NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ez a mai Seahawks emlékeztetett AR első PO csatájára a Cards ellen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Finley szerintem sem cut, ő a legveszélyesebb az összes TE közül de nem egy Gronk és ennek meg kell látszódnia a fizetésében is. Jennings remélem valahogy mégis marad, idei év után gigantikus szerződést nem fog kapni, minimális erőfeszítés nélkül nem szabad elengedni.JayB
Új szerződéssel maradhat, de a jelenlegi pénzét nem éri meg. Egyébként én örülnék ha maradna, Jennings ha távozik márpedig valószínű hogy fog, akkor kellenek A-Rodnak a célpotok. Ha még össze is kapná magát és a játékra koncentrálna top TE lehetne.

Érdekes offseason lesz ez..😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Finley szerintem sem cut, ő a legveszélyesebb az összes TE közül de nem egy Gronk és ennek meg kell látszódnia a fizetésében is. Jennings remélem valahogy mégis marad, idei év után gigantikus szerződést nem fog kapni, minimális erőfeszítés nélkül nem szabad elengedni.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Továbbra is azt mondom, hogy Capersnek ebben komoly része volt. Igen, van, aki jobb emberanyaggal dolgozik, mint ő, de ez a defense játékosok szintjén egyáltalán nem rossz. Capers pedig kifejezetten kiemelkedő. Ehhez képest okozott csalódást. Tudtuk, hogy nem szabad Kaepernicket futni hagyni. Ehhez képest? Értem én, hogy MM mit mondott a QB spy-ról, akkor a játékosok feledkezhettek meg róla konstans, mert gyakorlatilag soha nem láttam ott senkit. Az optionre nem lehet felkészülni? De, fel lehet, nagyon is jól. Ráadásul emlékeim szerint leginkább egyfajta option játszottak. Persze voltak komoly egyéni hibák, de az megintcsak jórészt a felkészítésen múlik, hogy hogyan kezelik a játékosok a playeket. Rendszeresen rosszul kezelték sajnos.

Azért ez a D kimondottan nem rossz: van 3 bőven kezdő kaliberű LB, DL-ben Raji megoldott, idén a fiatal DE-k rendszeresen sérültek voltak, de ha pályára kerültek, jól teljesítettek, Hayward egy állat, mögötte ott van Shields (és én továbbra is Tramont is jó CB-nek tartom)+House. Burnett-Jennings-McMillian nem klasszisok, de mindegyikük megoldást jelenthet hosszútávon. Összességében még egy-két igazi playmaker kell, és készen van a D.

Azért, mert egyszer elpicsáztak bennünket csúnyán, ne kezdjük el temetni a csapatot.

Ja, és az ismét felmerülő Finley-cutot esküszöm nem értem: inkább egy normális új szerződés, de az utóbbi meccseken durván tolta

több mint 11 éve
bebop 413 — Packers fan
Nagyon csalódott vagyok, mert így kaptunk ki. Edzői hibák tömkelegét láttam, bár nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek.
1; Tramon helyett miért nem Hayward játszott????? Érthetetlen edzői döntés.
2; Miért nem Cobb volt a visszahordó már az elején is? Tudom hogy sérült volt, de akkor se bízzák már a visszahordást egy ilyen összekukázott valakire.
3; Döbbenet, hogy Capers nem tudott mit csinálni az option futásokkal.
4; 9-10 perccel a vége előtt -14-nél 4&5-nél miért nem mentünk neki???? Abban bíztunk, hogy majd a frisco 3&out-ot csinál??? Vicc.
5; Egész meccsre jellemzően minősíthetetlen playhívások mind az offense, mind a defense oldalán. Mi itt a tv előtt trásasággal sokszor megmondtuk a frisco milyen playt fog hívni, de Capers mégsem látta.

Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. Szerintem első igazolásként egy marha jó orvosi team kellene, mert a fent említett cutokkal is egy sérülések nélküli kezdőcsapat brutális lenne. Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. Szerintem a drafton vagy a piacon egy kőkemény, brutális és persze egészséges DE kellene, másodsorban safety. Offense szerintem rendben lesz, talán finley helyére egy erősebb testfelépítésű, jól blokkoló TE kellene. Meg persze 6. körben egy Kicker mindenképpen😊.
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
Bocs, hogy hosszú voltam, de úgyis ritkán írok.zolten
Edzői hibákból is volt bőven, de sajnos az emberanyagunk se megfelelő néhány helyen,emellett el kell ismerni, a Niners fényévekkel jobb volt, nem adott hibát a játékuk. Aaron ezt a meccset úgy nyerhette volna meg, ha tökéletesen játszik, és minden playben tökéletes passzokkal találja meg az elkapóit, ami ilyen támadófallal és védelem ellen lehetetlen.

