NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Worthy-t megműtötték, valószínűleg PUP-on kezd jövőre.

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
 www.totalpackers.com/2013/01/17/tramon-williams-days-in-green-bay-look-numbered/

Van benne logika/igazság.LN
én nem is bánnám..a játékával és a hozzáállásával sem tesz/tett jót a csapatnak. SB év egyik hőse, de ez minden, azóta csak lefelé megy..Hall Of Green
Ahhoz képest, milyen idénye volt mikor bajnokok lettünk nagyon lent van a formája. Ha nem lenne ekkora fizetése még talán érdemes lenne megtartani, mert volna benne potencia, de van a cikkben egy nagyon jó rész erre: "Ő lenne a csapat 3. legjobb játékosa? (fizetés alapján A.R. C.W. után). Nagyon nem, még a Secondary 3. legjobbja sem." A fizetéséből pedig valóban kijárna egy emelés B.J.-nek és Clay-nek hogy őket ne veszítsük el!


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
 www.totalpackers.com/2013/01/17/tramon-williams-days-in-green-bay-look-numbered/

Van benne logika/igazság.LN
én nem is bánnám..a játékával és a hozzáállásával sem tesz/tett jót a csapatnak. SB év egyik hőse, de ez minden, azóta csak lefelé megy..

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.totalpackers.com/2013/01/17/tramon-williams-days-in-green-bay-look-numbered/

Van benne logika/igazság.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mike Spofford csinált egy kis videót arról, hogy mi nem ment Kaepernick ellen (kb semmi)
 www.packers.com/media-center/videos/What-You-Mightve-Missed-Nothing-worked/327de441-fce3-48e1-86e9-2f0142ec6907
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Az év csapatába jelölt játékosok, és díjazottak Packers részről 8 szerkesztő által.

Herczeg Ádám
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)
Év csapatába: Clay Matthews (Packers)

Parrag Zsombor
Év csapatába: James Jones (Packers)

Vass Ádám
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)

Papp Gábor
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)

Én talán több helyre vártam volna Clay-t az év csapatába. Casey viszont valóban nagyszerű volt! A 6 interception kezdőtől szerintem kiváló.
Ami kissé elkeserítő, hogy csak 5 jelölés van a csapatunkból, és nem is talán érdemtelenül. Bár ha az év csapatának QB-ja volt valahol Brees is akkor talán 1-2 helyen Rodgerst is beírhatták volna (bár nálam is Manning van itt). Jennings szerintem ott lenne a listán ha egész évben sérülésmentes lett volna.
Ti kit raktatok volna még be?
balazs799
CMIII sokat volt sérült, ez azért közrejátszik ilyen dolgokban. DPOY-nek meg Haywardnak kell lennie, főleg ilyen irányító-központú és passz-orientált ligában. Sajnos ezért sem hiszem, hogy AP MVP címet kaphatna, én egyértelműen neki adnám.

Rodgers még lehet az év támadó játékosa, de nem hinném hogy az irányítóknak ezek a díjak annyira fontosak lennének (nyilván az MVP-díj az más tészta..), ahogyan a statisztika sem. Gondolom azért örülnek neki(k), de akik playoffba jutnak, azoknak már más a céljuk. 😊

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az év csapatába jelölt játékosok, és díjazottak Packers részről 8 szerkesztő által.

Herczeg Ádám
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)
Év csapatába: Clay Matthews (Packers)

Parrag Zsombor
Év csapatába: James Jones (Packers)

Vass Ádám
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)

Papp Gábor
Az év védőújonca: Casey Hayward (Packers)

Én talán több helyre vártam volna Clay-t az év csapatába. Casey viszont valóban nagyszerű volt! A 6 interception kezdőtől szerintem kiváló.
Ami kissé elkeserítő, hogy csak 5 jelölés van a csapatunkból, és nem is talán érdemtelenül. Bár ha az év csapatának QB-ja volt valahol Brees is akkor talán 1-2 helyen Rodgerst is beírhatták volna (bár nálam is Manning van itt). Jennings szerintem ott lenne a listán ha egész évben sérülésmentes lett volna.
Ti kit raktatok volna még be?


