Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
bár látom LN írta, hogy Worthy nem játszott rosszul, aki látta a meccset, egy még bővebb beszámolót tudna róla adni? talán tudjátok, miért ő érdekel a legjobban 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 645
Érkezett Cedric Benson.iktriad
ebben a siralmas RB corpsban még lehet keresnivalója, a személyes kedvencemnek 😊MarioAna
Kis korrekció - Benson még nem írt alá, de nagyon közel a megegyezés.iktriad
micsoda szappanopera. Kb mint a korábbi PM Saga.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett Cedric Benson.iktriad
ebben a siralmas RB corpsban még lehet keresnivalója, a személyes kedvencemnek 😊MarioAna
Kis korrekció - Benson még nem írt alá, de nagyon közel a megegyezés.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
Érkezett Cedric Benson.iktriad
ebben a siralmas RB corpsban még lehet keresnivalója, a személyes kedvencemnek 😊

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 296 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett Cedric Benson.
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Passrush nem lesz rossz, viszont a sec nem volt valami meggyőző..mondjuk ha fent van Bush mit is várok igazából. Offense-el nem hiszem hogy gond lenne, még is csak nálunk van a legjobb QB 😊Hall Of Green
MD-n látszik, hogy tapasztalatlan, első TD-nél nagyot hibázott. nem láttam nagyon sokat a meccsből, de House nekem nagyon meggyőző volt, LB sorral sem hinném, hogy gondok lesznek, csak House és Bishop sérülése ne legyen súlyos

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Passrush nem lesz rossz, viszont a sec nem volt valami meggyőző..mondjuk ha fent van Bush mit is várok igazából. Offense-el nem hiszem hogy gond lenne, még is csak nálunk van a legjobb QB 😊

Ameddig a pályán volt, Perry tetszett, Worthy is.
House nagyon jó volt, Haywardnak kell még idő, néha lemaradt.
Harrell egész jó volt, az első pár labdáját a sok lyukas kezű nem kapta el.
Coleman lőtt passzai iszonyú gyorsak voltak a végén. 😊LN
House-t a kezdőbe, és szurkoljunk Shieldsnek és Haywardnak hogy szorítsák ki Bush barátunkat

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Ameddig a pályán volt, Perry tetszett, Worthy is.
House nagyon jó volt, Haywardnak kell még idő, néha lemaradt.
Harrell egész jó volt, az első pár labdáját a sok lyukas kezű nem kapta el.
Coleman lőtt passzai iszonyú gyorsak voltak a végén. 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Perry biztatóan kezd.
De ez a büntetés... helyettes ref.. 😕LN
azt ne nézd, jó lesz ez a Nick srác 😀 és ha ő jobb akkor CMIII is jobb lesz..még a végén lesz passrush 😀Hall Of Green
Azt kértem karácsonyra, de csak most ért ide 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Perry biztatóan kezd.
De ez a büntetés... helyettes ref.. 😕LN
azt ne nézd, jó lesz ez a Nick srác 😀 és ha ő jobb akkor CMIII is jobb lesz..még a végén lesz passrush 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Perry biztatóan kezd.
De ez a büntetés... helyettes ref.. 😕
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Na kezdünk 😊Hall Of Green
yep. Végre 😀

Pechemre a gép, amin nézni tudom, küzd a teljes képernyős módban a streammel :S
Gyengus. Így jár, aki dolgozik
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Na kezdünk 😊

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Quite a few players are not expected to dress for tonight’s game in San Diego vs. the Chargers.

21 CB Charles Woodson
23 RB Du’ane Bennett
33 RB Brandon Saine
35 FB Jon Hoese
37 CB Sam Shields
45 TE Eric Lair
58 LB Frank Zombo
67 DE Johnny Jones
68 G/T Reggie Wells
73 T Ray Dominguez
74 T Marshall Newhouse
76 DT Mike Daniels
78 T Derek Sherrod
81 TE Andrew Quarless
82 TE Ryan Taylor
85 WR Greg Jennings
86 WR Tori Gurley
88 TE Jermichael Finley
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Hm, most olvasom Mike Spofford válaszait a chat ablakban a kérdésekre, ott feszegették neki a TE létszémot, íme a válasza:

" I'm going to guess four -- Finley, Crabtree, Williams and Taylor, with Quarless starting the season on PUP."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Este végre foci 😀LN
Reméljük sérülések nélkül 😊 Sec-re lesz szerintem a legérdemesebb figyelni..szurkolok hogy Bush szar legyen, nehogy véletlen akár 4. CB legyen a rosteren 😀
Rodgers végül játszik? Mintha olyat olvastam volna hogy mivel Newhouse out és Herb Taylor lesz az LT nem biztos hogy fog játszani.. Hall Of Green
Newhouse nem fog, Taylor lesz szerintem, plane mivel Sherrod PUP.

A Sec érdekes lesz, mivel Woodson S, gondolom Williams és House lesz a kezdő páros.
Kíváncsi vagyok, kik lesznek az ILB-k a kezdők mögött. Smith és Manning? Ráadásul Moses és So'oto szerintem a 2 OLB csere. Meglátjuk utóbbi mit csinál, tavaly a preseason meccseken jó volt, amikor lehetőséget kapott évközben, akkor annyira nem volt meggyőző.LN
Smith tuti, Francois? Ő még a csapatnál van? Nem hallottam felőle nagyon..lehet én vagyok lemaradva 😀Hall Of Green
Francois van. Sőt, elvileg a depth chart Manning elé írja, de gyanítom nem sokáig. Egyébként az is érdekes, hogy Brad Jones is ILB-ként gyakorolt valamennyit.
Lesz kasza az LB-k között rendesen. 7 OLB és 6 ILB van, ha jól számolom. Jó esetben 4-4 marad.

