NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Áron nem megy a Pro Bowl-ra, sérülés.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az a gond hogy a drafjaink eddig is OL és DL központúak voltak még sem váltak be ellenben keletkezik szépen lassan a többi lyuk is.. 😀
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én nem állítanám vissza, a 3-4 rendszerhez jobb jelenleg a keretanyag, és ebben a rendszerben kéne előre menni.
a 4 LB: Perry-Bishop-Hawk/Manning/Smith (akár egy Draft)-és a szörnyeteg.
a 3 falban B.J. megkérdőjelezhetetlen középen de ha végignézzük nincs mellé igazi kiváló játékos... Picket öregszik, és őszintén lehetne itt jobb DE is Worthy-ből, Daniels-ből még bármi lehet, de így is rövid ez a névsor... és ez még csak a nem is teljes védelem.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.gamerkr
Nem 25.én választunk az első körben?
Nem is tudom, hogy hova kéne ellőni az 1., 2. választást... főleg ha tényleg távozik a 2 elkaponk, és még Woodson - Hawk is. Sajnos ezzel már szerintem túl sok nagy lyuk lesz a csapatban. A jelenlegieket is orvosolni kéne. Gondolok itt a futójátékra, legalább 1 OT, és a védelembe is látható hogy fér még ember. Bár ha Perry jövőre egészséges lesz talán segítheti majd Clay játékát is.balazs799
tuti 26.-nak, ha nem tradelünk fel valakiért persze. 😊

Rengeteg külföldi hozzászólásban olvasom, hogy még egy domináns DT (Raji mellé), és egy kíváló MLB (ami ugye ILB) hiányzik a védőegységből. Ha Tramon továbbra is hülyéskedik, House bevethető. Egyesek már emlegetik hogy vissza kéne állni 4-3-ra... 😀 Bishop visszatérésével, kialakulhatna egy Smith-Bishop páros belül. Írták, hogy a Brandon Bostick nevű TE (akit tegnap raktunk PS-ba) lehet még egy célpont, már akár jövőre is.

Egy újabb év aminek a végén rájövünk nem lehet elég OL a rosteren, főleg nálunk.

És igen, Collins nekem is hiányzik, nem lehet pótolni a 36-ost.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Woodson-t is tartanám még, a játékolvasása nagyszerű, és ha nem is egész évben kezdőként, de ahogy mondtad McMillian-al megosztozva a SS-poston. balazs799
Woodson egyre lassabb, a kor azért kijön már rajta.
Ha már S kell, akkor legyen FS, Vaccaro, Rambo vagy Thomas. Burnett megy menjen vissza SS-nek, ami az eredeti posztja volt. Thomas eléggé labdavadász típus.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egébként elég keserű szájízzel néztem a Seattle-ben 16 meccsen kezdő RT-ként szuperáló Giacominit... Nagy potenciál, több évnyi várakozás---cut. JayB
Azért ott főleg futáshoz kell blokkolni, míg itt passzhoz..
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egébként elég keserű szájízzel néztem a Seattle-ben 16 meccsen kezdő RT-ként szuperáló Giacominit... Nagy potenciál, több évnyi várakozás---cut. JayB
ezt én is néztem, szintén csalódottan.
amúgy a Ross, mint KR/PR: volt 2 év amíg veszélyesek voltunk, most megint jön 18 év aszály? 😕 Cobb sztem PR-ként alkalmazható lenne még, az talán "biztonságosabb" kicsit.brk
attól függ mennyire kell óvni az elkapókat. Cobb remek játékos, de kicsit porcelán alkat. Ha nem veszítünk 1nél több elkapót akár még lehet hogy KR-nél is pályán lesz.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egébként elég keserű szájízzel néztem a Seattle-ben 16 meccsen kezdő RT-ként szuperáló Giacominit... Nagy potenciál, több évnyi várakozás---cut. JayB
ezt én is néztem, szintén csalódottan.
amúgy a Ross, mint KR/PR: volt 2 év amíg veszélyesek voltunk, most megint jön 18 év aszály? 😕 Cobb sztem PR-ként alkalmazható lenne még, az talán "biztonságosabb" kicsit
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Egébként elég keserű szájízzel néztem a Seattle-ben 16 meccsen kezdő RT-ként szuperáló Giacominit... Nagy potenciál, több évnyi várakozás---cut.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.gamerkr
Nem 25.én választunk az első körben?
Nem is tudom, hogy hova kéne ellőni az 1., 2. választást... főleg ha tényleg távozik a 2 elkaponk, és még Woodson - Hawk is. Sajnos ezzel már szerintem túl sok nagy lyuk lesz a csapatban. A jelenlegieket is orvosolni kéne. Gondolok itt a futójátékra, legalább 1 OT, és a védelembe is látható hogy fér még ember. Bár ha Perry jövőre egészséges lesz talán segítheti majd Clay játékát is.balazs799
Az OT egy érdekes pont. Elvileg ott van Sherrod valamint Datko is (akit valahova 2-3. körbe vártak volna eredetileg, a válla miatt csúszott le), igaz PS-ben volt egy sérülése. Belőlük még akármi is lehet. RT pedig megoldott. C viszont kéne.
Ha Finley marad, akkor a WR hiány sem lesz olyan égető probléma (persze ha mindenki egészséges marad). Idén is nagyrészt hiányzott Jennings, a játék ment, főleg Cobb miatt. Viszont épp emiatt Ross-al kellene foglalkozni KR/PR poszton, hogy Cobb tuti egészséges tudjon maradni.
OLB szerintem jön, mert 3 OLB-nek is lejárt, nem vagyok benne biztos, hogy mind marad...

