Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
húú sok töketlenkedés belefért. Meglepődtem volna ha 21-10 után hátradőlhetünk. De egy Bears elleni rangadó már csak ilyen. Sporik azért rendesen megzavarodtak, főleg az utolsó negyedre. CMIII azért jóhogy visszatért, Finley végre elkap, de hogy Crosby-val mi lesz???

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrákdavemayer
nem, mert ti voltatok a jók

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem énSzobi22
ja amúgy gratulálok, nagyon jól játszottatok, kb mint a Lions ellen, csak oltt a Lions segített itt meg a zebrák

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
ez csodaszép :')
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!davemayer
elírtad, hogy NFC North Champions. na mindegy, értem én

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
GREEEN BAY ZEBRAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
van egy tippem, kit cutolunk a héten

több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
...LN
Tehát az elmúlt két évben utáltad meg. 😛 (vagy finomabban csak irritál) az általad felsorolt okok miatt, némileg joggal. Viszont ha jól rémlik, a szerződése miatt nem ő rinyált, hanem a szimpatikus "Rodgersnemegyigazivezér" ügynöke. Ezt talán akkoriban ki is tárgyaltuk. Valamint, amikor a háta mögé, vagy a lába elé jött a tojás, akkor azt sem olvastam tőle, hogy Rodgers milyen fakezű (márpedig idén volt pár harmatos meccse Áronnak), hanem hogy nincs meg a kémia. Úgy látszik ez a válasz nála a Joker. 😉
Persze lehetne olyan koncentrált, mint Jones, de sajnos nem az.
Mindenesetre sokkal nagyobb érték ő minden hibájával együtt, semhogy ingyen elengedje a Packers, márpedig az ilyen cikkek, meg a "ha nem tudják eltradelni, akkor kivágják" jellegű tuti belsős infók után nem hiszem, hogy bármelyik GM hajlandó lenne a megfelelő ellenértéket adni érte. Ezért is bízom abban, hogy ez a cikk inkább csak motivációs célból íródott.
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Finley csinál ma egy három TD-s meccset és én megbocsátom neki a fasságait. 😊

több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ha igaz, ha nem, amit McGinn írt, egy dolog zavar igazán: az időzítés. Ezt offseasonben is írhatta volna. (Ha meg a FO szellőztette meg, akkor valami nagy gáz van... a FO-ban is.) Szerintem - bár lehet, hogy egy jó cikket akart írni és csak most tudta megírni - lehet, hogy kárt okozott. No mindegy, remélem lesz 7-8 targetje Finleynek, mutassa meg.
Lang, Sitton hogy áll?Gergőbácsi
Lang ok, Sitton kérdéses.
Gondolom meccs előtt dől el.
Abban lehet max bízni, hogy Finley felszívja magát és úgymarad a szezon végéig.

A firkászok már csak ilyenek, lásd norvég-magyar kézi előtti dolgok.
Nem hiszem, hogy a FO tenne ilyet.
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Ha igaz, ha nem, amit McGinn írt, egy dolog zavar igazán: az időzítés. Ezt offseasonben is írhatta volna. (Ha meg a FO szellőztette meg, akkor valami nagy gáz van... a FO-ban is.) Szerintem - bár lehet, hogy egy jó cikket akart írni és csak most tudta megírni - lehet, hogy kárt okozott. No mindegy, remélem lesz 7-8 targetje Finleynek, mutassa meg.
Lang, Sitton hogy áll?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem ezt csak ébresztőnek szánták Finleynek!
Tudom, hogy Te utálod Finley-t, de én sajnálnám ha elmenne. Még mindig nagyon fiatal, de már elég tapasztalatot szerzett, a képességei vitathatatlanok, mindössze az esze hiányzik jó párszáz NFL playával egyetemben. Sanco
Én kérek elnézést, ha valaha is félreérthető voltam.
Nem utálom, csak az utolsó 2 évben nem tetszik amit csinál. A sérülése óta adós a jó játékkal. Tavaly és idén többet nyilatkozik, mint jól játszik.
Valamint ha figyeled mit csinál, akkor feltűnhetett, hogy olyan meccsek után, amikor sok drop van, mégpedig azért mert mondjuk a mellkasáról elpattan a labda, nem az van, hogy "bocs, lyukas a kezem", hanem hogy "nincs meg a kémia/kapcsolat" és azt újra kell építeni.
Tömören, több a duma, mint a játék.
Holtszezonban meg ment a "hiszti" (én ezt nem tudom másként felfogni), hogy neki bizony WR tag jár, nem TE, mert ide meg oda áll fel.
Lehet, hogy nem lóg ki a jó párszáz NFL palya közül az eszével, de a többség nem ennyire hangos.

