NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Barnettet cutolta a Bills...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tisztában vagyok vele hogy mi Ted filózófiája de Grant nagyon nem nagy név, simán beleférhet és a nyakamat tenném rá hogy óriási vásár lesz annak a csapatnak ahol kiköt. JayB
Természetesen jó lenne, ha úgy tudnának gazdálkodni, hogy jöhessen egy-két tapasztalt és a csapatot tényleg erősítő FA. Grant jó lehetne, főleg, ha - ahogy LN is írta - ha vége Hawknak.
El tudnék képzelni egy Ivory-t is pl. futóként, talán olcsóbb (és tartósabb) lenne mint S. Jackson.Gergőbácsi
inkább egy Ivory típusú futó, minthogy egy magas picket RB-re áldozzunk szerintem. Aztán meg láthatjuk hogy szenved majd a kiváló fal mögött. Nyilván segítene a dolgon, ha nem dőlne ki minden futó az év végére, vagy az év elején (ugye tavaly Starks).

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Tisztában vagyok vele hogy mi Ted filózófiája de Grant nagyon nem nagy név, simán beleférhet és a nyakamat tenném rá hogy óriási vásár lesz annak a csapatnak ahol kiköt. JayB
Természetesen jó lenne, ha úgy tudnának gazdálkodni, hogy jöhessen egy-két tapasztalt és a csapatot tényleg erősítő FA. Grant jó lehetne, főleg, ha - ahogy LN is írta - ha vége Hawknak.
El tudnék képzelni egy Ivory-t is pl. futóként, talán olcsóbb (és tartósabb) lenne mint S. Jackson.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Tisztában vagyok vele hogy mi Ted filózófiája de Grant nagyon nem nagy név, simán beleférhet és a nyakamat tenném rá hogy óriási vásár lesz annak a csapatnak ahol kiköt. JayB
Azt hiszem TT csak akkor hoz ILB-t, ha kirakja Hawk-ot. Ha mindenki egészséges, a Hawk-Bishop páros elfogadható, mögötte meg a Smith-Manning páros marad (jelenlegi szerződések alapján). Persze lehet upgradelni, főleg Hawk oldaláról, de lehet, azt látták meg Manningben, amit anno Bishop-ban is, ki tudja...
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Tisztában vagyok vele hogy mi Ted filózófiája de Grant nagyon nem nagy név, simán beleférhet és a nyakamat tenném rá hogy óriási vásár lesz annak a csapatnak ahol kiköt.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Driver klassz ember

atapapa
Na menj a 'csába, hattalmas! Azt hittem, ott helyben lesz szívroham.
Ha tv-s és megrendezet, ha nem, nagyon nagy volt. "Love"- ez az ember, Quickie....
Lyle Alzado után szabadon: Three Mile Smile. Egy-két könnycsepp gondolom, némelyeknek legördült.

