Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.JayB
na azért láttunk mi jó pár sztárcsapatot darabokra hullani. A Hawks most jogosan nyerte el az SB-t, magasan ők voltak a legjobbak idén, de jövőre minden kezdődik elölről.MarioAna
Ők szerintem nem sztár csapat, az inkább a Denver. Mind az SF mind a Seattle lassan de tudatosan felépített, baromi fiatal brigád, nem one year wonder csapatok. Dinasztiáról persze korán van még beszélni de 2-3 kellemetlen év mindenképpen bennük van.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.JayB
na azért láttunk mi jó pár sztárcsapatot darabokra hullani. A Hawks most jogosan nyerte el az SB-t, magasan ők voltak a legjobbak idén, de jövőre minden kezdődik elölről.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊gamerkr
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕balazs799
Elkerülhetjük de a Seattle szerintem még rosszabb matchup 😀 Kevés esély van rá hogy valamelyik nélkül bármit is lehet a következő években kezdeni NFC téren. Fell kell kötni a gatyát, nincs mese.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊gamerkr
Nagyon jó lenne 2-3 éven belül megismételni a döntőbeli szereplést! Aztán ott bármi megtörténhet 😊 Csak valahogy kerüljük már el a 49ers-t a rájátszásban, kezd kikerekedni, hogy ami Cutlernek a Green Bay, az Rodgers-nek a Frisco... 😕


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!balazs799
oh igen, és a special team 'ACE' Bush is mekkorát tolt 😀

Na meg Clifton térde 😊

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pontosan 3 éve ezen a napon lett meg a 13. bajnoki címünk. Szerencsére a mia délelőttöm szabad volt így meg tudtam nézni újra a meccset. Hát még most is megható minden pillanata! Még ugye a döntőben is: kórház a város szélén... Driver, Woodson. De meglett és ez volt a lényeg.
Go Pack Go!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Értem, akkor csak én maradtam le róla. Így viszont még jobban sajnálom a srácot. :-/MaG1Xx
szerintem minden sárga-zöld szívű így van vele 😥


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Értem, akkor csak én maradtam le róla. Így viszont még jobban sajnálom a srácot. :-/

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?MaG1Xx
Volt egy cikk anno hogy még mindig minden évben próbálkozik de senki nem vállalja be a kockázatot.
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?MaG1Xx
Nem tért vissza, csak beajánlkozott. Ha valóban visszatérne valaha a pályára, az nagyon meglepne.
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
hm, ezek szerint csak engem lepett meg a visszatérése?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373


WUT?

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Tegnap lett negyven éves DD! 😊

gamerkr
Csak a wikin 40:  en.wikipedia.org/wiki/Donald_Driver

Máshol 39 😊  sports.yahoo.com/nfl/players/4863/
 espn.go.com/nfl/player/stats/_/id/1966/donald-driver
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tegnap lett negyven éves DD! 😊


több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az én történetem: Gyerekorom egyik kedvenc meséje, abból is egy speciális rész. Tudat alatt lettem Packers fan, évekkel később mikor elkezdtem nézni a sportot ugrott be a csapat, és nem volt visszaút!

ajánlom mindenkinek akinek van 20perce, én imádtam mint a mesét és ezt a részt is.
 www.youtube.com/watch?v=86ZXLimezFEbalazs799
"A Chicagoi puhányok nincsenek ehhez hozzászokva." xDMaG1Xx
Ennek kompenzálása végett megnézek egy kis Jim szerint a világot 😀😀😀vandeminek
na például azt én is nézem, a Bears-es utalásokon jókat mosolygok 😀

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
...és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊GNG
Mondjuk ha Raji nem marad, akkor egy Donald/Hageman picknek igen csak örülnékDrip
Én remélem, hogy Raji-t sikerül megtartani. Korábban vívódtam magamban egy sort rajta, de arra jutottam, hogy Raji kell és top FA prioritás az ő megtartása. Nyilván ha elmegy akkor első körös kell kell a helyére, de az sem életbiztosítás, pláne, úgy hogy Datone Jones és Nick Perry is várat még magára a világ megváltásával...
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.JayB
És még az irányítóra sem kell költeni sokat jövőre sem. Ebből könnyen duplázás lehet.

