Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jennings nem kap tag-et.gamerkr
Nem meglepő. Gergőbácsi
Valaki pár szóban, hogy pontosan mi is az a tag? 3-4 éve nézem még csak a sportot, megannyi másik mellett, és örültem hogy a játékban használatos kifejezéseket stb már megtanultam. Idei az első hogy követni fogom a holt szezonban is a történéseket. Köszönöm!balazs799
1 évre magához láncolja a csapat az adott játékost a posztján játszó top5 legjobban fizetett játékos átlagából kiszámított összegért.
 bowl.hu/szotar?betu=F itt a franchise tag nél még találsz 1-2 plusszt.Toca
vagy az utolsó évi fizujának 120%, amelyik nagyobb összeg. De tényleg a szótárat nézd át, ami ilyesmi kérdés van, szerintem megtalálod a választ benne.LN
köszönöm! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 966 — Undertaker of the Cleveland graveyard
az aláírást vedd kicsit lentebb 😊

több mint 11 éve
The_R Green Bay Packers Oregon Ducks 17 — ricsi.sokorai@gmail.com
Ha Jennings megy (valószínű hogy megy) és Finley is megy
TE-poszton esetleg Kellen Winslow II vagy Delanie Walker jöhetne szerintem
S-nek Burnett mellé Stevie Brown-t
Kickernek Phil Dowson-t vagy Steven Hauschka-nak örülnék ha látnám a csapatban őket

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Canty meg szerdán jön.minaj
Ez különben én voltam csak bejelentkezve maradt a bnőm profilja 😀
több mint 11 éve
minaj 1
Canty meg szerdán jön.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Steven Jackson Green Bay-be látogatott (volna).  www.jsonline.com/blogs/sports/195302751.html

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Rodgers körüli mizériáról:
 www.jsonline.com/blogs/sports/195468181.html
 www.jsonline.com/blogs/sports/194075391.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
Utóbbi cikkben felhívnám erre a bekezdésre a figyelmet:
"Where cap dollars really matter with the Packers is in the negotiations of long-term extensions with QB Aaron Rodgers and LB Clay Matthews. It was no coincidence Rodgers and Matthews' agent, David Dunn, was camped out in the same hotel lobby that Packers negotiator Russ Ball was seen doing business last week during the combine."

Ez lenne az ideális, pont akkor keletkezne nagyobb fizu, amikor nagyobbat emelkedne a cap (2015).


Kedvenc pletykalapunk (BR) szerint :
2013 Cap Number: $102,353,178
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jennings nem kap tag-et.gamerkr
Nem meglepő. Gergőbácsi
Valaki pár szóban, hogy pontosan mi is az a tag? 3-4 éve nézem még csak a sportot, megannyi másik mellett, és örültem hogy a játékban használatos kifejezéseket stb már megtanultam. Idei az első hogy követni fogom a holt szezonban is a történéseket. Köszönöm!balazs799
1 évre magához láncolja a csapat az adott játékost a posztján játszó top5 legjobban fizetett játékos átlagából kiszámított összegért.
 bowl.hu/szotar?betu=F itt a franchise tag nél még találsz 1-2 plusszt.Toca
vagy az utolsó évi fizujának 120%, amelyik nagyobb összeg. De tényleg a szótárat nézd át, ami ilyesmi kérdés van, szerintem megtalálod a választ benne.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 188 — Vikings fan
Jennings nem kap tag-et.gamerkr
Nem meglepő. Gergőbácsi
Valaki pár szóban, hogy pontosan mi is az a tag? 3-4 éve nézem még csak a sportot, megannyi másik mellett, és örültem hogy a játékban használatos kifejezéseket stb már megtanultam. Idei az első hogy követni fogom a holt szezonban is a történéseket. Köszönöm!balazs799
1 évre magához láncolja a csapat az adott játékost a posztján játszó top5 legjobban fizetett játékos átlagából kiszámított összegért.
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Szótár | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
itt a franchise tag nél még találsz 1-2 plusszt.
több mint 11 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jennings nem kap tag-et.gamerkr
Nem meglepő. Gergőbácsi
Valaki pár szóban, hogy pontosan mi is az a tag? 3-4 éve nézem még csak a sportot, megannyi másik mellett, és örültem hogy a játékban használatos kifejezéseket stb már megtanultam. Idei az első hogy követni fogom a holt szezonban is a történéseket. Köszönöm!