A FA piacon: ....
.
.
.
Na most komolyan, gondolja bárki, hogy lesz valami értelmes FA? Ted nem változhat ennyit, bár ki tudja, lehet, hogy a DL (?Seymour?), RB és ILB poszton hoz valakit. De csak aki nem kel el korán. A lényeg: úgy néz ki, TT tudja. mit csinál, és idáig többnyire jól csinálja.
A kívánságom? Nagy, kemény és "nasty" falemberek, a labda mindkét oldalán, a secondary hátsó fertálya és talán egy jó elkapó, abból sosem lehet elég.
Gondolom, sokaknak nem tetszett pl. Suh és Fairley néhány megmozdulása, nekem sem (mert ilyen a drukker) de őszintén: ilyen mentalitású, hozzáállású playákból kellene több a front 7-be.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na még egy FA post, ígérem befejezem. Larry Grant ILB, SF. A srác aki tavaly brutálisan helyettesítette Willist, ha 52-esbe játszott volna senkinek nem tűnt volna fel hogy nem Willis. A liga két legjobbja mögött padozik de minden más csapatban (főleg 3-4-ben) biztos kezdő lenne. Ennek ellenére nem nagy név és horribilis pénzt sem kérhet, ha meg sem próbáljuk megszerezni morcos leszek. JayB
régebben láttam egy oldalt amin rajta volt, hogy milyen nagyobb FA igazolásaink voltak TT idején, de nem találom :/gamerkr
 watercoolersportsnetwork.com/2012/12/20/ted-thompson-quest-compensatory-draft-picks/ ?LN
ez az, köszi szépen.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na még egy FA post, ígérem befejezem. Larry Grant ILB, SF. A srác aki tavaly brutálisan helyettesítette Willist, ha 52-esbe játszott volna senkinek nem tűnt volna fel hogy nem Willis. A liga két legjobbja mögött padozik de minden más csapatban (főleg 3-4-ben) biztos kezdő lenne. Ennek ellenére nem nagy név és horribilis pénzt sem kérhet, ha meg sem próbáljuk megszerezni morcos leszek. JayB
régebben láttam egy oldalt amin rajta volt, hogy milyen nagyobb FA igazolásaink voltak TT idején, de nem találom :/gamerkr
 watercoolersportsnetwork.com/2012/12/20/ted-thompson-quest-compensatory-draft-picks/
Ez csak 2007-től van, 2006-ban jött Woodson és Pickett.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Na még egy FA post, ígérem befejezem. Larry Grant ILB, SF. A srác aki tavaly brutálisan helyettesítette Willist, ha 52-esbe játszott volna senkinek nem tűnt volna fel hogy nem Willis. A liga két legjobbja mögött padozik de minden más csapatban (főleg 3-4-ben) biztos kezdő lenne. Ennek ellenére nem nagy név és horribilis pénzt sem kérhet, ha meg sem próbáljuk megszerezni morcos leszek. JayB
régebben láttam egy oldalt amin rajta volt, hogy milyen nagyobb FA igazolásaink voltak TT idején, de nem találom :/

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na még egy FA post, ígérem befejezem. Larry Grant ILB, SF. A srác aki tavaly brutálisan helyettesítette Willist, ha 52-esbe játszott volna senkinek nem tűnt volna fel hogy nem Willis. A liga két legjobbja mögött padozik de minden más csapatban (főleg 3-4-ben) biztos kezdő lenne. Ennek ellenére nem nagy név és horribilis pénzt sem kérhet, ha meg sem próbáljuk megszerezni morcos leszek. JayB
Lehet, hogy az leszel, ott van talán a legkisebb need.
draft: Margus Hunt? nekem tetszene, talán még lenne pár blokkolt FG is 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na még egy FA post, ígérem befejezem. Larry Grant ILB, SF. A srác aki tavaly brutálisan helyettesítette Willist, ha 52-esbe játszott volna senkinek nem tűnt volna fel hogy nem Willis. A liga két legjobbja mögött padozik de minden más csapatban (főleg 3-4-ben) biztos kezdő lenne. Ennek ellenére nem nagy név és horribilis pénzt sem kérhet, ha meg sem próbáljuk megszerezni morcos leszek.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Remélem Nelson is így toppan be egy nagyihoz 8-10 év múlva, mondjuk + 2 SB gyűrűvel gazdagabban.
Double D már most hiányzik:

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Driver klassz ember

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
MIvel az újoncokhoz nem értek én a free agent piacot nézegettem, lesznek olyanok hogy hű ha (Jairus Byrd-ért lábat csókolnék) majdnem minden hiányposztunkra, próbálkozni mindenképpen kéne, championship kaliber csapat vagyunk ez csak nyom valamit a lattba....
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kétlem,hogy Taylor bent lenne 4. körben,ahogyan Escobar is necces. Griffin meg nagy deal lenne 😀 Drip
Taylor sokak szerint gyenge lesz a combine-on, talán lecsúszhat addig. deyell
Ha csúszna addig az csak jó lenne 😀 kivéve ha nem visszük el Lacy-t addig

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
Kétlem,hogy Taylor bent lenne 4. körben,ahogyan Escobar is necces. Griffin meg nagy deal lenne 😀 Drip
Taylor sokak szerint gyenge lesz a combine-on, talán lecsúszhat addig.