Manning O fala a mienkhez képest vasfüggöny volt és mégse ment vele sokra. Az tény, hogy a mi O falunkat is erősíteni kell, de ha csak fele ilyen secondary lesz nálunk, mint Seattle-ben, akkor már jól fogom érezni magam a bőrömben. Milyen pontos váltások voltak, te jó ég... És sehol egy lemaradás, vagy egy missed tackle. Legalábbis addig, amíg el nem döntötték a meccset.James007
ráadásul a meghatározó emberek közül a védelemből csak Bennettnek jár le a szerződése, és már kijelentették, hogy mindenképp megtartják. ha jövőre Harvin és Rice végig egészséges marad, és meg tudják erősíteni az O-line-t (pass protectionre gondolok), akkor bizony ők lesznek a legnagyobb esélyesek.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.JayB
És még az irányítóra sem kell költeni sokat jövőre sem. Ebből könnyen duplázás lehet.

Manning O fala a mienkhez képest vasfüggöny volt és mégse ment vele sokra. Az tény, hogy a mi O falunkat is erősíteni kell, de ha csak fele ilyen secondary lesz nálunk, mint Seattle-ben, akkor már jól fogom érezni magam a bőrömben. Milyen pontos váltások voltak, te jó ég... És sehol egy lemaradás, vagy egy missed tackle. Legalábbis addig, amíg el nem döntötték a meccset.
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
...és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊GNG
Mondjuk ha Raji nem marad, akkor egy Donald/Hageman picknek igen csak örülnék

több mint 10 éve
GNG Green Bay Packers 241
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊Old Green Bay
akkor B.J hosszabítás, Tramon CUT! 😀 és jövőre szedjük le a fél Seahawks D#-t... asszem lejár 1-2 srácnak a kontaktus 😊balazs799
Az első felével egyetértek, de lehet nem a jóllakott óvodásoknak kell elintéznünk, hogy meglegyen a jól megérdemelt payday, mert egy Tramon 2-re QB pénzért nincs szükséga védelemben. De harapós csiszolatlan gyémántok másoknál is fekszenek. Jó lenne belenyúlni egy UDFA aranybányába d# oldalon is.

A "hogyan ismerted meg a GB-t" sztorizgatáshoz: Az én első emlékem az volt, hogy egy vidéki településen laktunk és a '90-es évek közepe fel egyszer csak lehetett fogni az ESPN vagy FOX valahanyadik ismétlő sportcsatornáját és egyszer csak olyan 8-10 éves fejjel elcsíptem egy amerikai foci meccset. Az arany-zöld őszi táj és a gyönyörű klasszikus stadion, az amerikai kisváros feeling azonnal megragadta a fantáziámat, meg egy bizonyos Brett Favre-Sterling Sharpe duó. Aztán még eltelt pár év mire a mi nappalinkba is elért az internet és akkor még csak hírportálokon, meg innen onnan tájékozódtam, aztán jött a sport 1 és alig vártam hogy GB meccs legyen, de elég ritkán volt és akkor is többnyire zakó. Aztán olyan 3 szezonja már streamen nézek minden GB meccset és azon kaptam magam, hogy már más csapatok meccsei annyira nem is kötnek le és ráérős időben pl mock draftokat böngészek és felháborodok, ha DE-t akarnak velünk draftoltatni LB vagy Safety helyett 😊
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Lacy milyen szépen ki volt öltözve a díjátadón. Egyébként 1971 óta nem kapta GB játékos ezt a díjat. Akkor John Brockingtoné lett, szintén RB (ha valaki nem emlékezne rá😊 )

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Van abban nem kis szerencse hogy ott ilyen védelem épülhetett, tele vannak elit, fiatal hátsó körös játékosokkal no pénzért.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊Old Green Bay
akkor B.J hosszabítás, Tramon CUT! 😀 és jövőre szedjük le a fél Seahawks D#-t... asszem lejár 1-2 srácnak a kontaktus 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
SB alapján úgy néz ki tényleg védelmet kell építeni.😊

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 854
először Maddenezni kezdtem, és mivel hatalmas Loui fan voltam természetesen a Packers-el kezdtem, a TV-s közvetítés csak ezután következett. .JayB
ugyanez. 😀 A Maddenben mindig Kampmannal csináltam a sackeket 😀