Ami meg a blokkolását illeti, nézd meg a múlt meccset pl. Falon átmenve G és T között kéne blokkolni, ketten is elmennek mellette. Mit csinál? Mutogat.
Másik meccsen fal mellett áll, a cornert kéne blokkolni, mert mögötte menne kívülről a futás. Eredmény: a corner belülről! kerüli meg és kapja el a futót. Mit csinál? Mutogat...

Ezzel a hozzáállással van bajom. Ha nem megy a játék, nem Ő a hibás és még le is nyilatkozza.
A képességei megvannak, de minden mással foglalkozik a játék helyett.

Jones lehetne erre a jó példa. Kritizáltam Őt is eleget a sok elejtett labda miatt. Egyszer neki is volt nyilatkozata, hogy szeretne több labdát. Ennyi. Dolgozik, kapja a labdákat, talán neki van a legtöbb TD idén a csapatban. Ráadásul úgy hosszabbított szerződést, hogy tudta, 2-3. számú WR lesz (és akkor szerintem még Finley is előtte volt a célpont listán).

Finley ha nem is Gonzalez-i magasságokba kerülhetne, de közel lehetne. Szerintem jelenleg egyetlen dolog tartja vissza onnan és az Finley...
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha elmegy Finley esetleg Kellen Davist elvihetnétek tőlünk. 😀 😀 😀.
több mint 11 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Olvasom a kommenteket, sokan egyetértenek, nem lenne sírás. Szeretnék az így megspórolt pénzt odaadni Jenningsnek (talán 7.5m)
Viszont jövőre lesz Matthews és Raji szerződésének utolsó éve... Rodgers sincs szerintem top5-ben fizu szerint.
Jennings le fogja tesztelni a piacot és ha nem kap jobb ajánlatot, mint az idei (talán 9.5m), akkor maradni fog.
LN
Remélem ezt csak ébresztőnek szánták Finleynek!
Tudom, hogy Te utálod Finley-t, de én sajnálnám ha elmenne. Még mindig nagyon fiatal, de már elég tapasztalatot szerzett, a képességei vitathatatlanok, mindössze az esze hiányzik jó párszáz NFL playával egyetemben. No meg egy normális ügynök sem ártana neki. Idén messze nem droppol annyit, mint tavaly. Igaz labdát sem nagyon kap, így pedig nehéz is lenne bekerülni a legjobb 6-ba, amit a cikkben - többek között - a szemére vet McGinn. Az nem kérdés, hogy jelenleg(jövőre) nem ér meg 8+ milliót, de sokkal több értelme lenne egy 3-4 éves, normális összegű, főként teljesítményorieltált szerződést kötni vele, minthogy az ő pénzét odaadni Jenningsnek, aki idén sokat nem tett hozzá játékhoz - leginkább a sérülései miatt - és egyáltalán nem tudni, hogy lesz-e valamikor olyan jó, mint a műtét előtt. De szerintem ebben a Packers O-ban különben sem "fér el" egy 10 milliós WR, amikor ott játszik mellette Nelson(3,5mill), Cobb(0,8m), Jones(3,1m), akiknek ugyanolyan nyugodtan oszthatja a labdát Rodgers. Természetesen nagyon kedvelem Jennings-t mind a pályán, mind azon kívül, de nem ér 3x annyit, mint az említett elkapók. Nem mondom, ha a tudása mellé még lenne +15cm-e, akkor igen. De nincs... 😕
Visszatérve a cikkre, ami botrányosan egyoldalú és nem kicsit szánalmas (szerintem), a mai meccsen kiemelten fogom figyelni, hogy "mennyire nem csinál semmit, ha nem róla szól a játék".
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111507/article/report-green-bay-packers-to-release-jermichael-finleyBeki
"Much of it reads like a takedown of Finley's disappointing season, from his poor blocking to his drops to his undisciplined route running and attitude."

