Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Kuhn kissebb pénzért szerintem maradni fog.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ha én lennék TT helyében, akkor a következőket tenném, amik jelentősen befolyásolják a cap helyzetet:
Jermichael Finley új szerződés ha nem megy bele, akkor verném a fejem a falba, de mindenképp megtartanám
Tramon Williams új szerződés jelentős csökkentéssel, ha nem megy bele, akkor trade, ha nincs olyan balek, aki átvállalná a gigaszerződését (teljesítményéhez képest mindenképp giga) akkor szívfájdalom nélkül cut
AJ Hawk lásd Williams, bár nála valszeg könnyebb lenne trade partnert találni, mert ugyan túlfizetett, de nem annyira elrugaszkodott a valóságtól az összeg, mint Tramonnál
Mason Crosby cut
John Kuhn cut ~2,3 millió szabadulna fel, jól hangzik ha a nevét kiabálják viszont nem kicsit túlértékelt.
Jarrett Bush ~1,1 millió szabadulna fel, gondolom ezzel sem ért senki egyet, mert mekkora ST ász. Véleményem szerint nem teszi hozzá annyit, hogy érdemes legyen ennyi pénzért megtartani, ellenben a sorozatos gyermeteg hibáival idén is nem egyszer ártott a csapatnak (több illegal touching amikor a fél csapat már körbeállja a labdát, ha éppen nem kakaskodásért kap zászlót, bár idén valamelyest lehiggadt)
Ez legalább 9-10 milliónyi cap space felszabadulását jelentené.Sanco
Rég írtam már, de erre reagálok: majdnem mindenben egyetértek, esetleg Crosbynak adnék még egy esélyt, bár már kapott szezon közben eleget. Egy kis verseny nem ártana azért. Brad Jones-t meg kellene tartani, Hawk helyzete annyiban kényes, hogy két ILB-nk is komoly sérülés után tér vissza, így előnyösebb pozícióban van, egy normális trade jó lenne. Kuhn (fájdalom) és Bush nélkül el tudom képzelni a jövőt. Wliiiams is tényleg kritikus pont, de a Shields, Hayward, House hármas jó alap a folytatásokhoz és az Optimussal folytatandó beszélgetésekhez.
Nem tud valaki valamilyen infót, pletykát, ki az, aki iránt élénken érdeklődünk így a kombájn előtt? Tudom, előtte még korai, de akkor is. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ha én lennék TT helyében, akkor a következőket tenném, amik jelentősen befolyásolják a cap helyzetet:
Jermichael Finley új szerződés ha nem megy bele, akkor verném a fejem a falba, de mindenképp megtartanám
Tramon Williams új szerződés jelentős csökkentéssel, ha nem megy bele, akkor trade, ha nincs olyan balek, aki átvállalná a gigaszerződését (teljesítményéhez képest mindenképp giga) akkor szívfájdalom nélkül cut
AJ Hawk lásd Williams, bár nála valszeg könnyebb lenne trade partnert találni, mert ugyan túlfizetett, de nem annyira elrugaszkodott a valóságtól az összeg, mint Tramonnál
Mason Crosby cut
John Kuhn cut ~2,3 millió szabadulna fel, jól hangzik ha a nevét kiabálják viszont nem kicsit túlértékelt.
Jarrett Bush ~1,1 millió szabadulna fel, gondolom ezzel sem ért senki egyet, mert mekkora ST ász. Véleményem szerint nem teszi hozzá annyit, hogy érdemes legyen ennyi pénzért megtartani, ellenben a sorozatos gyermeteg hibáival idén is nem egyszer ártott a csapatnak (több illegal touching amikor a fél csapat már körbeállja a labdát, ha éppen nem kakaskodásért kap zászlót, bár idén valamelyest lehiggadt)
Ez legalább 9-10 milliónyi cap space felszabadulását jelentené.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000140842/article/nfc-veterans-on-the-roster-bubble?campaign=Facebook_atl_rosenthal