1.Hayward elsősorban slotban jó, ott is használták, a feladatát tökéletesen elvégezte, Crabtree játéka ellen nem biztos, hogy ő is elég lett volna.
2. Cobb sérült, az offense-ben számítottak rá első sorban, teljesen felesleges lett volna őt berakni, főleg, hogy az utolsó helyekben Ross megszolgálta a bizalmat. Neki ma nem volt jó napja, ez benne van.
3. Igen, már ahogy többen is boncolgatták, nem volt/szar volt ha volt egyáltalán a QB spy, de az OLB-k dolgát is kurvára megnehezítette a változatos és zseniális blokkolás amit a niners csinált, erre max videókból tudtak készülni, ami édeskevés, a pályán ez teljesen más tészta. Hiába próbálták a külső széleket zárni, nagyon jól semlegesítették őket.
4.Megpróbálhatták volna, ilyenkor én is a "Do or die" filozófiát követném, habár utólag már okos az ember. ki tudja...
5. Lehet én néztem kevés niners meccset idén, de én képtelen voltam megmondani, sokszor milyen play jön, vagy ha ti igen, azt hiszem jók vagytok. Harbaugh-ék minden playben más embert támadtak meg a mi defense-ünkből, és nagyon változatosan támadtak szvsz, kikúrt nehéz dolga lehetett a defense coach-oknak, főleg, h a DL/LB anyagunk sem a legjobb. Nagy csoda lett volna, ha ezt sikerül megállítanunk.

Bucira lettünk verve az az igazság.kobalu91
Sajnos nagyon el lettünk kalapálva, de a tavalyi jobban fájt. Viszont két éve meg wild cardon végiggyaláztunk mindenkit, azt sose felejtem el. Fogunk mi még SB-t nyerni áronkával! Amúgy idén rohadtul megy az option futás, szerintetek nem fognak rá rohadtul felkészülni minden csapatnál? Én olyan wild cat-es visszaesést érzek. Ja és azért a rájátszás második körében kiesni nagyon jó idényre vall, sajnálok sok csapatot, hogy évek óta a rájátszás közelébe sem jut.zolten
Így abszolút amatőr szemmel énis azt gondolom,h nagyon sokáig nem lesz divatban az option futás, nyilván a dolog legnagyobb veszélye,h a QB úgy jár mint múlthéten Griffin pajtás, aztán viszlát. Meg ugye kell egy jó backup QB is, akit tűri a padozást és be is mernek küldeni ha kell.

Na de a meccsről. Hát igen, a Frisco a játék MINDEN elemében jobb volt mint mi. 600 kapott yard, leírni is bődületes. Borzasztó volt látni,h néha azt sem tudták a játékosok, kinél van a laszti. Sztem az offense összeomlása is nagyban köszönthető a defense kilátástalan teljesítményének, a 3. negyed végétől esélyt sem láttam arra,h visszajöjjünk a meccsbe.

Sajnos ugyanazok a dolgok köszöntek vissza a meccsen, amik egész évben problémát jelentettek: futás elleni védelem nem jó, mint kiderült optionök ellen dettó, igazán nagy nyomást elvétve tudunk a QB-ra gyakorolni. A támadófal képtelen konstans jól játszani, engem hétről hétre lenyűgözött Rodgers tudása, h ekkora nyomás alatt is milyen labdabiztos és micsoda meneküléseket-passszokat produkál. Ilyen lyukas offense fal mögött a 108as alapszakasz rating igen szép teljesítmény (még a remek elkapógárda mellett is). Viszont állati jó lenne, ha jövőre nem ő lenne a legtöbbbet sackelt irányító.

A tavalyi kiesés nekem jobban fájt, ott sokkal nagyobb pofont kaptunk. Idén szezon közben is jobban realizálódtak a hibák, ezek vereségek képében is megmutatkoztak. Így annyira nem is ért váratlanul a dolog. Csupán annak tudok örülni, hogy nem egy konferencia vagy Superbowl döntőt vesztettünk, így a vereség is kevésbé fájó (persze így is szar 😊 )

GB
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Nagy csalódás két év alatt kétszer így kiesni a playoffban...nem láttam azt a tüzet a csapatban ami a playoffba kell, bár nagyon momentumunk sem volt ami ezt előidézte volna.

Amit nem értek hogy miért úgy jövünk ki a második félidőre, mint ha 14el égnénk és végig 4-5 elkapóval kéne felállni. MM-re nem jellemző hogy ennyire feladná a futást, ilyen hamar(utána volt 3-4 futás talán Cobbal, de kevésnek éreztem).

O-fallal kell valamit kezdeni offseasonben mert az hogy egy kukázott RT-vel állunk ki(aki még így is tisztesen helytállt, és futásban jó is volt, de ez nem az ő szintje még) már hetek óta nem szerencsés.