Hogy ez mennyire igaz..LN
Igaz, hogy egyelőre report, de ha már az nfl.com-on jelent tuti, hogy van igazságalapja.
Nálunk ugyan üresedés lesz TE poszton, de a poor blocking szavak elárulják, hogy nem Finley lesz a mi emberünk, ha nem tudnánk visszahozni Kellert. 😊Beki
Olvasom a kommenteket, sokan egyetértenek, nem lenne sírás. Szeretnék az így megspórolt pénzt odaadni Jenningsnek (talán 7.5m)
Viszont jövőre lesz Matthews és Raji szerződésének utolsó éve... Rodgers sincs szerintem top5-ben fizu szerint.
Jennings le fogja tesztelni a piacot és ha nem kap jobb ajánlatot, mint az idei (talán 9.5m), akkor maradni fog.

TE meg jöhet a drafton (akár Eifert is, bár nem hiszem lecsúszik addig).
Bár inkább C/G kellene, Lang ideális backup, de ott lehetne jobb a fal. Mondjuk Newhouse nem egy életbiztosítás mellette (esetleg próbáljuk ki Van Rotent, ki tudja, Barclay is csinál szépeket.... 😀 )
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111507/article/report-green-bay-packers-to-release-jermichael-finleyBeki
"Much of it reads like a takedown of Finley's disappointing season, from his poor blocking to his drops to his undisciplined route running and attitude."

Hogy ez mennyire igaz..LN
Igaz, hogy egyelőre report, de ha már az nfl.com-on jelent tuti, hogy van igazságalapja.
Nálunk ugyan üresedés lesz TE poszton, de a poor blocking szavak elárulják, hogy nem Finley lesz a mi emberünk, ha nem tudnánk visszahozni Kellert. 😊
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000111507/article/report-green-bay-packers-to-release-jermichael-finleyBeki
"Much of it reads like a takedown of Finley's disappointing season, from his poor blocking to his drops to his undisciplined route running and attitude."

Hogy ez mennyire igaz..
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wlkhhihuslr8ccb2l1bx
Report: Green Bay Packers to release Jermichael Finley
Jermichael Finley has talked a lot about his lack of opportunities for the Green Bay Packers this season. It sounds like he won't be an option at all next season, even though Finley says he'd like to be.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most olvasom, hogy Finley-t kivágjátok szezon végén?Beki
Hol?
Őszintén szólva nem lenne nagy sírás utána, azért a pénzért elég halovány.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most olvasom, hogy Finley-t kivágjátok szezon végén?
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Sitton nem edzett pénteken, questionable. Csípő. Basszus remélem a legjobb ember a falban tud majd játszani.Gergőbácsi
Nagyon remélem igen. Na akkor lenne csak nagy baj, ha Ő is kimaradna egy meccsre. Főleg holnapLN
Légyszi, légyszi, légyszi 😀.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Sitton nem edzett pénteken, questionable. Csípő. Basszus remélem a legjobb ember a falban tud majd játszani.Gergőbácsi
Nagyon remélem igen. Na akkor lenne csak nagy baj, ha Ő is kimaradna egy meccsre. Főleg holnap
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Sitton nem edzett pénteken, questionable. Csípő. Basszus remélem a legjobb ember a falban tud majd játszani.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
 www.packers.com/news-and-events/article-1/Tim-Masthay-punt-team-putting-together-special-season/61ffe74a-c4a8-4fa3-b041-0b3943997526

Hogy mennyit szidtuk mi Slocumot pár éve 😊
Érdemes megnézni a számokat.
több mint 11 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Azért ahogy látom nektek sem válnak be túlzottan az első körös OL pickek. Bulaga, Sherrod. Javítsatok ki, ha nem jól látom.tüsi91
Sherrod még kérdőjel, tavaly mindkét csont eltört a lábszárában a Chiefs ellen, jövőre meglátjuk.
Bulaga bevált, vele nem volt gond, a fal jobb oldala egyben volt (1-2 gyengébb meccset kivéve idén).