Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Jolly játékengedélye megadva, kérdés adunk e neki esélyt. Van most már Canty, Jean Francois, Jenkins és Jolly is a képben, valaki 99% hogy jön.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mr. T-t én is szívesen látnám, tudjuk mire volt képes, persze öregedett kicsit, Worthy sérülése, Neal sérülékenysége szerintem jó okok arra, hogy visszahozzuk valahogy, akár csak 1 évre.

Hawk szerződését megpróbálják módosítani, ahogy arra számítottunk. 😊 Valószínűleg EDS is aláír majd.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Chris Canty will visit the Packers early next week. He's also talking to the Jaguars, but no visit has been set up yet.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Canty és Jenkins azért kérdéses szerintem nagyon, mert TT-re nem igazán jellemző, hogy 30 fölötti játékosokat hozzon

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az Eagles kivágta Jenkinst!
Talán emlékeztek, hogy amikor lejárt a szerződése én amellett tettem le a voksomat, hogy ne hozzuk vissza őt gigapénzért. A front seven elmúlt 2 évi gyötrelme és annak kihatása a secondary-re nagyrészt abból fakadt, hogy megközelítően sem sikerült őt pótolni. Egyszóval, így két év távlatából visszatekintve nagy hiba volt őt elengedni, viszont itt a kiváló alkalom, hogy visszatérjen a Packersbe, amit nagyon remélek, hogy meg is fog tenni.Sanco
Remélem TT is így gondolja.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Az Eagles kivágta Jenkinst!
Talán emlékeztek, hogy amikor lejárt a szerződése én amellett tettem le a voksomat, hogy ne hozzuk vissza őt gigapénzért. A front seven elmúlt 2 évi gyötrelme és annak kihatása a secondary-re nagyrészt abból fakadt, hogy megközelítően sem sikerült őt pótolni. Egyszóval, így két év távlatából visszatekintve nagy hiba volt őt elengedni, viszont itt a kiváló alkalom, hogy visszatérjen a Packersbe, amit nagyon remélek, hogy meg is fog tenni.Sanco
Én is örülnék neki ha visszatérne. Viszont ebben az esetben felmerülne a kérdés hogy mennyire szükséges a DL draft az első körökben. Ha ő jönne szvsz 3. körben elég lenne DL draft, főleg ha azt nézzük, hogy elég mély idén a class. Viszont akkor első 2 körben jöhetne S-OL. Bár OL téren meg ott van Sherrod(ha felépül)-Datko-Newhouse aki mehetne az RT-be ha Bulaga átmegy LT...esetleg guard draft?Hall Of Green
Mondjuk első körben Ried, másodikban Long, harmadikban meg Schwenke? Bár Long tényleg csak akkor, ha a Sherrod/Datko párosban nem látnak fantáziát.
Az a móka jutott eszembe, hogy ha Canty jönne, behúzhatnánk Huntot 😊 A fal 2 szélén lenne 6"7 magas ember, simán eltakarná a fél pályát 😊
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az Eagles kivágta Jenkinst!
Talán emlékeztek, hogy amikor lejárt a szerződése én amellett tettem le a voksomat, hogy ne hozzuk vissza őt gigapénzért. A front seven elmúlt 2 évi gyötrelme és annak kihatása a secondary-re nagyrészt abból fakadt, hogy megközelítően sem sikerült őt pótolni. Egyszóval, így két év távlatából visszatekintve nagy hiba volt őt elengedni, viszont itt a kiváló alkalom, hogy visszatérjen a Packersbe, amit nagyon remélek, hogy meg is fog tenni.Sanco
Azt olvasom hogy ő maradni akart de nyilván 30 évesen még egy utolsó nagy pénz többet számít. Az Eaglesben elég jó volt, most már sokkba sem kerül, várjuk 😊
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Az Eagles kivágta Jenkinst!
Talán emlékeztek, hogy amikor lejárt a szerződése én amellett tettem le a voksomat, hogy ne hozzuk vissza őt gigapénzért. A front seven elmúlt 2 évi gyötrelme és annak kihatása a secondary-re nagyrészt abból fakadt, hogy megközelítően sem sikerült őt pótolni. Egyszóval, így két év távlatából visszatekintve nagy hiba volt őt elengedni, viszont itt a kiváló alkalom, hogy visszatérjen a Packersbe, amit nagyon remélek, hogy meg is fog tenni.Sanco
Én is örülnék neki ha visszatérne. Viszont ebben az esetben felmerülne a kérdés hogy mennyire szükséges a DL draft az első körökben. Ha ő jönne szvsz 3. körben elég lenne DL draft, főleg ha azt nézzük, hogy elég mély idén a class. Viszont akkor első 2 körben jöhetne S-OL. Bár OL téren meg ott van Sherrod(ha felépül)-Datko-Newhouse aki mehetne az RT-be ha Bulaga átmegy LT...esetleg guard draft?