ILB pedig Bishop, Hawk, Smith és Manning van oda. Jones részben késznyerből volt ILB, valamint FA lesz.
S ha nem jön, szerintem McMillian lesz a kezdő.
LN
Finley szerintem is kulcsfontosságú, hogy maradjon, ha el is megy Jennings de Jermichael marad, akkor az elkapó sorba nem kell ellőni draftot, legalábbis nem az első körökben. A 4-5-6 körül ha úgy alakul meglehet valakit próbálni persze. Sajnos nem volt még lehetőségem követni az egyetemi ligát, így se Sherrod se Datko játékát nem nagyon ismerem 1-2 videon kívül, de reménykedjünk benne hogy beérnek. De a védőfalra valóban ráfér az erősítés. Egyébként olvastam már cikket magyar és angol forrásokról is, hogy Hawk is lehet hogy távozófélben van, szintén remélem, hogy csak pletyka. Woodson-t is tartanám még, a játékolvasása nagyszerű, és ha nem is egész évben kezdőként, de ahogy mondtad McMillian-al megosztozva a SS-poston. Egy igazi jó Center pedig jól jönne. Említettétek itt B. Jones nevét, videókat néztem róla de hát az sokat nem számít, sajnos College football ismeret hiánya miatt kicsit vakon nézegetem csak a leendő játékosokat. De már csak a tény, hogy bajnokcsapatból való játékos jót ígér.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.gamerkr
Nem 25.én választunk az első körben?
Nem is tudom, hogy hova kéne ellőni az 1., 2. választást... főleg ha tényleg távozik a 2 elkaponk, és még Woodson - Hawk is. Sajnos ezzel már szerintem túl sok nagy lyuk lesz a csapatban. A jelenlegieket is orvosolni kéne. Gondolok itt a futójátékra, legalább 1 OT, és a védelembe is látható hogy fér még ember. Bár ha Perry jövőre egészséges lesz talán segítheti majd Clay játékát is.balazs799
Az OT egy érdekes pont. Elvileg ott van Sherrod valamint Datko is (akit valahova 2-3. körbe vártak volna eredetileg, a válla miatt csúszott le), igaz PS-ben volt egy sérülése. Belőlük még akármi is lehet. RT pedig megoldott. C viszont kéne.
Ha Finley marad, akkor a WR hiány sem lesz olyan égető probléma (persze ha mindenki egészséges marad). Idén is nagyrészt hiányzott Jennings, a játék ment, főleg Cobb miatt. Viszont épp emiatt Ross-al kellene foglalkozni KR/PR poszton, hogy Cobb tuti egészséges tudjon maradni.
OLB szerintem jön, mert 3 OLB-nek is lejárt, nem vagyok benne biztos, hogy mind marad...

