Green Bay Packers

77 feliratkozó

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Offense téren meg tényleg az LT poszt a legnagyobb kérdés..Newhouse sérülése milyen súlyos? Egyébként még talán azt is el tudnám képzelni hogy Bulaga LT és Datko RT, ha Newhouse éppen sérült..mondjuk ez már eléggé C megoldás lenne.

És kérem a kedves elkapókat hogy ne ejtsék a lasztikat, köszöntem 😀Hall Of Green
Momentán nem sérült, ha jól tudom, de volt már egy agyrázkódása idén.


A Front7 szerintem is rendben lesz, csak az a kérdés, hány DL lesz a rosteren. 5-6-7?
LN
akkor Sherroddal összekevertem..késő van már 😀

szerintem max. 6. Raji Worthy Wilson Pickett Neal és talán Merling. Jarvis Green? még a csapatnál van?Hall Of Green
Howard Green :p Nincs.
Sherrodnak meg ugye lábtörése volt tavaly, elvileg már edz.

Mike Spofford szerint:
"On the defensive line, for example, 2011 seventh-round pick Lawrence Guy and veterans Daniel Muir and Phillip Merling could be competing for one roster spot. Jarius Wynn was released on Monday in the cutdown to 75 players."

Vagyis úgy gondolja, hogy Raji-Worthy-Pickett-Wilson-Neal-Daniels adott ha jól nézem a névsort.
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Offense téren meg tényleg az LT poszt a legnagyobb kérdés..Newhouse sérülése milyen súlyos? Egyébként még talán azt is el tudnám képzelni hogy Bulaga LT és Datko RT, ha Newhouse éppen sérült..mondjuk ez már eléggé C megoldás lenne.

És kérem a kedves elkapókat hogy ne ejtsék a lasztikat, köszöntem 😀Hall Of Green
Momentán nem sérült, ha jól tudom, de volt már egy agyrázkódása idén.


A Front7 szerintem is rendben lesz, csak az a kérdés, hány DL lesz a rosteren. 5-6-7?
LN
akkor Sherroddal összekevertem..késő van már 😀

szerintem max. 6. Raji Worthy Wilson Pickett Neal és talán Merling. Jarvis Green? még a csapatnál van?

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Offense téren meg tényleg az LT poszt a legnagyobb kérdés..Newhouse sérülése milyen súlyos? Egyébként még talán azt is el tudnám képzelni hogy Bulaga LT és Datko RT, ha Newhouse éppen sérült..mondjuk ez már eléggé C megoldás lenne.

És kérem a kedves elkapókat hogy ne ejtsék a lasztikat, köszöntem 😀Hall Of Green
Momentán nem sérült, ha jól tudom, de volt már egy agyrázkódása idén.


A Front7 szerintem is rendben lesz, csak az a kérdés, hány DL lesz a rosteren. 5-6-7?
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.MarioAna
...de van Rodgers szerencsére 😀 és én még Harrell-t sem írnám le, ilyen szar fal mögött amilyen mögött a cserékkel van általában PM vagy Brady sem muzsikálna. Ezért kéne megoldani az LT posztot hogy ne érje Aaront vak oldalról valami kellemetlen meglepetés..már megtanult lábbal előre csúszni ha éppen fut, szóval azzal nem lesz gond 😀

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.MarioAna
House-nak nem kell műtét, de nem lesz az igazi. Kb, mint tavaly Williams.
Gondolom, majd a szezon végén lesz rendbetéve. Ezzel csak félig vagyunk kint a vízből.
 www.jsonline.com/blogs/sports/167488405.htmlLN
Az a gond hogy így Bush legrosszabb esetben is 4. CB..de szerintem jelenleg Shields előtt van, és talán Hayward mögött. Úgyhogy jobb ha felkészülünk a legrosszabbra 😀Hall Of Green
Nézegettem, OLB poszt is érdekes lesz. Azt hiszem CM és Perry adott, mellette nagyon úgy néz ki, hogy Walden és Moses lesz a befutó, Zombo PUP vagy IR, Jones ha marad, akkor ST. Esetleg backup ILB, azt próbáltak vele játszanti TC elején.
ILB meg Smith és Hawk, szerintem Bishop IR, a backup meg Francios (OLB is volt, szóval oda is elfér még), Lattimore valamint Manning lesznek.

