Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Jennings és Newhouse agyrázkódás.
Utóbbi helyére Taylor ugrik be. Kíváncsi vagyok Sherrod valaha lesz e kezdő.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Masthay 4 éves szerződést írt alá. Megérdemli a srác 😊

gamerkr
Megnyugtató.

Nézegetem a packers.com-on a háttereket, sorsolást néztem háttérnek. Azt hiszem a fiúk valami maradék képanyagból dolgoznak, az egyik kép közepén Barnett van 😀
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Masthay 4 éves szerződést írt alá. Megérdemli a srác 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Peprah hiánya és Woodson posztváltása mindenesetre eléggé megnehezíti a Secondaryben a dolgokat. Dzsékob
inkább megkönnyíti, nyilván nem véletlenül következtek be. szvsz sebességben Woodson felveszi Peprahval a versenyt, szinte minden másban jobb is.
Rajtuk (ő és Burnett) kívül pedig van két fiatal, és elvileg nagyon ígéretes safety a rosteren.

Nickel szerintem Shields lesz, mivel passz-szituációkban kisebb gond a fizikalitásának hiánya. Persze ez attól is függ, mennyit, és milyen szituációkban akarunk nickelt használni (tavaly a playek jó részében azt játszottunk)Szobi22
Így lesz ez idén is, ahogy eddig tűnik Raji-Worthy DL lesz fent olyankor.
Érdekes lesz, amikor majd Williams-Hayward-House egyszerre lesznek fent, mert ez is kinézhet.
Ha Hayward nem lesz kezdő, a labdavadász mivolta nickelben bejöhet.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Peprah hiánya és Woodson posztváltása mindenesetre eléggé megnehezíti a Secondaryben a dolgokat. Dzsékob
inkább megkönnyíti, nyilván nem véletlenül következtek be. szvsz sebességben Woodson felveszi Peprahval a versenyt, szinte minden másban jobb is.
Rajtuk (ő és Burnett) kívül pedig van két fiatal, és elvileg nagyon ígéretes safety a rosteren.

Nickel szerintem Shields lesz, mivel passz-szituációkban kisebb gond a fizikalitásának hiánya. Persze ez attól is függ, mennyit, és milyen szituációkban akarunk nickelt használni (tavaly a playek jó részében azt játszottunk)

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A rotoworld szerint Shields az 5.CB. Engem mondjuk eléggé meglepne,ha tényleg így lenne.Dzsékob
ezek a listák ilyenkor nagyon erősen csak tájékoztató jellegűek. és Shields tavaly nagy bánatomra tényleg elég gyenge volt, nagyon kijött, hogy gyakorlatilag nem tud tackle-t csinálni.
Egyébként Whitt (CB coach) elmondta, hogy jobboldalon szándékosan rotálja őket, de az utóbbi napokban House valóban kiemelkedett.
Safetyben drukkolok M.D-nek és McMilliannek, remélem megragadnak. (bár nem bővelkedünk safetykben, szóval jó eséllyel maradhatnak)Szobi22
Peprah hiánya és Woodson posztváltása mindenesetre eléggé megnehezíti a Secondaryben a dolgokat. Dzsékob
Nem biztos. Woodson tudása nem kopott, csak a sebessége ami miatt coverben szerintem már verhető, de S-ként még hozhatja ezt a szintet 1-2 évig, olyan szinten is, mint Peprah hozta.
House és Hayward megmutathajta végre, miért is került ide.
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
A rotoworld szerint Shields az 5.CB. Engem mondjuk eléggé meglepne,ha tényleg így lenne.Dzsékob
ezek a listák ilyenkor nagyon erősen csak tájékoztató jellegűek. és Shields tavaly nagy bánatomra tényleg elég gyenge volt, nagyon kijött, hogy gyakorlatilag nem tud tackle-t csinálni.
Egyébként Whitt (CB coach) elmondta, hogy jobboldalon szándékosan rotálja őket, de az utóbbi napokban House valóban kiemelkedett.
Safetyben drukkolok M.D-nek és McMilliannek, remélem megragadnak. (bár nem bővelkedünk safetykben, szóval jó eséllyel maradhatnak)Szobi22
Peprah hiánya és Woodson posztváltása mindenesetre eléggé megnehezíti a Secondaryben a dolgokat.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
A rotoworld szerint Shields az 5.CB. Engem mondjuk eléggé meglepne,ha tényleg így lenne.Dzsékob
ezek a listák ilyenkor nagyon erősen csak tájékoztató jellegűek. és Shields tavaly nagy bánatomra tényleg elég gyenge volt, nagyon kijött, hogy gyakorlatilag nem tud tackle-t csinálni.
Egyébként Whitt (CB coach) elmondta, hogy jobboldalon szándékosan rotálja őket, de az utóbbi napokban House valóban kiemelkedett.
Safetyben drukkolok M.D-nek és McMilliannek, remélem megragadnak. (bár nem bővelkedünk safetykben, szóval jó eséllyel maradhatnak)Szobi22
Szerintem 4 S lesz a keretben, Woodson, Burnett, M.D és McMillian.
Tipp van, hogy ki lesz nickel? Hayward? Shields?
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A rotoworld szerint Shields az 5.CB. Engem mondjuk eléggé meglepne,ha tényleg így lenne.Dzsékob
ezek a listák ilyenkor nagyon erősen csak tájékoztató jellegűek. és Shields tavaly nagy bánatomra tényleg elég gyenge volt, nagyon kijött, hogy gyakorlatilag nem tud tackle-t csinálni.
Egyébként Whitt (CB coach) elmondta, hogy jobboldalon szándékosan rotálja őket, de az utóbbi napokban House valóban kiemelkedett.
Safetyben drukkolok M.D-nek és McMilliannek, remélem megragadnak. (bár nem bővelkedünk safetykben, szóval jó eséllyel maradhatnak)