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Az Eagles kivágta Jenkinst!
Talán emlékeztek, hogy amikor lejárt a szerződése én amellett tettem le a voksomat, hogy ne hozzuk vissza őt gigapénzért. A front seven elmúlt 2 évi gyötrelme és annak kihatása a secondary-re nagyrészt abból fakadt, hogy megközelítően sem sikerült őt pótolni. Egyszóval, így két év távlatából visszatekintve nagy hiba volt őt elengedni, viszont itt a kiváló alkalom, hogy visszatérjen a Packersbe, amit nagyon remélek, hogy meg is fog tenni.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Raji: azt hiszem, olvastam valahol, nagyon magas a snap countja. Kell a nagydarab, mindazonáltal mozgékony ember(ek) a D-falba, pláne hogy várhatóan Worthy sem lesz még a régi egy ideig.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Továbbra is tartom hogy Rodgersnek bőven van még szerződése, hagyjuk csak békén. A média felkapta hogy kevés pénzt keres és ez milyen csúnya dolog, amit nem értek hogy az insider írók is hangoztatják hogy "pay da man". Maajd eljön annak is az ideje hogy megvágjuk egy 200 milliós összeggel 10 évre de ez majd a jövő packers szurkolójának a gondja legyen ne a mostanié 😊JayB
én sem nagyon hinném, hogy Rodgers szerződésért hisztizne.

Amúgy a Finley-s írás akár egy trade esetére az ár felsrófolására is jó lehet, remélem, nem ez MM céljaSzobi22
Rodgers mondta is, hogy a szerződés miatt nem ideges, ráér.
Inkább CM és Raji szerződésével kéne foglalkozni. CM jövőre FA, Raji meg egy évre rá.LN
Mind kettejüknek kötelező szerződést adni! Matthews a védelmünk legjobb játékosa. Nézetem szerint a játékára lehet építeni a védekezést, főleg ha segítséget kap majd esetleg Perry-től a másik oldalon is. Nem lehet olyan opció, hogy ő távozzon. BJ is szerintem rendkívül jó draft volt és be is váltotta a hozzá fűzött reményeket. És nem csak azért mert leszedte 2 éve Cutler passzát. Szerintem ligaelit NT.
balazs799
Nem Cutler volt, de semmi baj, még új vagy.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Továbbra is tartom hogy Rodgersnek bőven van még szerződése, hagyjuk csak békén. A média felkapta hogy kevés pénzt keres és ez milyen csúnya dolog, amit nem értek hogy az insider írók is hangoztatják hogy "pay da man". Maajd eljön annak is az ideje hogy megvágjuk egy 200 milliós összeggel 10 évre de ez majd a jövő packers szurkolójának a gondja legyen ne a mostanié 😊JayB
én sem nagyon hinném, hogy Rodgers szerződésért hisztizne.

Amúgy a Finley-s írás akár egy trade esetére az ár felsrófolására is jó lehet, remélem, nem ez MM céljaSzobi22
Rodgers mondta is, hogy a szerződés miatt nem ideges, ráér.
Inkább CM és Raji szerződésével kéne foglalkozni. CM jövőre FA, Raji meg egy évre rá.LN
Mind kettejüknek kötelező szerződést adni! Matthews a védelmünk legjobb játékosa. Nézetem szerint a játékára lehet építeni a védekezést, főleg ha segítséget kap majd esetleg Perry-től a másik oldalon is. Nem lehet olyan opció, hogy ő távozzon. BJ is szerintem rendkívül jó draft volt és be is váltotta a hozzá fűzött reményeket. És nem csak azért mert leszedte 2 éve Cutler passzát. Szerintem ligaelit NT.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ydgbquwyz9b3zwxfelvp
Greg Jennings still could receive Packers' franchise tag
The Green Bay Packers still are considering franchising wide receiver Greg Jennings, who had said previously he wouldn't be happy with the designation.



Érdekes helyzet, most nézegetve a cap számokat, 1 hónapja 7.1m$ volt a sapka alatt, áthoztunk tavalyról 7m$, elengedve Saturday és Woodson az még 12m$ kb. Jennings meg 10.5m$ fájna, ha esetleg trade-et tervez TT és még sem jön össze.
Persze csak ha jól számolok
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Továbbra is tartom hogy Rodgersnek bőven van még szerződése, hagyjuk csak békén. A média felkapta hogy kevés pénzt keres és ez milyen csúnya dolog, amit nem értek hogy az insider írók is hangoztatják hogy "pay da man". Maajd eljön annak is az ideje hogy megvágjuk egy 200 milliós összeggel 10 évre de ez majd a jövő packers szurkolójának a gondja legyen ne a mostanié 😊JayB
én sem nagyon hinném, hogy Rodgers szerződésért hisztizne.