Defense. Nincs jobb szó rá mint hogy szét lettünk szopatva. Nem tudom eldönteni hogy Capers nézte be a dolgokat vagy a játékosok nem tudták végrehajtani amit kért. Fiatal a védelmünk többé kevésbé, a jövőben fejlődni fogunk épp emiatt ebben biztos vagyok.
Tramon "Optimus Prime" cut, a négerkedés az megy de SB év óta teljesen súlytalan. DL-el kezdeni kell valamit. Sajnos Worthy nem nagyon találta a helyét, de a sérülések is közrejátszottak ebben. Neal végre elindult azon az úton amire már évek óta várunk, Daniels is reménykeltő..de vannak gondok amit drafton orvosolni kell. LB sor jó lett volna idén csak a sérülések közbeszóltak, ott úgy ahogy rendben van a csapat. Secondary fiatal, egy Collinshoz hasonló stílusú játékos nagyon hiányzik, Woodson sajnos nem tudja már azt hozni passz ellen amit kéne. Szerintem meg fogunk válni tőle(ne legyen igazam), pedig igazi vezér de már felette is eljárt az idő.

Draft(nem fontossági sorrendben): OL,DL,S, hátsó körben TE mivel Finleytől szerintem elbúcsúzunk(talán DJ Williams léphet a helyébe, annyit tudna hozni mint Finley az elmúlt 2 évben).

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. zolten
Caperst azért még ne.
Melyik Jenningsre gondolsz? Ha Greg, nem kell kivágni, FA lesz, elmegy.
M.D. pedig backup, nem is keres fél milkát, a többieket meg leírtam egyszer, de megismétlem:

név: 2012 pénz (2013 pénz)

Jennings: 7.322.500 (0)
Woodson: 11.562.500 (10.000.000) (ha elmegy)
Driver: 2.300.000 (0)
Williams: 6.300.000 (7.400.000)
Saturday 4.000.000 (3.750.000)
Finley: 5.250.000 (8.750.000)


Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. zolten
Azért az OL sem fenékig tejfel. LT még mindig nincs normális (talán Márk mondta az egyik közvetítésben, hogy Newhouse top10 LT lenne? muhahaha).
Ha úgy veszed, hogy Sherrod még nem játszott meccset, akkor a kezdő fal nagyjából 40 sacket engedett kb. 12 meccs alatt.. Barclay sem váltotta meg a világot, az első két meccsén jó volt, majd leült. A futójáték viszont miatta javult fel. Talán át kéne tenni LG-be, ha Bulaga visszajön jövőre, hogy legyen középen is futás. LT meg Sherrod vagy Datko (ha épp egészséges lesz persze).
Első körben meg el tudnám képzelni Barrett Jonest (C).

A DL szerintem futás ellen a Capers által sokat játszatott 2-4-5 miatt is olyan, amilyen. Pickett és Raji kevés a belső futások ellen, simán duplázzák őket. Ezen nem segített sokat, hogy Perry, főleg eleinte, elment homályra futásnál. Wilson helyenként jó volt, Neal siettetni jó, futás ellen keveset láttuk.
Talán többet kéne 3 DL a pályán, amikor így volt, valamennyire megfogtuk a futást, passznál is volt némi nyomás.

OLB fronton megint féloldalasak voltunk, Perry lehet nem a legjobb választás volt, nehezen áll át. ILB meg.. Hawk jobb volt mint tavaly, de messze nem olyan jó, mint 3-4 éve. Nagyon hiányzott Bishop. Jones nem ILB, meg is látszott.

A secondary-ban Williams harmatgyenge már egy éve ki kéne tenni. House éve lehet a következő, ha a válla rendbejön, Shieldset meg kell tartani, Hayward is jobb lehet coverben, mint Williams.
Burnett szerintem jó, Woodson lassú már, még néha odaér, mert a játékot olvasni nem felejtette el. McMillian és M.D. Jennings fiatalok, előbbi szerintem jobb, de még van hova fejlődni.


WR marad jövőre 3 (Nelson, Cobb, Jones). Vagy marad Boykin mint 4 (Ross 5?). vagy húzni kell valakit (szerintem fotunk). TE meg van 5, meglátjuk mi lesz, normális TE játék alig volt.
RB fronton Benson sokat dobott volna, ha nem sérül le. Harris tűrhető volt, Green 1-2 meccsen hozott valamit, bár szerintem keveset használtuk az RB-ket, az utolsó 4-5 meccs kivételével. Starks meg szokás szerint sokat volt sérült.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Nagyon csalódott vagyok, mert így kaptunk ki. Edzői hibák tömkelegét láttam, bár nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek.
1; Tramon helyett miért nem Hayward játszott????? Érthetetlen edzői döntés.
2; Miért nem Cobb volt a visszahordó már az elején is? Tudom hogy sérült volt, de akkor se bízzák már a visszahordást egy ilyen összekukázott valakire.
3; Döbbenet, hogy Capers nem tudott mit csinálni az option futásokkal.
4; 9-10 perccel a vége előtt -14-nél 4&5-nél miért nem mentünk neki???? Abban bíztunk, hogy majd a frisco 3&out-ot csinál??? Vicc.
5; Egész meccsre jellemzően minősíthetetlen playhívások mind az offense, mind a defense oldalán. Mi itt a tv előtt trásasággal sokszor megmondtuk a frisco milyen playt fog hívni, de Capers mégsem látta.

Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. Szerintem első igazolásként egy marha jó orvosi team kellene, mert a fent említett cutokkal is egy sérülések nélküli kezdőcsapat brutális lenne. Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. Szerintem a drafton vagy a piacon egy kőkemény, brutális és persze egészséges DE kellene, másodsorban safety. Offense szerintem rendben lesz, talán finley helyére egy erősebb testfelépítésű, jól blokkoló TE kellene. Meg persze 6. körben egy Kicker mindenképpen😊.
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
Bocs, hogy hosszú voltam, de úgyis ritkán írok.zolten
Edzői hibákból is volt bőven, de sajnos az emberanyagunk se megfelelő néhány helyen,emellett el kell ismerni, a Niners fényévekkel jobb volt, nem adott hibát a játékuk. Aaron ezt a meccset úgy nyerhette volna meg, ha tökéletesen játszik, és minden playben tökéletes passzokkal találja meg az elkapóit, ami ilyen támadófallal és védelem ellen lehetetlen.

1.Hayward elsősorban slotban jó, ott is használták, a feladatát tökéletesen elvégezte, Crabtree játéka ellen nem biztos, hogy ő is elég lett volna.
2. Cobb sérült, az offense-ben számítottak rá első sorban, teljesen felesleges lett volna őt berakni, főleg, hogy az utolsó helyekben Ross megszolgálta a bizalmat. Neki ma nem volt jó napja, ez benne van.
3. Igen, már ahogy többen is boncolgatták, nem volt/szar volt ha volt egyáltalán a QB spy, de az OLB-k dolgát is kurvára megnehezítette a változatos és zseniális blokkolás amit a niners csinált, erre max videókból tudtak készülni, ami édeskevés, a pályán ez teljesen más tészta. Hiába próbálták a külső széleket zárni, nagyon jól semlegesítették őket.
4.Megpróbálhatták volna, ilyenkor én is a "Do or die" filozófiát követném, habár utólag már okos az ember. ki tudja...
5. Lehet én néztem kevés niners meccset idén, de én képtelen voltam megmondani, sokszor milyen play jön, vagy ha ti igen, azt hiszem jók vagytok. Harbaugh-ék minden playben más embert támadtak meg a mi defense-ünkből, és nagyon változatosan támadtak szvsz, kikúrt nehéz dolga lehetett a defense coach-oknak, főleg, h a DL/LB anyagunk sem a legjobb. Nagy csoda lett volna, ha ezt sikerül megállítanunk.

Bucira lettünk verve az az igazság.kobalu91
Sajnos nagyon el lettünk kalapálva, de a tavalyi jobban fájt. Viszont két éve meg wild cardon végiggyaláztunk mindenkit, azt sose felejtem el. Fogunk mi még SB-t nyerni áronkával! Amúgy idén rohadtul megy az option futás, szerintetek nem fognak rá rohadtul felkészülni minden csapatnál? Én olyan wild cat-es visszaesést érzek. Ja és azért a rájátszás második körében kiesni nagyon jó idényre vall, sajnálok sok csapatot, hogy évek óta a rájátszás közelébe sem jut.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
zolten
Sheldon Richardsonért (Missouri) valszeg feljebb kellene menni, Johnathan Hankins (Ohio State) ilyen Pickett-szerű túlméretezett DE lehet, de ő nagyobb veszély az ellen QB-jára, Richardson környékén mehet ő is el. Jelenleg Sharrif Floyd (Florida) lehet az a playa aki az 1. kör végén adekvát választás 3-4-es DE-nek. Bár ugye addig még vannak all-star meccsek meg kombájn, simán változhat a játékosok értékelése.empty taxi
KÖSZÖNÖM!
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Nagyon csalódott vagyok, mert így kaptunk ki. Edzői hibák tömkelegét láttam, bár nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek.
1; Tramon helyett miért nem Hayward játszott????? Érthetetlen edzői döntés.
2; Miért nem Cobb volt a visszahordó már az elején is? Tudom hogy sérült volt, de akkor se bízzák már a visszahordást egy ilyen összekukázott valakire.
3; Döbbenet, hogy Capers nem tudott mit csinálni az option futásokkal.
4; 9-10 perccel a vége előtt -14-nél 4&5-nél miért nem mentünk neki???? Abban bíztunk, hogy majd a frisco 3&out-ot csinál??? Vicc.
5; Egész meccsre jellemzően minősíthetetlen playhívások mind az offense, mind a defense oldalán. Mi itt a tv előtt trásasággal sokszor megmondtuk a frisco milyen playt fog hívni, de Capers mégsem látta.

Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. Szerintem első igazolásként egy marha jó orvosi team kellene, mert a fent említett cutokkal is egy sérülések nélküli kezdőcsapat brutális lenne. Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. Szerintem a drafton vagy a piacon egy kőkemény, brutális és persze egészséges DE kellene, másodsorban safety. Offense szerintem rendben lesz, talán finley helyére egy erősebb testfelépítésű, jól blokkoló TE kellene. Meg persze 6. körben egy Kicker mindenképpen😊.
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
Bocs, hogy hosszú voltam, de úgyis ritkán írok.zolten
Edzői hibákból is volt bőven, de sajnos az emberanyagunk se megfelelő néhány helyen,emellett el kell ismerni, a Niners fényévekkel jobb volt, nem adott hibát a játékuk. Aaron ezt a meccset úgy nyerhette volna meg, ha tökéletesen játszik, és minden playben tökéletes passzokkal találja meg az elkapóit, ami ilyen támadófallal és védelem ellen lehetetlen.

1.Hayward elsősorban slotban jó, ott is használták, a feladatát tökéletesen elvégezte, Crabtree játéka ellen nem biztos, hogy ő is elég lett volna.
2. Cobb sérült, az offense-ben számítottak rá első sorban, teljesen felesleges lett volna őt berakni, főleg, hogy az utolsó helyekben Ross megszolgálta a bizalmat. Neki ma nem volt jó napja, ez benne van.
3. Igen, már ahogy többen is boncolgatták, nem volt/szar volt ha volt egyáltalán a QB spy, de az OLB-k dolgát is kurvára megnehezítette a változatos és zseniális blokkolás amit a niners csinált, erre max videókból tudtak készülni, ami édeskevés, a pályán ez teljesen más tészta. Hiába próbálták a külső széleket zárni, nagyon jól semlegesítették őket.
4.Megpróbálhatták volna, ilyenkor én is a "Do or die" filozófiát követném, habár utólag már okos az ember. ki tudja...
5. Lehet én néztem kevés niners meccset idén, de én képtelen voltam megmondani, sokszor milyen play jön, vagy ha ti igen, azt hiszem jók vagytok. Harbaugh-ék minden playben más embert támadtak meg a mi defense-ünkből, és nagyon változatosan támadtak szvsz, kikúrt nehéz dolga lehetett a defense coach-oknak, főleg, h a DL/LB anyagunk sem a legjobb. Nagy csoda lett volna, ha ezt sikerül megállítanunk.

Bucira lettünk verve az az igazság.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nagyon csalódott vagyok, mert így kaptunk ki. Edzői hibák tömkelegét láttam, bár nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek.
1; Tramon helyett miért nem Hayward játszott????? Érthetetlen edzői döntés.
2; Miért nem Cobb volt a visszahordó már az elején is? Tudom hogy sérült volt, de akkor se bízzák már a visszahordást egy ilyen összekukázott valakire.
3; Döbbenet, hogy Capers nem tudott mit csinálni az option futásokkal.
4; 9-10 perccel a vége előtt -14-nél 4&5-nél miért nem mentünk neki???? Abban bíztunk, hogy majd a frisco 3&out-ot csinál??? Vicc.
5; Egész meccsre jellemzően minősíthetetlen playhívások mind az offense, mind a defense oldalán. Mi itt a tv előtt trásasággal sokszor megmondtuk a frisco milyen playt fog hívni, de Capers mégsem látta.

Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. Szerintem első igazolásként egy marha jó orvosi team kellene, mert a fent említett cutokkal is egy sérülések nélküli kezdőcsapat brutális lenne. Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. Szerintem a drafton vagy a piacon egy kőkemény, brutális és persze egészséges DE kellene, másodsorban safety. Offense szerintem rendben lesz, talán finley helyére egy erősebb testfelépítésű, jól blokkoló TE kellene. Meg persze 6. körben egy Kicker mindenképpen😊.
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
Bocs, hogy hosszú voltam, de úgyis ritkán írok.zolten
Harris egy rakás szar volt nálunk,ki is raktuk-utána autók eladásából élt 😀 ,inkább a fal,és az előtte lévő blokkolók tette lehetővé hogy fusson.