több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
A rotoworld szerint Shields az 5.CB. Engem mondjuk eléggé meglepne,ha tényleg így lenne.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Vic szerint a Williams-House CB és Woodson-Burnett S páros lesz a kezdő.

Tegnapi edzés után azt olvastam Bush visszaküzdötte magát 4. CB-nek, ami jó hír 😊LN
ez végre tényleg jó hír 😀
Shields hogy küzdötte magát ennyire le? Nem volt ő azért akkora homály
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Vic szerint a Williams-House CB és Woodson-Burnett S páros lesz a kezdő.

Tegnapi edzés után azt olvastam Bush visszaküzdötte magát 4. CB-nek, ami jó hír 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Nem kell fáradnod.Sikerült megtalálnom a meccset, de köszi a szándékot.Jó látni, hogy itt milyen összetartó csapat van.Dzsékob
Igazán nincs mit. Még nem karcoltam fel 😊
Elvileg mind fent van a TT-n, én onnan szedem.
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Nem kell fáradnod.Sikerült megtalálnom a meccset, de köszi a szándékot.Jó látni, hogy itt milyen összetartó csapat van.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Újpesten,a Fóti úton.Már csak ez a meccs hiányzik 2011-ből.
Dzsékob
A 14 villamos vonalán melózom, ha el tudsz ugrani érte valamikor, felkarcolom egy DVDre
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Újpesten,a Fóti úton.Már csak ez a meccs hiányzik 2011-ből.
több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
 www.rotoworld.com/teams/depth-charts/nfl.aspx

Egyelőre ezt találtam,de elég valószínű,hogy Shields lesz előrébb is.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Esetleg valakinek nincs meg a Lions elleni meccs a 17.hétről?Dzsékob
Attól függ, merre laksz 😊 Nem tudnék felpakolni 3GB-t hirtelen.
(Btw. 2007 óta minden meccs megvan)
House végre az első csapattal edz, sok lehet még abban a srácban és kell is!gamerkr
Legyen is, nem akarom Bush-t, mint CB fent látni a pályán, még nickelben sem
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
House végre az első csapattal edz, sok lehet még abban a srácban és kell is!

több mint 12 éve
Dzsékob Green Bay Packers 494
Esetleg valakinek nincs meg a Lions elleni meccs a 17.hétről?
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
 bowl.hu/forumfoci_a_margitszigeten
gyertek ide srácok 😊
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
pláne ha Tramon hozza a tavalyi formáját.. jeez
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Alapfelállásban Woodson safety Burnett mellett...és most kapaszkodni, a két kezdő CB Tramon (ez nem meglepő), és JARRET BUSH! Nickelben Woodson lesz a slot cb és McMillian a kezdő FS...
forrásMarioAna
Bush? Ajjaj
Javuló front7 mellett is gyatrább lesz ez a védelem, mint tavaly ha Bush kezdő lesz
LN
Pedig már kezdtem elhinni , hogy idén lessz Packers defense , Peprah kirugása csak halmozza a gondokat .
Petikievak01
Peprah hiánya talán nem lenne gond, Jennings és Mcmillian megoldaná hasonló szinten, sőt mint látjuk lehet Woodson lesz S.
Nade, hogy Bush, mint CB felkerülhet... mintha nem lenne Hayward és House

szerk: Jennings az első csapatban edzett pénteken
több mint 12 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Alapfelállásban Woodson safety Burnett mellett...és most kapaszkodni, a két kezdő CB Tramon (ez nem meglepő), és JARRET BUSH! Nickelben Woodson lesz a slot cb és McMillian a kezdő FS...
forrásMarioAna
Bush? Ajjaj
Javuló front7 mellett is gyatrább lesz ez a védelem, mint tavaly ha Bush kezdő lesz
LN
Pedig már kezdtem elhinni , hogy idén lessz Packers defense , Peprah kirugása csak halmozza a gondokat .

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Alapfelállásban Woodson safety Burnett mellett...és most kapaszkodni, a két kezdő CB Tramon (ez nem meglepő), és JARRET BUSH! Nickelben Woodson lesz a slot cb és McMillian a kezdő FS...
forrásMarioAna
Bush? Ajjaj
Javuló front7 mellett is gyatrább lesz ez a védelem, mint tavaly ha Bush kezdő lesz