Liverpool Fc fan
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Jennings nem kap tag-et.gamerkr
Nem meglepő.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Jennings nem kap tag-et.

több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Nick Collinsról lehet tudni valami új infót? Valamikor áprilisban tájékán kirakták. Semmi esély a visszatérésére?Old Green Bay
Ő befejezte, családja van, nem akar lebénulni. Teljesen érthető. JayB
Kösz az infót. Szerencsétlen egy eset volt az a Panthers ellen. Valami hasonló formátumú safety elkéne még hozzánk.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Nick Collinsról lehet tudni valami új infót? Valamikor áprilisban tájékán kirakták. Semmi esély a visszatérésére?Old Green Bay
Ő befejezte, családja van, nem akar lebénulni. Teljesen érthető.
több mint 11 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 574
Nick Collinsról lehet tudni valami új infót? Valamikor áprilisban tájékán kirakták. Semmi esély a visszatérésére?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Olvastam - azt hiszem - az nfl.com-on egy cikkben egy olyan utalást, hogy a mostani szerződés fényében mekkora lehet majd a nyomás Rodgersen a játékos-szakszervezet vagy mittudoménmifene részéről. Másrészt - bár a részleteket nem ismerem - ott van a hírekben Brady és Big Ben szerződésmódosítása is.Gergőbácsi
Ha tényleg lenne nyomás, akkor lehetne olyan megoldást találni, hogy mivel 2015-től lesz ugrásszerűen nagyobb sapka, plusz a mostani szerződése 2014ben jár le, egy hosszabbítással adni neki több pénzt, valami magasabb aláírásival (amit ugye már most megkapna). Akkor minden pénz, ami kifizetésre kerül, 2015-től lenne esedékes, addig nem terhelné a capet.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Olvastam - azt hiszem - az nfl.com-on egy cikkben egy olyan utalást, hogy a mostani szerződés fényében mekkora lehet majd a nyomás Rodgersen a játékos-szakszervezet vagy mittudoménmifene részéről. Másrészt - bár a részleteket nem ismerem - ott van a hírekben Brady és Big Ben szerződésmódosítása is.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
zolten Green Bay Packers 228
Döbbenet, hogy Flacco ilyen szerződést kapott. Egy jó évet produkált és ennyi pénzt adnak neki? Sehol nincs egy Rodgershez, Bradyhez vagy Breeshez képest. És ezzel nem akarok megbántani egy ravens drukkert sem, de szerintem a csapatuk top5 játékosában nincs benne.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Lúzer Ravens jól elintézte Rodgers majdani szerződését is, ha valahogy sikerülne alá menni akkor is a közelében kell lennie. Flacco most majdnem pontosan kétszer annyit keres mint Aaron...
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Esetleg valaki innen? 😀
 www.facebook.com/photo.php?fbid=439371802804787&set=a.192319134176723.48271.122707294471241&type=1&theaterkobalu91
Banyek, még a végén nekem is ki kell állni a határba? 😀
több mint 11 éve
kobalu91 945 — Scientist
Esetleg valaki innen? 😀
 www.facebook.com/photo.php?fbid=439371802804787&set=a.192319134176723.48271.122707294471241&type=1&theater
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Kinti újságíró véleménye erről, amit én is osztok hogy érthető és nem arrogáns. Ezek a srácok üzletemberek, most kell megszedni magukat mert életük hátralevő részében maximum a McDonalds alkalmazza őket. FInley 25 éves, semmilyen paycutba nem fog belemenni, nem csak ő de más se tenné. Azon elenyésző kevesek akik 10+ éve a ligában vannak rávehetők ilyenre és lehet a győztes csapatot választanák a nagyobb pénz helyett de a 95% elmenne alibizni a jagsbe (bocs szurkolók) kétszer annyiért, ebben biztos vagyok. Ezért csodálatos a college foci szellemisége még ha nem is tud úgy magával ragadni 😕 😀
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na, akkor most mi lesz Finley-vel? Már nyilatkozgatja, hogy fizucsökkentésbe nem menne bele. Remélem hamar kitalálják mi legyen.
"Maybe I'd restructure if it's a deal that I like and it makes sense, but I'm not the guy that's just going to sign anything and let anything pass. I'm not that guy. Other than that, taking a pay cut or restructuring doesn't sound good to me at this time. I like my deal."
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mr. T-t én is szívesen látnám, tudjuk mire volt képes, persze öregedett kicsit, Worthy sérülése, Neal sérülékenysége szerintem jó okok arra, hogy visszahozzuk valahogy, akár csak 1 évre.

Hawk szerződését megpróbálják módosítani, ahogy arra számítottunk. 😊 Valószínűleg EDS is aláír majd.
gamerkr
Egy dolog van akkor már csak, ami aggasztó. Optimus Prime felől semmi hír. Oda is elkélne valami módosítás..
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 895 — Packers Suicide Squad
Jolly játékengedélye megadva, kérdés adunk e neki esélyt. Van most már Canty, Jean Francois, Jenkins és Jolly is a képben, valaki 99% hogy jön. JayB
Én adnék neki. Tudom, hogy jó pár alkalommal volt már lekapcsolva, de ténylegesen ült is? Lehet, hogy ezúttal tényleg megváltozott. A minimum minimumáért egy esélyt kaphatna.

 www.youtube.com/watch?v=n0CUxSOFMPE
az első komment blackferrari nevű egyedtől 😊

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.