Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 6p
The latest #Packers offer to QB Aaron Rodgers still eclipses $21 million per year, I'm told. Either way, looks like he's beating Flacco
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
és Crosby kapott egy olasz társat is a camp-re. Vannak itt FA igazolások, még az utcáról is 😀

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
tessék, itt a free agentetek
 www.jsonline.com/blogs/sports/200661431.htmlSzobi22
nem vékonyka ez a srác? 180 font, Hayward ugyanehhez a magassághoz 192, de még Shields is 184.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
tessék, itt a free agentetek
 www.jsonline.com/blogs/sports/200661431.html

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Schefter szerint Rodgers hosszabbítása lassan kész.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem tudom TT mire spórol ennyire?Ennyi jó FA játékos és egy se jön hozzánk.Főleg D oldalon.Szerintem Bradshaw se lesz nálunk RB.csiki81
nem lehet kiemeltté tenni valahogy egy TT csapatépítési stratégiáját leíró hsz-t ebben a topicban?Szobi22
Tedd be az aláírásodba : Válaszd ki, neveld fel! 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem tudom TT mire spórol ennyire?Ennyi jó FA játékos és egy se jön hozzánk.Főleg D oldalon.Szerintem Bradshaw se lesz nálunk RB.csiki81
nem lehet kiemeltté tenni valahogy egy TT csapatépítési stratégiáját leíró hsz-t ebben a topicban?

több mint 11 éve
csiki81 Green Bay Packers 3
Nem tudom TT mire spórol ennyire?Ennyi jó FA játékos és egy se jön hozzánk.Főleg D oldalon.Szerintem Bradshaw se lesz nálunk RB.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nagy részük ilyen kisvárosból érkezik, profivá válással végre kezdetét veszi a nagyvárosi ballin' ahogy a fekák mondják 😀 Green Bay nem alkalmas ballin'-ra.

Urban Dictionary: Ballin = Living the life. One who is in a state of being extremely rich and likes to show off how rich he is. Ex: He owns a Chrysler 300C & a Cadillac Escalade both on 24's ! He Ballin'
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én értem hogy a csapat megfontolt de hogy egy érkezőnk se legyen... :S kicsit pazarlás ennyi jó játékost hagyni elszaladni a csapat mellett. Nem szeretnek ide jönni mert hideg van? 😀balazs799
Egyébként régen volt erről valami adat itt fórumon, nem szeretnek 😀JayB
meg kisváros, titokban kell itt kurvázni és kólázni.
szal amik miatt mi szeretjük a GB-t, a játékosok kb pont ezért nem. nyilván vannak kivételek azért..brk
El kell menni kurvázni és a többi Milwaukee-ba vagy Minneapolisba 😀 vagy ha nagyon tobbzodik bennük a mehetnék Chichagoba... 😀 ott tessék csak randalírozni! 😊 Én pont a kisvárosias légkör miatt szeretem, és szerintem poén, hogy egy olyan csapat a Packers, ahol a város teljes lakossága kis híján befér a csapat stadionjába. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Én értem hogy a csapat megfontolt de hogy egy érkezőnk se legyen... :S kicsit pazarlás ennyi jó játékost hagyni elszaladni a csapat mellett. Nem szeretnek ide jönni mert hideg van? 😀balazs799
Egyébként régen volt erről valami adat itt fórumon, nem szeretnek 😀JayB
meg kisváros, titokban kell itt kurvázni és kólázni.
szal amik miatt mi szeretjük a GB-t, a játékosok kb pont ezért nem. nyilván vannak kivételek azért.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Én értem hogy a csapat megfontolt de hogy egy érkezőnk se legyen... :S kicsit pazarlás ennyi jó játékost hagyni elszaladni a csapat mellett. Nem szeretnek ide jönni mert hideg van? 😀balazs799
Egyébként régen volt erről valami adat itt fórumon, nem szeretnek 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Én értem hogy a csapat megfontolt de hogy egy érkezőnk se legyen... :S kicsit pazarlás ennyi jó játékost hagyni elszaladni a csapat mellett. Nem szeretnek ide jönni mert hideg van? 😀balazs799
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/03/26/report-packers-sign-kicker-giorgio-tavecchio/
Tessék. Igazi olasz kicker. (pun intended 😊 )
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én értem hogy a csapat megfontolt de hogy egy érkezőnk se legyen... :S kicsit pazarlás ennyi jó játékost hagyni elszaladni a csapat mellett. Nem szeretnek ide jönni mert hideg van? 😀