Az nfl.com-on is gondolkoznak, ki lehet cut, ki lehet, akinek átsruktúrálnak, stb
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
1985.11.03 Bears @ Packers
 bowl.hu/forum/nfl_-_altalanos_temak/regi_idok_focija/766864
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...kobalu91
néha úgy érzem, mintha a szezon utsó jónéhány meccsén meg a PO-ban mást néztem volna, mint itt a legtöbbenSzobi22
Nem néztünk más meccset, azokon a meccseken én is elégedett voltam vele, de engem ezekkel még mindig nem győzött meg, ugyanúgy nem leszek még kibékülve vele.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...kobalu91
néha úgy érzem, mintha a szezon utsó jónéhány meccsén meg a PO-ban mást néztem volna, mint itt a legtöbbenSzobi22
Nem biztos. Viszont mit néztünk az első 9 meccsen?
Bocsi, hogy azt mondom, de olyan TE legalább egy tucat van a ligában, aki egy évben 5-6-7 jó meccset képes
LN
persze, ha úgy tolta volna végig, mint azokon, akkor nyilván máshogy vélekednék. de az messze nem mindegy, hogy az 5-6 jó meccset valaki az első és a 17. hét között rakja össze, vagy az utolsó hét héten szerintem. mindegy, meglátjuk. JayB-vel értek egyet, egy nagyon komoly fegyverrel lenne szegényebb Aaron

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Finley legyen bármilyen inkonzisztens idióta még így is nagy fegyver akiről minden DC tudja hogy figyelni kell rá mert bármire képes. A többiek is elkapkodnák a labdákat de közel sem olyan veszélyesek. Nyilván az sem véletlen hogy nem ők a #1 TE. Kellenek az ilyenek az Offensebe, szvsz Nelson a legjobb elkapónk de ő sem az az igazi go to guy. Jonest szeretem de szerintem csak átlagos, Rodgers naggyá teszi. Cobb-tól várok egy breakout évet, ő lehet még nagy weapon. Jó brigád ez, mindenki egy jó szintet képvisel de én nem látok olyan igazi beast #1-t aki csak a jelenlétével elvesz 2 embert. Nem szabad Finleyt elküldeni. JayB
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...kobalu91
Jaa nem azt mondom hogy Finley lesz a go to guy, csak hogy szerintem picit túlértékelt ez az elkapó gárda mint egység és ha kivesszük Finleyt még egy fegyverrel kevesebb marad. Rodgers imádja szétszórni a labdákat mert mindig van kinek, szükség van ilyen emberekre nehogy az legyen mint Detroitban CJ-vel, főleg hogy nincs is CJ-nk 😀... Inkább legyen 4db 800 yardos elkapónk mint egy 2000.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...kobalu91
néha úgy érzem, mintha a szezon utsó jónéhány meccsén meg a PO-ban mást néztem volna, mint itt a legtöbbenSzobi22
Nem biztos. Viszont mit néztünk az első 9 meccsen?
Bocsi, hogy azt mondom, de olyan TE legalább egy tucat van a ligában, aki egy évben 5-6-7 jó meccset képes
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...kobalu91
néha úgy érzem, mintha a szezon utsó jónéhány meccsén meg a PO-ban mást néztem volna, mint itt a legtöbben

