Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Hargrove 8 meccses eltiltást kapott.

lassú 😀

több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Akkor Te még gyerek vagy! 😛
Boldog születésnapot! 😀

Hargrove 8 meccs, Vilma után a legkomolyabb büntit ő kapta. :o
több mint 12 éve
zolten Green Bay Packers 228
Születésnapi tortám 😊 Csak a cukrász kicsit elk*rta (félig sárga lett). Go Pack Go!
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Mit csináltatok ti Vickel 1 év alatt? Nálunk sose mert volna sörözni kamera előtt (max a kávéjával szórakozott néha). 😊
http://www.packers.com/media-center/videos/Draft-Recap-Thats-a-wrap/40812459-0452-44c3-b679-c0904191e8ae
Mondjuk valami nem változik, a 'jar on the shelf" filozófiával most épp Wisconsinban térít.iktriad
Biztos jó a sör 😊 Nameg örül a draftnak, mikor volt a Jaxnak legalább ennyire jó? 😀

Vic ezt írta erről:

We were in “Curly’s,” which is a site I like to use for shooting because it has such a pleasant atmosphere. It just feels like a place where I would want to talk about football. Anyhow, one of the bartenders put down a couple of half-full glasses of beer of front of us, to use as props for the shoot. Just as we were about to begin, I looked at the beer in front of me and thought to myself, “I sure would like to take a drink of that.” So I started with that little toast to the draft, took a swig and was surprised to discover a lemony taste to my beer. Now I’m not a lemon-in-the-beer kind of guy, but it was pretty good.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mit csináltatok ti Vickel 1 év alatt? Nálunk sose mert volna sörözni kamera előtt (max a kávéjával szórakozott néha). 😊
http://www.packers.com/media-center/videos/Draft-Recap-Thats-a-wrap/40812459-0452-44c3-b679-c0904191e8ae
Mondjuk valami nem változik, a 'jar on the shelf" filozófiával most épp Wisconsinban térít.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
2012 NFL Draft Grades and Analysis: NFC North Edition
http://www.youtube.com/watch?v=WrpN9PqPoNk&feature=player_embedded#!Bazzani
Jó kis értékelő. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy McMillian tényleg sleeper e.
Ha Woodson tényleg visszamegy safety-nek, akkor pályára sem kerül. Nem hiszem, hogy ez lenne.
Worthy meg tényleg kellett. Ha Jenkins nem megy el, lehet ki sem derül hogy mennyire vérszegény az LB sor CM-el ellentétes oldala.

Ahogy nézegettem, gyakorlatilag csak a 4 comp pick, meg az elsőkörös nem volt cserélve, 12 pick helyett 8.
Az első 6 a D-be, szerintem sose volt még ilyen 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2012 NFL Draft Grades and Analysis: NFC North Edition
http://www.youtube.com/watch?v=WrpN9PqPoNk&feature=player_embedded#!

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon elégedett vagyok a drafttal, minden húzás needre érkezett, a trade-ek is bejöttek. Azt olvastam Datkoról, hogy tavaly még első körös prospect volt, csak összeszedett egy sérülést, erről ti mit tudtok?DODO92
Vállsérülést, műtét is volt. Addig LT volt. Meglátjuk, azt hiszem a 7. körben ennyi belefér, főleg, hogy már nem volt need.LN
Nagyon szépen köszönöm. Szerintem is simán belefér, mert hogyha teljesen felépült, akkor nagyon jó pick lehet.DODO92
Na, pont azt a linket nem találom, ami a műtétet emlegette. 2 órán át keresgéltem múltkor is. A packers.com is írja a sérülést, 9 meccset hagyott ki. Más linken azt emlegeti, hogy még a fősuliról hozta, legalábbis oda datálódik a kezdete.
Meglátjuk.
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Nagyon elégedett vagyok a drafttal, minden húzás needre érkezett, a trade-ek is bejöttek. Azt olvastam Datkoról, hogy tavaly még első körös prospect volt, csak összeszedett egy sérülést, erről ti mit tudtok?DODO92
Vállsérülést, műtét is volt. Addig LT volt. Meglátjuk, azt hiszem a 7. körben ennyi belefér, főleg, hogy már nem volt need.LN
Nagyon szépen köszönöm. Szerintem is simán belefér, mert hogyha teljesen felépült, akkor nagyon jó pick lehet.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon elégedett vagyok a drafttal, minden húzás needre érkezett, a trade-ek is bejöttek. Azt olvastam Datkoról, hogy tavaly még első körös prospect volt, csak összeszedett egy sérülést, erről ti mit tudtok?DODO92
Vállsérülést, műtét is volt. Addig LT volt. Meglátjuk, azt hiszem a 7. körben ennyi belefér, főleg, hogy már nem volt need.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
UDFA

Green Bay Packers
Dale Moss, WR, South Dakota St
Darius Reynolds, WR, Iowa State
Sean Richardson, SAF, Vanderbilt
Marcus Rivers, WR, Buffalo
Nic Cooper, RB, Winston-Salem
Eric Lair, TE, Minnesota
Randy Colling, NT, Gannon
Dezman Moses, DE, Tulane
Dion Turner, DB, Southern Utah
Marc Tyler, RB, USC
Tommie Draheim, OL, SD State
Duane Bennett, RB, Minn
Cameron Ford, TE, Wake Forest


update

Don Barclay, OL, West Virginia
Drew Vanderlin, TE, Michigan Tech
David Nadeau, K, Minn-Duluth (TRYOUT)LN
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Ráadásul itt a fórumos prospect ismertetőben sem dícsérik agyon Casey Haywardot.
bebop
http://www.packers.com/media-center/videos/Whitt-Hayward-has-a-complete-game/ff47376d-d9ad-4dfa-a42b-0ed707cbd362
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Amúgy csak egy CB-t húztunk, nem tűnik ez kevésnek? Igaz,h szar volt tavaly a pass rush, de a cornerek ettől függetlenül nem voltak a helyzet magaslatán. Ráadásul itt a fórumos prospect ismertetőben sem dícsérik agyon Casey Haywardot.
Mondjuk az 5. pick, Jerron Mcmillian poziciója safety, róla nem találtam túl sok infót.

