Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-md-jennings-diligently-positions-self-at-safety-is5k7h3-156080545.html

Lehet M.D. Jennings lesz a kezdő safety Burnett mellett? Nagyon lelkes a srác.LN
lelkesnek én is lelkes vagyok, és még a méreteim is jók 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.jsonline.com/sports/packers/packers-md-jennings-diligently-positions-self-at-safety-is5k7h3-156080545.html

Lehet M.D. Jennings lesz a kezdő safety Burnett mellett? Nagyon lelkes a srác.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nézegettem a keretet. OL fronton az a helyzet, hogy Saturdayt leszámítva 27 a legöregebb, az is Taylor, aki backup lesz szerintem.

Az OTA képek tetszetősek, de remélem a pipások nem nézik 😀 Driver még reebok naciban nyomta 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
😀
Már tegnap olvastam valahol egy cikket, de nem volt ennyire konkrét.
Biztos kevesebb lasztit kap majd, de akkor is jó lesz látni a szokásos táncot 😊LN
DWTS, 2. kiadásGergőbácsi
Kérem szépen, ez az eredeti 😀LN
természetesen mint következőre gondoltam, a valódi stars a Pack 😊 ..... lesz, reméljük

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Végre 😊
"Tweeps: when I said I will be a Packer for life. It is now true. Packer for life."kobalu91
😀
Már tegnap olvastam valahol egy cikket, de nem volt ennyire konkrét.
Biztos kevesebb lasztit kap majd, de akkor is jó lesz látni a szokásos táncot 😊LN
DWTS, 2. kiadásGergőbácsi
Kérem szépen, ez az eredeti 😀
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 894 — Packers Suicide Squad
Végre 😊
"Tweeps: when I said I will be a Packer for life. It is now true. Packer for life."kobalu91
😀
Már tegnap olvastam valahol egy cikket, de nem volt ennyire konkrét.
Biztos kevesebb lasztit kap majd, de akkor is jó lesz látni a szokásos táncot 😊LN
DWTS, 2. kiadás

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Végre 😊
"Tweeps: when I said I will be a Packer for life. It is now true. Packer for life."kobalu91
😀
Már tegnap olvastam valahol egy cikket, de nem volt ennyire konkrét.
Biztos kevesebb lasztit kap majd, de akkor is jó lesz látni a szokásos táncot 😊
több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Végre 😊
"Tweeps: when I said I will be a Packer for life. It is now true. Packer for life."
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nézem az éveleji fotózást, Hawk nagyon fura ezzel a rövid hajjal! :o

Na nem baj, csak valahogy szedjék rendbe a D#-t, ez a kulcs kérdés, mert az offense aligha fog összehozni még egy ilyen parádés évet (bár, ne legyen igazam!...)

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150863913365073&set=a.111839435072.90760.71671905072&type=3&theater

azt hiszem ez a páros remek lesz 😀LN
Fasza kép 52-53 😀
Driverről esetleg valami hír ?Drip
Hír nincs, most pár napot tvműsorokban fellépésekkel tölt, ahogy ilyenkor ez szokás, majd utána csatlakozik a csapathoz.

Közben Chris Chase is kipécézte magának, igazi tapló módjára ír róla: http://sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/donald-driver-compared-winning-dancing-stars-winning-super-150557484.html;_ylt=AhXEkBpP6eNN3X0IJr_H0olDubYF
több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 963 — Undertaker of the Cleveland graveyard
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150863913365073&set=a.111839435072.90760.71671905072&type=3&theater

azt hiszem ez a páros remek lesz 😀LN
Fasza kép 52-53 😀
Driverről esetleg valami hír ?

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nagyon remélem, hogy Driver marad nálunk. Tuti tartogat még emlékezetes dolgokat a nagy öreg! 😊 És elég volt Clifton-t elveszíteni így egyszerre.

QB Nick Hill repült, érkezett Phillip Merling.gamerkr
Azt hiszem DE fronton lesz még mozgás. Abban sem vagyok biztos, hogy az eltiltottak tényleg maradnak e.
Worthy simán lehet kezdő, sőt ma Ő volt Raji mellett a másik DL, amikor nickelt gyakorolt a csapat (mellékesen M.D. Jennings volt Burnett mellett S poszton, nem Peprah)
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nagyon remélem, hogy Driver marad nálunk. Tuti tartogat még emlékezetes dolgokat a nagy öreg! 😊 És elég volt Clifton-t elveszíteni így egyszerre.

QB Nick Hill repült, érkezett Phillip Merling.

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
DD megnyerte

http://www.jsonline.com/blogs/sports/152996305.html#!page=1&pageSize=10&sort=newestfirst
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
"McCarthy will expect Driver to come home to Green Bay for OTA practices next week."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150863913365073&set=a.111839435072.90760.71671905072&type=3&theater

