Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Canty - Ravens

Willissel meg állítólag beszélünk... Ő lenne a megoldás?

Woodson meg Friscoba megy?
 www.jsonline.com/blogs/sports/197695651.html
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Walden-> colts

En nem banomJayB
4 év, 16 milka
jó az ügynöke 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Walden-> colts

En nem banomJayB
én sem, jól indított, de nem igazán fejlődött.

Shields tender is fasza

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Walden-> colts

En nem banom
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
2. körös tendert kapott Shields.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Francios, Crabtree, Zombo mind free agent lett.

szerk.: korlátlan

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
LB fronton érdekes lesz a helyzet, Jones után 8 helyről érdeklődnek az ügynöke szerint, Bishop ki tudja milyen állapotban lesz, Smith pedig lehet nem lesz egészséges az év elejére..
 www.jsonline.com/blogs/sports/196778601.html
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
 www.packersnews.com/article/20130307/PKR0101/130307053

"Jenkins open to return to Packers"LN
A Giants igazolta le. Mi nem is érdeklődtünk állítólag.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ez Crabtree twitterén jelent meg így nőnapon pont optimális 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packersnews.com/article/20130307/PKR0101/130307053

"Jenkins open to return to Packers"
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
 www.nfl.com/videos/green-bay-packers/0ap2000000147583/Packers-on-the-clock

1:20 körül...
Ennek alapján vagy lesz egy KR/PR draft, vagy Moss marad a visszahordó.LN
hát jelenlegi rosterről egyértelműen ő, és szerintem nem lenne rossz, ha maradnánk nála, van benn potenciál

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.nfl.com/videos/green-bay-packers/0ap2000000147583/Packers-on-the-clock

1:20 körül...
Ennek alapján vagy lesz egy KR/PR draft, vagy Moss marad a visszahordó.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Egy Bulaga (vele szerintem tesznek egy kísérletet LT-ben)-Lang-EDS-Sitton-Barclay falat megnéznék élesben, lehet hogy nem lenne rossz. Ha Bulaga, Sherrod, Datko felépül, pláne jó, akkor teköl nem köll.
DT, OLB, S, TE - ezeket várom, az obligát WR-t is, természetesen.Gergőbácsi
OL-t adom így, de kizártnak tartom, hogy ne húzzunk valahol, legkésőbb a 4-5. körben.

TE-t én teljesen fölöslegesnek tartom viszont, annyi van, mint a szemét. inkább DE akkor márSzobi22
TE szerintem biztonsági pick is lehet. Feltételezem, hogy Finley marad, de aztán ha Quarless sem virít,plusz Finley is megy a szezon után, akkor vékony a poszt Crabtree után. Ezért tudom elképzelni későbbi körökben.
OL pick igaz, valószínű hogy lesz.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egy Bulaga (vele szerintem tesznek egy kísérletet LT-ben)-Lang-EDS-Sitton-Barclay falat megnéznék élesben, lehet hogy nem lenne rossz. Ha Bulaga, Sherrod, Datko felépül, pláne jó, akkor teköl nem köll.
DT, OLB, S, TE - ezeket várom, az obligát WR-t is, természetesen.Gergőbácsi
OL-t adom így, de kizártnak tartom, hogy ne húzzunk valahol, legkésőbb a 4-5. körben.

TE-t én teljesen fölöslegesnek tartom viszont, annyi van, mint a szemét. inkább DE akkor márSzobi22
OL draft lesz, leginkább C, csak kérdés mikor, 2-3? Akkor még bent lesznek az első 3-ba sorolt centerek, az tuti.

Szerintem egy S, DE, C sorrend lesz az első 3 körben.
Mondjuk egy Ried, Hunt, Schwenke, mint kívánságlista. Onnantól meg kb BPA lesz egy WR-el valamikor, ez tuti.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egy Bulaga (vele szerintem tesznek egy kísérletet LT-ben)-Lang-EDS-Sitton-Barclay falat megnéznék élesben, lehet hogy nem lenne rossz. Ha Bulaga, Sherrod, Datko felépül, pláne jó, akkor teköl nem köll.
DT, OLB, S, TE - ezeket várom, az obligát WR-t is, természetesen.Gergőbácsi
OL-t adom így, de kizártnak tartom, hogy ne húzzunk valahol, legkésőbb a 4-5. körben.

TE-t én teljesen fölöslegesnek tartom viszont, annyi van, mint a szemét. inkább DE akkor már

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ahhoz, hogy idejöjjön, Hawk és/vagy Finley cut kellene, most van 22m, Fitzerald elvinne belőle vagy 12-14-et, és ha még akár csak 1-2 játékos is jön, akkor már akár a draftolt játékosokra sem maradna pénz.LN
pontosan erről van szó. ráadásul teljesen fölöslegesnek látom ennyi pénzértSzobi22
Azt hozzátéve, hogy a rendszer szerint, amit játszunk, Fitz sem kapna annyi labdát, nem biztos, hogy boldog lenne. Jennings pedig ismeri a rendszert és nem kérne/kérhetne többet.

