NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
NBC kapta a meccsünket, vasárnap hajnal 02:00.gamerkr
picsába hétfőn vizsgázom, így nem tudom megnézni a meccset 😕.brk
ott lesz még a vasárnap.

ha már playoff, á la 2010, distraction már rendelkezésre is áll. Jennings húga (nővére?) twittyózott a meccs alatt, persze felkapták rendesen.
Idézetek a gyöngyszemekből: "ARod is the most overrated QB in the league! He is no where near Peyton or Brady! It sickens me, Peyton would avg. 5 TD with this squad!!!"
"Who can make a play @GregJennings can! He's the best freakin receiver these clowns got! Now take your talents to south beach & get paid!Gergőbácsi
elég buta szegény.

GB
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
NBC kapta a meccsünket, vasárnap hajnal 02:00.gamerkr
picsába hétfőn vizsgázom, így nem tudom megnézni a meccset 😕.brk
ott lesz még a vasárnap.

ha már playoff, á la 2010, distraction már rendelkezésre is áll. Jennings húga (nővére?) twittyózott a meccs alatt, persze felkapták rendesen.
Idézetek a gyöngyszemekből: "ARod is the most overrated QB in the league! He is no where near Peyton or Brady! It sickens me, Peyton would avg. 5 TD with this squad!!!"
"Who can make a play @GregJennings can! He's the best freakin receiver these clowns got! Now take your talents to south beach & get paid!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
NBC kapta a meccsünket, vasárnap hajnal 02:00.gamerkr
picsába, reméltem,h emberi időben lesz..

GB
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
NBC kapta a meccsünket, vasárnap hajnal 02:00.gamerkr
picsába hétfőn vizsgázom, így nem tudom megnézni a meccset 😕
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
NBC kapta a meccsünket, vasárnap hajnal 02:00.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Nekünk ez a szezon már így is siker.Go Vikings!
Ez így igaz, ehhez gratulálok!
Szezon előtt én is a Minnesotát tettem bőven a csoport aljára, de aztán a védelem is úgy ahogy összeállt, valamint AP is tolt egy olyan szezont, amire senki sem számított. Így bár elég meglepő, de teljesen jogos a 10-6.Sanco
Azért 200 yardokat fut ellenetek AP, azért én bízok benne hogy meccsben leszünk, D-t kicsit összébb rázzuk ,
Jeffersont speciel kivenném teljes 2.félidőben csak rádobáltatok és vagy nyelte vagy flaggelte a yardokat.
Nem hiszem, hogy nagyon sima lesz,de ott már nem mi vagyunk az esélyesek, legyen csak rajtatok a teher.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nekünk ez a szezon már így is siker.Go Vikings!
Ez így igaz, ehhez gratulálok!
Szezon előtt én is a Minnesotát tettem bőven a csoport aljára, de aztán a védelem is úgy ahogy összeállt, valamint AP is tolt egy olyan szezont, amire senki sem számított. Így bár elég meglepő, de teljesen jogos a 10-6.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Szvsz mi totál esélytelenek vagyunk, hogy végigtoljuk az SB-ig, ahhoz Ponder kevés, még ha most élete meccsét is tolta. Nagy eséllyel elkalapáltok minket, de ti 15-1 voltatok tavaly, mi meg 3-13. Nekünk ez a szezon már így is siker.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jó lenne, ha jövő hétre felépülnének a mai sérültek, Woodsonnal és Cobbal együtt.
A mai meccsen úgy gondolom 3 olyan momentum volt, ami közül, ha csak az egyik nincs, akkor behúzzuk a meccset. 1.Rodgers fumble, 2.Jenkins TD-nél Jenningsnek csak le kellett volna öütnie a ladbát, nem pedig INT-re kellett volna mennie(ha valaki, akkor ő igazán tudhatná) 3. az utolsó driveban benyalni azt a nem túl nehéz 25 yardos passzt.Sanco
Én ide sorolnám a Vikings FB-jének elkapásátDzsékob
Az is csúnya volt Williamstől, de az legalább nem 3rd down volt, szemben a TD passzal, és a másik elkapással.
Tramon mondjuk már sokadik meccsen primadonnáskodik, nem ütközik csak a kezével kalimpál, de a trash talk, meg a játékon kívüli agresszivitás az nagyon megy neki.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
Mégegyszer itt is köszi srácok a meccset és az eredménykövetőzést is várom már a jövőheti rangadót. Keményebb lesz, ti erősebbek is lesztek nagyon kemény lesz.
Nelson meg jobban otthon van fejben mint az edző stábotok 😀
több mint 11 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Jó lenne, ha jövő hétre felépülnének a mai sérültek, Woodsonnal és Cobbal együtt.
A mai meccsen úgy gondolom 3 olyan momentum volt, ami közül, ha csak az egyik nincs, akkor behúzzuk a meccset. 1.Rodgers fumble, 2.Jenkins TD-nél Jenningsnek csak le kellett volna öütnie a ladbát, nem pedig INT-re kellett volna mennie(ha valaki, akkor ő igazán tudhatná) 3. az utolsó driveban benyalni azt a nem túl nehéz 25 yardos passzt.Sanco
Én ide sorolnám a Vikings FB-jének elkapását
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Motiváció meglesz.
Egy kis koncentráció, kevesebb misstackle, minden rendben lesz akkor.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kérdés, hagyjuk-e ilyen jól játszani Pondert 1 hét múlva ÉS követünk-e el ennyi misstackle-t?