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na szurkoljunk hogy Manti Teo csússzon pár kört aztán jöhet ILB-nek 😀JayB
Vagy 15 lenne az a pár 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Na szurkoljunk hogy Manti Teo csússzon pár kört aztán jöhet ILB-nek 😀
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Minden jót Donald és mindent köszönünk! Bár én már a múlt szezon végén elbúcsúztam tőle. Akkor meglepett, hogy aktív maradt. Most kaphatna valami jó melót a csapatnál.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
egy kérdés: ti hol néztétek/nézitek a College Football-t Digi-n keresztül 1-1 meccset, vagy van valami bevált netes oldal? NFL-re is sokszor alig talátam idén mikor nézni szerettem volna olyan meccset amit nem adtak Ricsiék. Az egyetemi liga meccseivel így már nem is nagyon próbálkoztam.
u.i.: nem olyan kicsit az! de ha kicsi is, maga Green bay is kis város, azért olyan fantasztikus a hangulat. Mint egy család! 😀balazs799
bár a szezonra sajnos már irrelevánssá vált a dolog, de:
 bowl.hu/forum/ncaa_eredmenykovetes/ncaa_streamek
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten

majd szeptembertől gyere eredménykövetőzni is. és természetesen üdv köreinkben 😊.brk
köszönöm, majd jól jönnek ezek még... 😊egyébként nagy valószínűséggel Rodgers nem játszik a Probowlon, sérülésre hivatkozva. Donald sajnos lehetett rá számítani, amit úgy utólag nagyon lehet viszont sajnálni, hogy nincs lehetősége legalább egy főcsoport döntőn búcsúzni, vagy akár a Szuper bowl-ban. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.fox11online.com/dpp/sports/packers_and_nfl/driver-gets-emotional-talking-packers
"Sóhaj..."kobalu91
Hát, azt a könnycseppet én is elmorzsoltam.. :/
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
 www.fox11online.com/dpp/sports/packers_and_nfl/driver-gets-emotional-talking-packers
"Sóhaj..."
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A futókról meg annyit, hogy ebben a ZB-ben egyik futó sem nyújtana kiemelkedőt, hiába hoznánk ide akár Steven Jacksont (ha már FA). Harris jó lehet az alacsony súlypontja miatt, Green meg hasonló rendszerben játszott, amikor épp egészséges volt, nem volt rossz, ráadásul elkapni is tud (3rd down...).LN
a ZBS mondjuk végképp nem olyasmi, ami Steven Jacksonnak való, láthattuk, mit tett idén McFaddennel Oaklandben. sokkal inkább a mi fürgébb, jobb cutback-kel rendelkező RB-ink szoktak sikeresek lenni benne.

drafton meg úgyis lesz olyan, akire a legkevésbé számítunk, és nagyon bejön. mer ebben szerencsére elég jók arrafelé

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Notre Dame-ról jut eszembe, valamelyik nap felrémlett, hogy volt már nekem pólóm régen, Bengals és ND is, amikor még fogalmam sem volt mit jelent, úgy a 80-as évek vége felé. Szerintem valamelyik lengyel piacon vehettük 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
egy kérdés: ti hol néztétek/nézitek a College Football-t Digi-n keresztül 1-1 meccset, vagy van valami bevált netes oldal? NFL-re is sokszor alig talátam idén mikor nézni szerettem volna olyan meccset amit nem adtak Ricsiék. Az egyetemi liga meccseivel így már nem is nagyon próbálkoztam.
u.i.: nem olyan kicsit az! de ha kicsi is, maga Green bay is kis város, azért olyan fantasztikus a hangulat. Mint egy család! 😀balazs799
bár a szezonra sajnos már irrelevánssá vált a dolog, de:
 bowl.hu/forum/ncaa_eredmenykovetes/ncaa_streamek
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten

majd szeptembertől gyere eredménykövetőzni is. és természetesen üdv köreinkben 😊.brk
Én eddig alig néztem egyetemi focit, néha egy-egy meccset, de most váltottam Digire (nem kapkodták el, novemberi szerződéskötés, januári bekötés 😕 ).
A stream csak akkor volt jó nekem, ha éppen nem dolgoztam hétvégén (ritka eset), mert a melóhelyen van ugyan netem, de erősen korlátozott a biztonság miatt.
Ha jól rémlik tavaly eurosport2-n is voltak meccsek (többnyire Notre Dame) de azt is kivette a szolgáltatóm idénre.