ILB pedig Bishop, Hawk, Smith és Manning van oda. Jones részben késznyerből volt ILB, valamint FA lesz.
S ha nem jön, szerintem McMillian lesz a kezdő.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.gamerkr
Nem 25.én választunk az első körben?
Nem is tudom, hogy hova kéne ellőni az 1., 2. választást... főleg ha tényleg távozik a 2 elkaponk, és még Woodson - Hawk is. Sajnos ezzel már szerintem túl sok nagy lyuk lesz a csapatban. A jelenlegieket is orvosolni kéne. Gondolok itt a futójátékra, legalább 1 OT, és a védelembe is látható hogy fér még ember. Bár ha Perry jövőre egészséges lesz talán segítheti majd Clay játékát is.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.gamerkr
Szerintem visszavonul. Remélem találnak neki valami helyet a klubnál.

Nem bánnám ha lecsúszna addig Barrett Jones, ránkférne egy center. Össze kéne már rakni azt a falat, elképzelni sem merem, ha olyan fala lenne Rodgersnek, ami ad neki 3-4 másodpercet rendesen....
Biztos vagyok benne, hogy 2-3 körben hozunk majd WR-t, ahhoz van itt szem, lásd az összes WR a rosteren.
Jennings 2. kör
Jones 3. kör
Nelson 2. kör
Cobb 2. kör.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul... JayB
még megteheti, bár szerintem egy-két csapatban találhat helyet. Borzasztó volt látni szombaton a pálya szélén :/

Woodson és Hawk szerződésével még ügyeskedhetünk szerintem, Williamsről nem is beszélve...

26.-nak választunk az első körben.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
van aki követi az egyetemi ligát? Mert ha távozik Jennings, esetleg Finley akkor WR vagy TE után kell nézni szerintem.balazs799
WR: Terrance Williams (Baylor), Tavon Austin (West Virginia), Keenan Allen (California) ők jól teljesítettek egyetem alatt, és a CBSSports első körbe várja őket.

Valamint mondanék még futókat is, mert oda is ránkférne
egy ember szerintem legalább.

RB: Eddie Lacy (a BCS döntő nyertes Alabama játékosa), Montee Ball (Wisconsin), Rex Burkhead (Nebraska).
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
van aki követi az egyetemi ligát? Mert ha távozik Jennings, esetleg Finley akkor WR vagy TE után kell nézni szerintem.


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nekem tök egyértelmű volt hogy visszavonul...
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Finley: I"m good for next year as far as I know."

"Finley had 7 drops over his first 9 games of 2012 and finished with 2 over his last 9 "

Driver: . If the Packers want me back, I'll come back. It may not work here, but it may work somewhere else. - Mivan??? Nem kell több Favre.

Jennings: At the end of the day, the Packers are going to do what's best for the Packers. That's not going to change, whether you are No. 4, No. 80, No. 85. They are going do do what's best for the Packers. As the other half of the business man, stting at the table, I have to do what's best for myself and my family. (Ilyenkor elgondolkodok mennyivel szebb a college foci mint az NFL...)JayB
remélem, Driver is megy őszintén szólva. imádom az elkötelezettségét, de egyszerűen nem fér már be. és ahogy Jennings mondta: azt tesszük, ami a legjobb a csapatnak.Szobi22
A szívem szakadna meg, ha máshol játszana, de tény, hogy nem fog ide beférni. 😕
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Finley: I"m good for next year as far as I know."