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Finley legyen bármilyen inkonzisztens idióta még így is nagy fegyver akiről minden DC tudja hogy figyelni kell rá mert bármire képes. A többiek is elkapkodnák a labdákat de közel sem olyan veszélyesek. Nyilván az sem véletlen hogy nem ők a #1 TE. Kellenek az ilyenek az Offensebe, szvsz Nelson a legjobb elkapónk de ő sem az az igazi go to guy. Jonest szeretem de szerintem csak átlagos, Rodgers naggyá teszi. Cobb-tól várok egy breakout évet, ő lehet még nagy weapon. Jó brigád ez, mindenki egy jó szintet képvisel de én nem látok olyan igazi beast #1-t aki csak a jelenlétével elvesz 2 embert. Nem szabad Finleyt elküldeni. JayB
Persze, ez mind jó és szép Finley-ről, és papíron így is van, de amíg nem lesz helyrerakva fejben, és a hozzáállásán sem állítanak (egy nagy büdös ponttyal nem vágják arcon) addig képtelen lesz go to guy-já válni.
Pár hét, és az FA időszak kezdetével megtudjuk mit gondolnak erről Teddy-ék...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley legyen bármilyen inkonzisztens idióta még így is nagy fegyver akiről minden DC tudja hogy figyelni kell rá mert bármire képes. A többiek is elkapkodnák a labdákat de közel sem olyan veszélyesek. Nyilván az sem véletlen hogy nem ők a #1 TE. Kellenek az ilyenek az Offensebe, szvsz Nelson a legjobb elkapónk de ő sem az az igazi go to guy. Jonest szeretem de szerintem csak átlagos, Rodgers naggyá teszi. Cobb-tól várok egy breakout évet, ő lehet még nagy weapon. Jó brigád ez, mindenki egy jó szintet képvisel de én nem látok olyan igazi beast #1-t aki csak a jelenlétével elvesz 2 embert. Nem szabad Finleyt elküldeni. JayB
Ha mégis, akkor kellene egy 6'3 körüli gyors, fizikális elkapó. Jobb lenne, ha módosítanák a szerződését egy 3-4 éves, jó pénzes, de kevés garantáltra, akkor tuti összekapná magát.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Finley legyen bármilyen inkonzisztens idióta még így is nagy fegyver akiről minden DC tudja hogy figyelni kell rá mert bármire képes. A többiek is elkapkodnák a labdákat de közel sem olyan veszélyesek. Nyilván az sem véletlen hogy nem ők a #1 TE. Kellenek az ilyenek az Offensebe, szvsz Nelson a legjobb elkapónk de ő sem az az igazi go to guy. Jonest szeretem de szerintem csak átlagos, Rodgers naggyá teszi. Cobb-tól várok egy breakout évet, ő lehet még nagy weapon. Jó brigád ez, mindenki egy jó szintet képvisel de én nem látok olyan igazi beast #1-t aki csak a jelenlétével elvesz 2 embert. Nem szabad Finleyt elküldeni.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
ez így erős túlzás, a futást egy jól blokkoló fallal lehetne megalapozni. egy jól elkapó TE egész más módon tud hozzájárulni a futáshoz, de egyértelműen mind a két típus kell a rosterre. csak jelenleg van 3 inkább blokkoló+Finley, Williams. ha most kívánni kéne, Finley, Crabtree, Williams/Taylor(ST miatt)Szobi22
Az ST szerintem meg megint kap 2-3 olyan játékost majd szerintem aki projekt és addig megy az ST-be (lásd M.D. Jennings, Manning, stb). Gondolom itt LB, CB pickre vagy UDFA.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tény. Viszont fent említett urak mindegyike sokkal jobban blokkol, amivel a futást lehetne megalapozni, amire elég nagy szükség lenne.LN
ez így erős túlzás, a futást egy jól blokkoló fallal lehetne megalapozni. egy jól elkapó TE egész más módon tud hozzájárulni a futáshoz, de egyértelműen mind a két típus kell a rosterre. csak jelenleg van 3 inkább blokkoló+Finley, Williams. ha most kívánni kéne, Finley, Crabtree, Williams/Taylor(ST miatt)Szobi22
Tudom, hogy jó fal kéne, de ahhoz itt 3 erős váltás kéne felfelé: LT, LG, C, ami nem lesz. Pláne nem, ebben a ZBS-ben. Mondjuk Sherrod nem tudjuk mit tud a lábtörése után, plusz ugye tavaly év elején Newhouse lenyomta TC-ben. Marad az, hogy FB-TE támogatás kell a futáshoz. Barclay futáshoz jól blokkolt, a passzal már vannak gondok. Valahol olvastam, hogy ettől függetlenül lehet, hogy Bulaga átmozogna LT-be. Kérdés ki lenne RT, Sherrod, Barclay vagy Newhouse? Esetleg Datko, ha mutat valamit az offseasonban?LN
Tudom, hogy komoly upgrade kéne, ennek ellenére mondom, hogy a jó futójátékot nem az fogja megalapozni, hogy ott egy kimondottan jól blokkoló TE. főleg, hogy nálunk ők elkapóként nem jelentenek komoly veszélyt, így simán ott hagyják őket LB-vel, míg egy jobb elkapót nem feltétlenülSzobi22
Na, akkor mégegyszer, megpróbálom máshogy megfogalmazni. Emellett az OL mellett a "valamilyen" futójátékhoz kell TE+FB blokkolás, mert különben örülhet a futó ha eléri a LOS-t. Ez az amiben olyan TE-re van szükség, aki nem 4-5 meccsenként blokkol valami látványosat, hanem ha kell, meccsenként 5-6 olyat, amit természetesnek veszel. Előbbi Finley, utóbbi Crabtree/Williams vagy Taylor. De főleg Crabtree.
Mondjuk ha ez a 4es maradna és nem jönne egyéb WR, akkor sem esnék kétségbe.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nyilván várható volt, hogy a két legidősebb játékosunk itt hagy minket előbb-utóbb, de hogy ilyen rövid idő leforgása alatt és egyszerre.. Mozgalmas napok voltak, és az FA el se kezdődött, és ahogy LN írta, én is meglepődnék ha Hawk v. Tramon ennyiért játszanának jövőre és bérelt helyük lenne a kezdőknél. Így Pickett lett a rangidős egyébként a maga 33 évével.