A hiányposztokhoz meg: C az mindenképpen, második körben meg akár be lehetne rántani valamelyik S-t. DL főleg Pickett kora miatt, OLB meg azért, mert 3 marad (Matthews, Perry, Moses). Kellene egy gyors ILB, aki esetleg projekt (Manning?). WR meg mindig jön 😊
Remélem idén majd nem 6WR-5TE-7OL komboval vágunk neki a szezonnak, az kicsit izzasztó volt.

A futókról meg annyit, hogy ebben a ZB-ben egyik futó sem nyújtana kiemelkedőt, hiába hoznánk ide akár Steven Jacksont (ha már FA). Harris jó lehet az alacsony súlypontja miatt, Green meg hasonló rendszerben játszott, amikor épp egészséges volt, nem volt rossz, ráadásul elkapni is tud (3rd down...).
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
egy kérdés: ti hol néztétek/nézitek a College Football-t Digi-n keresztül 1-1 meccset, vagy van valami bevált netes oldal? NFL-re is sokszor alig talátam idén mikor nézni szerettem volna olyan meccset amit nem adtak Ricsiék. Az egyetemi liga meccseivel így már nem is nagyon próbálkoztam.
u.i.: nem olyan kicsit az! de ha kicsi is, maga Green bay is kis város, azért olyan fantasztikus a hangulat. Mint egy család! 😀balazs799
bár a szezonra sajnos már irrelevánssá vált a dolog, de:
 bowl.hu/forum/ncaa_eredmenykovetes/ncaa_streamek
 bowl.hu/forum/nfl_eredmenykovetes/meccsnezes_az_interneten

majd szeptembertől gyere eredménykövetőzni is. és természetesen üdv köreinkben 😊
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyetértek Szobival, nem feltétlenül kéne RB az első négy körben. Ha már feljött a Tide és a Badgers, miért ne falember(ek), akár onnan?
A kérésem, hogy a pálya közepén és szélén legyünk gyorsabbak a védelemben, mindkét falban pedig a divatos kifejezéssel a "nasty" mentalitás is fontos lenne. T szerintem nem kell, ha Sherrod és Bulaga felépül, bár Sherrodból ugye nem sokat láttunk. Barclay, Newhouse jó backup sor szvsz, Datko is itt van. Egy C/G kell. Van Roten tetszett a pár snapben, amiben fent volt. (Ne legyen már olyan meccs, hogy 6 O-lineman aktív.)
Ja, egy S és egy CB, valamint egy K kéne hogy legyen verseny. WR úgyis lesz. Can't have enough weapons. 😊
No de BPA lesz, "true to our board", ami elég jó eddig. El vagyunk kényeztetve TT, az "our ace in the hole" és a csapat által.

Majd elfelejtettem, pedig ezzel akartam kezdeni: üdv Balázs a világ legjobb csapatának bowl.hu-s kis (?) táborában! Gergőbácsi
köszönöm az üdvözlést! 😊 3-4 éve nézem és a kezdetektől sajtfej vagyok!
egy kérdés: ti hol néztétek/nézitek a College Football-t Digi-n keresztül 1-1 meccset, vagy van valami bevált netes oldal? NFL-re is sokszor alig talátam idén mikor nézni szerettem volna olyan meccset amit nem adtak Ricsiék. Az egyetemi liga meccseivel így már nem is nagyon próbálkoztam.
u.i.: nem olyan kicsit az! de ha kicsi is, maga Green bay is kis város, azért olyan fantasztikus a hangulat. Mint egy család! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Egyetértek Szobival, nem feltétlenül kéne RB az első négy körben. Ha már feljött a Tide és a Badgers, miért ne falember(ek), akár onnan?
A kérésem, hogy a pálya közepén és szélén legyünk gyorsabbak a védelemben, mindkét falban pedig a divatos kifejezéssel a "nasty" mentalitás is fontos lenne. T szerintem nem kell, ha Sherrod és Bulaga felépül, bár Sherrodból ugye nem sokat láttunk. Barclay, Newhouse jó backup sor szvsz, Datko is itt van. Egy C/G kell. Van Roten tetszett a pár snapben, amiben fent volt. (Ne legyen már olyan meccs, hogy 6 O-lineman aktív.)
Ja, egy S és egy CB, valamint egy K kéne hogy legyen verseny. WR úgyis lesz. Can't have enough weapons. 😊
No de BPA lesz, "true to our board", ami elég jó eddig. El vagyunk kényeztetve TT, az "our ace in the hole" és a csapat által.