A legnagyobb kérdés a 2 fal lesz. OL fronton az LT a kérdés, főleg Sherrod. Nem tudom mi lesz, egyből rosteren kezd, vagy PUP, aztán átveszik, ha ok. C és G még hagyján, de T... ha Datko egészséges maradna, akkor van remény, szerintem messze a legjobb volt eddig a "B" falban.
A Browns ellen csak nála nem mentek át akkor a falon amikor akartak (LT volt).


DL meg.. akkora tömeg van még mindig (szó szerint is.. 😀 ).
Raji, Pickett, Worthy, Wilson biztos.
Merling aki még esélyes, talán Neal (addig amíg ki nem derül, hogy használható e..). Wynn meg szerintem inkább cut, mint marad.
Guy és Daniels gyanúsan a PS erősségei lesznek. Esetleg egyik a rosterre kerül és Johnny Jones kerül PS-be.



Aztán persze lehet, hogy MM nem így látja 😀
LN
Szerintem a front 7-el nem lesz gond. Most hogy van Perry, még pass rush is lesz mert nem fogják CM-et duplázni.Bishop hiánya viszont fájni fog, mégis csak ő volt a legjobb szerelő tavaly.
Az lehet hogy összesítésben a végén leszünk a ligában a szar sec miatt, de TO mutatóban és kapott pont/meccs kategóriában jók lehetünk. Ha azt nézzük az elmúlt években eléggé ballhawk csapat voltunk. Most hogy Woods átment safetybe még talán több labdát fog levadászni, Hayward is, ahogy hallottam eléggé labda érzékeny ha lehet így mondani.

Offense téren meg tényleg az LT poszt a legnagyobb kérdés..Newhouse sérülése milyen súlyos? Egyébként még talán azt is el tudnám képzelni hogy Bulaga LT és Datko RT, ha Newhouse éppen sérült..mondjuk ez már eléggé C megoldás lenne.

És kérem a kedves elkapókat hogy ne ejtsék a lasztikat, köszöntem 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The Packers placed RB Du’ane Bennett, LB Desmond Bishop, TE DeMarco Cosby, G Ray Dominguez, DE Johnny Jones and WR Shaky Smithson on injured reserve. TE Andrew Quarless and LB Frank Zombo were placed on reserve/physically unable to perform.

Most esett le, szegény pára 2/2 IR szezon.
több mint 12 éve
MarioAna 1 997
végigolvasva a ezt a roster tippet, az összetétel alapján Rodgers nélkül top5pick gyanúsak lennénk... iszonyú gyenge nevek ezek. Bár valaki mindig villant, és eddig beváltak a saját nevelések 😊.

Burrow > Luck valaha is
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House-nak nem kell műtét, de nem lesz az igazi. Kb, mint tavaly Williams.
Gondolom, majd a szezon végén lesz rendbetéve. Ezzel csak félig vagyunk kint a vízből.
 www.jsonline.com/blogs/sports/167488405.htmlLN
Az a gond hogy így Bush legrosszabb esetben is 4. CB..de szerintem jelenleg Shields előtt van, és talán Hayward mögött. Úgyhogy jobb ha felkészülünk a legrosszabbra 😀Hall Of Green
Nézegettem, OLB poszt is érdekes lesz. Azt hiszem CM és Perry adott, mellette nagyon úgy néz ki, hogy Walden és Moses lesz a befutó, Zombo PUP vagy IR, Jones ha marad, akkor ST. Esetleg backup ILB, azt próbáltak vele játszanti TC elején.
ILB meg Smith és Hawk, szerintem Bishop IR, a backup meg Francios (OLB is volt, szóval oda is elfér még), Lattimore valamint Manning lesznek.