Wood remélem elhelyezkedik valamelyik AFC-s csapatnál, emlegetik a Pats-t, Broncos-t. Én örülnék neki, ha nem kap szerződést alighanem ő is visszavonul majd :/

Woodson és az SB; azt hiszem sokunkban ez a kép fog megmaradni eme kivételes pályafutás után (de berakhatnám a bekötött karral történő szurkolást is)


Az SB félidei beszédére pedig azt hiszem sokan kíváncsiak lennénk!

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tény. Viszont fent említett urak mindegyike sokkal jobban blokkol, amivel a futást lehetne megalapozni, amire elég nagy szükség lenne.LN
ez így erős túlzás, a futást egy jól blokkoló fallal lehetne megalapozni. egy jól elkapó TE egész más módon tud hozzájárulni a futáshoz, de egyértelműen mind a két típus kell a rosterre. csak jelenleg van 3 inkább blokkoló+Finley, Williams. ha most kívánni kéne, Finley, Crabtree, Williams/Taylor(ST miatt)Szobi22
Tudom, hogy jó fal kéne, de ahhoz itt 3 erős váltás kéne felfelé: LT, LG, C, ami nem lesz. Pláne nem, ebben a ZBS-ben. Mondjuk Sherrod nem tudjuk mit tud a lábtörése után, plusz ugye tavaly év elején Newhouse lenyomta TC-ben. Marad az, hogy FB-TE támogatás kell a futáshoz. Barclay futáshoz jól blokkolt, a passzal már vannak gondok. Valahol olvastam, hogy ettől függetlenül lehet, hogy Bulaga átmozogna LT-be. Kérdés ki lenne RT, Sherrod, Barclay vagy Newhouse? Esetleg Datko, ha mutat valamit az offseasonban?LN
Tudom, hogy komoly upgrade kéne, ennek ellenére mondom, hogy a jó futójátékot nem az fogja megalapozni, hogy ott egy kimondottan jól blokkoló TE. főleg, hogy nálunk ők elkapóként nem jelentenek komoly veszélyt, így simán ott hagyják őket LB-vel, míg egy jobb elkapót nem feltétlenül

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
nfl.com eszmefuttatás Woodsonról