A 49ers a játék minden elemében jobb volt mint ti,ennyi,az hogy nem tudtatok mit kezdeni az option játékkal,az komoly edzői hibákra vall!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
zolten
Sheldon Richardsonért (Missouri) valszeg feljebb kellene menni, Johnathan Hankins (Ohio State) ilyen Pickett-szerű túlméretezett DE lehet, de ő nagyobb veszély az ellen QB-jára, Richardson környékén mehet ő is el. Jelenleg Sharrif Floyd (Florida) lehet az a playa aki az 1. kör végén adekvát választás 3-4-es DE-nek. Bár ugye addig még vannak all-star meccsek meg kombájn, simán változhat a játékosok értékelése.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Nagyon csalódott vagyok, mert így kaptunk ki. Edzői hibák tömkelegét láttam, bár nem vagyok szakértő, lehet hogy tévedek.
1; Tramon helyett miért nem Hayward játszott????? Érthetetlen edzői döntés.
2; Miért nem Cobb volt a visszahordó már az elején is? Tudom hogy sérült volt, de akkor se bízzák már a visszahordást egy ilyen összekukázott valakire.
3; Döbbenet, hogy Capers nem tudott mit csinálni az option futásokkal.
4; 9-10 perccel a vége előtt -14-nél 4&5-nél miért nem mentünk neki???? Abban bíztunk, hogy majd a frisco 3&out-ot csinál??? Vicc.
5; Egész meccsre jellemzően minősíthetetlen playhívások mind az offense, mind a defense oldalán. Mi itt a tv előtt trásasággal sokszor megmondtuk a frisco milyen playt fog hívni, de Capers mégsem látta.

Szerintem Jenningst, Finleyt, Williamset, Saturdayt, Capers (Hawkot is talán, coverage-ben nulla) ki kell vágni, rengeteg pénzt spórolhatnánk és hasznukat sem látom. Szerintem első igazolásként egy marha jó orvosi team kellene, mert a fent említett cutokkal is egy sérülések nélküli kezdőcsapat brutális lenne. Ha mindenki egészséges lenne OL-ből, akkor semmi gond nem lenne. Most már van futójátékunk is, Harris hatalmas igazolás volt. Linebacker sor is bivalyerős lenne sérülések nélkül (CMIII-Bishop-Hawk-Perry), a secondary-ben meg ezek a fiatalok (Shields, Hayward, House, Burnett) jók lesznek. Szerintem a drafton vagy a piacon egy kőkemény, brutális és persze egészséges DE kellene, másodsorban safety. Offense szerintem rendben lesz, talán finley helyére egy erősebb testfelépítésű, jól blokkoló TE kellene. Meg persze 6. körben egy Kicker mindenképpen😊.
Egyetemi focit csak nyomokban követem, de meg tudná valaki mondani, hogy kit lehetne elhozni első körben DE-t, aki lecsúszik hozzánk?
Bocs, hogy hosszú voltam, de úgyis ritkán írok.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
McCarthy azt mondta az elejétől fogva volt QB spy, nem hiszem hogy kamuzna szóval emberünk annyira zseniálisan oldhatta meg a feladatát hogy nevét örök homály fedheti...
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Később majd a játékosokat is számba veszem, de most csak gyorsan: én tegnap Capersben csalódtam nagyot. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy ilyen felkészületlenül fognak érni minket olyan dolgok, amiket idén rengetegszer láttunk. Ráadásul tényleg nem volt semmi új a 49ers játékában..Szobi22
Én ezt a vereséget nem varrom Capers nyakába. Egyszerűen az emberanyag kevés, amiből évek óta próbál valamit összehozni az öreg. Én ugyan nem látom annyira borúsan helyzetet, mint JayB, de az biztos, hogy kevés kiemelkedő játékos van a védelemben, és szerencsénk sincsen, hiszen akiket az első körökben draftolunk azok - ha szerencsénk van - nagyjából minden 3. meccsen egészségesek, vagy rögtön IR-re kerülnek. Ha meg olyan játékosokkal megyünk neki a PO-nak, akiket szezon előtt már egyszer kivágtunk, akkor lehet akármilyen kiváló (nem mondom, hogy az volt 😛 ) playhívás, eleve kudarcra vagyunk ítélve. Pl. Brad Jones miatt legalább 3 nagy Kaepernick futást szívtunk, mert rossz oldalról akarta megkerülni az aktuális falemberét, de hát ő mégis csak a backup backupja, akinek ráadásul még a posztja is más.
A legnagyobb fájdalom, hogy még a kommentárok és én is észrevettem, hogy senki nem marad QB spy-on. Erre félidőben mint nyilatkozik Capers??? "-Még több nyomást fognak gyakorolni Kaepre...." Nagyszerű, végülis eddig esélytelen volt hogy odaérjenek rá, mert elfut, erre még ad a szarnak egy pofont.MarioAna
Volt is nyomás a QB-n. Rengetegszer milliméterek hiányoztak, vagy egyszerűen ki tudta szabadítani magát a fogásból pl. az említett Jones miatt, aki hagyott neki menekülőutat. Több embert meg azért nem lehetett feljebb küldeni a futást megelőzendő, mert a lényegében "egyetlen" használt célpontját képtelen volt levédekezni az elvileg legjobb CB. Ha jól rémlik nem is tudott magyarázni neki Tramon, merthogy nem volt egyetlen levédekezett passz sem.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
A legnagyobb fájdalom, hogy még a kommentárok és én is észrevettem, hogy senki nem marad QB spy-on. Erre félidőben mint nyilatkozik Capers??? "-Még több nyomást fognak gyakorolni Kaepre...." Nagyszerű, végülis eddig esélytelen volt hogy odaérjenek rá, mert elfut, erre még ad a szarnak egy pofont.
Való igaz, hogy nem UDFA/kukázott LB sorral (CM3 persze nem az, illetve Hawk sem, bár teljesítményén ez nem látszik) kellene SB esélyes defense-t összerakni. Hayward és Shields véleményem szerint jó volt, Tramon kevésbé. Collins nagyon hiányzik sajnos, Woodson nem tett hozzá a játékhoz annyit, mint amennyit vártam tőle. OL egyszerűen szar, bár most ez kevésbé volt probléma most, inkább a D-n és a D hívásokon ment el, hihetetlen hogy nem vette észre egy Capers kaliberű coord, hogy man2man-ben ha nem figyel senki Kaepre akkor futni fog, illetve hogy nyomás alatt is jól teljesít.
A 49ers D-t naggyá tettük, nem hiszem hogy a hosszú passzokat ennyire mellőzni kellett volna, de lehet A-Rod fejében benne volt az a Jordy-nak szánt pick.
Jobb volt 49ers, de nem ennyivel.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Később majd a játékosokat is számba veszem, de most csak gyorsan: én tegnap Capersben csalódtam nagyot. Egyszerűen nem tudtam elképzelni, hogy ilyen felkészületlenül fognak érni minket olyan dolgok, amiket idén rengetegszer láttunk. Ráadásul tényleg nem volt semmi új a 49ers játékában..