A Winston cut kapcsán jutott eszembe, hogy hogyan áll az OL jövőre.
Volt róla szó, hogy Bulaga átmozog LT-be, ki lehetne az RT. Barclay? Datko? Sherrod? Newhouse nem, az tuti.LN
Egy Bulaga (vele szerintem tesznek egy kísérletet LT-ben)-Lang-EDS-Sitton-Barclay falat megnéznék élesben, lehet hogy nem lenne rossz. Ha Bulaga, Sherrod, Datko felépül, pláne jó, akkor teköl nem köll.
DT, OLB, S, TE - ezeket várom, az obligát WR-t is, természetesen.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ahhoz, hogy idejöjjön, Hawk és/vagy Finley cut kellene, most van 22m, Fitzerald elvinne belőle vagy 12-14-et, és ha még akár csak 1-2 játékos is jön, akkor már akár a draftolt játékosokra sem maradna pénz.LN
pontosan erről van szó. ráadásul teljesen fölöslegesnek látom ennyi pénzértSzobi22
Azt hozzátéve, hogy a rendszer szerint, amit játszunk, Fitz sem kapna annyi labdát, nem biztos, hogy boldog lenne. Jennings pedig ismeri a rendszert és nem kérne/kérhetne többet.

A Winston cut kapcsán jutott eszembe, hogy hogyan áll az OL jövőre.
Volt róla szó, hogy Bulaga átmozog LT-be, ki lehetne az RT. Barclay? Datko? Sherrod? Newhouse nem, az tuti.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ahhoz, hogy idejöjjön, Hawk és/vagy Finley cut kellene, most van 22m, Fitzerald elvinne belőle vagy 12-14-et, és ha még akár csak 1-2 játékos is jön, akkor már akár a draftolt játékosokra sem maradna pénz.LN
pontosan erről van szó. ráadásul teljesen fölöslegesnek látom ennyi pénzértSzobi22
Pont ő felesleges, de amit képvisel az nekem nagyon hiányzik. True #1 WR. Egy Brandon Marshall szintű állatot igazán kukázhatnánk középső körben... 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ahhoz, hogy idejöjjön, Hawk és/vagy Finley cut kellene, most van 22m, Fitzerald elvinne belőle vagy 12-14-et, és ha még akár csak 1-2 játékos is jön, akkor már akár a draftolt játékosokra sem maradna pénz.LN
pontosan erről van szó. ráadásul teljesen fölöslegesnek látom ennyi pénzért

több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Tramont még nem rúgtuk ki? Úgy tudom vagy nyolc millát ő is elvisz jövőre.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon érik az új Rodgers contract... :/JayB
igen, sajnos úgy néz ki nagyon..

Winslow meg elég offos, Walker sem egy Finley-típusú játékos. meg nem is jellemző, hogy FA-piacról oldjuk meg ezeket a dolgokat..

Most láttam valahol, hogy Fitzgerald akár jöhetne is. azért ez gigalol szerintemSzobi22
Az Nfl-ben teljesen 1 csapatos vagyok, de a kedvenc nem Green Bay-i játékosom Fitzgerald! Félelmetes csak belegondolni is, hogy Rodgers labdáival mit kezdene 😀 Jennings, Finley is akár távozhatna ha ő jön egy kicsit sem lenne hiányérzetünk szerintem. balazs799
Ahhoz, hogy idejöjjön, Hawk és/vagy Finley cut kellene, most van 22m, Fitzerald elvinne belőle vagy 12-14-et, és ha még akár csak 1-2 játékos is jön, akkor már akár a draftolt játékosokra sem maradna pénz.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon érik az új Rodgers contract... :/JayB
igen, sajnos úgy néz ki nagyon..

Winslow meg elég offos, Walker sem egy Finley-típusú játékos. meg nem is jellemző, hogy FA-piacról oldjuk meg ezeket a dolgokat..

Most láttam valahol, hogy Fitzgerald akár jöhetne is. azért ez gigalol szerintemSzobi22
Az Nfl-ben teljesen 1 csapatos vagyok, de a kedvenc nem Green Bay-i játékosom Fitzgerald! Félelmetes csak belegondolni is, hogy Rodgers labdáival mit kezdene 😀 Jennings, Finley is akár távozhatna ha ő jön egy kicsit sem lenne hiányérzetünk szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nagyon érik az új Rodgers contract... :/JayB
igen, sajnos úgy néz ki nagyon..

Winslow meg elég offos, Walker sem egy Finley-típusú játékos. meg nem is jellemző, hogy FA-piacról oldjuk meg ezeket a dolgokat..

Most láttam valahol, hogy Fitzgerald akár jöhetne is. azért ez gigalol szerintem

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nagyon érik az új Rodgers contract... :/
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha Jennings megy (valószínű hogy megy) és Finley is megy
TE-poszton esetleg Kellen Winslow II vagy Delanie Walker jöhetne szerintem
S-nek Burnett mellé Stevie Brown-t
Kickernek Phil Dowson-t vagy Steven Hauschka-nak örülnék ha látnám a csapatban őketS.Ricsi
Először is üdvözlet a fórumon és a legszerethetőbb csapat szurkolótáborában 😊

nos, Dawson-nak örülnék, Crosby nem tudom mennyire tudja magát összerakni, igaz meccset nem buktunk rajta, de sokszor kellett reszkírozni a kritikus negyedik kísérleteket. Finley szerintem maradni fog, Jennings meg koppani az FA piacon (de nem ezt kívánom neki!)