NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 502 — !SuPeR6BoWL!
Elnézést a 49ers fanoktól de ez az TD sem volt minden napi. Jó volt az öreg a háznál!

 www.youtube.com/watch?v=sKx9NDxbiSs

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Az NFL Networktől kérdezte Adam Rank, hogy van-e esély arra, h visszajöjjön.
"Megmondtam, ha egyszer végeztem, akkor végeztem. Egy mód van arra, hogy visszatérjek, ha a Green Bay Packers visszahív, semmi más."
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Itt a bejelentés:
 www.youtube.com/watch?v=yyqfaye7wbAkobalu91
az ilyen dolgokért imádom, hogy most is ott az ujján a gyűrű pl 😊
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Sajnálom, hogy ilyen keveset láthattam játszani (csak Rodgers éra), de így is marad emlék az hiszem 😊 Örülök hogy örök-Packerként vonulhat vissza, a 80-as számot meg ne is keressük az aktív rosteren ezentúl!

több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Itt a bejelentés:
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Az első számú indok volt (Farve-val egyetemben) hogy Packers fan lettem.
Óriási példakép, és játékos, aki a küzdeni akarásával jutott sokra, megérdemli, hogy green and goldban vonuljon vissza.

több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Quickie the MAN. Hiányozni fog, a csupaszív, "első a csapat" hozzáállása, küzdeni tudása és alázata, játéka és ahogy a cikk írja, fertőző mosolya miatt is. Az egyik legnagyobb Packer. Tudtam, hogy ez bekövetkezik, de nehéz azért szembesülni vele. Szomorú és boldog is vagyok egyszerre. Remélem a csapat körül marad, vagy visszatér ide, ha netán edzősködni támad kedve.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Hát ennek most nagyon örülök 😊
a kérdés már csak az, hogy mi lesz a 80-as számmal..Szobi22
ugyanaz, mint a 4-essel. viszont szerintem már szeptembertől fel lesz festve a Lambeaura.

egyébként én is örülök neki nagyon, hogy így alakult. igazi Packer. viszont még egy kérdés. HoF?.brk
Nem hiszem. Pár elkapó az ő generációjából: TO, Moss, Holt, Isac Bruce, Marvin Harrison, Hines Ward...
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Hát ennek most nagyon örülök 😊
a kérdés már csak az, hogy mi lesz a 80-as számmal..Szobi22
ugyanaz, mint a 4-essel. viszont szerintem már szeptembertől fel lesz festve a Lambeaura.

egyébként én is örülök neki nagyon, hogy így alakult. igazi Packer. viszont még egy kérdés. HoF?
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Jól döntött, nem ő lett volna más mezben..

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hát ennek most nagyon örülök 😊
a kérdés már csak az, hogy mi lesz a 80-as számmal..

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Így is van ! Imádtam nézni egyik kedvenc elkapóm marad. Tudom idén nem irogattam ide szinte semmit,attól független a Packers még megmaradt másik kedvenc csapatnak. Offseasonben próbálok majd aktívabb lenni 😊

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.packers.com/news-and-events/article-1/From-humble-start-Donald-Driver-retires-in-greatness/c7fe6b9d-e3ca-4009-8482-a14e6665c72b?campaign=fb130130_driver
Nem kell többet találgatni... 😊 és szerintem ez így szép!


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Azért Favre nem semmi egy pazar évet produkált nálunk kis híján SB-ig vezetve a a Vikings-t... De szerintem ez a Driver hír csak pletyka.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ha már Favre, Brett papa vasárnap NFL network felvezető műsorában lesz, CMIII meg a CBS-en.

több mint 11 éve
KGB 79
Driver megmondta már tavaly is, hogy inkább elmegy máshova, mint hogy abbahagyja. Az ő döntése, menjen csak.

Revis: azon túl, hogy TT-ékre nem jellemzőek az ilyen húzások, hatalmas faszságnak tartanám a leigazolását. és a FO sem hülye: egy játékos, aki nem csak hogy sérült volt, de magas a fizetése, egy év van hátra a szerződéséből, és nem kaphat tag-et? tuti business, hülye, aki nem ad érte picketSzobi22
Nem azzal van a gond, hogy máshol játszik, hanem azoknál a ... vikingeknél. MarioAna
Simán kezdő lenne a Vikings WR-ek közt még 50 évesen is, itt már nem kapna sok szerepet ez teljesen nyilvánvaló. Hayward meg majd leszedi a felé szálló Ponder passzokat. Én nem is bánnám ha csoporton belül maradna, még tovább lehetne élvezni a játékát.
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
Driver megmondta már tavaly is, hogy inkább elmegy máshova, mint hogy abbahagyja. Az ő döntése, menjen csak.

Revis: azon túl, hogy TT-ékre nem jellemzőek az ilyen húzások, hatalmas faszságnak tartanám a leigazolását. és a FO sem hülye: egy játékos, aki nem csak hogy sérült volt, de magas a fizetése, egy év van hátra a szerződéséből, és nem kaphat tag-et? tuti business, hülye, aki nem ad érte picketSzobi22
Nem azzal van a gond, hogy máshol játszik, hanem azoknál a ... vikingeknél.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driver megmondta már tavaly is, hogy inkább elmegy máshova, mint hogy abbahagyja. Az ő döntése, menjen csak.