több mint 11 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Nem tudom Ti hogy látjátok de szerintem Collins kiválásakor kezdődött ez a mélyrepülés D oldalon. Tudtuk hogy nagy érvágás de ennyire óriásira én nem számítottam. Nyilván JayB felsorolása is alapvető probléma.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez egyértelműen a védelmen és Capers-en ment el úgy fele fele arányban + agyban az egész csapatot demoralizálta hogy nem bírtak mit kezdeni Kaepernick futásaival. Sajnos ez a játékosállomány D oldalon már nem viselte el a sérüléseket, egyszerűen egyénileg gyenge és kis futball IQ-jú játékosokból épül fel. Lássuk csak:

Akik kiemelkedőek, playmakerek és átlag felettiek: Matthews, Raji, Burnett (?) Woodsont is ide sorolnám de 36 év az 36 év, mindenesetre az esze még megvan.

Vannak a max középszerűek mint pl Hawk, Neal, Pickett, Shields jobb napjain, Hayward

És vannak a gyengék akiknek egy elit védelemben nem juthatna alapvető hely: Mindenki más. Draftolatlan/kukázott szedett vedett társaság akik túl sokat kerültek tűz közelbe a sérülések miatt.

Hiába lépett elő a D számokban, ugyanaz a yardnyelő meccseket inkább bukó mint nyerő társaság maradt.

Capers szerintem ennél többre lenne képes egy minőségibb ember állománnyal. A playoff szinte minden csapata kivéve talán a Pats-et legalább középszerű védőkből épül fel.

Drafton én egy OKOS safetyt várok, mint Collins volt. A Perry-Hawk-Bishop-Matthews LB sor már kinéz valahogy (persze nyilván a második fordulóra már nem tudnak így összeállni)
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Sajnos (?) nem láttam a meccset, mindenképpen be kell pótolnom mégis. Amit hihetetlenkedve olvastam nfl.com-on, ToP valami eszméletlen durva volt.

Maximális grat a 49ersnek, nálunk pedig változások lesznek. Bízzunk benne, hogy jó irányba.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
ilaris Green Bay Packers 215
Tetszik -nem tetszik a Frisco jobb volt nálunk majdnem minden csapatrészben.
Első félidőben még tartottuk a lépést. ám a második félidőben Kaep.....TD futása demoralizáló volt . Szvszez volt a meccs nyerő TD -je.

több mint 11 éve
zsoltee Green Bay Packers 1 373
Hát szomorú vagyok de leginkább nem is a vereség miatt, hanem ahogy kikaptunk. Ilyen üres tekinteteket láni egy csapat kispadján PO meccsen, 1 TD hátrányban, ez eléggé felfoghatatlan... Nem tudom mi lehet a háttérben de ha jövőre is ez a tendencia folytatódik akkor nem sok jót jósolok magunknak. Főleg, hogy nagy valószínűséggel két vezér is távozik a csapatból, nagyon szeretném remélni, hogy nem esünk szét teljesen.
Williams tényleg kiemelendő, amekkora ígéret volt az SB szezonban, mostanra annyira leépült, a hisztin kívül nem sok vizet zavar, nyugodtan mehetne a cut.

