Green Bay Packers

78 feliratkozó

több mint 10 éve
GreenNGold Green Bay Packers 86
Sajnos az idei szezonban már nem láthatunk több Green Bay meccset. Bent maradt csapatok közül ti kit vártok SB győztesnek? Illetve mit vártok a csapattól a következő szezonra?
több mint 10 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Valakinek nincs meg véletlenül a 6. heti Baltimore elleni meccsünk? Most gyűjtök nyárra, és ezt a meccset nem találtam ncore-on. Első körben a győzelmeket szereztem be, 2-3 nap múlva majd jöhetnek a rosszabb emlékű meccsek is.
Holtszezonban valamin élni kell, és tervem végignézni majd a szezonunkat. 😊balazs799
Pedig ott van az. 😉
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a legideálisabb megoldás az lenne, ha Tramont valami trade keretében elcserélnék egy tight endre. csak van olyan csapat, ahol nincs szükség egy jó TE-re, viszont kell nekik egy hullámzó teljesítményű CB 😊casaubon
ha adnak érte egy 2. kört meg egy 4.-et azért is jól járnánk már szerintem.balazs799
anyagilag mindenképpcasaubon
csak nincs az az isten, hogy ez valóra váljon

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valakinek nincs meg véletlenül a 6. heti Baltimore elleni meccsünk? Most gyűjtök nyárra, és ezt a meccset nem találtam ncore-on. Első körben a győzelmeket szereztem be, 2-3 nap múlva majd jöhetnek a rosszabb emlékű meccsek is.
Holtszezonban valamin élni kell, és tervem végignézni majd a szezonunkat. 😊balazs799
Talán ez a link működik:  www.sport-video.org.ua/GBPBR131013.htmlTokione
elindúlt köszönöm! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
Tokione Green Bay Packers 12
Valakinek nincs meg véletlenül a 6. heti Baltimore elleni meccsünk? Most gyűjtök nyárra, és ezt a meccset nem találtam ncore-on. Első körben a győzelmeket szereztem be, 2-3 nap múlva majd jöhetnek a rosszabb emlékű meccsek is.
Holtszezonban valamin élni kell, és tervem végignézni majd a szezonunkat. 😊balazs799
Talán ez a link működik:  www.sport-video.org.ua/GBPBR131013.html

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Valakinek nincs meg véletlenül a 6. heti Baltimore elleni meccsünk? Most gyűjtök nyárra, és ezt a meccset nem találtam ncore-on. Első körben a győzelmeket szereztem be, 2-3 nap múlva majd jöhetnek a rosszabb emlékű meccsek is.
Holtszezonban valamin élni kell, és tervem végignézni majd a szezonunkat. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
a legideálisabb megoldás az lenne, ha Tramont valami trade keretében elcserélnék egy tight endre. csak van olyan csapat, ahol nincs szükség egy jó TE-re, viszont kell nekik egy hullámzó teljesítményű CB 😊casaubon
ha adnak érte egy 2. kört meg egy 4.-et azért is jól járnánk már szerintem.balazs799
anyagilag mindenképp
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
a legideálisabb megoldás az lenne, ha Tramont valami trade keretében elcserélnék egy tight endre. csak van olyan csapat, ahol nincs szükség egy jó TE-re, viszont kell nekik egy hullámzó teljesítményű CB 😊casaubon
ha adnak érte egy 2. kört meg egy 4.-et azért is jól járnánk már szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
a legideálisabb megoldás az lenne, ha Tramont valami trade keretében elcserélnék egy tight endre. csak van olyan csapat, ahol nincs szükség egy jó TE-re, viszont kell nekik egy hullámzó teljesítményű CB 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Bízzunk már Tedékben, nem hülye gyerekek ők 😊 Shields maradni fog ez szerintem biztos.
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jennings irányába 148.8, Burnett irányába 135.8-as ratinggel dobálnak az irányítók, ez több mint szánalmas 😀
Shields-re aki rendre a top elkapót fogta 50%-al és 72es ratinggel dobtak.JayB
akkor még képzeljük ide Hayward top5 CB teljesítményét, és CB poszton nincs is gond 😀.MarioAna
csak van a csapatban egy ligaelit CB-ünk akinek a fizetése nem engedi meg hogy padozzon, és ha ezért kell majd el mennie Shields-nek, akkor egy ici picit mérges leszek...
de jó hír hogy akkor Bush marad