Amúgy a Finley-s írás akár egy trade esetére az ár felsrófolására is jó lehet, remélem, nem ez MM céljaSzobi22
Rodgers mondta is, hogy a szerződés miatt nem ideges, ráér.
Inkább CM és Raji szerződésével kéne foglalkozni. CM jövőre FA, Raji meg egy évre rá.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Továbbra is tartom hogy Rodgersnek bőven van még szerződése, hagyjuk csak békén. A média felkapta hogy kevés pénzt keres és ez milyen csúnya dolog, amit nem értek hogy az insider írók is hangoztatják hogy "pay da man". Maajd eljön annak is az ideje hogy megvágjuk egy 200 milliós összeggel 10 évre de ez majd a jövő packers szurkolójának a gondja legyen ne a mostanié 😊JayB
én sem nagyon hinném, hogy Rodgers szerződésért hisztizne.

Amúgy a Finley-s írás akár egy trade esetére az ár felsrófolására is jó lehet, remélem, nem ez MM célja

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Továbbra is tartom hogy Rodgersnek bőven van még szerződése, hagyjuk csak békén. A média felkapta hogy kevés pénzt keres és ez milyen csúnya dolog, amit nem értek hogy az insider írók is hangoztatják hogy "pay da man". Maajd eljön annak is az ideje hogy megvágjuk egy 200 milliós összeggel 10 évre de ez majd a jövő packers szurkolójának a gondja legyen ne a mostanié 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Maradjon szerintem is Finley, most alakíthat, remélem, hozza is a szezon másik felében mutatott formát.
Canty meg jöjjön, ha egészséges ÉS olcsó. 😊Gergőbácsi
Ha nem ajánlunk új szerződést CM-nek, Rajinak és/vagy Rodgersnek, akkor talán 25 lehet a sapka alatt. Kérdés milyen szerződést ajánl TT azoknak akiket marasztal (gondolom Shields, Crabtree és EDS főleg). Szóval az olcsóság fő szempont lesz, akkor meg pláne, ha tényleg lát abban valami rációt TT, hogy Jennings (nagyon)talán akár maradhat is.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Maradjon szerintem is Finley, most alakíthat, remélem, hozza is a szezon másik felében mutatott formát.
Canty meg jöjjön, ha egészséges ÉS olcsó. 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Úgy néz ki Finley marad, ez a kérdés megoldva, lehet rágódni a drafton.LN
hol olvastad?
amúgy meg FUCK YEAHSzobi22
 www.espnmilwaukee.com/common/more.php?m=49&post_id=19311
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Úgy néz ki Finley marad, ez a kérdés megoldva, lehet rágódni a drafton.LN
hol olvastad?
amúgy meg FUCK YEAH

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Úgy néz ki Finley marad, ez a kérdés megoldva, lehet rágódni a drafton.LN
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Úgy néz ki Finley marad, ez a kérdés megoldva, lehet rágódni a drafton.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
McKarcsi elzavarta a védelmi edzőiteket a TAMU campusára h tanulmányozzák a read optiont:  www.nationalfootballpost.com/Mike-McCarthy-sending-Packers-defensive-coaches-to-school.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Nagyon helyes, találkozni fogunk még rohangáló kúbékkal.

A combine után állítólag ide is ellátogat Chris Canty... mintha pár éve szóba került volna már a neve.Gergőbácsi
Amikor 3-4re álltunk át akkor volt róla szó, sőt nagyon szerettük volna. Thompson nem zárta ki teljesen Jennings visszatérését, bár meglepne.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
McKarcsi elzavarta a védelmi edzőiteket a TAMU campusára h tanulmányozzák a read optiont:  www.nationalfootballpost.com/Mike-McCarthy-sending-Packers-defensive-coaches-to-school.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
Nagyon helyes, találkozni fogunk még rohangáló kúbékkal.

A combine után állítólag ide is ellátogat Chris Canty... mintha pár éve szóba került volna már a neve.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
McKarcsi elzavarta a védelmi edzőiteket a TAMU campusára h tanulmányozzák a read optiont:  www.nationalfootballpost.com/Mike-McCarthy-sending-Packers-defensive-coaches-to-school.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...