NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
várok pár napot mielőtt visszanézem ezt a meccset. a 2. félidő fájdalmasan gyengére sikeredett. Az a Houston elleni forma majd előjön még. ma ennyi jutott, rengeteg benyelt yard és fogalmatlan D, meg egyebek. szomorú

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát fájdalmas lezárása a szezonnak, a Giants elleninél is durvább..

Mozgalmas offseason lesz, Driver elmegy/visszavonul, Woodson ugyanez, Jennings tuti elmegy. A védelem többi részéről nem is beszélve.

Williams-t rendesen fogják savazni, de nem érdemtelenül, sajnos tényleg elment egy rettentően rossz irányba.

Texans ellen a legjobb, ma a legrosszabb teljesítmény, nagy a kontraszt. És rossz az időzítés.

több mint 11 éve
MarioAna 1 997
egyszerűen szánalmasan gyengék voltunk. Majd jövőre. Nem írok többet.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Igaz még nincs vége a meccsnek, de bátran kijelenthető, hogy Tramon az új Woodson, ami a szabálytalanságokat illeti.kobalu91
Ez nem fair. Woodson a lassúsága miatt faultol(t) annyit, Tramon meg szimplán agyon van szívatva idén is.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Igaz még nincs vége a meccsnek, de bátran kijelenthető, hogy Tramon az új Woodson, ami a szabálytalanságokat illeti.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Driver elvileg aktív 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
😀 😀 😀
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Dave Robinson Hall of Fame finalista idén.
 www.profootballhof.com/hof/member.aspx?playerId=315
Mellette Kevin Greene is a döntő körben.kobalu91
Reméljük bejut. Kijárna Jerry Kramernek is mondjuk.

Az előző kommenthez elfelejtettem linket rakni, sérülések team by team:
 www.dallasnews.com/sports/databases/20130109-nfl-team-by-team-injuries-can-cowboys-use-health-as-an-excuse.ece

Gergőbácsi
Sztem ez a stat (mint szinte mindegyik) eléggé csalóka. Csak starter és csak IR-t figyelembe venni a sérüléseknél furcsa. Csak Manningham sérült nálunk ez alapján. Ja. Azért nekünk szar volt látni egy playen belül Kyle Williams és Hunter kiesését IR-re, TG Junior végig sérült volt (praktice full bevethető WR 2 db maradt és ebben Jenkins is benne van),ugyan nem sérülés miatt de Jacobs is out, ugyan nincs IR-en de azért Justin Smith sem az az egészségesnek nyugodt szívvel mondható játékosunk a pár hete beszakadt tricepszével. Az összképhez ezek is hozzátartoznak. Sztem PO-ban már egészséges csapat nincs. Reméljük több sérülés se Nálatok, se nálunk nem lesz, szomorúan, de további veszteségek nélkül mentek haza.diverdoc
Csak érdekességként tettem be, bár korábban nem szerencsésen fogalmaztam. Igaz, hogy minden stat torzít.
Ne legyen több sérülés egyik oldalon sem, de a többiben nem értünk egyet. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Green Bay rookie Casey Hayward finished the year atop one list: QBs had a passer rating of 31.1 when throwing at him. Led all CBs!!!
Kegyetlen húzás volt. Így, hogy Woodson visszatér ő megy slotba, vagy Wood S-t játszik?

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Nincs senki az All-pro first teamben a csapatból. A second teamben is mindössze Áron és Clay.kobalu91
jól is van ez így. jobb underdognak lenni, mint felhypeolt csapatnak, ahogy tavaly
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nincs senki az All-pro first teamben a csapatból. A second teamben is mindössze Áron és Clay.
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Dave Robinson Hall of Fame finalista idén.
 www.profootballhof.com/hof/member.aspx?playerId=315
Mellette Kevin Greene is a döntő körben.kobalu91
Reméljük bejut. Kijárna Jerry Kramernek is mondjuk.

Az előző kommenthez elfelejtettem linket rakni, sérülések team by team:
 www.dallasnews.com/sports/databases/20130109-nfl-team-by-team-injuries-can-cowboys-use-health-as-an-excuse.ece

Gergőbácsi
Sztem ez a stat (mint szinte mindegyik) eléggé csalóka. Csak starter és csak IR-t figyelembe venni a sérüléseknél furcsa. Csak Manningham sérült nálunk ez alapján. Ja. Azért nekünk szar volt látni egy playen belül Kyle Williams és Hunter kiesését IR-re, TG Junior végig sérült volt (praktice full bevethető WR 2 db maradt és ebben Jenkins is benne van),ugyan nem sérülés miatt de Jacobs is out, ugyan nincs IR-en de azért Justin Smith sem az az egészségesnek nyugodt szívvel mondható játékosunk a pár hete beszakadt tricepszével. Az összképhez ezek is hozzátartoznak. Sztem PO-ban már egészséges csapat nincs. Reméljük több sérülés se Nálatok, se nálunk nem lesz, szomorúan, de további veszteségek nélkül mentek haza.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tegnap este innen találkoztam valakivel a 973-ason?

