Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hunt túlértékelt szerintem. Fejlődni már nem igen fog,technikája szar,max special team

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már Jackson nem jött,akkor talán Bradshaw.Tényleg nagy erősítés lenne.csiki81
Csak reális áron. Nem árt az sem, ha teljesen egészséges. FA piacon az elérhető legjobb futó momentán, ez tény.
Ha jön, akkor RB draft kihúzva, valamint a srácok közül (Starks, Green, Harris) lehet valaki menni fog, az, aki alig használható ST-ben, gondolom.


Gyanítom Barclay lesz az első számú RT, ha fejlődik, de attól még lehet tapogatóznék egy kicsit Vollmernél, hátha relatíve olcsón elérhető lenne. Tudom, hogy van Sherrod meg Datko, de utóbbi válla rizikófaktor, előbbi meg alig volt pályán a lábtörésig, ki tudja mi tud, ha Bulaga lesz az LT. Nem ártana megvédeni rendesen Rodgerst, sokáig nem lehet egészségesen lábon kihordani, hogy Ő a liga legtöbbet bezsákolt irányítója.LN
Az OL egyértelműen erősítésre vár, csak az a baj, hogy a DL-is és Safety is kell. És az FA történések egyenlőre azt mutatják hogy elkapó is kellhet majd a drafton 6-7 körül. Továbbra is várok egy két FA-t mert túl sok a csapatba a lyuk, és ennyi helyre rookie veszélyes lenne.balazs799
S a legkevésbé "veszélyes", idén van bőven. Ha nem Vaccaro és Reid, mert kimennek, akkor is marad Elam, Thomas, Rambo, Cyprien, Swearinger, Jefferson esetleg McDonald. Kb ebben a sorrendben is írják őket. Mondjuk talán Rambo-ig bezárólag kéne húzni valakit.
DL-be nekem tetszik Hunt, 3-4-ben játszott eddig is, de biztos van, aki megmondja miért nem jó 😊
OL-ben meg szerintem elérhető lesz Long talán a 2. kör végén. Viszont C kellene, ott Jones, Frederik és Schwenke aki vagy kezdő, vagy az lehetne 1-2 éven belül azt hiszem. Viszont el is mennek majd az első 3-4 körben.

Mivel Finley marad, WR nem létkérdés, és gyanítom, hogy TT&MM előhúz valakit a kalapból (Moss mellett) 4. számúnak.
Finley pedig domboríthat egy nagyot. Sőt, ha így marad, nem lennék meglepve, ha többet használnánk majd a többi TE-t is, főleg Quarlesst, 2 TE+2-3 WR felállásban.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha már Jackson nem jött,akkor talán Bradshaw.Tényleg nagy erősítés lenne.csiki81
Csak reális áron. Nem árt az sem, ha teljesen egészséges. FA piacon az elérhető legjobb futó momentán, ez tény.
Ha jön, akkor RB draft kihúzva, valamint a srácok közül (Starks, Green, Harris) lehet valaki menni fog, az, aki alig használható ST-ben, gondolom.


Gyanítom Barclay lesz az első számú RT, ha fejlődik, de attól még lehet tapogatóznék egy kicsit Vollmernél, hátha relatíve olcsón elérhető lenne. Tudom, hogy van Sherrod meg Datko, de utóbbi válla rizikófaktor, előbbi meg alig volt pályán a lábtörésig, ki tudja mi tud, ha Bulaga lesz az LT. Nem ártana megvédeni rendesen Rodgerst, sokáig nem lehet egészségesen lábon kihordani, hogy Ő a liga legtöbbet bezsákolt irányítója.LN
Az OL egyértelműen erősítésre vár, csak az a baj, hogy a DL-is és Safety is kell. És az FA történések egyenlőre azt mutatják hogy elkapó is kellhet majd a drafton 6-7 körül. Továbbra is várok egy két FA-t mert túl sok a csapatba a lyuk, és ennyi helyre rookie veszélyes lenne.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha már Jackson nem jött,akkor talán Bradshaw.Tényleg nagy erősítés lenne.csiki81
Csak reális áron. Nem árt az sem, ha teljesen egészséges. FA piacon az elérhető legjobb futó momentán, ez tény.
Ha jön, akkor RB draft kihúzva, valamint a srácok közül (Starks, Green, Harris) lehet valaki menni fog, az, aki alig használható ST-ben, gondolom.