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Finley tweetje:

Ecstatic 2 b back w @packers. Best place on earth. Thank u 2 my agents & family @blakebaratz @Jhart5266. I appreciate all that u do. #pack

8,25 milláért elvileg.gamerkr
Legyen akkor hozzá méltó játék, mutatnia kell úgyis valamit ha nagy pénzt akar jövőre.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Finley tweetje:

Ecstatic 2 b back w @packers. Best place on earth. Thank u 2 my agents & family @blakebaratz @Jhart5266. I appreciate all that u do. #pack

8,25 milláért elvileg.

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Jennings egész oldalas köszönetnyilvánítása a Green Bay Press-Gazetteben.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Brad Jones visszajött. Jó hír.Gergőbácsi
Az. ILB és OLB is lehet, ha úgy hozza a szükség. Gyanítom, hogy 3. ILB lesz a sorban (Hawk szerintem még a fizucsökkentéssel sem lesz pados).
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Brad Jones visszajött. Jó hír.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 619
Pollard még szabad,safetynek jöhetne.csiki81
Huff is, felé mutat is némi érdeklődést a csapat, de mivel nem egyedüliként (pl Ravens, Cowboys) gyanusan nem ide ír alá.
Pollard is csak akkor jöhetne, ha belefél TT pénzügyi elképzeléseibe. Ami nem valószínű, de ki tudja.LN
rosszul emlékszem, hogy Huff az utóbbi években minimum ócska volt?Szobi22
Raiders meccseket nem követtem, de a statokból ítélve jó a memóriád.LN
abból nem lehet megítélni (gondolom nem PFF stat), tavaly cornerbacket játszott a 3. héttől. nem volt ócska, az új szerepkörét is megoldotta, már amennyire elvárható egy elsősorban safety-től. 2010-ben volt igazán jó szezonja, akkor All-Pro lett.

choose life
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pollard még szabad,safetynek jöhetne.csiki81
Huff is, felé mutat is némi érdeklődést a csapat, de mivel nem egyedüliként (pl Ravens, Cowboys) gyanusan nem ide ír alá.
Pollard is csak akkor jöhetne, ha belefél TT pénzügyi elképzeléseibe. Ami nem valószínű, de ki tudja.LN
rosszul emlékszem, hogy Huff az utóbbi években minimum ócska volt?Szobi22
Raiders meccseket nem követtem, de a statokból ítélve jó a memóriád.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Pollard még szabad,safetynek jöhetne.csiki81
Huff is, felé mutat is némi érdeklődést a csapat, de mivel nem egyedüliként (pl Ravens, Cowboys) gyanusan nem ide ír alá.
Pollard is csak akkor jöhetne, ha belefél TT pénzügyi elképzeléseibe. Ami nem valószínű, de ki tudja.LN
rosszul emlékszem, hogy Huff az utóbbi években minimum ócska volt?

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Pollard még szabad,safetynek jöhetne.csiki81
Huff is, felé mutat is némi érdeklődést a csapat, de mivel nem egyedüliként (pl Ravens, Cowboys) gyanusan nem ide ír alá.
Pollard is csak akkor jöhetne, ha belefél TT pénzügyi elképzeléseibe. Ami nem valószínű, de ki tudja.
több mint 11 éve
csiki81 Green Bay Packers 3
Pollard még szabad,safetynek jöhetne.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
egy comp. picket kaptunk, ötödik köröst.