Habár valami olyan is rémlik, h az idei secondary felhozatalt nem tartják a legjobb évnek, de lehet rosszul emlékszem ( hú de rég volt már a szezon.. )bebop
Mcmillan-ről ezt mondta Perry (safety coah) és Capers:

“He was always around the football. He’s an excellent tackler and you guys know what our tackling looked like last year,” Packers safeties coach Darren Perry said moments after the Packers made McMillian, 5-11, 203, the team’s second of consecutive draft picks on Saturday.
“He has the qualities we look for in a safety. He can run. He’s very aggressive. He’ll throw his body around,” Defensive Coordinator Dom Capers said of McMillian.

CB: ott van még House is, igaz tavaly pályára sem került, de így kb 2 "új" igazláas van.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Az hogy csak 7. körben jött QB jó fényt vet Harrellre, csak nehogy jöjjön valami trade 😀
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Terrell Manning a feltradelt pick? mit kell tudni a srácról, azon kívül,h jól csengő neve van? 😊bebop
Nálunk ILB-t fog játszani, "Over his career, he recorded 10 sacks, 27½ tackles for loss, eight forced fumbles, five fumble recoveries and five interceptions." Nem rossz számok, nagyon összetett játékosnak tűnik. Valamint azt írták róla, hogy 2. 3. körös prospectnek tűnt. Manning engem leginkább Bishopra emlékeztet.

Nagyon elégedett vagyok a drafttal, minden húzás needre érkezett, a trade-ek is bejöttek. Azt olvastam Datkoról, hogy tavaly még első körös prospect volt, csak összeszedett egy sérülést, erről ti mit tudtok?DODO92
Aha, köszi a választ, közben énis utána olvasgattam kicsit a draftolt srácoknak.

Amúgy csak egy CB-t húztunk, nem tűnik ez kevésnek? Igaz,h szar volt tavaly a pass rush, de a cornerek ettől függetlenül nem voltak a helyzet magaslatán. Ráadásul itt a fórumos prospect ismertetőben sem dícsérik agyon Casey Haywardot.
Mondjuk az 5. pick, Jerron Mcmillian poziciója safety, róla nem találtam túl sok infót.

Habár valami olyan is rémlik, h az idei secondary felhozatalt nem tartják a legjobb évnek, de lehet rosszul emlékszem ( hú de rég volt már a szezon.. )

GB
több mint 12 éve
DODO92 Green Bay Packers 185 — Packers fan
Terrell Manning a feltradelt pick? mit kell tudni a srácról, azon kívül,h jól csengő neve van? 😊bebop
Nálunk ILB-t fog játszani, "Over his career, he recorded 10 sacks, 27½ tackles for loss, eight forced fumbles, five fumble recoveries and five interceptions." Nem rossz számok, nagyon összetett játékosnak tűnik. Valamint azt írták róla, hogy 2. 3. körös prospectnek tűnt. Manning engem leginkább Bishopra emlékeztet.

Nagyon elégedett vagyok a drafttal, minden húzás needre érkezett, a trade-ek is bejöttek. Azt olvastam Datkoról, hogy tavaly még első körös prospect volt, csak összeszedett egy sérülést, erről ti mit tudtok?
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Terrell Manning a feltradelt pick? mit kell tudni a srácról, azon kívül,h jól csengő neve van? 😊bebop
ILB lesz, én ennyit tudok 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
B.J. Coleman mentora és privát QB edzője Brett Favre volt az elmúlt pár hónapban 😊JJ Tiller
Remélem annyit kihoz belőle McCarthy, mint Flynnből 😊
több mint 12 éve
bebop 413 — Packers fan
Terrell Manning a feltradelt pick? mit kell tudni a srácról, azon kívül,h jól csengő neve van? 😊

GB
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Így ránézésre patent draft lett, reméljük a jövő is ezt mutatja majd meg. Húztunk a needekre, ráadásul ahogy nézem, a BPA is befigyelt. A Terrell Manning pick kifejezetten tetszik, meglátjuk, mi lesz belőle.
Nem értem, a WR-t miért írják neednek nfl.comon, bőven van a PS-ben utánpótlás.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
B.J. Coleman mentora és privát QB edzője Brett Favre volt az elmúlt pár hónapban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
UDFA

Green Bay Packers
Dale Moss, WR, South Dakota St
Darius Reynolds, WR, Iowa State
Sean Richardson, SAF, Vanderbilt
Marcus Rivers, WR, Buffalo
Nic Cooper, RB, Winston-Salem
Eric Lair, TE, Minnesota
Randy Colling, NT, Gannon
Dezman Moses, DE, Tulane
Dion Turner, DB, Southern Utah
Marc Tyler, RB, USC
Tommie Draheim, OL, SD State
Duane Bennett, RB, Minn
Cameron Ford, TE, Wake Forest


update

Don Barclay, OL, West Virginia
Drew Vanderlin, TE, Michigan Tech
David Nadeau, K, Minn-Duluth (TRYOUT)
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Jól rémlik! 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
QB lett a csattanó 😊Sanco
ha jól rémlik el is találtad 😊
több mint 12 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
QB lett a csattanó 😊