Gyanítom Barclay lesz az első számú RT, ha fejlődik, de attól még lehet tapogatóznék egy kicsit Vollmernél, hátha relatíve olcsón elérhető lenne. Tudom, hogy van Sherrod meg Datko, de utóbbi válla rizikófaktor, előbbi meg alig volt pályán a lábtörésig, ki tudja mi tud, ha Bulaga lesz az LT. Nem ártana megvédeni rendesen Rodgerst, sokáig nem lehet egészségesen lábon kihordani, hogy Ő a liga legtöbbet bezsákolt irányítója.
több mint 11 éve
csiki81 Green Bay Packers 3
Ha már Jackson nem jött,akkor talán Bradshaw.Tényleg nagy erősítés lenne.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha nem akarna túl sokat majd, szerintem egy hatalmas erősítés lehetne!

 www.acmepackingcompany.com/2013/3/17/4116560/packers-interested-in-ahmad-bradshaw-says-adam-schefter


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Valami gyökér sikeresen elindított egy hoaxot aminek pár nagyobb oldal is felült. A dolog lényege hogy Matthews egy autóbalesetben eltörte mindkét lábát. Szerencsére kamu az egész, Matthews ki is akadt twitteren.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sok (nem ellenünk szerzett, és lehetőleg csak egyéni) sikert kívánok GJ-nek. Kiváló játékos volt, még ha az elmúlt 1.5 év nem is úgy sikerült. Bízzunk a fiatalabbakban, nem is alaptalanul.

Crabtree-t sajnálom.Gergőbácsi
Legyen úgy.
Ahogy a mostani piac alakul. jövőre megint lesz 2-3 comp pick.
Idén saccra egy 4 kör lesz kb.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Sok (nem ellenünk szerzett, és lehetőleg csak egyéni) sikert kívánok GJ-nek. Kiváló játékos volt, még ha az elmúlt 1.5 év nem is úgy sikerült. Bízzunk a fiatalabbakban, nem is alaptalanul.

Crabtree-t sajnálom.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Crabtree - Bucs
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
újabb ok hogy a lilák mérkőzéseit is jobban figyeljük 😊 fura lesz mindenesetre

és a Vikingeknél játszhat 15-ösben.

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
akkor további szép karriert neki, de lehetőleg sikerekben szegényt 😊
sajnálom, hogy a Vikingsba ment, nem mintha meglepődtem volna rajta. fontosabb ez, mint az évi 8,5 milla.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egy újabb hír estére, Jennings -> Vikes

jobban örültem volna egy másik csapatnak.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hawk belement a paycutvba.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
OLB miért kell??Perry meg Matthews nem elég jók??:obuci98
Perry első évét IR-en fejezte be, Matthews is bajlódott illetve bajlódik (ugye az a hamstring) sérüléssel, szóval kell a bevethető ember.

szerk.: és üdv a fórumon ! 😊gamerkr
Momentán 1 db Moses van, mint OLB, rajtuk kívül akinek van szerződése. Meg ha minden igaz, Francois marad 1 évre.
 www.jsonline.com/blogs/sports/198468391.html

Jones meg a Titansnál vizitál.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Center úgy sincs elérhető, draftolni kell. RT meg vagy valaki a keretből (Sherrod, Barclay vagy Datko) vagy megintcsak draft. FS meg 2-3 olyan van, aki 2-3 körben elérhető lesz, és gyanítom már tudják is, hogy kit és hol húznak (húznának).
OLB az drafton jön, 3-4 körben gondolom. ILB szintén. Ha Hawk még lead pár fontot, talán javul (tavaly ledobott párat, mintha gyorsult is volna).
Egyedül a DL ahol nem ártott volna Canty.LN
OLB miért kell??Perry meg Matthews nem elég jók??:obuci98
Perry első évét IR-en fejezte be, Matthews is bajlódott illetve bajlódik (ugye az a hamstring) sérüléssel, szóval kell a bevethető ember.

szerk.: és üdv a fórumon ! 😊

több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Center úgy sincs elérhető, draftolni kell. RT meg vagy valaki a keretből (Sherrod, Barclay vagy Datko) vagy megintcsak draft. FS meg 2-3 olyan van, aki 2-3 körben elérhető lesz, és gyanítom már tudják is, hogy kit és hol húznak (húznának).
OLB az drafton jön, 3-4 körben gondolom. ILB szintén. Ha Hawk még lead pár fontot, talán javul (tavaly ledobott párat, mintha gyorsult is volna).
Egyedül a DL ahol nem ártott volna Canty.LN
OLB miért kell??Perry meg Matthews nem elég jók??:o