Ami még érdekes lesz a WR-TE létszám. 6 WR szinte biztos, de akkor max 3 TE, főleg ha 2 FB lesz.
Finley adott. Szerintem ha egészséges lesz, Ryan Taylor is, az ST egyik legjobbja volt tavaly (talán a legtöbb tackle), tehát kell.
A kérdés, hogy Williams vagy Crabtree?
DE is elég sok van most, lehet lesz 1-2 meglepő cut.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Este végre foci 😀LN
Reméljük sérülések nélkül 😊 Sec-re lesz szerintem a legérdemesebb figyelni..szurkolok hogy Bush szar legyen, nehogy véletlen akár 4. CB legyen a rosteren 😀
Rodgers végül játszik? Mintha olyat olvastam volna hogy mivel Newhouse out és Herb Taylor lesz az LT nem biztos hogy fog játszani.. Hall Of Green
Newhouse nem fog, Taylor lesz szerintem, plane mivel Sherrod PUP.

A Sec érdekes lesz, mivel Woodson S, gondolom Williams és House lesz a kezdő páros.
Kíváncsi vagyok, kik lesznek az ILB-k a kezdők mögött. Smith és Manning? Ráadásul Moses és So'oto szerintem a 2 OLB csere. Meglátjuk utóbbi mit csinál, tavaly a preseason meccseken jó volt, amikor lehetőséget kapott évközben, akkor annyira nem volt meggyőző.LN
Smith tuti, Francois? Ő még a csapatnál van? Nem hallottam felőle nagyon..lehet én vagyok lemaradva 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Este végre foci 😀LN
Reméljük sérülések nélkül 😊 Sec-re lesz szerintem a legérdemesebb figyelni..szurkolok hogy Bush szar legyen, nehogy véletlen akár 4. CB legyen a rosteren 😀
Rodgers végül játszik? Mintha olyat olvastam volna hogy mivel Newhouse out és Herb Taylor lesz az LT nem biztos hogy fog játszani.. Hall Of Green
Newhouse nem fog, Taylor lesz szerintem, plane mivel Sherrod PUP.

A Sec érdekes lesz, mivel Woodson S, gondolom Williams és House lesz a kezdő páros.
Kíváncsi vagyok, kik lesznek az ILB-k a kezdők mögött. Smith és Manning? Ráadásul Moses és So'oto szerintem a 2 OLB csere. Meglátjuk utóbbi mit csinál, tavaly a preseason meccseken jó volt, amikor lehetőséget kapott évközben, akkor annyira nem volt meggyőző.
több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Este végre foci 😀LN
Reméljük sérülések nélkül 😊 Sec-re lesz szerintem a legérdemesebb figyelni..szurkolok hogy Bush szar legyen, nehogy véletlen akár 4. CB legyen a rosteren 😀
Rodgers végül játszik? Mintha olyat olvastam volna hogy mivel Newhouse out és Herb Taylor lesz az LT nem biztos hogy fog játszani.. Hall Of Green
én meglepődnék ha Áronék 1 drive-nál többet lennének fenn.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
nagyon kiváncsi lennék h alex green mire lenne képes dehát akkro ez ma este se fog kiderülnibazsi66
RB Alex Green (knee/rest) had a scheduled day off but is expected to play in San Diego. Ezek szerint fog játszani.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Este végre foci 😀LN
Reméljük sérülések nélkül 😊 Sec-re lesz szerintem a legérdemesebb figyelni..szurkolok hogy Bush szar legyen, nehogy véletlen akár 4. CB legyen a rosteren 😀
Rodgers végül játszik? Mintha olyat olvastam volna hogy mivel Newhouse out és Herb Taylor lesz az LT nem biztos hogy fog játszani..

több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
nagyon kiváncsi lennék h alex green mire lenne képes dehát akkro ez ma este se fog kiderülni
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Este végre foci 😀
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Lesznek páran, akik tuti nem lesznek ott SD-ben:

"McCarthy has now ruled 11 players out for Thursday night: Newhouse (concussion), CB Sam Shields (elbow), RB Brandon Saine (hamstring), Jennings (concussion), RB Du’ane Bennett (knee), G Ray Dominguez (ankle), WR Tori Gurley (groin); FB Jon Hoese (hamstring), TE Eric Lair (knee), OL Mike McCabe (hip) and TE Ryan Taylor (concussion). TE D.J. Williams (back) returned to practice. RB Alex Green (knee/rest) had a scheduled day off but is expected to play in San Diego. DE Mike Daniels (knee/groin). The five players who still haven’t passed their physicals remained sidelined: G Jaymes Brooks (hamstring), DE Johnny Jones (knee), TE Andrew Quarless (knee), OT Derek Sherrod (leg) and OLB Frank Zombo (hamstring)."
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Remélem ennyi lesz a komoly sérülés kb. a szezonra. Tudom, hiú ábránd. De azért már megérdemelnének egy egészségesebb szezont.Gergőbácsi
Ehhez képest:

Medical news...Marshall Newhouse will not travel to SD, Shields out (elbow), or Saine (hamstring)