choose life
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Kétlem,hogy Taylor bent lenne 4. körben,ahogyan Escobar is necces. Griffin meg nagy deal lenne 😀

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 615
egy mock draft tőlem:

1. kör - Johnthan Banks, CB, Mississippi St. - Tramon Williams több forrás szerint esélyes a cutra, magas alapfizetése miatt. Banks 6 ft 2 (188 cm) fizikális cornerback, akinek jó esélye van felvenni a versenyt a magas elkapókkal, akik vannak a csoportban (Megatron, Marshall), 4 INT-je volt tavaly, jó zónázásban, fit lenne a Packers secondary-be, jó mentalitású srác, az ilyet szeretik a green bayi scoutok

2. kör - Bacarri Rambo, S, Georgia - a playmaker, ballhawk safety, akit sokan hiányolnak a csapatból, megtöltheti a Collins távozása után keletkezett űrt

3. kör - Sylvester Williams, DE, North Carolina - Pickett nem lesz sokáig a csapatnál korából adódóan, a pass rushon javítani kell. Williams Neallel jó párost alkotna

4. kör - Stepfan Taylor, RB, Stanford - sok solid RB lesz a drafton, egyet érdemes lesz behúzni, Taylor jó volt a Senior Bowlon, Vic Ketchman kedvence

4. kör (comp) - Gavin Escobar, TE, San Diego State - Finley több forrás szerint nem marad sokáig a csapatnál, akár március előtt cutolva lehet. kell egy helyettest találni, Escobar jó elkapó TE, erre alkalmas lehet

5. kör - Khaled Holmes, C, USC - ZBS guy, vagyis fit a Packers O-Line-ba. Saturday visszavonult, Dietrich-Smith free agent, erre a posztra megoldást kell találni

6. kör - A.J. Klein, ILB, Iowa State - a másik A.J. helyettese lehet. a hatodik körben már találtak egy jó ILB-t a drafton (Bishop)

7. kör - Caleb Sturgis, K, Florida - egy versenytárs Mason Crosbynak.

7. kör (comp) - Ryan Griffin, QB, Tulane - sleeper QB sokak szerint, jó backup lehet belőle pár év tanulás után

choose life
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
 www.nfl.com/videos/green-bay-packers/0ap2000000136555/Driver-on-retirement-The-time-is-now

respect

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vannak lukak, az első kört nagyon meg kell gondolni, mert Rodgerst jobban meg kéne védeni, elsősorban C nincs. A védelemben mind a falba mind hátrébb safety posztra kéne ember. Valóban lehetne csemegézni FA-t, mert lesz még itt sok olyan ember akire lelehetne csapni. Az LB-sorba a Perry-Bishop-Clay 3as mellé még egy kezdő ILB is kéne ha Hawk elmegy... D.J. Smith pedig talán még kevés kezdőnek.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Giants kivágta Bradshawt... Amikor írtam hogy kukázni kéne egy RB-t valami ilyesmire gondoltam 😊 És még csak 26. JayB
Előbb nézzük meg, tőlünk ki megy/marad. Szerintem lesz a sapka alatt helycsinálás. Ha leveszem Jennings pénzét, meg a távozókét (FA-k), akkor sem marad több, mint 15-18m, vagyis az esetleges hosszabbításokra (CM, Raji, és Rodgers is érik), maradna kb 10, miután levonjuk a draftot.

Az NFL.com cikke szerint a cap helyzet most 5.8m $ a sapka alatt. Nem olyan sok, ha nem lesz kirugdosás. Kb. a draftra elég, s akkor még nem beszéltünk 1-2 FA-ról, akit meg kéne tartani.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Giants kivágta Bradshawt... Amikor írtam hogy kukázni kéne egy RB-t valami ilyesmire gondoltam 😊 És még csak 26. JayB
Akár,de 2. körben Taylor/Lacy párosból is jöhetne valaki 😊

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Giants kivágta Bradshawt... Amikor írtam hogy kukázni kéne egy RB-t valami ilyesmire gondoltam 😊 És még csak 26.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ezzel a cetlivel választottuk ki Drivert 14 éve 😊
JayB
Ereklye 😊
Kiállítani 😀