Majd elfelejtettem, pedig ezzel akartam kezdeni: üdv Balázs a világ legjobb csapatának bowl.hu-s kis (?) táborában!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ebből a listáből Starks igen ő szerintem is egy jó futó csak sérülékeny nagyon, Harris nálam még nem bizonyított annyit, de elismerem, hogy nem rossz. Csak ez a Benson-Green-Harris 3as nem az igazi azért, 3 hasonló képességű futók (a kor különbséget leszámítva természetesen 30 éves Benson nem 2. évét töltő Green-el kell összehasonlítani). Én sem azt mondom, hogy mindenáron RB kell! Sőt fontosabb a 2 Fal, de egy Lacy-t Ball-t én nem engednék el. (csak videó és elemzés ill értékelések alapján, sajnos College Football-t nem tudok nézni). balazs799
én néztem, őket pont többször is láttam játszani, tényleg jó kis playák. viszont egyikük sem egy olyan RB szerintem, aki magában csinál futójátékost. mind a Bamának, mind A Wisconsinnak igen jó az OL-je. erre mondom, hogy a mi helyzetünkben egyszerűen nem éri meg. sokkal nagyobb needjeink vannak ennél
A jelenlegiekről: Harrisnek ideje nem volt bizonyítani, de a lehetőséget tökéletesen kihasználta, megadta azt a futójátékot, amire szükségünk van. Starks-szal és Greennel nagyon hosszú távra megoldást jelenthetnek szerintem (persze Starks végigbírhatna egy szezont lassan)Szobi22
elsődleges sztem is C, T, valamint DE, esetleg LB ha távozik Hawk is... ezeken a posztokon túl sok nevet még nem hallottam, de hát addig még úgyis röpködnek majd a nevek. De mire mi jövünk egyébként nagy esélyel mind Ball mind Lacy el fog kelni.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ebből a listáből Starks igen ő szerintem is egy jó futó csak sérülékeny nagyon, Harris nálam még nem bizonyított annyit, de elismerem, hogy nem rossz. Csak ez a Benson-Green-Harris 3as nem az igazi azért, 3 hasonló képességű futók (a kor különbséget leszámítva természetesen 30 éves Benson nem 2. évét töltő Green-el kell összehasonlítani). Én sem azt mondom, hogy mindenáron RB kell! Sőt fontosabb a 2 Fal, de egy Lacy-t Ball-t én nem engednék el. (csak videó és elemzés ill értékelések alapján, sajnos College Football-t nem tudok nézni). balazs799
én néztem, őket pont többször is láttam játszani, tényleg jó kis playák. viszont egyikük sem egy olyan RB szerintem, aki magában csinál futójátékost. mind a Bamának, mind A Wisconsinnak igen jó az OL-je. erre mondom, hogy a mi helyzetünkben egyszerűen nem éri meg. sokkal nagyobb needjeink vannak ennél
A jelenlegiekről: Harrisnek ideje nem volt bizonyítani, de a lehetőséget tökéletesen kihasználta, megadta azt a futójátékot, amire szükségünk van. Starks-szal és Greennel nagyon hosszú távra megoldást jelenthetnek szerintem (persze Starks végigbírhatna egy szezont lassan)

