NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként olvasom hogy Reggie Busht nem biztos hogy marasztalják Miamiban, FA lesz. Én imádom a játékát, hatalmas playmaker és bizonyította hogy tud everydown back is lenni. Állítólag a locker roomban is megállja a helyét mint leader. Szívesen látnám, mindig benne van a nagy játék és kevés passzoknál jobban hasznosítható rb van a ligában nála. JayB
Neki nem kéne túl nagy fizetést adni? Játékosnak jó, de így hogy úgy néz ki több játékos is távozik más posztokra kéne inkább már a ligából hozni játékosokat nagyobb fizetésért.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egyébként olvasom hogy Reggie Busht nem biztos hogy marasztalják Miamiban, FA lesz. Én imádom a játékát, hatalmas playmaker és bizonyította hogy tud everydown back is lenni. Állítólag a locker roomban is megállja a helyét mint leader. Szívesen látnám, mindig benne van a nagy játék és kevés passzoknál jobban hasznosítható rb van a ligában nála.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jennings kérója eladó 15 percre a Lambeau-tól... Beruházunk? 😀
 www.realtor.com/blogs/2013/01/28/green-bay-packers-receiver-old-spice-guy-greg-jennings-selling-house/JayB
az aprót én állom 😀
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jennings kérója eladó 15 percre a Lambeau-tól... Beruházunk? 😀
 www.realtor.com/blogs/2013/01/28/green-bay-packers-receiver-old-spice-guy-greg-jennings-selling-house/JayB
Revis megvehetné... jelzés értékű lenne 😀


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jennings kérója eladó 15 percre a Lambeau-tól... Beruházunk? 😀
 www.realtor.com/blogs/2013/01/28/green-bay-packers-receiver-old-spice-guy-greg-jennings-selling-house/
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Pontosan 16 éve volt...
kobalu91
Hello, Reggie!

Clay a SB előtt a CBS pregame showban lesz.

Gyenge pletyka, hogy érdeklődünk Revis után... na persze.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Pontosan 16 éve volt...
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Center mindenképpen kell.
Saturday visszavonul.LN
A kettő sajnos nincs összefüggésben egymással 😀JayB
Pedig nem elvetendő ötlet, Áron régebben mondta, hogy EDS-nek izzadni szokott a segge...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Center mindenképpen kell.
Saturday visszavonul.LN
A kettő sajnos nincs összefüggésben egymással 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Center mindenképpen kell.
Saturday visszavonul.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond.... JayB
Ha Driver, Woodson és WIlliams is megy akkor van pénz, cap hitet nem néztem mennyi lenne, de 100% hogy sok pénzt lehetne megtakarítani a 3 játékoson. KGB
Woodson base 6.5m, misc bonus 3.5m
Williams base 5.9m, signing 1.2m, misc bonus 0.3mLN
Woodsont azért nem küldeném el, szerintem hajlana arra hogy átstrukturáljuk a szerződést. A tapasztalata nem ártana ebben a fiatal secondaryben.kobalu91
Akkor nagytakarítás kell, vagy nem tudom mi.
7 millióval voltunk a cap alatt, van néhány FA, abból marad valamennyi pénz, de ha tényleg van Revisnek alapja, akkor oda nem kevés pénz kell. Emellett a draftra is kell vagy 5 milka.
Revis, mondjuk House/Hayward/Shields (utóbbi is FA) megoldással a túloldalon jó CB corp lenne.
Emellett kellene pénz CM és Raji szerződéséhez is, bár ez lehet hosszabbítás is, valami magas aláírásival úgy, hogy az éves pénzük nem változik jövőre. A cap jövőre is csak 400k-val lesz magasabb.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/24/report-donald-driver-leaning-toward-retirement/
Egy héten belül megtudhatjuk, mi lesz a sorsa, nagy valószínűséggel megy az öreg 😕(
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond.... JayB
Ha Driver, Woodson és WIlliams is megy akkor van pénz, cap hitet nem néztem mennyi lenne, de 100% hogy sok pénzt lehetne megtakarítani a 3 játékoson. KGB
Woodson base 6.5m, misc bonus 3.5m
Williams base 5.9m, signing 1.2m, misc bonus 0.3mLN
Woodsont azért nem küldeném el, szerintem hajlana arra hogy átstrukturáljuk a szerződést. A tapasztalata nem ártana ebben a fiatal secondaryben.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond.... JayB
Ha Driver, Woodson és WIlliams is megy akkor van pénz, cap hitet nem néztem mennyi lenne, de 100% hogy sok pénzt lehetne megtakarítani a 3 játékoson. KGB
Woodson base 6.5m, misc bonus 3.5m
Williams base 5.9m, signing 1.2m, misc bonus 0.3m
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
valószínűleg így Tramon tényleg megy. Azért csíptem egy időben 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
KGB 79
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond.... JayB
Ha Driver, Woodson és WIlliams is megy akkor van pénz, cap hitet nem néztem mennyi lenne, de 100% hogy sok pénzt lehetne megtakarítani a 3 játékoson.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond.... JayB
Nfl.com-on is benne vagytok az erről szóló cikkben és tegnap már állítólag 2 csapat érdeklődött is nálunk Revisről.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Állítólag "Highly interested"-ek vagyunk a Revis tradeben. Pickeket nem sajnálnék érte, 27 éves HOF potenciál cornerért semmi se kevés viszont a fizuja sem, ez lenne a gond....
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000129955/article/why-is-aaron-rodgers-leadership-being-questionedKampman
Való igaz hogy nem egy Brees de ez inkább a személyiségéből fakad. Rodgers laza, csendes, vicces srác, nem egy szó szóló. Látszik hogy leginkább a saját feladatára koncentrál. Úgy áll hozzá hogy ő is csak egy az 52-ből (ez egyelőre a fizetésén is meglátszik) és nem AZ IRÁNYÍTÓ. Ha neki erre van szüksége ahhoz hogy szinte hibátlanul játsszon akkor tegye. Ha majd bárki más megközelíti ezt a konstans elit szintet akkor lehet kritizálni a vezető képességeit. JayB
azt hiszem ennél jobban nem lehet megfogalmazni.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000129955/article/why-is-aaron-rodgers-leadership-being-questionedKampman
Való igaz hogy nem egy Brees de ez inkább a személyiségéből fakad. Rodgers laza, csendes, vicces srác, nem egy szó szóló. Látszik hogy leginkább a saját feladatára koncentrál. Úgy áll hozzá hogy ő is csak egy az 52-ből (ez egyelőre a fizetésén is meglátszik) és nem AZ IRÁNYÍTÓ. Ha neki erre van szüksége ahhoz hogy szinte hibátlanul játsszon akkor tegye. Ha majd bárki más megközelíti ezt a konstans elit szintet akkor lehet kritizálni a vezető képességeit.
több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lwuzdmws6tddjhkmwaqc
Why is Aaron Rodgers' leadership being questioned?
The Milwaukee Journal Sentinel went after Aaron Rodgers' leadership style. The paper brings up a possible disconnect between Rodgers and his teammates. Gregg Rosenthal explores.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Benson, 30, faces two ordinance violations for animals running at large on Dec. 20 and Jan. 13.

"Tudok angolul de ezt képtelen vagyok értelmezni. Valaki? animals running at large? JayB
elszöktek az állatai vagy szabadon engedte őket, póráz nélkül (valszeg kutyákról van szó)

choose life
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Benson, 30, faces two ordinance violations for animals running at large on Dec. 20 and Jan. 13.

"Tudok angolul de ezt képtelen vagyok értelmezni. Valaki? animals running at large?
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
KGB és Chris Jacke lesz idén beiktatva a Packers Hall of Fame-be.
 www.jsonline.com/blogs/sports/187887441.html
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Sitton megy a PB-ra Iupati helyett.