Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 826
Sziasztok!

Lehet, hogy még korai, de az eddigiek alapján én azt látom, hogy az eddig bivalyerősnek tartott NFC North idén már csak egy jó közepes csoport lesz. Megküzdünk az 50% feletti mérlegért a másik 3 kutyaütő gárdával együtt. De legalább nagy harc lesz a csoportgyőzelemért, amire nagy szükség is lesz, mert ebből szerintem nálunk nem lesz 2. PO-s hely.
Azért remélem a csoportgyőzelem még így is meglesz 😉
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Sziasztok srácok, örülök hogy itt lehetek.😊

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
buci98, üdv!
Backus: 2012-ben egy 2 éves, 10 milkás szerződést írt alá, részleteket passzolom, de gondolom 4-5 körül maradt belőle idénre. Azt elköltik Bushra 😊 Más kérdés, hogy Reiff lesz az LT és RT egyszemélyben 😊LN
2év 8milla volt és 3,5 milla maradt idénre amiből cirka 2,5 szabadul fel.
A Lions igazolások titka meg az, hogy idén alig kapnak valamit, később fog ez visszaütni. Amúgy mi sem tudjuk, hogy miből lesz még pénz a rookie-kra és a még visszaigazolásra várókra.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jackson - FalconsLN
Úgy néz ki akkor megint a szokásos FA-t toljuk és rámegyünk egy 4. és két 7.körös comp.pick-re. Félek ebből Jennings re-sign lesz irreális fizuért.
Kérdem én, mi lett volna, ha TT nem szerelmes S-Jax játékába!? :o 😂Sanco
Nem úgy volt, hogy MM volt inkább csodálója? No mindegy, kíváncsi vagyok, mennyi a szerződése, lehet hogy túl drága volt. Jennings remélem sok pénzért megy Minnesotába, gyengítve hosszú távon az ellent - hozzánk csak a 10 M alatt
Kéne egy faszányos erőfutó valahol a börze közepe-végén. Le'Veon Bellről mit tudtok?Gergőbácsi
Lehet, hogy MM is a csodálója, de TT biztosan az.
Bell-t inkább nevezném erős futónak, mint erőfutónak, de neki örülnék. Gyakorlatilag ő volt a Michigan St. offense. Érdemes megnézni a Bowl meccsüket a TCU ellen.

@szobi 4 millió/év körül lehetett olvasni, mint Bushnál. (Mondjuk azt sem értem, hogy a Lions, a cap gondjaival hogy tud ennyire aktív lenni a FA-n, hacsak nem úgy hogy Staffordnak adtak egy teljesítményarányos szerződést. 😛) Persze lehet, hogy nem ennyi az annyi, nyilván TT felelős döntést hozott, csak kár érte, mert szvsz nagy segítség lett volna a csapatnak.

@buci98: Üdv a fórumon! 😊Sanco
buci98, üdv!
Backus: 2012-ben egy 2 éves, 10 milkás szerződést írt alá, részleteket passzolom, de gondolom 4-5 körül maradt belőle idénre. Azt elköltik Bushra 😊 Más kérdés, hogy Reiff lesz az LT és RT egyszemélyben 😊
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Ja, üdv a fórumon, buci98!

Asszem most vendégszerepelhetne a Packers egy kis havas meccsen kis hazánkban. 😊 Kösz Sanco a véleményt.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jackson - FalconsLN
Úgy néz ki akkor megint a szokásos FA-t toljuk és rámegyünk egy 4. és két 7.körös comp.pick-re. Félek ebből Jennings re-sign lesz irreális fizuért.
Kérdem én, mi lett volna, ha TT nem szerelmes S-Jax játékába!? :o 😂Sanco
Nem úgy volt, hogy MM volt inkább csodálója? No mindegy, kíváncsi vagyok, mennyi a szerződése, lehet hogy túl drága volt. Jennings remélem sok pénzért megy Minnesotába, gyengítve hosszú távon az ellent - hozzánk csak a 10 M alatt
Kéne egy faszányos erőfutó valahol a börze közepe-végén. Le'Veon Bellről mit tudtok?Gergőbácsi
Lehet, hogy MM is a csodálója, de TT biztosan az.
Bell-t inkább nevezném erős futónak, mint erőfutónak, de neki örülnék. Gyakorlatilag ő volt a Michigan St. offense. Érdemes megnézni a Bowl meccsüket a TCU ellen.