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wtjqorffp4dxjhi4cbnf
Where could Charles Woodson land as NFL free agent?
Charles Woodson's career isn't over. He wants to play for a contender, and there should be plenty of suitors for him. We break down some of the most logical candidates.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tény. Viszont fent említett urak mindegyike sokkal jobban blokkol, amivel a futást lehetne megalapozni, amire elég nagy szükség lenne.LN
ez így erős túlzás, a futást egy jól blokkoló fallal lehetne megalapozni. egy jól elkapó TE egész más módon tud hozzájárulni a futáshoz, de egyértelműen mind a két típus kell a rosterre. csak jelenleg van 3 inkább blokkoló+Finley, Williams. ha most kívánni kéne, Finley, Crabtree, Williams/Taylor(ST miatt)Szobi22
Tudom, hogy jó fal kéne, de ahhoz itt 3 erős váltás kéne felfelé: LT, LG, C, ami nem lesz. Pláne nem, ebben a ZBS-ben. Mondjuk Sherrod nem tudjuk mit tud a lábtörése után, plusz ugye tavaly év elején Newhouse lenyomta TC-ben. Marad az, hogy FB-TE támogatás kell a futáshoz. Barclay futáshoz jól blokkolt, a passzal már vannak gondok. Valahol olvastam, hogy ettől függetlenül lehet, hogy Bulaga átmozogna LT-be. Kérdés ki lenne RT, Sherrod, Barclay vagy Newhouse? Esetleg Datko, ha mutat valamit az offseasonban?
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tény. Viszont fent említett urak mindegyike sokkal jobban blokkol, amivel a futást lehetne megalapozni, amire elég nagy szükség lenne.LN
ez így erős túlzás, a futást egy jól blokkoló fallal lehetne megalapozni. egy jól elkapó TE egész más módon tud hozzájárulni a futáshoz, de egyértelműen mind a két típus kell a rosterre. csak jelenleg van 3 inkább blokkoló+Finley, Williams. ha most kívánni kéne, Finley, Crabtree, Williams/Taylor(ST miatt)

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Még D.J. Williams volt az aki sokszor a hátán vitte az Arkansas O#-t. Rá mondták azt, hogy vajkezű. Ahhoz képest érdekes olvasni, hogy ő is cut esélyes. Ugyan Quarless csinált szép dolgokat a Finley mentes évben, viszont ő sem közelíti meg Finleyt. Crabtree és Taylor a ST mellett meg elsősorban blokkoló TE.
Másfelől viszont luxus a különböző részfeladatokra (blokkolás, elkapás, ST) 5 TE-t tartani a rosteren, úgyhogy valaki menni fog véleményem szerint és az nem Finley lesz. Sanco
Ha jól tudom, Finley bónusza márc. 15-én lép életbe, addigra okosabbak leszünk.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley még nem biztos, csak esélyes. Egyelőre ne temesd. Ha megy is, szerintem nem lesznek nagy bajok, az O működni fog Quarless-el is (ha felépül persze), valamint Crabtree (ha marad) és Williams, Taylor TE group-al (szerintem 4 TE bőven elég lesz, csak kérdés melyik 4). WR poszton sem sok változás lesz, ha az első két körben nem marad bent valaki, akire TT vigyázó szemeit veti, akkor Ross tuti több szerepet kap majd (a KR visszahordások mellett remélem).
Igazán az O-line és a D-line erősítése lenne fontos, valamint egy labdavadász FS, hogy Burnett megint zúzhasson, mint tavalyelőtt. LN
az itt említett TE-ek érdemeinek elismerése mellett egyikükben sincsen hasonló potenciál sem elkapóként, mint Finleyben.Szobi22
Tény. Viszont fent említett urak mindegyike sokkal jobban blokkol, amivel a futást lehetne megalapozni, amire elég nagy szükség lenne.
Valamint azt sem tudhatjuk, hogy Williams és Taylor, akikről azt lehetett olvasni a draft környékén, hogy nincs rossz kezük, mire képes mondjuk rövid játékoknál, mert sosem voltak pályán. Hosszú játékokra pedig ott van Jones, de főleg Nelson a félelmetesen jól futott route-okkal (főleg 2011-ben láthattuk).
Ha Finley lejjebb adna a 8.5m$-ból, akkor valószínű maradna, így nem 100%.