"Finley had 7 drops over his first 9 games of 2012 and finished with 2 over his last 9 "

Driver: . If the Packers want me back, I'll come back. It may not work here, but it may work somewhere else. - Mivan??? Nem kell több Favre.

Jennings: At the end of the day, the Packers are going to do what's best for the Packers. That's not going to change, whether you are No. 4, No. 80, No. 85. They are going do do what's best for the Packers. As the other half of the business man, stting at the table, I have to do what's best for myself and my family. (Ilyenkor elgondolkodok mennyivel szebb a college foci mint az NFL...)JayB
remélem, Driver is megy őszintén szólva. imádom az elkötelezettségét, de egyszerűen nem fér már be. és ahogy Jennings mondta: azt tesszük, ami a legjobb a csapatnak.

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 503 — Bowl Winner
Jennings Viking lesz meglássátok, jön AP csapattársának!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Finley: I"m good for next year as far as I know."

"Finley had 7 drops over his first 9 games of 2012 and finished with 2 over his last 9 "

Driver: . If the Packers want me back, I'll come back. It may not work here, but it may work somewhere else. - Mivan??? Nem kell több Favre.

Jennings: At the end of the day, the Packers are going to do what's best for the Packers. That's not going to change, whether you are No. 4, No. 80, No. 85. They are going do do what's best for the Packers. As the other half of the business man, stting at the table, I have to do what's best for myself and my family. (Ilyenkor elgondolkodok mennyivel szebb a college foci mint az NFL...)
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gondolkoztam Jennings hova mehet.
Abból kiindulva, hogy 10m körül/felett szeretne kapni, nem túl sok csapat fér bele.
NFC-ben talán a Bucs, a Seahawks és az Eagles akinek ennyi pénze van, az AFC-ben pedig a Jax, a Broncos, a Chiefs és a Browns és talán a Bengals. Persze hacsak nem lesz néhány cut a többi csapatnál.
Jobb szeretném ha AFC-be menne.LN
az rémlik hogy azt olvastam, Miami érdeklődik. most nem néztem utána a caphelyzetnek, de végülis logikus lenne. Szobi22
Rákerestem a Miamira. Amit találtam, aszerint a mostani offseasonban 45-50 milkával gazdálkodhatnak.
Akinek meg lejár a szerződése az Jake Long (10 körül lesz), Reggie Bush, Randy Starks (DT), Sean Smith (CB), Hartline, Clemons (S) és Fasano. Elvileg beleférhet, a draft az kb 6-8 milkába fájhat első évben.
Philbin ismeri, ez tényleg mellette szól.
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Gondolkoztam Jennings hova mehet.
Abból kiindulva, hogy 10m körül/felett szeretne kapni, nem túl sok csapat fér bele.
NFC-ben talán a Bucs, a Seahawks és az Eagles akinek ennyi pénze van, az AFC-ben pedig a Jax, a Broncos, a Chiefs és a Browns és talán a Bengals. Persze hacsak nem lesz néhány cut a többi csapatnál.
Jobb szeretném ha AFC-be menne.LN
az rémlik hogy azt olvastam, Miami érdeklődik. most nem néztem utána a caphelyzetnek, de végülis logikus lenne.

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Gondolkoztam Jennings hova mehet.
Abból kiindulva, hogy 10m körül/felett szeretne kapni, nem túl sok csapat fér bele.
NFC-ben talán a Bucs, a Seahawks és az Eagles akinek ennyi pénze van, az AFC-ben pedig a Jax, a Broncos, a Chiefs és a Browns és talán a Bengals. Persze hacsak nem lesz néhány cut a többi csapatnál.
Jobb szeretném ha AFC-be menne.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ez a mai Seahawks emlékeztetett AR első PO csatájára a Cards ellen.Gergőbácsi
sokáig nem fogják elfelejteni ezt a meccset, mint ahogy mi sem tudtuk azt a WC meccset. Na jó azért következő év playoff győzelmei enyhítettek 😊