A legnagyobb kérdés a 2 fal lesz. OL fronton az LT a kérdés, főleg Sherrod. Nem tudom mi lesz, egyből rosteren kezd, vagy PUP, aztán átveszik, ha ok. C és G még hagyján, de T... ha Datko egészséges maradna, akkor van remény, szerintem messze a legjobb volt eddig a "B" falban.
A Browns ellen csak nála nem mentek át akkor a falon amikor akartak (LT volt).


DL meg.. akkora tömeg van még mindig (szó szerint is.. 😀 ).
Raji, Pickett, Worthy, Wilson biztos.
Merling aki még esélyes, talán Neal (addig amíg ki nem derül, hogy használható e..). Wynn meg szerintem inkább cut, mint marad.
Guy és Daniels gyanúsan a PS erősségei lesznek. Esetleg egyik a rosterre kerül és Johnny Jones kerül PS-be.



Aztán persze lehet, hogy MM nem így látja 😀
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
House-nak nem kell műtét, de nem lesz az igazi. Kb, mint tavaly Williams.
Gondolom, majd a szezon végén lesz rendbetéve. Ezzel csak félig vagyunk kint a vízből.
 www.jsonline.com/blogs/sports/167488405.htmlLN
Az a gond hogy így Bush legrosszabb esetben is 4. CB..de szerintem jelenleg Shields előtt van, és talán Hayward mögött. Úgyhogy jobb ha felkészülünk a legrosszabbra 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
McMillian mikor játszott?Szobi22
McMillian-ról MM. Lehet övé lesz a SS, amikor Woodson fellép slotba.
“For a young guy, the thing you have to be impressed with is his flexibility,” Packers coach Mike McCarthy said.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
House-nak nem kell műtét, de nem lesz az igazi. Kb, mint tavaly Williams.
Gondolom, majd a szezon végén lesz rendbetéve. Ezzel csak félig vagyunk kint a vízből.
 www.jsonline.com/blogs/sports/167488405.html
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Most nézetegem a meccset, lejött a 10yardosról.
Érdekes látni, futás ellen úgy állt fel a D, hogy Wilson-Pickett-Raji. Raji kijött RDE-be.

Az első Bengals drive végén a felállásnál, abszolút passzra állt fel a csapat, Raji-Worthy-Perry ment Daltonra, Smith és Matthews is visszalépett és 4 CB volt bent (Woodson-Williams-Shields-Bush) + Burnett és Levine.

Mókás lesz így ez az év 😊
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
The Green Bay Packers released WR Andrew Brewer, DE Anthony Hargrove, S Micah Pellerin, T Herb Taylor and CB Dion Turner. The transactions were announced Friday by Executive Vice President, General Manager and Director of Football Operations Ted Thompson.

Ahogy sejtettem, Hargrove és Taylor ment. Előbbi gondolom az eltiltása (na és a megfelelő DE anyag), utóbbi a mutatott teljesítménye miatt.
több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Csak a highlightsot láttam, viszont megint Aaron volt a rushing leader. Ennyit rotáltuk a backeket, vagy megint nem ment a futás?
Aaron INT-je elég ijesztő volt, tavaly nem csinált hasonlót.
McMillian mikor játszott?Szobi22
sokat rotáltuk, kb driveonként. Green kb használhatatlan volt (még blokkolásban is), Benson viszont bizalomgerjesztő.brk
Aaron 1-2 nagy homályt dobott. Az időzítés még nem tökéletes. A külső vállra menő dobások elmaradtak vagy nem voltak pontosak.
Benson elég jó volt, 6 futás 38 yard. Látszott a különbség még Starkshoz képest is, megtalálta a réseket, ahol átmehet. Greent még nem írnám le teljesen, de tegnap tényleg nem volt a topon.
Maga a támadás felépítés még nem volt az igazi, TE játék alig volt, összesen 2 TE volt a keretben, Crabtree és Taylor. Az OL működik, 1 nagy hibától eltekintve (a 2 G között hirtelen 4 méter szélesen kellett volna Saturdaynek blokkolni, persze hogy sack lett) jól muzsikáltak. Pár siettetés volt, a sok futott yard meg annak is köszönthető, hogy jól tartották távol a népet, lehetett megiramodni.


