Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Greene távozik. Több időt akar tölteni a családjával, ezért a döntése.

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/17/packers-announce-kevin-greenes-leaving-coaching-staff/kishaszi
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Kevin-Greene-to-step-away-from-coaching/2520a95f-cd9d-435a-9bf0-7024b5cfc88c
Most olvasom, és eléggé váratlanul ért. Nagy egyénisége volt ennek a sportnak játékosként és edzőként is.
Sok boldogságot kívánunk neki a családja körében, aztán meg ha kirepültek a gyerekek várjuk vissza DC posztra.
"It is time!" klasszikus pillanat volt.Old Green Bay
Lehet hogy kicsit már az is közrejátszott ebben, hogy nem tudott feljebb lépni. Bírtam nagyon, ahogy együtt élt a játékkal. Jó volna pár év múlva viszont látni majd.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
nem épp erre a változásra gondolhattunk, de nyilván a család az első. Hiányozni fog az oldalvonalról.

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
A szakértelméről nem tudok nyilatkozni, tudjuk hogy az LB sor évek óta a szar de hozott anyagból dolgozott ami szintén szar volt. A mentalitása és a karaktere baromira hiányozni fog 😕
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Azt hiszem erre senki nem számított. Ha lehet, még borusabban látom most a védelem jövőjét. :/

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
hmm...ezért ez igen csak földhöz fogja szerintem csapni a védelmet. Jobban, mint várjuk. Ki lesz az utód?

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Greene távozik. Több időt akar tölteni a családjával, ezért a döntése.

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/17/packers-announce-kevin-greenes-leaving-coaching-staff/kishaszi
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Kevin-Greene-to-step-away-from-coaching/2520a95f-cd9d-435a-9bf0-7024b5cfc88c
Most olvasom, és eléggé váratlanul ért. Nagy egyénisége volt ennek a sportnak játékosként és edzőként is.
Sok boldogságot kívánunk neki a családja körében, aztán meg ha kirepültek a gyerekek várjuk vissza DC posztra.
"It is time!" klasszikus pillanat volt.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Greene távozik. Több időt akar tölteni a családjával, ezért a döntése.

 profootballtalk.nbcsports.com/2014/01/17/packers-announce-kevin-greenes-leaving-coaching-staff/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Soha semmilyen körülmények közt nem fogják a 31 éves Williams-t Shields rovására preferálni.

A. Új Shields contract, Williams paycut
B: Új Shields contract, Williams kitölti a szerződését
C: Új Shields contract és Williamstől elköszönünk

Más verzió szerintem nincs.JayB
B verzió a legkevésbé valószínű, a pénzügyek miatt. ha mégis az jön be, akkor szerintem Raji megy. Shields szerintem 3-4M-nél többet kérne (és kapna akár máshol) évente.
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Soha semmilyen körülmények közt nem fogják a 31 éves Williams-t Shields rovására preferálni.

A. Új Shields contract, Williams paycut
B: Új Shields contract, Williams kitölti a szerződését
C: Új Shields contract és Williamstől elköszönünk

Más verzió szerintem nincs.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
95% hogy marad, szerintem.MaG1Xx
ha így lesz, átstrukturált szerződés mellett, remélem.Gergőbácsi
egy évig érvényes még a szerződése, 9 és fél millióval terheli jövőre a sapkát. ha cut lesz, akkor a "dead money" csak kétmillió. az ESPN egy bloggere már hetekkel ezelőtt azt írta, szerinte simán lehet, hogy elküldik. a kérdést lehet, hogy úgy kell feltenni: ő marad vagy Shields?casaubon
Add uram hogy Shields! Az hogy ha elmegy Williams, akkor Shields aláírjon egy 3-4M körüli szerződést reális? Mint a csapat mind a játékos szempontjából szerintetek?


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
95% hogy marad, szerintem.MaG1Xx
ha így lesz, átstrukturált szerződés mellett, remélem.Gergőbácsi
egy évig érvényes még a szerződése, 9 és fél millióval terheli jövőre a sapkát. ha cut lesz, akkor a "dead money" csak kétmillió. az ESPN egy bloggere már hetekkel ezelőtt azt írta, szerinte simán lehet, hogy elküldik. a kérdést lehet, hogy úgy kell feltenni: ő marad vagy Shields?
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Szokásos:
 www.packers.com/media-center/photo-gallery/Captains-photos-of-2013/0cde20f6-c4cb-4d5c-8e1c-b79cecd62e4e#start

Ezt a találékonyságot kéne hozni néhány játékhívásnál és minden klappolna.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
95% hogy marad, szerintem.MaG1Xx
ha így lesz, átstrukturált szerződés mellett, remélem.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
95% hogy marad, szerintem.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
AP sérülése miatt Laci ott lesz a Pro Bowl-on! 😊balazs799
Amúgy is ott lett volna, mert Gore vagy Lynch helyén ment volna alapból is 😀Toca
Szinte biztos volt már a PO előtt is hogy ha csak nem lesznek nagy meglepetések, lesz olyan csapat a SB-on aki adott volna RB-t a Pro Bowl-ra.
Remélem társul még Lacy mellé sárga sisakos 😊
akik esetleges sérülés v. Super Bowl részvételek esetén még bekerülhetnek: Aaron Rodgers, John Kuhn, Clay Matthews, Jordy Nelson, Josh Sitton, Sam Shields és Tramon Williams
Személy szerint Nelsonnak nagyon örülnék 😊balazs799
TRAMON!!! 😀😀😀.brk
mint egyfajta búcsúajándék ? 😊 Nagyon kíváncsi vagyok mik a terveink vele.