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A márciusi szezon nem jelent semmit 😊 FA topicban kifejtettem erről a véleményem, a hosszú élet titka a drafton szerzett olcsó játékosok.JayB
mint ezt látjuk a csapat példáján ugye..

kezd kicsit kiborító lenni a nagy kétségbeesés, amiért nem húztunk FA-t amúgy.

buci: kicsit magas lesz az az aláírás szerintemSzobi22
Max akkor látnám értelmét, ha előtte kivágnánk valakit. Mondjuk Williams cut, majd Winfield olcsóbban jöhet.
Center úgy sincs elérhető, draftolni kell. RT meg vagy valaki a keretből (Sherrod, Barclay vagy Datko) vagy megintcsak draft. FS meg 2-3 olyan van, aki 2-3 körben elérhető lesz, és gyanítom már tudják is, hogy kit és hol húznak (húznának).
OLB az drafton jön, 3-4 körben gondolom. ILB szintén. Ha Hawk még lead pár fontot, talán javul (tavaly ledobott párat, mintha gyorsult is volna).
Egyedül a DL ahol nem ártott volna Canty.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
buci: kicsit magas lesz az az aláírás szerintemSzobi22
oké,kicserélem..😊

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A márciusi szezon nem jelent semmit 😊 FA topicban kifejtettem erről a véleményem, a hosszú élet titka a drafton szerzett olcsó játékosok.JayB
mint ezt látjuk a csapat példáján ugye..

kezd kicsit kiborító lenni a nagy kétségbeesés, amiért nem húztunk FA-t amúgy.

buci: kicsit magas lesz az az aláírás szerintem

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
A márciusi szezon nem jelent semmit 😊 FA topicban kifejtettem erről a véleményem, a hosszú élet titka a drafton szerzett olcsó játékosok.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Bears picit foltozott az OL-en Bushrod-dal. Ha picit több ideje lesz Cutlernek, akkor megintcsak ott egy éppkézláb passzjáték, Forte mellé.
LN
Csak Chicago-ban a D tűnik széthullónak. Legalábbis most a LB-sor kb eltűnt. Hayes -> Jags, Roach -> Raiders, Urlacherrel meg ki tudja mi lesz, de ő sem biztos, hogy nagy fegyvertény lenne, ha maradna + Briggs aki eddig biztos. 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
hidd el, bivalyerős ez az NFC North még mindig. ennyivel szezon előtt (pláne draft előtt) nem is mernék semmit se mondani a csoport végeredményével kapcsolatban, meg felesleges is.
.brk
A Lionsnál lesz futójáték is. Bár momentán mindkét fal egyik széle "lyukas" (bár jött Jones), de erre ott a draft. Meg gondolom lesz DB pick is.
A Bears picit foltozott az OL-en Bushrod-dal. Ha picit több ideje lesz Cutlernek, akkor megintcsak ott egy éppkézláb passzjáték, Forte mellé.

A Vikes is egyben volt, aki fontos távozó lehet az Harvin és talán Winfield. Erre lesz 2 elsőkörösük.

Ezek mellé jön a draft. Majd meglátjuk
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Sziasztok!

Lehet, hogy még korai, de az eddigiek alapján én azt látom, hogy az eddig bivalyerősnek tartott NFC North idén már csak egy jó közepes csoport lesz. Megküzdünk az 50% feletti mérlegért a másik 3 kutyaütő gárdával együtt. De legalább nagy harc lesz a csoportgyőzelemért, amire nagy szükség is lesz, mert ebből szerintem nálunk nem lesz 2. PO-s hely.
Azért remélem a csoportgyőzelem még így is meglesz 😉James007
ezt így mire alapozod?
hidd el, bivalyerős ez az NFC North még mindig. ennyivel szezon előtt (pláne draft előtt) nem is mernék semmit se mondani a csoport végeredményével kapcsolatban, meg felesleges is.


amúgy üdv mindkettőtöknek!
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Sziasztok!

Lehet, hogy még korai, de az eddigiek alapján én azt látom, hogy az eddig bivalyerősnek tartott NFC North idén már csak egy jó közepes csoport lesz. Megküzdünk az 50% feletti mérlegért a másik 3 kutyaütő gárdával együtt. De legalább nagy harc lesz a csoportgyőzelemért, amire nagy szükség is lesz, mert ebből szerintem nálunk nem lesz 2. PO-s hely.
Azért remélem a csoportgyőzelem még így is meglesz 😉James007
Van benne valami, de lehet hogy meglepetésre jó lesz a Vikes és a Lions is. Nem tudhatjuk.😊

“Do or do not... there is no try.”