Revis: azon túl, hogy TT-ékre nem jellemzőek az ilyen húzások, hatalmas faszságnak tartanám a leigazolását. és a FO sem hülye: egy játékos, aki nem csak hogy sérült volt, de magas a fizetése, egy év van hátra a szerződéséből, és nem kaphat tag-et? tuti business, hülye, aki nem ad érte picket

több mint 11 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 843
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/29/report-vikings-interested-in-donald-driver/
Ha akar még játszani, remélem kicsit messzebbre megy, de ha mégis oda megy, akkor se haragudnék rá.kobalu91
Istenem, könyörgöm ne. Nem tanult Favre esetéből? Persze nyilván nem lenne akkor a impact mint anno Favre volt, de akkoris. Driverből nem nézem ezt ki.MarioAna
Favre-ból se nézte ki senki. Ha nekem 2007-ben azt mondja valaki, hogy valaha is más csapatban fog játszani, pláne a Vikingeknél...
több mint 11 éve
MarioAna 1 997
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/29/report-vikings-interested-in-donald-driver/
Ha akar még játszani, remélem kicsit messzebbre megy, de ha mégis oda megy, akkor se haragudnék rá.kobalu91
Istenem, könyörgöm ne. Nem tanult Favre esetéből? Persze nyilván nem lenne akkor a impact mint anno Favre volt, de akkoris. Driverből nem nézem ezt ki.

Burrow > Luck valaha is
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Ha érdeklődünk iránta, az azt jelenti, hogy 1 évig most a Jets-nél fog játszani.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/29/report-vikings-interested-in-donald-driver/
Ha akar még játszani, remélem kicsit messzebbre megy, de ha mégis oda megy, akkor se haragudnék rá.
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Egyébként olvasom hogy Reggie Busht nem biztos hogy marasztalják Miamiban, FA lesz. Én imádom a játékát, hatalmas playmaker és bizonyította hogy tud everydown back is lenni. Állítólag a locker roomban is megállja a helyét mint leader. Szívesen látnám, mindig benne van a nagy játék és kevés passzoknál jobban hasznosítható rb van a ligában nála. JayB
Neki nem kéne túl nagy fizetést adni? Játékosnak jó, de így hogy úgy néz ki több játékos is távozik más posztokra kéne inkább már a ligából hozni játékosokat nagyobb fizetésért. balazs799
6M jelenleg, borzasztó sok mert ennyire azért nem elit. Nem hiszem hogy hasonló pénzt fog kapni de tény hogy nincs ingyen. Egyébként Jennings a 10. legjobban megfizetett WR idén, kizárt hogy ennél jobb pénzt kapjon bárhol (hozzátartozik hogy tőlünk sem kapna ennyit még egyszer) JayB
Ha el akar menni menyen, szerencsére az elkapó poszt ahol azt lehet mondani, ha elmegy egy Greg szintű játékos se kell nagyon megijedni. Aaron ráadásul szinte akárkiből jó játékost csinál! A felszabaduló fizetéseket a 2 Falba és a Secondary-ba kéne ölni szerintem.
balazs799
Nem Aaron csinál jó játékost az elkapóiból, max annak tűnik. Pl. Nelson és Jones is hosszú évek munkájával váltak olyan szintű játékosokká, mint most, ahol tartanak. Aaron játéka (és a coaching) sokat tesz hozzá, hogy annak tűnjön.
Ha Jennings elmegy, akkor azért a Jeremy Ross-Jarrett Boykin párosból (esetleg a frissen draftolt újonc) közül valakinek szükséges lesz majd valamelyiküknek megbízható 4. számú WR teljesítményt nyújtania. Főleg, ha az előtte lévő 3-ból valaki lesérül majd, máris vékonyabb lesz a depth chart.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyébként olvasom hogy Reggie Busht nem biztos hogy marasztalják Miamiban, FA lesz. Én imádom a játékát, hatalmas playmaker és bizonyította hogy tud everydown back is lenni. Állítólag a locker roomban is megállja a helyét mint leader. Szívesen látnám, mindig benne van a nagy játék és kevés passzoknál jobban hasznosítható rb van a ligában nála. JayB
Neki nem kéne túl nagy fizetést adni? Játékosnak jó, de így hogy úgy néz ki több játékos is távozik más posztokra kéne inkább már a ligából hozni játékosokat nagyobb fizetésért. balazs799
6M jelenleg, borzasztó sok mert ennyire azért nem elit. Nem hiszem hogy hasonló pénzt fog kapni de tény hogy nincs ingyen. Egyébként Jennings a 10. legjobban megfizetett WR idén, kizárt hogy ennél jobb pénzt kapjon bárhol (hozzátartozik hogy tőlünk sem kapna ennyit még egyszer) JayB
Ha el akar menni menyen, szerencsére az elkapó poszt ahol azt lehet mondani, ha elmegy egy Greg szintű játékos se kell nagyon megijedni. Aaron ráadásul szinte akárkiből jó játékost csinál! A felszabaduló fizetéseket a 2 Falba és a Secondary-ba kéne ölni szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egyébként olvasom hogy Reggie Busht nem biztos hogy marasztalják Miamiban, FA lesz. Én imádom a játékát, hatalmas playmaker és bizonyította hogy tud everydown back is lenni. Állítólag a locker roomban is megállja a helyét mint leader. Szívesen látnám, mindig benne van a nagy játék és kevés passzoknál jobban hasznosítható rb van a ligában nála. JayB
Neki nem kéne túl nagy fizetést adni? Játékosnak jó, de így hogy úgy néz ki több játékos is távozik más posztokra kéne inkább már a ligából hozni játékosokat nagyobb fizetésért. balazs799
6M jelenleg, borzasztó sok mert ennyire azért nem elit. Nem hiszem hogy hasonló pénzt fog kapni de tény hogy nincs ingyen. Egyébként Jennings a 10. legjobban megfizetett WR idén, kizárt hogy ennél jobb pénzt kapjon bárhol (hozzátartozik hogy tőlünk sem kapna ennyit még egyszer)