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver jelezte h szívesen játszana a ST-ben is annyira szeretné h helyet kapjon az aktív keretben:  www.nationalfootballpost.com/Donald-Driver-volunteers-for-role-on-special-teams.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
imádom az elkötelezettségét, de nem látom, ST-ben hol lenne helye. főleg, hogy MM elmondta még Cobb-bal kapcsolatban, hogy nem szeretné megbontani a ST-et, mert nagyon jól működik

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Driver jelezte h szívesen játszana a ST-ben is annyira szeretné h helyet kapjon az aktív keretben:  www.nationalfootballpost.com/Donald-Driver-volunteers-for-role-on-special-teams.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Dave Robinson Hall of Fame finalista idén.
 www.profootballhof.com/hof/member.aspx?playerId=315
Mellette Kevin Greene is a döntő körben.kobalu91
Reméljük bejut. Kijárna Jerry Kramernek is mondjuk.

Az előző kommenthez elfelejtettem linket rakni, sérülések team by team:
 www.dallasnews.com/sports/databases/20130109-nfl-team-by-team-injuries-can-cowboys-use-health-as-an-excuse.ece

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Dave Robinson Hall of Fame finalista idén.
 www.profootballhof.com/hof/member.aspx?playerId=315
Mellette Kevin Greene is a döntő körben.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
49-ers topicban már fejtegettem. HA mindkét csapat a legjobb formáját hozza nagyon nem mi vagyunk az esélyesek. CK-t zavarba kell hozni, teljesen tapasztalatlan pláne ilyen körülmények közt, ha neki nem megy Gore egyedül kevés. Rodgersékben bízok, fel fogják rakni azt a 20-25 pontot amivel meccset lehet nyerni, a többi a D-n múlik. JayB
No igen, a D. Remélem tudunk zavart okozni rendesen. Ketchman valami olyasmit írt, hogy nem kéne túl lerohanni, nehogy eszébe jusson kifelé rohangálni a zsebből. Inkább onna passzoljon. Valami ilyesmi.

A legsérültebb csapat a legkevésbé sérült ellen. Tartom még mindig, hogy nem mi vagyunk az esélyesek. Az én elvárásom már teljesült, ha jó meccsen esetleg győznénk, az lenne a hab a sajttortán.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
Mekkora meccs lehetett.


több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
49-ers topicban már fejtegettem. HA mindkét csapat a legjobb formáját hozza nagyon nem mi vagyunk az esélyesek. CK-t zavarba kell hozni, teljesen tapasztalatlan pláne ilyen körülmények közt, ha neki nem megy Gore egyedül kevés. Rodgersékben bízok, fel fogják rakni azt a 20-25 pontot amivel meccset lehet nyerni, a többi a D-n múlik.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Van itt nyíregyházi sajtos? 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
én a hosszabbítást se tartom kizártnak, nyúljon csak reggelig a csata... Crosby vigye a jó cípőjét.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
de bizony, 7:00-nál az ominózus eset.

Amire számítok szombaton:
- AR-t min. 4-szer leviszik, kap ezen felül is rendesen
- a futás nem fog 100+ yardot hozni, mondjuk ez nem is feltétlen kell
- szerintem hátrányba fogunk kerülni az elején, de feljövünk
- a végére relatíve sok, 21 pont felett lesz a két csapat, a D-k ellenére is.
- vétünk turnovert

Amiben bízom:
- fussunk sokat (a sokéves önmagunkhoz képest és lehetőleg ne az eredmény után 😊 )
- sok screen, slant
- amikor lehet, no huddle, bár ez (is)nehéz lesz
- kevés drop, rossz passz, misstackle
- CK és Gore-t az elején megfogják, és azért mi is gyakorlunk nyomást majd a QB-ra.
- turnovert szerzünk is.

A Packnek olyan 40 % esélyt adnék. Kíváncsi vagyok, ahogy egyre nő a tét, a rookiek hogyan reagálnak, a nehézségekre hogy válaszol a csapat.

Aztán majd meglátjuk, remélem, jó csata lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!gamerkr
Hasonlót várok ,ellenkező végeredménnyel --..

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagy a csend, rendben is van ez, bízom abban, hogy szép csendben forralja magát a csapat a találkozóra, készül a kemény ütközetre.

Kinti fórumon azért van egy-két fan, aki nem mulasztja el megjegyezni: Rice fumbled! 😊 Az se ma volt.Gergőbácsi
csak nem ez az?



félelmetes, még az összefoglaló is!