Kérdés visszatérhet-e Cobb..
gamerkr
nem, Ponder szvsz karrier meccset játszott most.

persze hogy visszatér, csak azért nem játszott ma, nehogy gebasz legyen.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jó lenne, ha jövő hétre felépülnének a mai sérültek, Woodsonnal és Cobbal együtt.
A mai meccsen úgy gondolom 3 olyan momentum volt, ami közül, ha csak az egyik nincs, akkor behúzzuk a meccset. 1.Rodgers fumble, 2.Jenkins TD-nél Jenningsnek csak le kellett volna öütnie a ladbát, nem pedig INT-re kellett volna mennie(ha valaki, akkor ő igazán tudhatná) 3. az utolsó driveban benyalni azt a nem túl nehéz 25 yardos passzt.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
óriási meccs volt, CMIII visszatért a pályára ami jó jel. Az első félidős O botrány volt. Az 1 millió dolláros kérdés, hagyjuk-e ilyen jól játszani Pondert 1 hét múlva ÉS követünk-e el ennyi misstackle-t? Szerencsére az teljesen más mérkőzés lesz.

Jennings játéka mellett nem lehet elmenni, hihetetlen volt amit letolt. Kérdés visszatérhet-e Cobb..

Jövőhéten be kell mutatni, hogy felforgatott D ide v. oda, ez a csapat képes playoff meccset nyerni, 1 vagy 2 ponttal, igazi ugly-win, teljesen mindegy.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
na hát akkor jövőhéten visszavágó, de otthon, ami nem mindegy szóval én bizakodó vagyok! 😊
Worthy és Boykin sérülése remélhetőleg nem komoly, bár nem néztek ki túl jól :/Hall Of Green
Worthy necces, szerintem rásérült a régire. eléggé odavolt, amikor vitték le.
AP-t kicsit sajnálom, ha már ki kellett kapnunk akkor reméltem meglesz neki a rekord, de ez van. nyerni kell jövő héten (és utána és utána és utána) aztán nem lesz para.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
poor tackling volt a kulcs ma sajnos. meg az O dekoncentráltsága az első félidőben. jövő héten szerintem nem is kérdés hogy visszavágunk, de ennél több fog kelleni

több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Ha nyerünk (és miért ne nyernénk 😊) jövő héten, megyünk Friscóba
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
na hát akkor jövőhéten visszavágó, de otthon, ami nem mindegy szóval én bizakodó vagyok! 😊
Worthy és Boykin sérülése remélhetőleg nem komoly, bár nem néztek ki túl jól :/

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Bármi is lesz a továbbiakban, ez a D rettenetesen nevetségesen játszik

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jövőre:

Otthon: Bears, Lions, Vikings, Falcons, Eagles, Redskins, Browns, Steelers

Idegenben: Bears, Lions, Vikings, Cowboys, Giants, Ravens és 49ers vagy Seattle

Brutális... JayB
11-5Old Green Bay
Szerintem is 5-5 lesz a csoporton kívül.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
para ez a sorsolás

Na, most eldönthetjük, hogy a Bears vagy a Vikings jut PO-ba 😛

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Jövőre:

Otthon: Bears, Lions, Vikings, Falcons, Eagles, Redskins, Browns, Steelers

Idegenben: Bears, Lions, Vikings, Cowboys, Giants, Ravens és 49ers vagy Seattle

Brutális... JayB
11-5

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jövőre:

Otthon: Bears, Lions, Vikings, Falcons, Eagles, Redskins, Browns, Steelers

Idegenben: Bears, Lions, Vikings, Cowboys, Giants, Ravens és 49ers vagy Seattle

Brutális...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 187 — Vikings fan
nem úgy van hogy a két wc győztes közül az alacsonyabban rangsorolt győztes játszik a seed1-el míg a magasabban rangsorolt a seed2-vel ?
Keano
Pont ezért megy hozzátok a Vikings Toca álomvilágábanKGB
Egyelőre tényleg álom, én mar 1 W-vel is elegedett lennek de hat elllenetek kell az egeszeges onbizalom mert mashogy nincs esely. Fu de felek amugy Rodgerstol 😊 Igazabol a D-nk igazi megmerettetese lesz az 1 vagy 2 meccs.
Legyenek jo meccsek aztan gyozzon a jobbik( nem a párt ).