A 2013 cap hitek, a top (ebből valamilyen bónusz):

Rodgers 9.750.000 (m.bonus : 500.000)
Finley 8.750.000 (m.bonus+s.bonus : 3.800.000+500.000)
Williams 8.500.000 (m.bonus+s.bonus : 1.400.000+1.200.000)
Pickett 6.700.000 (m.bonus+s.bonus : 800.000+500.000)
Hawk 7.050.000 (m.bonus+s.bonus : 550.000+1.600.000)

Matthews 4.910.000 (m.bonus+s.bonus : 1.020.000+160.000)
Bishop 4.764.000 (m.bonus+s.bonus : 500.000+800.000)
Nelson 3.975.000 (m.bonus+s.bonus : 400.000+875.000)

Amiket kiemeltem, ott lehet, hogy változás lesz (szerintem).
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Finley még nem biztos, csak esélyes. Egyelőre ne temesd. Ha megy is, szerintem nem lesznek nagy bajok, az O működni fog Quarless-el is (ha felépül persze), valamint Crabtree (ha marad) és Williams, Taylor TE group-al (szerintem 4 TE bőven elég lesz, csak kérdés melyik 4). WR poszton sem sok változás lesz, ha az első két körben nem marad bent valaki, akire TT vigyázó szemeit veti, akkor Ross tuti több szerepet kap majd (a KR visszahordások mellett remélem).
Igazán az O-line és a D-line erősítése lenne fontos, valamint egy labdavadász FS, hogy Burnett megint zúzhasson, mint tavalyelőtt. LN
az itt említett TE-ek érdemeinek elismerése mellett egyikükben sincsen hasonló potenciál sem elkapóként, mint Finleyben.Szobi22
Még D.J. Williams volt az aki sokszor a hátán vitte az Arkansas O#-t. Rá mondták azt, hogy vajkezű. Ahhoz képest érdekes olvasni, hogy ő is cut esélyes. Ugyan Quarless csinált szép dolgokat a Finley mentes évben, viszont ő sem közelíti meg Finleyt. Crabtree és Taylor a ST mellett meg elsősorban blokkoló TE.
Másfelől viszont luxus a különböző részfeladatokra (blokkolás, elkapás, ST) 5 TE-t tartani a rosteren, úgyhogy valaki menni fog véleményem szerint és az nem Finley lesz.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley még nem biztos, csak esélyes. Egyelőre ne temesd. Ha megy is, szerintem nem lesznek nagy bajok, az O működni fog Quarless-el is (ha felépül persze), valamint Crabtree (ha marad) és Williams, Taylor TE group-al (szerintem 4 TE bőven elég lesz, csak kérdés melyik 4). WR poszton sem sok változás lesz, ha az első két körben nem marad bent valaki, akire TT vigyázó szemeit veti, akkor Ross tuti több szerepet kap majd (a KR visszahordások mellett remélem).
Igazán az O-line és a D-line erősítése lenne fontos, valamint egy labdavadász FS, hogy Burnett megint zúzhasson, mint tavalyelőtt. LN
az itt említett TE-ek érdemeinek elismerése mellett egyikükben sincsen hasonló potenciál sem elkapóként, mint Finleyben.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Menyjen bárhova is akár még csoporton belül is, szorítani fogok neki, hogy sérülésmentesen és jól tudja tenni a dolgát, ahogy ezidáig ezt megszokhattuk tőle. Tudtam az idény végét jelentő meccs után, hogy komoly változások lesznek a szerződések miatt, de egyenlőre csak csalódás. Jennings - Williams távozását vártam csak a nagyok közül (esetleg Donald visszavonulását). De hogy mellettük Finley és Woodson is megy... remélem a megüresedett helyeket megfelelően pótoljuk, és CM3, BJ pedig pár év múlva legendák lesznek ehhez most kell őket ide kötni!balazs799
Finley még nem biztos, csak esélyes. Egyelőre ne temesd. Ha megy is, szerintem nem lesznek nagy bajok, az O működni fog Quarless-el is (ha felépül persze), valamint Crabtree (ha marad) és Williams, Taylor TE group-al (szerintem 4 TE bőven elég lesz, csak kérdés melyik 4). WR poszton sem sok változás lesz, ha az első két körben nem marad bent valaki, akire TT vigyázó szemeit veti, akkor Ross tuti több szerepet kap majd (a KR visszahordások mellett remélem).
Igazán az O-line és a D-line erősítése lenne fontos, valamint egy labdavadász FS, hogy Burnett megint zúzhasson, mint tavalyelőtt.