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Jennings irányába 148.8, Burnett irányába 135.8-as ratinggel dobálnak az irányítók, ez több mint szánalmas 😀
Shields-re aki rendre a top elkapót fogta 50%-al és 72es ratinggel dobtak.JayB
ez is azt bizonyítja, hogy a legnagyobb szükség safetyre van.
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Jennings irányába 148.8, Burnett irányába 135.8-as ratinggel dobálnak az irányítók, ez több mint szánalmas 😀
Shields-re aki rendre a top elkapót fogta 50%-al és 72es ratinggel dobtak.JayB
akkor még képzeljük ide Hayward top5 CB teljesítményét, és CB poszton nincs is gond 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jennings irányába 148.8, Burnett irányába 135.8-as ratinggel dobálnak az irányítók, ez több mint szánalmas 😀
Shields-re aki rendre a top elkapót fogta 50%-al és 72es ratinggel dobtak.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Bart Starr 80
 www.youtube.com/watch?v=F1leMrGVglQcasaubon
A 44-es és a 30-as is jó kis spíler lehetett.James007
a 44-es Donny Anderson, futó és punter volt 😊
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Bart Starr 80
 www.youtube.com/watch?v=F1leMrGVglQcasaubon
A 44-es és a 30-as is jó kis spíler lehetett.
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Bart Starr 80
 www.youtube.com/watch?v=F1leMrGVglQcasaubon
A legenda, a legjobb. 5 bajnoki címet nyerő csapat vezére.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
Bart Starr 80
 www.youtube.com/watch?v=F1leMrGVglQ
több mint 10 éve
Packers oldal Green Bay Packers 1
Üdvözlök minden Sajtfejűt!Elnézést,hogy ide tolakszom,de szeretnélek titeket meghívni a Packers Hungary Clubba.Szeretnék minden Sajtfejűt egy táborba gyűjteni.A Club megalakulásakor kaptam dedikált csapatzászlót a Packers-től,ezzel ismerték el a Magyar Sajtfejűeket.Szoktunk közös meccsnézést,Clubtalálkozót tartani,ami most sajnos véget ért.Gyertek várunk titeket!A Facebook-on vagyunk friss hírekkel,a zárt csoportot keressétek.A nyílt oldalon ritkán vannak posztok,ott ki van rakva a dedikált csapatzászló.A zárt csoportban zajlik az élet.A weboldal éppen most újult meg www.packersoldal.hu.Köszönöm a figyelmeteket Schmidtka László.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 896 — Packers Suicide Squad
Gergőbácsi: Neal-ről ne feledkezzünk meg OLB-ben, jelenleg ő van CM és Perry után a sorbanSzobi22
upsz, róla meg is feledkeztem, köszi.
MM megnyilatkozásai azt sejtetik, nem lesz változás DC poszton. Azért kíváncsi leszek, milyen helyzetben leszünk 2-3 hónap múlva.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gergőbácsi: Neal-ről ne feledkezzünk meg OLB-ben, jelenleg ő van CM és Perry után a sorban

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 982 — Undertaker of the Cleveland graveyard
azért erre ne vegyél mérget

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
a ki megy, ki marad kérdésnél nem csak azt kell figyelembe venni, kinek jár le most a szerződése, hanem azokat is, akiknek jövőre. ha ugyanis nem marad hely a salary cap alatt, akkor jövőre lesznek gondok, márpedig jövőre lejár pl. Nelson, Cobb és Bulaga szerződése is. Meg Tramoné, aki ezért azt hiszem, marad még egy évet, jövőre pedig megy (és ezzel felszabadít közel 10 milliót). de épp ezért nem vagyok biztos benne, hogy Shields most marad. ha ugyanis sikerül egy CB-t draftolni, akkor neki lesz egy éve beleszokni az nfl-be, TW, Hayward, Hyde és House mögött (persze ha nem sérül meg megint mindenki).

pont a cap (és a kora) miatt, akiben szinte biztos vagyok, hogy megy, az Pickett. és valóban, a fullbackek közül Kuhn keresi a második legtöbbet:  www.spotrac.com/rankings/nfl/fullback/casaubon
Jövőre Cobb-Nelson szép lesz! Remélem ez a hármas Rodgersel karöltve együtt vonul majd vissza sok-sok év múlva.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
casaubon Green Bay Packers 2 199
a ki megy, ki marad kérdésnél nem csak azt kell figyelembe venni, kinek jár le most a szerződése, hanem azokat is, akiknek jövőre. ha ugyanis nem marad hely a salary cap alatt, akkor jövőre lesznek gondok, márpedig jövőre lejár pl. Nelson, Cobb és Bulaga szerződése is. Meg Tramoné, aki ezért azt hiszem, marad még egy évet, jövőre pedig megy (és ezzel felszabadít közel 10 milliót). de épp ezért nem vagyok biztos benne, hogy Shields most marad. ha ugyanis sikerül egy CB-t draftolni, akkor neki lesz egy éve beleszokni az nfl-be, TW, Hayward, Hyde és House mögött (persze ha nem sérül meg megint mindenki).

pont a cap (és a kora) miatt, akiben szinte biztos vagyok, hogy megy, az Pickett. és valóban, a fullbackek közül Kuhn keresi a második legtöbbet:  www.spotrac.com/rankings/nfl/fullback/
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Shieldsbe annyi energiát vetettünk mire WR-ből fasza corner lett hogy kizártnak tartom az elengedését. Pont most mikor kész van? Nem vagyok híve a lyukak kreálásának pusztán anyagi megfontolásokból. Futóknál meg az a helyzet hogy mindenki kb ugyanannyit keres, milyen alapon maradna akkor Harris vagy Franklin Starks-al szemben? Dunát lehet rekeszteni ilyen képességű futókból, nem véletlen hogy a legtöbb helyen veterán minimumot kapnak. Starks nemsokára 28 lesz és sérülékeny, nincs túl nagy FA értéke, ezt szerintem ő is tudja.