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ez a RB-kérdés esküszöm nem értem, miért ennyire égető. Persze, Ball meg Lacey nagyon jó kis játékosok, de nem azért nem futunk, mert nincs ilyen RB-nk. hanem mert nem futunk. és nem azért nem tudunk futni, mert nincs ilyen RB-nk. hanem mert szar a fal. szezon vége felé láthattuk egy Harrisből mit lehet kihozni, ráadásul nálunk itt van Green, Starks, Benson. kidobásnak érezném a RB-picket őszintén szólva az első mondjuk 4 körbenSzobi22
Ebből a listáből Starks igen ő szerintem is egy jó futó csak sérülékeny nagyon, Harris nálam még nem bizonyított annyit, de elismerem, hogy nem rossz. Csak ez a Benson-Green-Harris 3as nem az igazi azért, 3 hasonló képességű futók (a kor különbséget leszámítva természetesen 30 éves Benson nem 2. évét töltő Green-el kell összehasonlítani). Én sem azt mondom, hogy mindenáron RB kell! Sőt fontosabb a 2 Fal, de egy Lacy-t Ball-t én nem engednék el. (csak videó és elemzés ill értékelések alapján, sajnos College Football-t nem tudok nézni).


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ez a RB-kérdés esküszöm nem értem, miért ennyire égető. Persze, Ball meg Lacey nagyon jó kis játékosok, de nem azért nem futunk, mert nincs ilyen RB-nk. hanem mert nem futunk. és nem azért nem tudunk futni, mert nincs ilyen RB-nk. hanem mert szar a fal. szezon vége felé láthattuk egy Harrisből mit lehet kihozni, ráadásul nálunk itt van Green, Starks, Benson. kidobásnak érezném a RB-picket őszintén szólva az első mondjuk 4 körben

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az a gond hogy a drafjaink eddig is OL és DL központúak voltak még sem váltak be ellenben keletkezik szépen lassan a többi lyuk is.. 😀JayB
Nem mindenki vált be ez tény, de a 2012-eseknek még adjunk időt, és hátha idén jön egy 2009-es jó választás (B.J., Clay). 4 évente akár szerencsénk is lehetne és jól belenyúlni. balazs799
azért nincs miért panaszkodnunk, elég jól építgetik a csapatot TT-ék. és a legjobb, hogy nem feltétlenül kell ehhez top-round pick. szvsz a D-be kéne egy igazán domináns LB (leginkább OLB), meg DL-ben aki jobban segíti a passrusht is (lehet, hogy ha nem lesznek sérültek az ideiek, van ilyenünk is). és ennyi igazából
O-ban meg egy center esetleg, meg egy LT -esetleg RT is. a többi szerintem rendben van abszolút. ha msot elmegy Jennings, marad egy Jones-Nelson-Cobb-Finley+az apró. ígéretes minimumSzobi22
C szerintem mindenképp, és igen legalább egy T, és DE és LB és akkor megint ott vagyunk hogy a falat kell mind két oldalon megerősíteni, amikor egy futó is jól jönne. Ha esetleg megmaradna vagy Lacy vagy Ball még nálunk akkor le kell rá csapni, de a többi hely a falba és Secondary-ba attól függ honnan mennyi ember távozik.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Az a gond hogy a drafjaink eddig is OL és DL központúak voltak még sem váltak be ellenben keletkezik szépen lassan a többi lyuk is.. 😀JayB
Nem mindenki vált be ez tény, de a 2012-eseknek még adjunk időt, és hátha idén jön egy 2009-es jó választás (B.J., Clay). 4 évente akár szerencsénk is lehetne és jól belenyúlni. balazs799
azért nincs miért panaszkodnunk, elég jól építgetik a csapatot TT-ék. és a legjobb, hogy nem feltétlenül kell ehhez top-round pick. szvsz a D-be kéne egy igazán domináns LB (leginkább OLB), meg DL-ben aki jobban segíti a passrusht is (lehet, hogy ha nem lesznek sérültek az ideiek, van ilyenünk is). és ennyi igazából
O-ban meg egy center esetleg, meg egy LT -esetleg RT is. a többi szerintem rendben van abszolút. ha msot elmegy Jennings, marad egy Jones-Nelson-Cobb-Finley+az apró. ígéretes minimum