Kíváncsi vagyok milyen változások lesznek, merthogy szükség van rájuk az nem kétséges.

Individual commitment to a group effort – that is what makes a team work, a company work, a society work, a civilization work. - Vince Lombardi
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
2013 FA:

Cedric Benson
Evan Dietrich-Smith
Donald Driver
Ryan Grant
Greg Jennings
Brad Jones
Erik Walden

2013 RFA:

Tom Crabtree
Rob Francois
Sam Shields
Frank Zombo

Azért az érdekes, hogy 3 OLB van, akinek nem jár lesz a szerződése: CMIII, Perry és Moses (esetleg Lattimore, bár Ő inkább ST).

A sapka alatt az utolsó emlékeim szerint kicsit kevesebb, mint 8 millió hely volt. Új szerződés kéne Rajinak és CMIII-nak is, esetleg Rodgersnek.
Néhány nagyobb keresetű játékos, aki elmegy, vagy akin esetleg lehetne spórolni (zárójelben a jövő évi pénze):

Jennings: 7.322.500 (0)
Woodson: 11.562.500 (10.000.000) (ha elmegy)
Driver: 2.300.000 (0)
Williams: 6.300.000 (7.400.000)
Pickett: 5.737.500 (6.700.000)
Saturday 4.000.000 (3.750.000)
Finley: 5.250.000 (8.750.000)

Pickettet a kora miatt írtam (ősszel 34 lesz, szerintem ez a posztján azért már szép kor) bár lehet marad, utolsó éve.
Finleyt meg azért, mert ez a véleményem, azzal a 2 meccsel nem győzött meg (nem mellesleg Cobb+Nelson+Jones összesen keres nem keres ennyit jövőre).
Williams attól tartok maradni fog.

A sapka pedig gyakorlatilag változatlan lesz (120.6m helyett 121m).

Ezzel azt hiszem, most pár nap/hét eseménytelenség jön, szóval mindenkinek jó várakozást.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csúnyán kikaptunk, de nem szabad csüggedni! Az 5. hét után még a PO is elég messzinek tűnt és nem csak időben. 😊 Ahhoz képest még mentünk is egy kört a PO-ban, viszont ilyen védelemmel sokkal több jóra nem számíthattunk. A front 7 a negyvenvalahány sack ellenére még mindig elég harmatos, Tramon meg két év alatt szerintem cut-ra érett, mindenesetre jobban idegesít, mint Bush. :o Az is igaz, hogy a sérülések (Bishop, Perry, Matthews, Woodson, Worthy, Neal, Wilson, House....) idén nagyjából haza is vágták a védelmet. Nagyon kíváncsian várom, hogy milyen draft következik ezután, mert ugyebár a védelem is foghíjas, az OL-ről nem is beszélve, valamint Driver, Jennings és Woodson is el fog búcsúzni a csapattól.
Addig viszont lehet gőzerővel készülni a Pro Bowlra. 😊Sanco
Csak az első félidőt láttam több-kevésbé, mert melózni kellett jönni, azt hiszem a másodikat nem éri meg megnézni.
Forma és talán tudás szerint Williams lassan 4. számú CB kellene, hogy legyen (Hayward, Shields és House után).
Nem mellesleg Shields alig 542.500-ért nyomta, míg Williams 6.300.000-ért, jövőre meg 7.400.000. Tuti cut érett, ahogy most nyomja.

Draft? OL, DL... Pickett is 34 lesz már.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csúnyán kikaptunk, de nem szabad csüggedni! Az 5. hét után még a PO is elég messzinek tűnt és nem csak időben. 😊 Ahhoz képest még mentünk is egy kört a PO-ban, viszont ilyen védelemmel sokkal több jóra nem számíthattunk. A front 7 a negyvenvalahány sack ellenére még mindig elég harmatos, Tramon meg két év alatt szerintem cut-ra érett, mindenesetre jobban idegesít, mint Bush. :o Az is igaz, hogy a sérülések (Bishop, Perry, Matthews, Woodson, Worthy, Neal, Wilson, House....) idén nagyjából haza is vágták a védelmet. Nagyon kíváncsian várom, hogy milyen draft következik ezután, mert ugyebár a védelem is foghíjas, az OL-ről nem is beszélve, valamint Driver, Jennings és Woodson is el fog búcsúzni a csapattól.
Addig viszont lehet gőzerővel készülni a Pro Bowlra. 😊