A D pedig az első negyedben hihetetlen volt. Több passrush volt akkor, mint tavaly összesen 😀
A 3 fős passrush (Perry - Raji - Worthy) sokkal jobb volt, mint tavaly bármelyik hasonló probálkozás.
Dalton statja (5/17 40 yard) elég jól mutatja.
Woodson sem kifejezetten S lesz, nickel-dime felállásoknál CB. Az első negyedben Levine volt olyankor bent. McMillian 2-3 negyedtől volt bent. Már amennyire a streamből kivettem. (kicsit fáradt voltam, 2 napja nem aludtam már akkor.. 😀 )

Ami biztos, Lombardi óvjon minket ha valaki kidől a kezdő OL-ből. A második fal legjobbja a ma inaktív Datko volt szerintem. Herb Taylor katasztrófa, a fal közepe szellős, Harrell gyakorlatilag állandóan menekült. A végére volt némi kiengedés az ellentől, akkor már valamennyire ment neki, de a harmadik negyed elején azt hittem végig 3&out lesz. Tyler 1-2 jobb futást mutatott, de a többi 0 yard környéki, volt, hogy a falig se jutott el.
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Csak a highlightsot láttam, viszont megint Aaron volt a rushing leader. Ennyit rotáltuk a backeket, vagy megint nem ment a futás?
Aaron INT-je elég ijesztő volt, tavaly nem csinált hasonlót.
McMillian mikor játszott?Szobi22
sokat rotáltuk, kb driveonként. Green kb használhatatlan volt (még blokkolásban is), Benson viszont bizalomgerjesztő
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Csak a highlightsot láttam, viszont megint Aaron volt a rushing leader. Ennyit rotáltuk a backeket, vagy megint nem ment a futás?
Aaron INT-je elég ijesztő volt, tavaly nem csinált hasonlót.
McMillian mikor játszott?

több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
hálisten megtaláltam már de nagyon szépen köszönöm legközelebb már nem lesz iylen gondom reményeim szerint
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
jó nem szoktam nézni élőbe a meccseket és mst kedztem el de azért kössz a dorgálást meg a segitséget isbazsi66
srácok, a Packers topic a béke és szeretet szigete, csitt.
 www.thefirstrow.eu/watch/136830/1/watch-green-bay-packers-vs-cincinnati-bengals.html
most reklám van, azért nem mutat semmit, de itt a link
több mint 12 éve
deee 290
jó nem szoktam nézni élőbe a meccseket és mst kedztem el de azért kössz a dorgálást meg a segitséget isbazsi66
Ezt ugye látod ennyire komoly😉 s jó szórakozást Packs fanok boccs az offért.
több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
jó nem szoktam nézni élőbe a meccseket és mst kedztem el de azért kössz a dorgálást meg a segitséget is
több mint 12 éve
deee 290
akkro msot kérhetnénk egy linket egy ingyenes streamről mert vhogy csak fizetösöket találok mindig .kössz a segitségetbazsi66
Draga fiam három éve itt vagy s még nem tudod ugyan nézz már be az eredménykövetőbe meccsnézés interneten s csak megtalálod 😉
több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
akkro msot kérhetnénk egy linket egy ingyenes streamről mert vhogy csak fizetösöket találok mindig .kössz a segitséget
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Nem nagyon követtem a dolgokat az elmúlt héten..volt valami fontos amiről kéne tudnom? Sérülésre gondolok vagy valami új név a tűz közelében? De akármi jöhet ami fontos lehet 😊 Bush még mindig cornerként van a csapatban? 😀

több mint 12 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Benson megsérül, mielőtt még elkezdhetné húzni az időt. 😊Stez
Blokkolnia is kell, szóval, csak óvatosan a jóslatokkal 😀
több mint 12 éve
bazsi66 Green Bay Packers 10
hát mondjuk amilyen szerencsénk van a sérülésekkel