azt hiszem ez a páros remek lesz 😀
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Szobi, itt tényleg nem értelek. Nem mondom, hogy végig követtem Drivert a DWTS szereplése során, de elég sokat láttam belőle. Ő lenne az utolsó ember aki arra használná a népszerűségét, hogy önös érdekekből megnyerje ezt a versenyt.A győzelemért járó pénzt nem azért szeretné, mert fizetéscsökkentés/cut várhat rá még ebben a holtszezonban, és valahogy összehordja a kieső bevételt, ő nem az a fajta. Előbb fogja jótékony célre fordítani, és eladományozni. Őt csak a verseny szeretete hajtja, és az az őszinte szeretet amit a szurkolóitól kapott, most szeretné valahogy meghálálni. Már a verseny kezdete óta arról beszélt, hogy minél tovább akar bent maradni, hogy minél tovább és többen láthassák őt. Úgy gondolom, most is ez lehet a háttérben, és én csalódnék a legnagyobbat benne, ha nem így lenne.kobalu91
ja, egyáltalán nem a pénz része zavar a dolognak, az eszembe se jutott őszintén szólva. csak tényleg zavar, hogy a DD fanpage-en folyamatosan ezt nyomják, sőt, legutóbb JSOnline-on is ilyen cikk fogadott.
csak nekem olyan, mintha ezt a szeretetet nem meghálálni próbálná, hanem ennek a hátán bennmaradni. de könnyen lehet, hogy azért nem értem, mert fel nem foghatom, hogy egy szurkolónak (mint mondjuk én), miért öröm az, hogy ott táncikál. de simán lehet, hogy túlreagálom, és csak a hasonló műsorok utálata beszél belőlem, elismerem.
de megnéztem most egyet, és kurva jól tolja, szó se róla 😀

több mint 12 éve
kobalu91 945 — Scientist
Wardot mondjuk a zsűri is imádta 😛 Drivert passzolom, idén már nem néztem a dolgot.tenorx
tényleg nem érdekel, hogy hogyan táncolnak, meg hogy szereti-e őket a zsűri(elvileg jól tolja ő is). egyszerűen gusztustalannak tartom, hogy valaki sportolóként ilyenre használja a (megérdemelt) népszerűségétSzobi22
Szobi, itt tényleg nem értelek. Nem mondom, hogy végig követtem Drivert a DWTS szereplése során, de elég sokat láttam belőle. Ő lenne az utolsó ember aki arra használná a népszerűségét, hogy önös érdekekből megnyerje ezt a versenyt.A győzelemért járó pénzt nem azért szeretné, mert fizetéscsökkentés/cut várhat rá még ebben a holtszezonban, és valahogy összehordja a kieső bevételt, ő nem az a fajta. Előbb fogja jótékony célre fordítani, és eladományozni. Őt csak a verseny szeretete hajtja, és az az őszinte szeretet amit a szurkolóitól kapott, most szeretné valahogy meghálálni. Már a verseny kezdete óta arról beszélt, hogy minél tovább akar bent maradni, hogy minél tovább és többen láthassák őt. Úgy gondolom, most is ez lehet a háttérben, és én csalódnék a legnagyobbat benne, ha nem így lenne.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Wardot mondjuk a zsűri is imádta 😛 Drivert passzolom, idén már nem néztem a dolgot.tenorx
tényleg nem érdekel, hogy hogyan táncolnak, meg hogy szereti-e őket a zsűri(elvileg jól tolja ő is). egyszerűen gusztustalannak tartom, hogy valaki sportolóként ilyenre használja a (megérdemelt) népszerűségét

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wardot mondjuk a zsűri is imádta 😛 Drivert passzolom, idén már nem néztem a dolgot.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Driverről: nekem borzasztó antipatikus, ami a DWTS-nál történik. Az, hogy elindult, egy dolog (bár szerintem egy rakás szemét az összes ilyen). De a legutóbbi kiírása -nekem legalábbis- a felháborító kategória: "Two seasons ago, the Steeler Nation carried Hines Ward to the Mirror Ball. What I need is the same thing – but more. I need Packer Nation to carry me through the Mirror Ball and then also blow Steeler Nation out the window! We beat ’em in the Super Bowl, why not beat ’em in DWTS? 1-800-868-3403!"

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8292e2aa/article/packers-thinking-about-retiring-brett-favres-number-?module=HP11_headline_stack mindenki döntse el, hogy megérdemli-e.MarioAna
egyértelműen megérdemli, de várni kéne vele még. mondjuk egy 5 évet, amikor beveszik a HoF-be, nyilván most is vissza lehetne, de én félek a boo-tól kicsit. nyerjünk még egy SB-t és senki le se szarja majd, mit tett anno, szeretni fogja mindenki 😊.brk
Jó meglátás 😊

Érdekes, mekkora csend van, pár napja még mindenhol Driverrel kapcsolatos találgatások mentek. Nem egy helyen logikus lépésnek nevezték az elküldését. Azt hiszem a jsonline-on olvastam, hogy az új fiúk (Gurley, Borel, stb..) szeretnék ha maradna, pedig az épp azt eredményezheti, hogy csak PS-be kerülnek.

RB: más is látta azt az Ahman Green nyilatkozatot, hogy szivesen visszajönne GB-be Rodgers mellé még 1-2 évre? 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8292e2aa/article/packers-thinking-about-retiring-brett-favres-number-?module=HP11_headline_stack mindenki döntse el, hogy megérdemli-e.MarioAna
egyértelműen megérdemli, de várni kéne vele még. mondjuk egy 5 évet, amikor beveszik a HoF-be, nyilván most is vissza lehetne, de én félek a boo-tól kicsit. nyerjünk még egy SB-t és senki le se szarja majd, mit tett anno, szeretni fogja mindenki 😊
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8292e2aa/article/packers-thinking-about-retiring-brett-favres-number-?module=HP11_headline_stack mindenki döntse el, hogy megérdemli-e.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
"@donalddriver_80: Hello everyone: I'm a packer for life. It will never change. Go Pack Go!!!!"

Nagyon megijedtem mikor ezt megláttam, szerencsére még nincs döntés a szerződésével kapcsolatban. A jövő héten még döntőzik a DWTS-ben, majd utána ülnek le tárgyalni a szerződéséről.kobalu91
nagy alakja a csapatnak, de örültem volna nagyon, ha visszavonul. csak remélni tudom, hogy itt is csakis racionális alapon fognak dönteni MM-ék.