több mint 10 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
AP sérülése miatt Laci ott lesz a Pro Bowl-on! 😊balazs799
Amúgy is ott lett volna, mert Gore vagy Lynch helyén ment volna alapból is 😀Toca
Szinte biztos volt már a PO előtt is hogy ha csak nem lesznek nagy meglepetések, lesz olyan csapat a SB-on aki adott volna RB-t a Pro Bowl-ra.
Remélem társul még Lacy mellé sárga sisakos 😊
akik esetleges sérülés v. Super Bowl részvételek esetén még bekerülhetnek: Aaron Rodgers, John Kuhn, Clay Matthews, Jordy Nelson, Josh Sitton, Sam Shields és Tramon Williams
Személy szerint Nelsonnak nagyon örülnék 😊balazs799
TRAMON!!! 😀😀😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP sérülése miatt Laci ott lesz a Pro Bowl-on! 😊balazs799
Amúgy is ott lett volna, mert Gore vagy Lynch helyén ment volna alapból is 😀Toca
Szinte biztos volt már a PO előtt is hogy ha csak nem lesznek nagy meglepetések, lesz olyan csapat a SB-on aki adott volna RB-t a Pro Bowl-ra.
Remélem társul még Lacy mellé sárga sisakos 😊
akik esetleges sérülés v. Super Bowl részvételek esetén még bekerülhetnek: Aaron Rodgers, John Kuhn, Clay Matthews, Jordy Nelson, Josh Sitton, Sam Shields és Tramon Williams
Személy szerint Nelsonnak nagyon örülnék 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Aaron-Rodgers-wins-2014-Bart-Starr-Award/e2bd76e1-6210-4db8-a5c5-36e31ab83f9a
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 199 — Vikings fan
AP sérülése miatt Laci ott lesz a Pro Bowl-on! 😊balazs799
Amúgy is ott lett volna, mert Gore vagy Lynch helyén ment volna alapból is 😀
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP sérülése miatt Laci ott lesz a Pro Bowl-on! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
más:
az nfl.com összeállított egy listát, hogy szerintük melyik csapatnak milyen poszton van leginkább erősítésre szüksége a drafton:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000288658/article/2014-nfl-draft-order-top-three-needs-for-all-32-teams

eszerint jónéhány olyan csapat van a Packersön kívül is, amelynél a safety posztra várnak húzást. viszont olvasgattam néhány elemzést, ezek szerint 3-4 olyan safety várható egyelőre a drafton, akik az első két körben kelhetnek el: Calvin Pryor, Hasean Clinton-Dix, Deone Bucannon és talán Ahmad Dixon. persze, a combine-on szerepelhet még valaki úgy, hogy a most vártnál korábban lecsap rá valaki, de azért ez nem tűnik biztatónak. jobban örülnék, ha sikerülne a szabadügynök piacon szerezni valakit, bár ez nem jellemző a csapatra. vagy, amit egyre több helyen olvasni: lehet, hogy Hyde játszik jövőre safetyt.casaubon
Pedig nagyon kellene egy playmaker a secondarybe (is). Egyre több mock draftban jósolnak LB picket az első körre nekünk. Hyde viszont érdekes lehetne S-ben.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Ben McAdoo lett a Giants OC.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
 blog.packers.com/2014/01/14/eddie-lacy-named-pfwas-rookie-of-the-year/ legalább ennek örülhetünkMaG1Xx
Reméltem is hogy megkapja! Nála jobban nem érdemelte meg senki, én is adtam neki naponta 5-10 szavazatot 😊.balazs799
ez még nem az NFL által megválasztott év újonca díj, ez egy másik, szakújságírók által megszavazott (ez is szép elismerés), az nfl-esre még mindig lehet szavazni itt:
 www.nfl.com/voting/rookies/2013/Year/0?module=HP11_content_stream_voting_pepsi#playerId:0ap2000000298727
nincs korlátozva, ki hány szavazatot nyom 😊

más:
az nfl.com összeállított egy listát, hogy szerintük melyik csapatnak milyen poszton van leginkább erősítésre szüksége a drafton:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000288658/article/2014-nfl-draft-order-top-three-needs-for-all-32-teams

eszerint jónéhány olyan csapat van a Packersön kívül is, amelynél a safety posztra várnak húzást. viszont olvasgattam néhány elemzést, ezek szerint 3-4 olyan safety várható egyelőre a drafton, akik az első két körben kelhetnek el: Calvin Pryor, Hasean Clinton-Dix, Deone Bucannon és talán Ahmad Dixon. persze, a combine-on szerepelhet még valaki úgy, hogy a most vártnál korábban lecsap rá valaki, de azért ez nem tűnik biztatónak. jobban örülnék, ha sikerülne a szabadügynök piacon szerezni valakit, bár ez nem jellemző a csapatra. vagy, amit egyre több helyen olvasni: lehet, hogy Hyde játszik jövőre safetyt.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 blog.packers.com/2014/01/14/eddie-lacy-named-pfwas-rookie-of-the-year/ legalább ennek örülhetünkMaG1Xx
Reméltem is hogy megkapja! Nála jobban nem érdemelte meg senki, én is adtam neki naponta 5-10 szavazatot 😊.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
 blog.packers.com/2014/01/14/eddie-lacy-named-pfwas-rookie-of-the-year/ legalább ennek örülhetünk

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi