a niners kezdőket, nagy upgrade nem lenne.JayB
Pont ezen gondolkoztam tegnap-ma, ha most ennyire oda tudták tenni magukat akkor nem hinném, hogy csak a játékosokkal van a gond. Ok hogy sérülések, meg a PO az más kategória, felfokozott állapot, de már egész decemberben az életünkért küzdöttünk. Hol volt ez a védelem az előzö tizen-héten, vagy az előző három évben?

Packers' Defensive Ranks under Capers
2013: 24th points, 25th yards
2012: 11th points, 11th yards
2011: 19th points, 32nd yards
2010: 2nd points, 5th yards
2009: 7th points, 2nd yards

Ettől függetlenül szerintem maradni fog.MaG1Xx
ha belegondolunk hogy Crosby-t is minden élő ember kirakta volna tavaly, mégis marad (és lám idén teljesen megbízható volt). Persze más egy koordinátor, meg egy játékos, de szerintem maradni fog. Remélem hasonló javulás figyelhető majd meg mint az előbbi példánál.


Liverpool Fc fan