NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ezzel a cetlivel választottuk ki Drivert 14 éve 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jason La Canfora információi szerint Finley a következő szezonban nem lesz a Packers játékosa. márciusban $3.5 milliós roster bónusz járna neki a $4,45 milliós alapfizetése mellé.deyell
Kíváncsi vagyok, megpróbálják e megvágni, vagy a szerződést 1 évvel kitolni, összesen évi 4-ért.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.packers.com/index.html?campaign=fb130106_driver_retirement_event
Donald visszavonulási ceremóniája élőben!
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Jason La Canfora információi szerint Finley a következő szezonban nem lesz a Packers játékosa. márciusban $3.5 milliós roster bónusz járna neki a $4,45 milliós alapfizetése mellé.

choose life
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nevek nélkül én ilyesmit képzelek el.

1. Egy okos, ballhawk safety Collins mintájára
2. ILB aki ott van coverben
3. C
4. mamut DE/NT
5. WR
6. OLB
7. OL
JayB
én az 2.-at és a 4.-et megcserélném 😊 Kérdés van-e olyan safety, aki már egyből bevethető lenne ugye Burnett mellett.

Egy futót még kukáznék FA-n, meg egy Kickert. JayB
rúgónak mondjuk Phil Dawson, azt írják nem hosszabbítanak vele Clevelandben.gamerkr
Safetyk közül Vaccarot várják első körbe annak is az első felébe, a többiek szerintem második körben is elérhetőek lesznek, max párat kell feltrade-lni, vagy az elsőből lefelé.
Ahogy nézem Barrett Jones csúszik lefelé, akár második kör lehet, és talán egyből bevethető lenne.
ILB akkor kell, ha Hawkot elküldjük, mert szerintem Bishop jó coverben, Ha egészséges, akkor porjekt ILB kell inkább. OLB tuti kell, 3-nak maradt szerződése (CM-el együtt). WR lesz, tavaly nem volt, már az is meglepő volt 😀
DE is kell, főleg, hogy Pickett is benne van a korban rendesen.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nevek nélkül én ilyesmit képzelek el.

1. Egy okos, ballhawk safety Collins mintájára
2. ILB aki ott van coverben
3. C
4. mamut DE/NT
5. WR
6. OLB
7. OL
JayB
én az 2.-at és a 4.-et megcserélném 😊 Kérdés van-e olyan safety, aki már egyből bevethető lenne ugye Burnett mellett.

Egy futót még kukáznék FA-n, meg egy Kickert. JayB
rúgónak mondjuk Phil Dawson, azt írják nem hosszabbítanak vele Clevelandben.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Nevek nélkül én ilyesmit képzelek el.

1. Egy okos, ballhawk safety Collins mintájára
2. ILB aki ott van coverben
3. C
4. mamut DE/NT
5. WR
6. OLB
7. OL

Egy futót még kukáznék FA-n, meg egy Kickert. JayB
most sok jó futó lesz a drafton (főleg a középső körökben) érdemes lehet begyűjteni egyet. Eddie Lacy korán, vagy Stepfan Taylor később, mindkettő jó fit a Packersbe.

choose life
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nevek nélkül én ilyesmit képzelek el.

1. Egy okos, ballhawk safety Collins mintájára
2. ILB aki ott van coverben
3. C
4. mamut DE/NT
5. WR
6. OLB
7. OL

Egy futót még kukáznék FA-n, meg egy Kickert.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Majd a napokba lehet összedobok egy rendes 7. körös mockot

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/media-center/videos/Brett-Favre-on-Aaron-Rodgers/2d8d7ae3-e76e-490a-9bc0-6cb47c7ed64b

😀LN
Akartam már a JayB által berakott kép után is írni; szerintem szeptemberben 4-es mez-visszavonultatás és össznépi csatabárd elásás lesz.

Valaki aki járatos a college-ban, betehetne valami mock-félét, Packers verzióban, a prioritásokkal: DL, OL, S és a 2. körös WR természetesen. 😊Gergőbácsi
Az elejére így kevéssé járatosan azt mondanám, hogy C Jones, ha előrhető még, el kéne hozni.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Akartam már a JayB által berakott kép után is írni; szerintem szeptemberben 4-es mez-visszavonultatás és össznépi csatabárd elásás lesz.Gergőbácsi
erre én is gondoltam, 80 és 4 közös visszavonultatása nagyon szép lenne
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
 www.packers.com/media-center/videos/Brett-Favre-on-Aaron-Rodgers/2d8d7ae3-e76e-490a-9bc0-6cb47c7ed64b

😀LN
Akartam már a JayB által berakott kép után is írni; szerintem szeptemberben 4-es mez-visszavonultatás és össznépi csatabárd elásás lesz.

Valaki aki járatos a college-ban, betehetne valami mock-félét, Packers verzióban, a prioritásokkal: DL, OL, S és a 2. körös WR természetesen. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/media-center/videos/Brett-Favre-on-Aaron-Rodgers/2d8d7ae3-e76e-490a-9bc0-6cb47c7ed64b

😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
szóval offseason here we come.

Mozgalmas lesz felénk szerintem. Ki fog játszani első héten a Philivel? 😊gamerkr
Kezdhetnénk velük otthon 😀
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
szóval offseason here we come.

Mozgalmas lesz felénk szerintem. Ki fog játszani első héten a Philivel? 😊

több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Tavaly ilyenkor még mi voltunk a bajnokok... 😀

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez a két úriember adta át Manningnek a Comeback díjat.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Hát sajna nem Hayward lett az év újonc védője😕zolten
Nem gond, a Pack-fanok nagy részének biztos az volt. Kiemelkedőt teljesített, és ha voltak is nagy hibái, nagyszerű corner lehet. Szvsz simán meglehet, hogy ő, Shields és House megelőzik Williams-t majd szeptemberben a DC-n.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Hát sajna nem Hayward lett az év újonc védője😕
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Packers LB Dave Robinson elected to Pro Football Hall of Fame

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
A jó öreg DD-nek ma van a szülinapja is 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
negyed óráig "bírták" a csatát a jegyek.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 258 — 49ers GM
Leloptam FB-ra. 😊

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jegyre várva Driver retirement partijához....
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Elnézést a 49ers fanoktól de ez az TD sem volt minden napi. Jó volt az öreg a háznál!

 www.youtube.com/watch?v=sKx9NDxbiSsThundersNFL
A számomra legkedvesebb mezben, egy legenda nagy pillanata.
Köszönünk mindent DD! Hiányozni fog az a mosoly.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!