@szobi 4 millió/év körül lehetett olvasni, mint Bushnál. (Mondjuk azt sem értem, hogy a Lions, a cap gondjaival hogy tud ennyire aktív lenni a FA-n, hacsak nem úgy hogy Staffordnak adtak egy teljesítményarányos szerződést. 😛) Persze lehet, hogy nem ennyi az annyi, nyilván TT felelős döntést hozott, csak kár érte, mert szvsz nagy segítség lett volna a csapatnak.

@buci98: Üdv a fórumon! 😊
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
jézusmária, valami elképesztő szégyen, amit a Packers Hungary FB-page művel ma. pedig az utóbbi időben sikerült egészen tisztességes színvonalat felmutatni, de gyorsan lerombolta..Szobi22
(nem akarok nagyképű lenne,de a srác aki csinálta 3 napja rakott ki a szerkesztők közül, és most egyedül viszi tovább..na mind1,nem az én dolgom..😊)buci98
hát, ez alapján elég szar húzás volt 😛

amúgy meg üdv a fórumon

több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
jézusmária, valami elképesztő szégyen, amit a Packers Hungary FB-page művel ma. pedig az utóbbi időben sikerült egészen tisztességes színvonalat felmutatni, de gyorsan lerombolta..Szobi22
(nem akarok nagyképű lenne,de a srác aki csinálta 3 napja rakott ki a szerkesztők közül, és most egyedül viszi tovább..na mind1,nem az én dolgom..😊)

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
de sztem akkor is megérte volna..na mindegy, legalább egy-két offense falembert hozzunk, és a drafton meg egy RB-t..buci98
már bocsi, de azt sem tudjuk, milyen szerződést kapott, mi alapján érte volna meg?

másrészt meg valami elképesztő szégyen, amit a Packers Hungary FB-page művel (ma). pedig az utóbbi időben sikerült egészen tisztességes színvonalat felmutatni, de gyorsan lerombolta..

több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
besz@rok TT-n,mért nem lehetett elhozni Jacksont??!buci98
azért, mert nem volt rá szükség annyiért, amennyiért lehetett volna. ilyen egyszerűen megy ez errefelé 😊Szobi22
de sztem akkor is megérte volna..na mindegy, legalább egy-két offense falembert hozzunk, és a drafton meg egy RB-t..

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
besz@rok TT-n,mért nem lehetett elhozni Jacksont??!buci98
azért, mert nem volt rá szükség annyiért, amennyiért lehetett volna. ilyen egyszerűen megy ez errefelé 😊

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Jackson - FalconsLN
Úgy néz ki akkor megint a szokásos FA-t toljuk és rámegyünk egy 4. és két 7.körös comp.pick-re. Félek ebből Jennings re-sign lesz irreális fizuért.
Kérdem én, mi lett volna, ha TT nem szerelmes S-Jax játékába!? :o 😂Sanco
Nem úgy volt, hogy MM volt inkább csodálója? No mindegy, kíváncsi vagyok, mennyi a szerződése, lehet hogy túl drága volt. Jennings remélem sok pénzért megy Minnesotába, gyengítve hosszú távon az ellent - hozzánk csak a 10 M alatt
Kéne egy faszányos erőfutó valahol a börze közepe-végén. Le'Veon Bellről mit tudtok?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
besz@rok TT-n,mért nem lehetett elhozni Jacksont??!

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jackson - FalconsLN
Úgy néz ki akkor megint a szokásos FA-t toljuk és rámegyünk egy 4. és két 7.körös comp.pick-re. Félek ebből Jennings re-sign lesz irreális fizuért.
Kérdem én, mi lett volna, ha TT nem szerelmes S-Jax játékába!? :o 😂
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jackson - Falcons
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Állítólag ma meglehet a deal Steven Jacksonnal és Jenningsel is.JayB
"Greg Jennings reportedly visiting Minnesota Vikings" nfl.com
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Állítólag ma meglehet a deal Steven Jacksonnal és Jenningsel is.JayB
Csak minél olcsóbban 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Állítólag ma meglehet a deal Steven Jacksonnal és Jenningsel is.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Punisher Pollard szabad, könyörgöm Ted 😀JayB
na őt mondjuk adnám én is 😀
más kérdés, hogy pont nem olyan típusú safetyre van most szükségünk, de still

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Punisher Pollard szabad, könyörgöm Ted 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Állítólag Schefter kitweetelte, hogy 3 évre aláírt Steven Jackson hozzánk, majd törölte. Kíváncsi vagyok igaz e
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Néhány gondolat a FA-vel kapcsolatban:


Hillis (gondolom ő Willis 😛) : Kuhn helyén el tudnám képzelni
Sanco
Az. Egy éjszakai műszak után nehéz összeszedetten írni 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jennings még végül lehet megmarad nálunk 😊 amit írnak 10 milkát, az durva, enyhén luxusnak érezném, még akkor is, ha Hawk/Williams szerződéseivel csinálunk valamit...

Szokásos FA kezdés, semmi elhamarkodott lépés.

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Néhány gondolat a FA-vel kapcsolatban:

Canty: egyáltalán nem sajnálom, hogy nem jött, főleg, hogy megint van nekünk egy Jolly-nk 😊
Jenkins: érte lehetett volna tenni egy lépést, kivált úgy, hogy ő is szeretett volna jönni, ismeri a rendszert, hiányposztra jött volna, jobb, mint Canty mégis ugyanannyiba került
Hillis (gondolom ő Willis 😛) : Kuhn helyén el tudnám képzelni
S-Jax: Ő jöhetne, TT már 3 vagy 4 éve is meg akarta szerezni (csakúgy, mint Canty-t), remélem most sikerül. Ez legalább némileg kompenzálná, hogy két éve sajnálta a 3.körös picket (amivel aztán Alex Greent húztuk 😂 ) Lynch-re.
Shields: tökéletes
Crabtree: az ő elengedése meglepett, a sok TE közül ő tűnt a legbiztosabb maradónak.
Francois, Zombo: nem lesz nehéz pótolni őket, ha egyáltalán kell
Walden: 😂 jól jön majd a compensatory pickek számításánál
Jennings: őszintén kívánok neki sok sikert máshol 10 millió/évért (korábban már kifejtettem, hogy miért), bár ha tényleg ez a Packers ajánlata, azért gondolom, hogy vannak a szerződésben "menekülőutak", de biztos vagyok benne, hogy lehetne azt a pénzt hasznosabb helyre is tenni.
DJ. Smith: örülök, hogy felépül, de hiába vannak szép tackle számai, ő nem kezdő szint!!!
Brad Jones: kicsivel jobb, mint Smith, remélem őt sikerül visszaigazolni ócsón, vagy ha elmegy máshová, akkor egy jó zsíros szerződést kap.
Woodson: jobb lett volna, ha visszavonul, szomorú ezt kimondani, de már csak árnyéka korábbi önmagának. A rutinja és az ösztönei segítségével még tud csinálni egy-két szép dolgot, de CB-nek már nagyon lassú, safety-ként meg sosem volt az igazi.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Just in from Rob Demovsky: NFL source just told me that if Greg Jennings hasn't signed with another team by midnight, he could be back with the Packers.